Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

najlepsza

Hej dziolchy a która wie czy jutro przychodzimy do roboty? Bo w piątek jak się okazuje to była ściema nie było żadnej awarii i już jestem tego pewna z pierwszej ręki

Jarmix siąsk

jak to nie macie na swoim podglądzie które biuro miało rzekomą awarię? :) wkręcają was jak mogą, Którejś się robić nie chciało to wymyśliła tę propagandę bo w budynku pewnie w piątek nie było już innych firm tylko call center :) a prąd był na pewno zapewniam cię ale jak się dajecie tak nabierać :) a skąd wiesz że to nie było ukartowane powód na pewno się znalazł :)

ONA

hej człowieku sam widzisz że tu same spiski się kręcą najpierw ja byłam Anitą ty jesteś Jarkiem. Chyba ktoś ma problemy z głową i zamiast zająć się pracą albo czymś sensownym to siedzi tu i pieprzy te głupoty. Ja z Nimi zawsze sprawy rozwiązywałam bez problemu dlatego daje im szansę i tak jak ty mam nadzieję że to przejściowe kłopoty. Pozdrawiam

bob
@ONA

Wal się na ryj przylizańcu .Ile Ci płacą za pisanie po 100 razy jak to cudownie sobie poradziłaś z NIMI i tylko Ty byłas taka bystrzacha w RADZENIU sobie z nimi w TEJ SPRAWIE. Na ich zlecenie piszesz te pierdoły?jak widać Ty tez nie masz zajęcia albo siedzisz w psudosiedzibie active i piszesz do wyrzygu jedno i to samo (usunięte przez administratora) cu.

Zła

Ten z Warszawy jest fałszywy wogóle nigdy nie było tam takiej firmy Warszawa 00-140 Al. Solidarności 117/207

jjjj

właśnie niech każdy poda do nich adres jaki zna

Zła

Jakie macie adresy firmy Active ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zła

Nadal nie mam kasy, jakie macie adresy tej przyjebanej firmy ja jak narazie mam trzy a wy jakie macie?

Loliko

Czy posiada ktoś moze telefon kontaktowy do Anity bądź Jarka? Mam problem z pitem :/

LaIa

Od kiedy uczciwa praca to naciąganie ludzi?

Biedronka
@LaIa

Jak czegos nie rozumiesz to wez sie nie wpiepszaj w komentarze.Nie wiem co ty robisz na tych sluchawkach ale ja ludzi nie naciagam robia to handlowcy a ja zapraszam na pokaz/badanie i niczego im nie sprzedaje,a jak ty robisz co innego to twoj problem

cicho ciemny

Jarek wyluzuj chłopie ;) już wszystko wiadomo dajcie tylko znać pracownikom żeby na darmo nie przychodzili do roboty

LaIa

Jeżeli wiesz co potem się dzieje na spotkaniach, to też oszukujesz ludzi. Nie udawaj, że tak nie jest.

biedronka

co Ty chcesz papier do (usunięte przez administratora) my już od stycznia same kupujemy sobie papier i wszystkie środki czystości i też same sprzątamy,bo Anita ma to w (usunięte przez administratora) my kierowniczkę mamy super babkę ale i tak niczego nie może załatwić.A jeżeli chodzi o prokuraturę do koma Gadalińska call center 2017-04-22 01:06 to jestem jak najbardziej za.Co mnie obchodzą ludzie którzy są na umowie o dzieło są dorośli i wiedzieli w co się pakują pracując na "czarno", ja przyszłam uczciwie do pracy a będę miała na koniec same problemy żeby chociaż się rozliczyć ze skarbówką nie mam składek zus i nie mam podatku odprowadzonego.Nie mam zamiaru mieć takich problemów.

Jaki weekend? :) w active nie ma weekendu, swiat , caly czas praca, praca, trzeba wyrabiac normy i dociskac godzinki :)

Lala

Za podszywaczem? Komuś się nudzi i podszywa się bezczelnie pod każdego.

Bo piszesz z różnych nicków np N i ONA

LaIa

Płytkie myślenie masz chyba ty, skoro uważasz, że tamten komentarz pisałam ja :)

LaIa

Skoro nawet nie wiesz komu odpisujesz, to nie będę ci pokazywała paluchem :)

LaIa

Skoro nie widzisz różnicy w nicku to może wypij za swoją głupotę.

LaIa

Nadal nie widzisz różnicy w nicku? Nie nauczyli cię w tej firemce czytać czy jak?

Bitch

hejka Mam pytanko, czy orientuje się ktoś gdzie znajduje się siedziba firma w której urzęduje Jarek, Anita i Estera? Za wszelkie dane Bóg zapłać.

ONA

jak nie dostanę to w przeciwieństwie do Ciebie będę wiedziała co mam zrobić . Ale jak dostane to z wielka satysfakcją poinformuje Ciebie o tym pierwszą

Niconasnicbeznas

Ja już swoje dostalam musicie być cierpliwie więc naprawdę nie ma sensu się denerwować. Nie trzeba nikogo wyzywać.

ONA

A ty co się wtrącasz w nasze babskie porachunki? na słuchawkach nie możemy to bynajmniej tu dam im w kość mają mnie słuchać głupie pindy a czy każdy z ich kierownictwa ma na imię Anita? fajnie może kiedyś dojdę na jej stanowisko na razie trochę niżej stoję

ONA

działasz mi na nerwy Skurwielku :) więc zamknij gębę chyba że dasz mi awans na kierownika regionalnego

ONA

to nie ja pisałam tylko jakiś baran podajacy mój nick. niech sie ujawni jak jest takim ćwokiem i poda imię a swój nick

ONA

To powiedz to tym degeneratka bo w pracy udają święte jak pytam która to pisała poza tym każda boi się o swój tyłek bo są na umowach o dzieło nie zgłoszonych do skarbówki a więc śmiało mogą na lewo pobierać zasiłek np z Urzędu Pracy to po co im wynagrodzenie u nas? Tak więc mamy teraz xyrk w biurze

królowa łez
@ONA

Tak ja np tak mam robię tam na umowę o dzieło i mam spokój nigdzie mnie nie zgłaszają robię tak jak by na czarno przy tym jestem zarejestrowana PUP u nas i pobieram zasiłek dla bezrobotnych Wiśle z nas tak robi a głupie te co wzięły zleceniowki bo im Acriv nawet składek nie odprowadza do ZUSu ale jak takie mądre to ich problem z wypłatami też ciężko co wypłata to któraś z nas nie dostaje jej a Anita ma to głęboko w (usunięte przez administratora) Już nie chce przed nią świecić za team niech sobie dziewczyny same to załatwiają

ONA

hej człowieku te wszystkie awantury na forum nie poprawią naszej sytuacji ażeby ja poprawić to trzeba się brać do roboty i tyle. Bo jak wiadomo sytuacja się zmieniła bo płacili leserom którzy nic nie robili a dniówki dostawali. Ja osobiście mam tu dobre warunki pracy i kasę zawsze dostawałam na czas także ja na razie nie mam powodów do narzekań . Wiem jacy oni są jakie mają podejście często zlewające do pracownika ale jak juz mówiłam często w pracach tak bywa i trzeba brać na nich poprawkę. Więc wydaje mi się że jak ktoś ma takie duże powody do narzekań to nie ma sensu żeby tu pracował bo jak wiadomo z niezadowolonego pracownika nic się nie wyciśnie. Szkoda że nie jesteś u mnie w team przydał by się ktoś kto by rozluźnił trochę atmosferę. pozdrawiam

romeo
@ONA

Kochanie z którego biura jesteś? :))))))))

@romeo

A co chcesz mnie ? Jestem zajęta mam męża poza tym jak chcesz mnie awansować to tak małe spotkanko nie wykluczone

@ONA

ty nie podkładaj się pod mój nick swojego nie możesz wymyślić ? jak chcesz się z kimś spotykać to proponuje E Darling to może znajdziesz kogoś dla siebie bo ja nie jestem zainteresowana i odwal się od nicku ONA on jest mój

ONA

no co ty nie podam mu miasta bo przyjedzie i sie jeszcze zakocha hahahha a ja się rozczaruje pasuje mi to stanowisko jakie mam

@ONA

ups znów zapomniałam że to ja pisałam natłok obowiązków choć dziś było wolne ale pisałam a spotykać się co tam nie ma takiej opcji mąż by mnie zabił kocha mnie i jak bym go zdradziła stąd opcja praca tylko z kobietami ale człowiek (usunięte przez administratora) jest całkiem całkiem chyba pojadę do niego tym bardziej że wcześniej tyle o nim pisali no i zostanę waszą główną szefową bo na razie to marne biuro to w którym jestem nic do nich nie dociera co powtarzam a miały mnie słuchać

@ONA

a ty to chyba troszkę zazdrosny skurwielku? już się w tobie zakochałam a co tam mężuś niech czeka. Szkoda że dziś rano do nas nie przyjechałeś zrobiła bym ci kawkę poczęstowała bym się od któryś z dziewczyn bo mi któraś zakosiła moją

Tel

Witam, czy dostałyście juz zaległe wynagrodzenia ?

@Tel

z tego co wiem nie wszyscy dostali do dnia dzisiejszego nie mają kasy

CzłowiekSkurwiel

Wszędzie teorie spiskowe i podejrzenia. Ludzie dajcie już spokój..

@CzłowiekSkurwiel

chociaż jeden człowiek który ma łeb na karku pozdrawiam

ONA

...........jak pogoda w Polsce .

Lala

Jak to dziecko nie umie inaczej niż spać, to czego się spodziewać?

@Lala

myślę że te tandetne teksty powinnaś wsadzić sobie w d..... bo nikogo nie bawią. jesteś infantylna i to bardzo więc rozważ może jakiś kurs doszkalający poziom twojej zerowej inteligencji.........i wtedy wróć i błyśnij bo na razie to kulawo ci to wychodzi

Lala

Nie bulwersuj się tak Anitko, bo ci pęknie żyłka ;)

@Lala

nie Anitko bo inaczej mam na imię i uważaj żeby tobie coś nie pękło ZEGNAM PANIĄ

Lala

Szkoda mi ciebie. Chcesz podnieść swoją samoocenę poprzez ciśnięcie ludziom stara dziewico? Szukaj pracy lepiej, o ile ktoś cię przyjmie, bo pewnie nikt cię nie chce z takimi brakami w edukacji. Nawet pisać nie umiesz.

@Lala

skończyłam już z tobą jakiekolwiek dyskusje bo jesteś mało rozgarnięta i nie warto Tobą zawracać sobie głowy ,życzę Ci powodzenia i zacznij czytać książki to poprawisz sobie IQ i wtedy zapraszam do dyskusji. Albo poszukaj opinii o swoim obecnym pracodawcy i tam możesz prowadzić konwersacje na swoim poziomie

@ONA

Faktycznie jesteś amebą umysłową. Szkoda mi cię. Cz tutaj te swoje książeczki dla niemowląt. Może się nauczysz czegoś pustostanie.

Bsus

Ponoc Jarek i Estera zostali odsunieci do innego działu i tylko Anita została i to z nia należy się kontaktowac. Info z planu pracy

@Bsus

Jak ponoć jak nie wiesz to po co piszesz może juz nie pracujesz w tej firmie tylko siedzisz na bezrobociu i plotami sie zajmujesz

@ONA

Cóż, źle dobrane słowa. A informacja jest PEWNA- z dzisiejszego planu pracy.

@Bsus

Ja to akurat wiem bo czytalam rano a Ponoć to Oni maja w dupie wszystkie te bzdury ktore piszecie . jak macie brak zajecia to znajdzcie dodatkowe zajecie .zadna praca nie hańbi

@ONA

To gdzie oni maja te opinie mnie nie obchodzi. Ważne jest to, że osoby które będą chciały podjąć pracę w tej "firmie" przeczytają opinie i nie dadzą się oszukać jak masa innych osób.

@Bsus

To juz chyba nie powinien byc twoj interes czy ktoś bedzie chcial u nich pracować czy tez nie opinie opiniami jak ktos jest ciota i nie umie sobie załatwić z Jarkiem czy Anita swoich spraw to niech siedzi na dupie i nie udziela sie na byle temat. A zreszta takie sa fakty ze cala ta firma jest taka jak wiele innych tylko trzeba swoje sprawy sobie umiec załatwić. I mysle ze osoby ktore tu jeszcze pracują tak wlasnie podchodzą do tego. A ty sie udzielasz. Bo chyba wypowiedzenie dostalas i nikt w domu cię nie chce słuchać więc gorzkie żale wylewasz na forum zeby ktos cię zechciał wysluchac to życzę powodzenia. A ten kto chce w Active pracować to pracuję i tyle z mojej strony

@ONA

Żałosne. Jak widać większość osób nie potrafilo się dodzwonić przez cały miesiąc do "szefostwa", ale Ty dalej twierdzisz, że ta firma jest najlepsza. I gowno wiesz o tym czy tam pracuje czy nie, i gowno powinno Cię obchodzić moje życie. To forum jest po to by wyrazić swoją opinię, wiec to robię. Tyle w temacie.

Puma
@ONA

Ty nie ciota,to w jaki sposób trzeba sobie załatwić sprawę z Jarkiem i Anitą?Podaj cwaniaro adres gdzie można z nimi TĄ SPRAWĘ załatwić a reszta to już nie Twój zasrany interes.I to nie jest byle temat zakuty łbie tylko nasze pieniądze które są winni Ci oszuści.I Żałosna albo żałosny jesteś Jarosławie czy jak Ci tam.

@Puma

żałośni jesteście serio jak mi by byli winni jakas kase to juz bym wiedziała jak ich znaleźć . Częstochowa to nie jest koniec świata i pewnie skądkolwiek jesteście to nie jest daleko napewno. a pozatym uważam że ta firma nie jest zaje.... tylko w każdej coś sie dzieje i na pewne sprawy trzeba wziąść poprwke. to skoro jesteście wszyscy tacy oszukani i pokrzywdzeni przez nich to po co jeszcze u nich pracujecie? no po co? kase wam musza oddac nie maja wyjścia za duzo maja do stracenia.

roszpunka
@ONA

Ta Ona to nie kto inny jak pracownica luzus która podlizuje się tu na forum by robory nie stracić a w rezultacie jedzie na nich w biurze jak tylko włancza pauzę dziwne że do tej pory jeszcze ja nie dzwonili pozatym tzw Ona to ten sam prymityw który pisał z nicku Mickey a także N ale zapewniam to kobieta wredna kobieta jeszcze przed trzydziestka i może czas najwyższy by koleżanki z jej biura poznały prawdę o niej jaka jest dwulicowa

ONA

widze że masz na srane w główce tak reszta tych głąbów . nie musze sie podlizywać nikomu i nigdy tego nie robilam mam swoje zdanie o tej firmie tylko wychodze z założenia że jak komuś nie pasuje to niech sie wypcha i nie pieprzy głupot na forach, albo zajmie sie robotą jakąś . Może to ty właśnie jesteś taką koleżanką z biura że jak tylko wrzucasz pause to jedziesz na wszystkich i pewnie nikt cię nie lubi w pracy dlatego swoje hu....zdanie opisujesz w necie . idż do jakiegos specjalisty bo widze że masz troche odchyły od normy . a tak ode mnie to szczere pocałuj mnie w d.....

ONA

poza tym jesteśmy z jednej firmy i zamiast przekazywac sobie informacje co sie dzieje w biurach i pomóc sobie jakos razem rozwiązać problemy panujące w firmie to wy tylko jedziecie jedno po drugim. i tak piszecie tu incognito więc nikt by nie wiedział kto konkretnie pisze . zastanówcie sie jedni maja z Nimi lepszy drudzy gorszy kontakt ale jakby wszyscy sie zebrali do kupy to może by wtedy Oni tez inaczej podeszli do sprawy. nie ma biura z którym nie walili by w h........ wiec sie zastanówcie razem można więcej a ta strona to jest jedyna opcja przekazywania sobie informacji . biura nie maja ze soba żadnego kontaktu i tak naprawde tylko tu pisza te osoby co maja jakis problem z nimi a czemu nie wypowiedza sie osoby które takiego problemu nie mają?zastanówcie się. a czy są wogóle takie osoby ja tez swego czasu miałam kose z nimi tylko jakos potrafiłam to ogarnąć wiem jacy oni są i że nie odbieraja tel nie odpisuja na emaile ale nie ma nic lepszego jak dobry przepływ informacji między soba . nie bronie ich tylko czy wy potraficie tylko sie użalać nad soba nie widze sensu

@ONA

Nikt tu się nie użala nad sobą. Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo nie odróżniasz użalania się od zwykłej informacji. Zajmij się czymś, możesz posprzątać w mieszkaniu, może ci te foszki i fumy przejdą księżniczko.

@Lala

Widze ze firma cie wciagla tekst Anity (czytaj ze zrozumieniem) a w domu mam czysto nawet bardzo tak wiec pewnie wczoraj dostalas kase to moze idz ja wydaj to ci odrazu się polepszy .i bierz sie do roboty to w maju nie bedzie obsuwki z wyplatami tylko zacznij od dzisiaj wyrabiac normy i nie bedziesz miala na co narzekac

@ONA

Gdybyś umiała czytać, to byś wiedziała dziewczynko, że ja już u pseudo ludzi nie pracuję od października. Najwyraźniej nie umiesz nawet ze przeczytać prostego tekstu. Anita mnie nie interesuje, tak samo jej teksty. Skoro uważasz, że tylko jedna osoba używa takich słów, to coś z tobą nie tak.

@ONA

Anita nie błaznuj na forum nie odbierasz od ludzi telefonów ani nie odpisujesz na maile a tu masz czas pieprzyć trzy po trzy, Laska myślałaś że się uda ukryć pod nazwą Ona? to się pomyliłaś sama się w pewnym momencie wsypałaś kochanie

@Lala

a ty wiesz że piszesz z Anitą? jeśli tego nie wiedziałaś to już teraz wiedz że nicku ONA to Anita ale do końca dnia zostanie to rzetelnie sprawdzone bo jest jeszcze jedna gwiazda która lubi grupę ONA i Agnieszkę Chilińska

@Lala

nie jestem żadna Anita a ty skoro u nich nie pracujesz to nie rozumiem po co sie tak nagminnie udzielasz nie masz innej roboty to może sobie ja znajdz wtedy bedziesz miala zajecie jakies sensowne .

@ONA

Udzielam się, bo mam takie prawo amebo umysłowa, a takie dziecko jak ty nie będzie mi mówiło co mam robić, a czego nie robic. Mam pracę w przeciwieństwie do ciebie dziewczynko i mam z niej pieniądze, na które ty czekasz u swojego przydupasa Jareczka.

A dyskusja dalej wrze..

kurka wodna
@CzłowiekSkurwiel

A ty dalej nazywasz się człowiek skurwuel? Skąd jestws? Z którego miasta?

@kurka wodna

A co, mam zmieniać nick pod każdym postem tak jak Wy? Napewno jestem z innego miasta niż Ty, bo Cię nie znam. A z jakiego to narazie zostawię dla Siebie ;)

John Trawolta

czy to prawda że pracownicy mają teraz całkowity zakaz komentowania na forum? czego się boicie? czy ktoś z was podpisywał jakąś umowę o poufności?

@John Trawolta

nikt sie niczego nie boi i o żadnych zakazach wypowiadania sie na forach o naszej firmie po prostu uważam że jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia to po co pisac głupoty

Jade

Łapsy, Łapsy uuuuu !!!

CzłowiekSkurwiel

Jakoś trzeba sobie radzić w active. Spróbuj, może przestaniesz mieć takiego kija w (usunięte przez administratora)

Andzia Klara
@CzłowiekSkurwiel

brawo zarządzający firmą piękny styl pisania nikogo tym nie na straszycie a co z zaleglościami wobec pracowników? co z opłacaniem składek ZUS? co z umowami o dzieło i nie zgłaszanie tych umów nigdzie? czy wy jesteście fer wobec ludzi? może ktos łaskawie odbierze telefon bo jakoś jak wy macie coś do nas to wrzucacie to na czata a jak my do was to macie nas w (usunięte przez administratora) nie wiem jak wytrzymam kolejny dzień w tej robocie za free

@Andzia Klara

Nie kieruj tego pytania do mnie tylko do A,E,J.. Ja siedzę na sluchawce a nie zarządzam biurami. Lala niektórzy ludzie lubią tą pracę i liczą na to że to chwilowy kryzys.

nanu - nana

Ale tu się dzieją jaja - powinniście już dawno zmienić pracę, a nie później narzekać i żyć w ciągłym stresie, że wypłaty na czasie nie macie - ale widocznie taka praca u oszustów wam odpowiada skoro dalej tam chcecie i pracujecie do nich zamiast poszukać sobie lepszej i normalnej pracy w danym mieście.

@nanu - nana

Zuczki hehe

Dihydroergotamina

I jak humorek po swietach zuczki?

@Dihydroergotamina

Zajefajny, a jak Twój?

Ananas
@Dihydroergotamina

Humorek nie dopisuje bo wyplaty jeszcze nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa