Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

Karina

te ale to ty piszesz sama z sobą a zwalasz na lalę oj głupia babo właśnie to zostało sprawdzone, żebyś nie miała wątpliwości czy ty się gdzieś leczysz?

twój szef

ewka ty (usunięte przez administratora) jak możesz tak (usunięte przez administratora) to że bierzesz na trasie tak jak tu ktoś napisać nie upoważnia cię do takich osądów robisz z tej firmy (usunięte przez administratora) a nie call center będę musiał cię wymienić na lepszy model bo i wymiary twoje poszły w szerz nie nadajesz się do nas obleśna małpo

niunia

a ciekawe kto zapłaci tym którzy bezpodstawnie nielegalnie i świadomie robiąc na umowę o dzieło w tej firmie biorą zasiłek dla bezrobotnych w urzędzie pracy a wcześniej też coś brali w Zusie,, to się nazywa przestępstwo i nadaje się pod paragraf droga ewuniu i tak będzie ci ludzie muszą beknąć na taki kant

Barbara

ale ty (usunięte przez administratora) laska widać że masz coś na sumieniu pokaż swoją umowę o dzieło i pochwal się z czego korzystasz wprowadzając w błąd Urząd Pracy w swoim mieście to nie firma a ty sama zdecydowałaś się na taką umowę okłamując Urząd Pracy że jesteś bezrobotna z prawem do zasiłku .. Świetnie ciekawy pomysł

Zagubiona

Dziewczyny a wy dostałyście umowę? Trzy tygodnie sie upominałam, dzwoniłam i nic :( ani nikt nie odbierał albo Pani Anita wysłała pustego maila bez umowy i wiecej odpowiedzi nie dostałam :( Jest szansa, ze zaszła pomyłka i po prostu tego 10maja dostanę wypłatę?

ONA

Ja się nadaję idealnie. Razem z Ewką ładnie obciągamy na trasie za 50 groszy. Wylotówka z Warszawy to nasze stałe miejsce pracy.

pierwszy pewniejszy ale nie do końca termin wypłat to 26.06. 2017 lub 10 lipiec 2017 jak się nic nie zmieni

nie!!!!!!!!
@.

O nieeeeeee!!!!!!!! Anita dawaj nasze wypłaty!!!!!!!!!!!

@.

A SKĄD TAKIE INFO SKORO TAKIE PRAWDZIWE TO NAPISZ SKĄD

LaIa

No to kom jestem podszywaczu? Kim ty jesteś, żeby decydować kto ma komentować a kto nie pusta karyno?

LaIa

Chętnie się dowiemy kto kim jest. Przecież wiesz wszystko o wszystkich Anitko.

gówno wszyscy wiemy
@LaIa

A weźcie przestancie sie (usunięte przez administratora) do siebie,takie kłótnie między sobą nic nie wnoszą wręcz przeciwnie,jareczek i reszta pewnie mają ubaw. Poczekajmy łaskawie do tego 10 i sie okaże...

ONA

słuchaj niemoto życiowa gówno wiesz kim jestem i te komentarze zachowaj dla siebie bo jak widzisz nikt tu nie chce tego słuchać . jak ktoś się tu wypowiada to stara sie przekazać jakieś informacje które maja sens a ty nie wnosisz tu nic . ja też czekam na 11.05 i wtedy się wszystko okaże mam duże wątpliwości ale na razie staram się nie nakręcać zobaczymy jak to wszystko się potoczy czas pokaże......

UWIELBIAM CZARNĄ MAMBĘ
@ONA

(usunięte przez administratora) ludzie doskonale tu wiedzą kim jesteś hahaha a ja im podpowiem kimś kto jest na stanowisku wyżej niż telemarketer a chce się jeszcze wbić wyżej Anita to chyba ma więcej kultury wredna larwo a ty zajmij się swoim biurem o ile jeszcze pracujecie obwisła kretynko

@ONA

Nie jestem w stanie słuchać słowa pisanego niemoto życiowa. Poza tym tu się pisze, nie mówi. Polecam nauczyć się języka, bo słabo ci to idzie panienko. Zajmij się swoim przydupaskiem, może ci zapłaci za wchodzenie mu w doopsko i pod biurko.

LaIa

Ty może już się nie udzielaj, bo nie wnosisz nic innego do dyskusji, jak debilizm i swoje upośledzenie umysłowe. Ty razem z koleżanką już wykonujecie pracę podbiurkową na medal. Stawianie spacji przed znakiem interpunkcyjnym pokazuje jaką ubojnią umysłową jesteś. Jarek na was czeka pewnie. Idźcie obie mu usługiwać jak na porządne szczekaczki przystało.

dana

nie podawaj się za Anitę pani szefowo buhahaha lizusie ty już cię wszystkie poznałyśmy w biurze teraz każesz tym co zostali trzymać język za zębami prosiaku a kim ty niby jesteś? dyrektorem czy właścicielem firmy idiotko???!

dana

Z Wielkopolski? Rzysz jak koń szczeniara i wypraszam sobie taki ton to że siedzimy blisko siebie nie oznacza że miała bym ci nie wygarnac co o tobie myślę fałszywy !! Lepiej mi się na oczy nie pokazuj nawet srajrasmy dla nas nie umiała załatwić co dopiero sprzątanie sama sobie teraz sprzątające za darmo i wynocha pisz za siebie nie za innych bo mamy inne zdanie niż ty glowniaro

dana

Wiesz ona myślała że my nie zajrzymy na to forum bo zastare jesteśmy na internet :) skąd takieclarwy biorą do pracy co innego mówi w biurze co innego tu zmieniłam o niej zdanie

Lala

a ty coś piłaś idiotko w nocy? przecież to ty pisałaś nikt inny nie zwalaj teraz na mnie obiboku idź lepiej dziś do roboty jak ci Anitka napisała na czacie

Lala

Ale przekrecasz kota ogonem akurat teraz jak cię rozszyfrowalysmy o wiemy kim jesteś zolzo

dana

Przyznaj się ile wynagrodzenia dostalas 26 kwietnia?:bo może nie wszyscy są uswiadomieni że wctej firmie są jednak osoby które kasę otrzymują na czas : ) właśnie takie lizusy i one złego słowa nie powiedzą o Activie a reszta do tej pory żyje w nieświadomości i myśli że zaległa kasa będzie

LaIa

Nie szczekaj już suczko. Jareczek czeka na sobotnie ciągnięcie lachy przez ciebie i koleżankę.

dana

To wytłumaczyć wszystkim dlaczego właśnie ty teraz 25 kwietnia dostalaśvwyplatw na czas abinni muszą czekać? Za co ? Ze podlizujesz się Anicie i werbujesz ludzi do biura?'bo te które się poznały na Tobie podchodziły a te co zostały również nie mają już dobrego zdania o Tobie już na twój hamowaty wygląd gdy się spojrzy to wszystko wiadomo balbinko : )

@LaIa

Lala ale ta larwa to nie Anita wiesz dobrze kto to ona chyba nie potrafi przygniotła by go : )

LaIa

Dostałaś, bo liżesz każdemu (usunięte przez administratora) Ewentualnie dajesz Jarkowi i ci za to płaci ale się nie przyznasz. Proste. Skończ się już tłumaczyć, bo wszystko jest jasne.

Dora

Ale sciemniasz w biurze to potrafisz udawać jaka to jesteś dobrą i pomocna ale nie pochwalilas się że Byłaś u Jarusia stąd dostalas jako jedyna wypłatę lizusie ciekawe co na to twój mąż powie

ONA

hahaha słuchaj z taką morda jaka ma ta cała LALA mądrala to nawet pod biurko się nie nadaję wielka pani wszystko wiedząca. Pewnie mąż o ile ktoś taki jak ona posiada to gasi światło bo razi go w oczy . Więc krowo zamknij wreszcie tą popapraną mordę i (usunięte przez administratora) stąd bo nikt nie chce cię słuchać ani czytać twoich pustych wypowiedzi goń się stąd poprostu

Dana
@ONA

Urodę świnki pigi masz i po tym wiem kim jesteś mutancie i sprawdź czy cię nie było w przedszkolu bo tam twoje miejsce lachudro

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Iga

Jak to czytam to chce mi sie płakać,obstawiam,że jestem najmłodsza z was wszystkich ale to co tu wypisujecie przeradza się w jakiś kabaret. Ja też już nie pracuje w active,ale wchodzę od czasu do czasu by poczytać sobie te wasze kłótnie i szczena mi opada jak Wy(chyba dorosłe kobiety) się do siebie odnosicie. Skąd wiecie,czy jakieś tam komentarze napisała Anita czy jakaś inna osoba z active?A no własnie nie wiecie,to tylko wasze domysły,które mogą się nawet nie potwierdzić. Nawet namierzenie IP komputera wam nic nie da..Poczekajcie łaskawie do 10 i się okaże..(TAK,ZARAZ PEWNIE POLECI NA MNIE FALA HEJTU,ZE ICH BRONIE CZY COKOLWIEK INNEGO WAM W GŁOWACH SIEDZI...)Nie,nie bronie tu nikogo,po prostu śmieszne jest to jak jedna na drugą wjeżdża i obraża..Kobiety,szanujcie się na wzajem albo chociaż się starajcie...

@Iga

Tymbardziej,że wszystkie tu byłyśmy jednym wielkim teamem. Okej,Jarek może nie postąpił fair wobec nas wszystkich,ale dlaczego wy swoje nerwy przelewacie jedna na drugą?

@Iga

Iga fajnie piszesz ale zrozum dziewczyno 10maja ani 11 ani 12.13 14 tej wypłaty nie będzie na pewno

@Lala

No okej.Ale wolę zaczekać i później się wypowiedzieć,niż kłócić. :)

Zła
@Iga

Popieram, nie potrzebne te kłótnie, wszystkie tak samo są skrzywdzone przez t (usunięte przez administratora) firmę a wy się zachowujcie jak banda...... Ogarnięcie się dziewczyny troszkę

Julia

Prosze o namiary na Pana Jarka,nie rozliczyl sie z nadplata faktury ,czy ktos jeszcze dla niego pracuje?czy pozamykal wszystkie oddzialy ? od miesiaca nie odbiera moich telefonow i nie reaguje na maile.

@Julia

Z nikim sie juz nie skontaktujesz a tym bardziej z jarkiem czy chodzi o nadplate czy doplate nie wazne na pewno nie odbiora.Sa biura otwarte ale bardzo nie wiele.Firma sie juz konczy takze nie licz na kontakt z nimi.

Dora

zobacz Lala larwa nam się odgraża a co to znaczy wszyscy wiedzą

Uprzejma

Ludzid ciagniemy na tym samym wozku. Pracujemy w firmie "krzak" z brakiem wyplat z brakiem skladek. Nie sprzeczajcie sie. Musimy byc razem, a nie przeciwko sobie.

@Uprzejma

koleżanko nie ma co im zwracać uwagi bo i tak to nic nie da one tu wchodzą właśnie tylko po to żeby kłócić niby się znają a nie umieją sobie tego prosto w oczy powiedzieć tylko tu wypisują

@biedronka

powiem ci że chodzi o tylko jednego lizusa z jednego oddziału na terenie śląska próbowałyśmy jej przemówić do rozsądku ale to ciemna masa myśli zupełnie inaczej i woli robić za darmo i chwalić firmę myśli że przejdzie na stanowisko do zarządu ale w swoim mieście będzie miała posprzątane wszyscy się dowiedzą kim jest i jaka jest

Mini vaniki
@dana

Szukaja chetnych do roboty

@dana

No tak wnioskuje ze tu sa lizusy bo nikt normalny nie bedzie chwalil firmy ktora ludziom nie placi.Niech idzie sobie na stanowisko kolo anitki to razem z nia bedzie sie wluczyc po sadach z prokuratorem policja itp.

@Biedronka

Mówimy konkretnie o osobie podajacej się nickami ONA a także ewka to jest ta sama osoba zcwoj śląskiego znamy ją na co dzień w biurze niby jest po naszej stronie a tu bojąc się o własn (usunięte przez administratora) wychwala firmę i namawia żeby czekać na wypłaty tylko do kiedy? Ona dostaje w końcu zactakie coś Anitka musi ją docenić choć jej nie lubi ale gdyby nasza wspaniała ONA ewka itp nie dostała by kasy to by Anitce zrobiła larmo

Ggg

Czy ktokolwiek,komu nie zapłacono za kwiecień zgłosił się do Inspekcji Pracy?To jest najszybsze rozwiązanie uzyskania zaległych pieniędzy,mam nadzieję że moja rada będzie doceniona:)

@Ggg

Było zgłoszone przez Kościan do pip w sprawie nie wypłaconych pieniędzy ale mają taki burdel, że pip potrzebuje 3 miesiące na rozpatrzenie sprawy i nie wiadomo co z tego wyjdzie

Ggg
@biedronka

No powinni skierować sprawę do miasta,gdzie jest siedziba firmy

@Ggg

hmmm tylko że tam ich nie ma

KASA

co za wariatki się kłócą a ja wiem już na pewno że wypłat nie będzie na 10 maja ani też na 25 maja 2017 skąd wiem może mam gumowe ucho :) Ok poczekajcie naiwnie do 10 maja a w piątek za tydzień napiszcie mi tutaj kto miał racje : )

Naiwna
@KASA

Oczywiście ze niebedzie kasy info z planu pracy prożba o praca w sobote, niedziele( dla was to dodatkowe godziny) nie kasa, zawsze było ze to dodatkowa kasa dzś tylko godziny tak wiec lipa!!!

PT

a skąd takie informacje że 10 na pewno nie będzie wypłaty ? Bo może tak być jak w tamtym miesiącu wypłaca 13

Agnieszka
@PT

hahaha ta wypłacą ci teraz ale chyba w marzeniach dziewczyno z czego ty żyjesz tym razem nie będzie już wypłat oni mają takie zadłużenie i prokuratora na karku że może wypłacą kiedyś tam za pół roku lub później jak skończy się to całe dochodzenie i będą musieli wypłacić ale teraz i przez najbliższy miesiąc zapomnij w czerwcu też nie zapowiada się na to,, Nie mogę powiedzieć skąd ale wiem

@PT

ani 10.05 ani 13.05 ani później to chyba proste nie wiesz bo ci jeszcze w planie pracy nie napisali ale info będzie może już 09.05 albo samego 10.05 sprawdzaj sobie na planie pracy

@Agnieszka

"Wiem ale nie powiem" czyli (usunięte przez administratora) wiesz.

Lady Gaga

Czy ktoś dziś dodzwonił się do Anity? ja dzwonię już od rana chyba 10 raz i nie odbiera

Zła
@Lady Gaga

No i tak sobię dzwoń do wieczora i tak nie odbierze tak jak mi

@Lady Gaga

nie odbierze telefonu a ty byś odebrała jak byś wisiała komuś kasę? boi się dostać zjebki

PT

bo na panelu pracy jest plan dla miast myszkow zawiercie lodz wawa czestochowa pt tomaszow wiec chyba raczej jeszcze nie sa te zamkniete

Sandra xxxx PRACOWNIK
@PT

warszawa to fikcja :) ale dajecie się nabrać a reszta czyli łódź, piotrków tryb, zawiercie, myszków nadal zachłannie liczą że dostaną kasę czy te oddziały wogóle mają jakiś kontakt z Anitą czy Jarkiem? wątpię , więc póżniej ci co teraz pracują a nie dostaną wypłaty nie ciągają firmy po sądach pracy bo pracują tylko i wyłącznie na własne ryzyko i są świadomi konsekwencji , ja mam informację że 10 maja na pewno nie będzie wypłat także tych zaległych więc pracujcie dalej w czynie społecznym

Ludmiła
@PT

Gratulacje i medal za pracę harytatywna Bóg wam to wynagrodzi workiem piasku zamiast wypłata

PT

ile jeszcze zostało biur otwartych . bo na razie piotrków pracuje i zostało 6 osob z 20 .. ?

123456........
@PT

Zawiercie i Myszków na pewno a co do reszty nie wiem ale jak chcą pracować za darmo to niech sobie pracują

123456........

Jac
@PT

W Piotrkowie było ponad 30 jak pamiętam około 1.03 a teraz 6 osób zostało...

On xyz

Z najnowszych wiadomości to chyba tylko 5 z niby kierowniczką

Demi Mur

To zapłacą nam 10 maja czy nie ? Jeśli nie, to kto będzie nadal tam pracował ??

@Demi Mur

nie sądzę żeby chcieli zapłacić skoro mają tyle długów w biurach że po odłączali im prąd internet i jeszcze za wynajem biur nie mają zapłacone i większość biur musieli zamknąć.Więc sądzę że nie zapłacą bo jeszcze ludziom za poprzedni miesiąc chorobowego nie zapłacili a wypłacą wynagrodzenie?.A pytasz kto będzie pracował ? Ci naiwni co pracują do tej pory takich ludzi jest sporo cały czas im wierzą w to co wypisują na czacie

Przecież nie mogą nam od tak nie zapłacić...Co jak co ale Ci ludzie(Janowoski i reszta) chyba też mają jakieś sumienie,wiedzą ze to nasze pieniądze..więc poczekajmy łaskawie do tego 10 i sie okaże

AXJXEX
@Łódź

owszem mogą i zrobią dziś kolejna informacja w tej sprawie dotarła również do mnie a również jestem z Łodzi przygotuj się na czat albo na info od koleżanek jeśli nie ma cię w pracy bo pieniążków na pewno nie będzie

@AXJXEX

Jak mam byc w pracy skoro zamkneli biuro i nie mam zadnych info co dalej..może mnie oswiecisz?

Wiesia z call center
@Łódź

może skontaktuj się z dziewczynami z innych biur w innych miastach bo na Anitę to za bardzo nie będzie można liczyć , Zawiercie wcześniej coś pisało że jutro będą w pracy dobrze było by z nimi porozmawiać jeśli będą to na bieżąco będą mieli czat

Biedronka

Pewnie wyplat nie bedzie bo za nasza kase Anitka majowke spedza nad morzem.

ZŁE WIEŚCI

Kochani informacja pewna 10maja też już nie będzie wypłaty :( nawet nie pytajcie skąd wiem ale wiem :(

Misia
@ZŁE WIEŚCI

skąd wiesz? a czy to prawda że w niektórych biurach już pozbyto się sprzętu do pracy? nie poinformowano pracowników gdzie ci ludzie mają wracać? czy wiesz coś na ten temat?

poufne

Anita nie trój bo mnie się też dziś obilo o uszy jak widzisz pewne wasze tajne informacje wyciekły z pod lupy tylko po co ludzi klamiecie że będzie? Jak już wiadomo że nie.. Pewnie zaś rzucicie wiadomość na czacie 9 mają ze wypłata będzie opóźniona hehe tylko teraz kto wam w te bajki uwierzy

LaIa

Teraz dopiero się zoriwntowaliście, że Novitel i Active Telecom mają powiązanie z tym przydupasem?

@LaIa

ja wiem to już od dawna bo poprzednia moja firma współpracowała z firma novitel

Telemarketer

Poczytajcie opinie na GoWork o firmie Novitel z 2013 roku Nie brzmi znajomo?????

hehe
@Telemarketer

firma Novitel ma powiązania z Jaroslawem Ś. Z tego co czytałam :D

@hehe

Bo novitel i activ to ta sama firma tylko pod inna nazwa a wlasciciel ten sam

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa