Opinie o Transperfect Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Transperfect Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transperfect Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transperfect Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Kaja Nowy wpis

Hejka. Będąc na stronie www nie udało mi się wypatrzeć zakładki z karierą. Wiecie może gdzie teraz są dodawane oferty kiedy ktoś jest potrzebny? Widziałam, że kiedyś dodawana była oferta dla na Client Services Associate i chciałam sprawdzić czy to jeszcze może być aktualne

Beka Nowy wpis

Ludzie, olewajcie w ogole ta firme. Jest rok 2024 , w 2022 rozmawialam z nimi i napisalam test ktory mi wyslali na ktory nikt potem po odeslaniu nie zareagowal i kontakt ucichł. Po kilku miesiacach napisal do mnje ten sam rekruter na linkedin. Napisalam ze juz rozmawialismy i wypelnialam test, nic nie odpisal. Teraz ( rok 2024) wyslal mi maila ze maja otwarty nabór przesylajac mi ta informacje jako odpowiedz na nasza rozmowę( na ktora zreszta nie odpisal) gdzie zmienił rok z 2022 na 2023 chyba mysli ze mam amnezje i nie wiem co robilam 3 miesiace temu ( wedlug jego zmiany wtedy z nim rozmawialam ) xD

Lila Nowy wpis

Widzieliście te wskazywane z parę miesięcy temu sygnały ostrzegawcze odnoszące się do tego, że w korpo źle się dzieje? Zastanawiam się na ile one teraz mogą być tak w ogóle jeszcze aktualne? i czy faktycznie były? Nikt więcej się nie odniósł do warunków pracy, a mnie ciekawią nabory związane z kolejnym rokiem. nie widzę bieżących ofert, wiec będzie w ogóle cos planowane? Występuje rotacja?

JanFidanza Nowy wpis

Sciagnal mnie do tego korpo znajomy z ktorym pracowalem w poprzedniej firme, wiec mu zaufalem, ze jest ok i stabilnie. Najpierw umowa na czas probny 3-m. Potem na rok. Na dwa tygodnie przed konce m umowy na czas okreslony zapytale mamangera, czy firma jest zainteresowana przedluzeniem umowy ze mna, manager potwierdzil ze oczywiscie jak najbadziej, firma jest bardzo zadowolona, doceniaja moje doswiadczenie i jak najbardziej bedziemy predluzac. Malo tego, dostaniesz podwyzke i jeszcze premie. Mysle sobie, super sprawa. w dniu w ktorym konczyla mi sie umowa, dostalem informacje, se jednak firma nie przedluzy umowy, bez podania przyczyny. W zeszlyhm miesiacu dostalem info ze zostal przydzieony mi bonus w wysokosci 200$, jak sie mozna domyslec nie zostal on wyplacony i nei sadze aby byl z moaja ostatnia pensja. Firma mydli pracownikom oczy wieloma bonusami, podwyzkami, szkoleniami, kursami jezykowymi ( t oakurta dali ale okazalo sie zto jest jakas sciema i uczysz sie ogladajac filmiki) Bylo kilka sygnalow ostrzegawczych, ze w tym korpo zle sie dzieje, a balagan maja totalny. - w pierszym dniu pracy dostalem na maila contract do podpisania ze zlymi danymi, potem byla nie taka kwota podana na ktora sie umawialismy,( nizsza) pozniej podali w umowie jakies stanowisko totalnie od czapy. - na okresie probny przerabialem setki testow, szkolen, totalnie nie zwiazanych z moim stanowiskiem ( nikt na to nie zwracal uwagi bo dzial szkolen musi sie krecic) - okazalo sie rowniez ze skladki na opieke medyczna nie sa placone i tak naprawde tylko na papierze jestem ubezpieczony i gdy chcialem umowic sie na wizyte lekarska, wyszl oze nie mam aktywnego pakietu. - dzial HR nie byl w stanie ogarnac zmiany numeru konta, i po podanym nowym koncie bankowym przez dwea miesiacie przesylali na stare konto. Nie polecam tego korpo, wiele obiecuja a pracownik dostaje albo nic albo minimum, mojemu znajomemu teraz jest wstyd ,ze mnie tam sciagnal.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lol

Ta firma to jakis kabaret. Wysylaja zaproszenia na linkedin do testow. Robisz testy . Potem inna osoba wysyla znowu zaproszenie. Piszesz do niej ze juz robiles test kilka mies temu i nie dostales odpowiedzi. Reakcja rekrutera; brak reakcji. No wiec zyjesz sobie dalej a po poltora roku dostajesz na maila informację ; Gratulacje przeszedles test (z jezyka ktorego nawet nie znasz xD ) niestety teraz rekrutacja jest zamknieta, ale jak ponownie otworzymy, to odezwiemy sie do ciebie. Polecam omijac ten ivh cyrk.

Darth Vader

Forma współpracy jaką oferują jest nie do końca zgodna z polskim prawem! Oferują UoP do kończa czerwca 2022 (tak tego roku, a oferta jeszcze przez 2 tyg aktualna, więc w kulki leca...), a potem są, cytuję "high chances" na przedłużenie na 3-6 miesięcy, a potem zabawa od nowa z "high chances". Oferują też nienajwyższe stawki - 5500 brutto i to przy tak "chorej" formie wdpółpracy, która pasuje do b2b lub UoD, ale NIE UoP, która zaklada okres próbny+czas nieokreślony

Ewelina
@Darth Vader

Czyli co, koniec końców UoP nie jest możliwa? :/ Czy po prostu mniej opłacalna?

@Ewelina

Ktoś z Albanii czy Czarnogóry niekoniecznie zna polski rynek pracy, tak samo jak screener telefoniczny z Ukrainy :-). Dla nich TO JEST umowa o prace, ale na pewno nie 'permanent job' jak pisza na ofercie pracy. Podejrzewam, ze chodzi im o czasowe umowy o pracę przedłużane (lub nie) co 'widzimisię' zależnie od kontraktów jakie dostają od swoich klientów. Chyba nawet studenta na to nie znajdą bo zero stabilności w pracy. W polowie czerwca dadzą Ci do końca czerwca, nawet 5500 nie dostaniesz, a w miedzyczasie z tej samej oferty wezmą kogoś od lipca do końca lipca...I jeszcze pizsą, że zależy im na długiej współpracy...Mocno to naciągane, choć ofertę mają naprawdę fajną i tony benefitów, z których nie skorzystasz....Ale nazywajac ponizej 5500 (niecały miesiąc przecież) 'motivating compensation' to naprawde trzeba mieć wyobrażnię

@Darth Vader

Potwierdzam, sam dostałem taką "fantastyczną" ofertę. Szkoda tylko czasu poświęconego na zrobienie testów...

@Dwight K. Schrute

Ale to próbowałeś cokolwiek czy od razu odrzuciłeś?

@Urszula

Nie, uznałem, że to bez sensu. Na szczęście dostałem dużo lepszą ofertę od innej firmy.

@Dwight K. Schrute

Tak? A w czym konkretnie lepsza była od tego tutaj? :( Spore te różnice?

@Urszula

Wynagrodzenie wyższe o ponad połowę i umowa o pracę na 1,5 roku.

@Dwight K. Schrute

Za to samo stanowisko gdzieś indziej płacą 150% tego co tutaj?

@Dwight K. Schrute

Znowu szukaja na to samo stanowisko. Czyli ewidentnie nie przedluzaja lub maks do 3 miesiecy przedluzaja. Biorac pod uwage wielostopniowy proces rekrutacji to jest naprawde smieszne

@Darth Vader

Czyli uważasz, że to firma dziękuje za współpracę a nie pracownik?

@Urszula

Tak, bo sami mowia, ze podpisuja na miesiac (a nawet mniej, wiec placa grosze), a potem w 90% przedluzaja. Jakos nie widac, zeby tak bylo, jesli wciaz ta sama oferta wisi. Zapewne chodzi o to, ze za kazdym razem kogoś innego biorą na miesiac, maks 3 miesiące.

Lol

Pewnie sam wyleciałes bo nie zdałes certyfikacji lol x 1000

@Lol

Zdałem i miałem nawet finalną rozmowę, ale odmówiłem po tym kiedy potwierdziłem formę zatrudnienia. Mam 45 lat i zobowiązania finasowe, ktore muszę splacić, żeby nie wylądować pod mostem. Probowali mnie przekonywać, ale odmówiłem. Szczerze myślałem, że to pomyłka w mailu była

Łucja
@Darth Vader

A ta forma zatrudnienia to jaka właściwie? Przejrzałam komentarze i nie pisałeś, czy umowa o pracę czy zlecenie, albo nie zauważyłam. Czy po prostu liczyłeś na umowę na czas nieokreślony i w tym leży problem?

Honorata

Wiecie jaka jest atmosfera w pracy? Szczególnie chodzi mi o dział ze stanowiskiem Translation Project Coordinator. Jakie są relacje między pracownikami, i między pracownikami a szefostwem? W dawnym ogłoszeniu piszą tylko że środowisko pracy jest wielokulturowe. Jest dobra atmosfera?

Firmą żąda ode mnie mailowo kopie dowodu osobistego oraz numer PESEL do badań medycznych, jeszcze przed zawarciem umowy. Wydaje się to lekko podejrzane.

Ogólnie ludzie na plus, atmosfera ok, praca samodzielna, nikt nie wchodzi ci na głowę, jeśli wykonujesz swoje zadania dobrze i jak należy, brak nadgodzin. Jest kilka minusów, głównie czasami stres, ale cześć sytuacji jest nakręcanych trochę przez samych pracowników, dlatego trzeba wyluzować i robić swoje, spoufalanie za mocne tez nie ma tu sensu, bo turnover prawdopodobnie jednak jest. Ogólnie oceniam pozytywnie, mimo minusów i chaosu, starają się doceniać lepszych pracowników, chociaż w formie pochwały haha… uważam, ze jest to firma jednak mocno korporacyjna, jest sporo ludzi, gdzieś się ginie w tym gąszczu, ale z kolei praca nie jest jakoś strasznie skomplikowana i trudna jak już złapie się rytm jej wykonywania. Managerowie są raczej obiektywni i w porządku, starają się rozwiązać ewentualne problemy. Ja nie mam aż tylu negatywnych odczuć co osoby tutaj, staram się patrzeć najobiektywniej. Ciężko mówić tez o ewentualnych minusach bo jednak dużo by się zdradziło odnośnie specyfiki pracy.

Bart

Bardzo niepoważna firma. Sami się odyzwają, marnują ludzki czas, wysyłają "testy", a gdy przychodzi co do czego, nagle przestają się odzywać. Żałuje, że nie przeczytałem o nich wcześniej opinii w necie.

Zostaw merytoryczną opinię o Transperfect Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Transperfect Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transperfect Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transperfect Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transperfect Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transperfect Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transperfect Poland Sp. z o.o.
  • Prosta 70
    00-838 Warszawa

Transperfect Poland Sp. z o.o.