Active Telecom

Active Telecom

Opinie o Active Telecom

Coswiem

Dopytajcie się o zaległe pieniądze w Fundacji Szlachetny Gest.!

Ana

Czy ktoś dostał kasę za sierpień?

Gosc

Dostali Państwo wynagrodzenie?

@Ana 12.09.2018 15:14

Ja za lipiec do tej pory nie dostalam. Kontakt zerowy. Na maile nikt nie odpowiada.

A
@Ana 12.09.2018 15:14

Czy ktoś jest jeszcze tak naiwny że podejmuje pracę w takiej firmie ? Trudno w to uwierzyć. Brak kasy za sierpień w październiku.

Madzia

Hej. Dostaliście wynagrodzenie za lipiec?

Inna
@Madzia 16.08.2018 13:20

Pracowałam w firmie jakiś czas. temu , odeszłam gdyż praca z szefem który podaje się ciągle za inną osobę nic dobrego nie rokuje. Dziś jest rynek pracownika , zastanówcie się czy warto z kimś takim się zadawać i tracić zdrowie , czas i nerwy?

iga

a ktoś dostał zaległe wynagrodzenie za kwiecień 2017?XD

Werka
@iga 18.07.2018 12:16

W ubieglym roku zalegali z wyplatami rowniez od kwietnia. Do dnia dzisiejszego nie dostalismy. Po sądach teraz nam przyszlo chodzic.

byla

Masz sie czym chwalic???? kobiety ktore dobrze sie prowadza chyba takich problemow nie maja...watpie czy to jest wogole prawda czy wybujala fantazja jak polowe tutaj zreszta opinii pic na wode.

Słowo wyjaśnienia

Wiadomo, że to nieprawda. Po prostu jedna z frustratek siedzi tu od roku i wymyśla pierdoły, żeby tylko zemścić się na firmie za nie ich winę - brak wypłat był przecież spowodowany tym, że pracownicy z jednego oddziału swoją nieodpowiedzialnością i niekompetencją doprowadzili do utraty ważnego klienta (kontraktu) i tym samym do problemów finansowych całej firmy oraz tymczasowego braku wynagrodzenia dla innych oddziałów, co zostało rozwiązane za pomocą ugody i wypłat ratalnych (oczywiście tym, którzy wyrazili chęć ugody). Nie jest to żadna tajemnica, można poprosić o oficjalne stanowisko pełnomocnika firmy - każdy nowy pracownik dostanie to na piśmie, jeśli boi się rozpocząć współpracę zniechęcony negatywami. Akurat tym komentarzem ta osoba nie szkodzi Active Telecom Polska, bo każdy widzi, że to troll. Raczej potwierdza tym tylko to, że większość negatywów piszą w kółko ci sami niepoważni ludzie, więc nie ma sensu przejmować się tym bajdurzeniem.

Słowo wyjaśnienia

Kobieto, jeśli Ty z tą firmą rozmawiałaś w ten sposób jak na tym portalu, czyli atakując i wypisując pierdoły o penisie właściciela, to nic dziwnego, że nikt nie chce z Tobą wchodzić w dyskusję. Ja poprosiłam o oficjalne stanowisko na piśmie i je dostałam. Nikt Cię w tym nie będzie wyręczał. Najpierw trochę kultury.

Ewa
@Słowo wyjaśnienia 17.04.2018 14:05

Atakujesz to ty mnie jak ja grzecznie napisalam pytanie ew. To nie to samo co ewa.Ogarnij sie!!!!!

Słowo wyjaśnienia

Haha, jasne. Brak spacji po znakach interpunkcyjnych również jest zbieżnością? Cenzurowanie penisa też? :D Ech, kobieto, przestań się kompromitować. Skończyłam z Tobą rozmowę, nie odpisuj, nie mój poziom.

Blablabla

Daj do siebie jakis namiar, chciałabym z Toba pogadac :)

Maja

Czy ktoś z obecnych pracowników może potwierdzić opinię @odpowiadam na temat warunków? Użytkownik wspomniał o zaległościach w wypłatach, czy ten problem nadal istnieje, może było to tylko pojedyncze wydarzenie, a sam problem został już dawno rozwiązany? Jaka atmosfera panuje w Active Telecom?

Wkurzona

Do Biedronki. Dziewczyno przestań wypisywać głupoty tylko się weź za robotę leniu patentowy. Jak z takim pustym mózgiem można chodzić po ziemi. Noś kamienie w kieszeni bo odfruniesz. Nic nie można poczytać konstruktywnego tylko jakies Twoje żale. Co wchodzę na ta stronę to ciągle Twój post. Zajmij się czymś

Madzinks

Ale to chyba nie jest strona do składania życzeń? Jak chcesz pogadać z adminami, to tu masz do nich kontakt: https://www.gowork.pl/kontakt Przestań syfić, bo to nie jest strona w Twoim pamiętniku.

...

Ale biedronka nie szkodzi tylko właścicielom firmy, ale też jej pracownikom!!! Ludzie chcą sobie dorobić, dla niektórych to jedyna możliwość zarobku i potem muszą się użerać z pytaniami typu "czy to prawda, że pracujesz dla oszustów?". Idźcie się z nimi sądzić zamiast tu wylewać frustracje. Odczepcie się wreszcie od uczciwych osób, które chcą pracować i z pracy są zadowolone!

Lala

Biedronka potrzebuje pomocy !

Maja

@dilajla, rozumiem, jeżeli uda Ci się dostać pracę w tej firmie, to zachęcam Cię do podzielenia się swoimi wrażeniami na forum. Jest tutaj wielu kandydatów, których interesuje na pewno przebieg rozmowy kwalifikacyjnej oraz warunki pracy. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Active Telecom? Jak oceniacie atmosferę w zespole? Czy jesteście zadowoleni ze swojego wyboru?

Maja

@dilajla, napisałaś, że zastanawiasz się nad pracą w firmie Active Telecom. Na pewno są na forum inne osoby, które myślą nad pracą w tej firmie, podobnie jak Ty. Czy możesz napisać, co sprawiło, że zainteresowałaś się pracą w tej firmie? Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Czy znasz kogoś, kto pracuje w tej firmie i jest z niej zadowolony?

dilajla
@Maja 28.05.2018 11:29

zainteresowałam się tą firmą bo na wielu grupach na fejsie widziałam o niej posty i pomyślałam że taka praca jest dla mnie idealna bo nie mogę wychodzić z domu na cały dzień bo opiekuję się chorą mamą. teraz studiuję więc nie mam czasu więc dopiero w wakacje wyślę cv :) chcę pracować jako konsultant :)

Madzia

Hej kochani. Mam pytanie. Od tygodnia niestety nie mogłam dzwonić i zbierać środków na fundację ponieważ byłam na wyjeździe . Dzisiaj jednak na chwilę weszłam żeby pokazać koleżance jak praca wygląda było to jakoś po godz 18. I niestety ale gdy wybieram kampanie nie pokazuje mi się fundacja tylko wykłady. Czyżby zlikwidowali pozyskiwanie środków na fundacje? Przedtem moja Kampania były badania termografii i niestety też została jakoś czas temu zlikwidowana. Proszę o informację pozdrawiam.

Marcin
@Madzia 21.05.2018 18:30

Witaj. Nic nie jest zlikwidowane, po prostu chwilowo była niedostępna- teraz już ponownie jest włączona . ;) Czasem tak jest że działa fundacja i wykłady albo pojedynczo jedna rzecz z nich , a w ten weekend nic nie było dostępne. pozdrawiam

Maja

@Onna, czy jesteś zadowolona ze swojej dotychczasowej pracy dla firmy Active Telecom? Na czym dokładnie polegają Twoje obowiązki w pracy? Czy wiesz coś na temat aktualnie trwających rekrutacji do firmy? Może chciałabyś coś doradzić osobom, które wahają się nad aplikacją do tej firmy? Czy firma daje możliwości rozwoju ambitnym osobom?

dilajla
@Maja 21.05.2018 17:29

na ich facebooku widziałam że niedawno pisali o rekrutacji- może tam zapytaj? albo dołącz do ich grupy na fejsie. chyba po to ją mają żeby być w stałym kontakcie z pracownikami ... na pewno tu się niczego nie dowiesz bo firma tu nie zagląda a obecna kadra rzadko ... ja cały czas rozważam pracę w active ale dopiero na wakacje więc tylko obserwuję póki co :P

Werka

Można pracować tylko w weekendy?

Pikpik
@Werka 22.04.2018 20:46

Nie

Onna
@Werka 22.04.2018 20:46

Mozna. Jak masz umowe o dzieło to można. Sama rozmawiam kiedy tylko mogę czasem 3 razy w tygodniu a czasem się zdarzy że wg w tygodniu nie mogę rozmawiać bo dłużej w pracy zostaje. Więc można

Mama Oliwki i Kacperka

Poszłam do active żeby dorobiić do wypłaty Męza. Chcialam wynagrodzenie co tydz. bo u Nas to jest najbardziej na rękę. Córeczka ma nagle jakąś składkę w przedszkolu lub chce wyjść do kina to niemuszę jej mówić żeby poczekała do wypłaty bo pieniązki Mamy co tydzień na koncie i zawsze jest to parę groszy na nagłe potszeby...polecam kochane mamy:):)

Mama Oliwki i Kacperka
@Mama Oliwki i Kacperka 19.04.2018 10:59

błąd się wkradl miało być potRZeby:)

Idzie 3 miesiąc

Dwa miesiące za mną... Wszystko działa jak w zegarku... Na początku bałam się, że brak kontaktu "face to face" z szefem będzie utrudniał mi wdrożenie się i meeega się stresowałam, ale wszystko jest tak dokładnie objaśniane, że nie da się nie załapać o co w tym biega... Nie bójcie się spróbować, serio...

ktoś wie?

ktoś pytał wcześniej o jedno ip a ja mam pytanie o konieczność posiadania dobrego internetu. ktoś z pracowników może powiedzieć jak szybkie musi być łącze? mieszkam na wsi i u nas czasem z internetem licho ale zasięg telefoniczny jest bardzo dobry. telefon wystarczy czy internet musi być szybki? proszę o pomoc...

fsdgdgdf
@ktoś wie? 15.04.2018 11:54

Pytajcie o takie rzeczy firmę, tak będzie najszybciej. Adres e-mail jest na ich stronie.

Proszę o odpowiedź

Orientuje się ktoś czy osoby mieszkające w jednym domu mogą pracować w tej firmie? Chciałybyśmy z teściową spróbować. Nie będzie problemu, że mamy jedno ip?

chyba tak
@Proszę o odpowiedź 12.04.2018 09:41

moim zdaniem nie ma żadnego problemu , ale to jeszcze zapytaj w firmie .

Martyna

Kochani, dostaliście już wypłatę za marzec?

Onna
@Martyna 11.04.2018 12:28

Tak

Martyna
@Onna 12.04.2018 18:06

Dzięki za odpowiedź, też już mi wpłynęła wczoraj , pozdrawiam ;)

JJJJ

Gdzie znajduje się biuro active? Pomóżcie :-) na jaki adres wysyłacie papiery?

Kamila

Z okazji świąt życzę moim kolegom z pracy wszystkiego dobrego!

Alicja

Jaki wzruszjący tekst Anitko , pozdrowienia dla mamusi

go
@Alicja 30.03.2018 18:04

Hhahahah, dokładnie tak :)

pati

w zeszłym roku pracowałam w active telecom w końcówce ciąży bo tylko na pracę w domku mój wielki brzuszek się zgadzał i wspominam pracę bardzo dobrze i sporo nauczyłam się o ludziach i tak sobie myślę żeby i w tym roku spróbować gdy mój dzieciaczek już jest na świecie meil wysłany czekam na kontakt

Zadowolona

Praca w miarę ok, ciągle się uczę i już radzę sobie coraz lepiej. Pensja na czas. Nie przewiduję zmiany pracy w najbliższych miesiącach. Mogę polecić.

pracownica

Pracuję krótko, ale pierwszą wypłatę już dostałam więc nie ma się czego bać. Hajs się zgadza ;p

A

Informuję, że pit doszedł kilka dni temu ;)

Activia

Ktoś coś o pitach?

Emka
@Activia 26.02.2018 13:59

Tak, ja otrzymałam droga mailowa pita wczoraj. Ktoś napisał że niby wysyłał 28.02 ale coś dojść nie mogło haha. No ale doszło. :) pozdrawiam

Zainteresowana

Witajcie. Czy ktoś ma jakieś namiary na tą firmę? Mimo negatywnych opinii bardzo chciałabym zacząć w niej prace. Pozdrawiam

asdfghjgc
@Zainteresowana 28.02.2018 10:48

Na stronie masz przecież adres e-mail: http://activetelecom.pl/kariera.html

????

Co do pitow to wystarczy isc do urzedu skarbowego i zapytac czy zostal odprowadzony podatek za mnie nie zostal odprowadzony a jezeli nie to pitow nie dostaniemy albo beda bledne tak powiedzieli w US.Trzeba rozliczyc sie bez pitow z samej wyplaty.

Poindormowana

Pracodawca ma obowiązek wysłać pity do 28.02. Dzwoniłam do nich i uzyskałam informację, że PITY będę wysyłane w dniu 28.02. Nie ma co kręcić afery.

Rozsądna

-Czekam na PIT .Czy ktoś otrzymał?

Pit

Czy ktoś z was dostał rozliczenie do pitu ?

inna
@Pit 22.02.2018 10:55

dostałam info że 28.02 będą wysyłać

aajdefhyufhs
@inna 22.02.2018 18:37

Jeszcze sobie radze sprawdzić, czy na bank jesteście w ZUSIE zgłoszeni. Żebyście pózniej nie mieli problemów, za fałszywe PIT'y ...

gość

Bo to jedna nieszczęśliwa baba tu siedzi i produkuje większość tych głupot. Zweryfikowanie kto co pisze to naprawdę nie jest umiejętność na miarę CSI lub innego FBI. Ja już od dawna omijam posty Biedronki i innych jej kont. Dajcie znać jak dostaniecie PIT.

Akuku
@inna 22.02.2018 18:37

28 powinien byc Juz u nas a nie dopiero wysylac. Ja w srode ide do skarbowego zglosic ze pitu nie dostalam.

Oreo
@aajdefhyufhs 22.02.2018 18:44

Jak dostane falszywy pit to Juz nie moj problem Tylko active Ja w terminie sie rozlicze a Za bledy firmy nie odpowiadam przeciez.

Ktoś

Juz z 10 razy wypisywałaś sie z tej strony i dalej siedzisz tu codziennie

Zostaw opinię o Active Telecom - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Active Telecom