Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Active Telecom, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Katarzyna Nowy wpis

Ktoś jeszcze u nich w ogóle robi?

Maria Nowy wpis
@Katarzyna

A niby czemu Twoim zdaniem nikt by tu nie mial pracować? Aż tak źle tam?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Active Telecom? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

iga

a ktoś dostał zaległe wynagrodzenie za kwiecień 2017?XD

Werka
@iga

W ubieglym roku zalegali z wyplatami rowniez od kwietnia. Do dnia dzisiejszego nie dostalismy. Po sądach teraz nam przyszlo chodzic.

Mloda Nowy wpis
@iga

Niestety nie ani za kwiecień ani za maj. A co najlepsze składki w zusie tez nie uregulowane. A karę która nałożył na niego sąd z Kościana nadal nie zapłacona.

kandydat do pracy

Mam pytanie poniższe ogłoszenie o pracę , Czy to są Oni? Ogólnopolska Fundacja pomagająca chorym dzieciom poszukuje osób na stanowisko: Konsultant telefoniczny - praca zdalna (wykonywana w domu) Obowiązki: realizacja prostych projektów informacyjnych, kierowanych do osób indywidualnych Wymagania: wysoka kultura osobista dobra dykcja pracowitość komunikatywność własny komputer i internet podstawowa znajomość obsługi komputera Oferujemy: Wynagrodzenie płatne co tydzień lub co miesiąc (do wyboru) Stawka: do 100 godzin w miesiącu - 10 zł netto za godzinę pracy od 101 godzin w miesiącu - 12 zł netto za godzinę pracy 350 zł premii dla osób które przepracują pełen etat w miesiącu Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło Umowa zlecenie

ciekawy
@kandydat do pracy

Ja też widziałem te ogłoszenie w OLX , Czy to ta sama firma?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager
Fermax Polska Sp. z o.o.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Martyna

Jeju, komentarze poniżej są straszne, co się dzieje w tej firmie. Czy to konkurencja ?

byla

Masz sie czym chwalic???? kobiety ktore dobrze sie prowadza chyba takich problemow nie maja...watpie czy to jest wogole prawda czy wybujala fantazja jak polowe tutaj zreszta opinii pic na wode.

Słowo wyjaśnienia

Wiadomo, że to nieprawda. Po prostu jedna z frustratek siedzi tu od roku i wymyśla pierdoły, żeby tylko zemścić się na firmie za nie ich winę - brak wypłat był przecież spowodowany tym, że pracownicy z jednego oddziału swoją nieodpowiedzialnością i niekompetencją doprowadzili do utraty ważnego klienta (kontraktu) i tym samym do problemów finansowych całej firmy oraz tymczasowego braku wynagrodzenia dla innych oddziałów, co zostało rozwiązane za pomocą ugody i wypłat ratalnych (oczywiście tym, którzy wyrazili chęć ugody). Nie jest to żadna tajemnica, można poprosić o oficjalne stanowisko pełnomocnika firmy - każdy nowy pracownik dostanie to na piśmie, jeśli boi się rozpocząć współpracę zniechęcony negatywami. Akurat tym komentarzem ta osoba nie szkodzi Active Telecom Polska, bo każdy widzi, że to troll. Raczej potwierdza tym tylko to, że większość negatywów piszą w kółko ci sami niepoważni ludzie, więc nie ma sensu przejmować się tym bajdurzeniem.

Słowo wyjaśnienia

Kobieto, jeśli Ty z tą firmą rozmawiałaś w ten sposób jak na tym portalu, czyli atakując i wypisując pierdoły o penisie właściciela, to nic dziwnego, że nikt nie chce z Tobą wchodzić w dyskusję. Ja poprosiłam o oficjalne stanowisko na piśmie i je dostałam. Nikt Cię w tym nie będzie wyręczał. Najpierw trochę kultury.

Ewa
@Słowo wyjaśnienia

Atakujesz to ty mnie jak ja grzecznie napisalam pytanie ew. To nie to samo co ewa.Ogarnij sie!!!!!

Słowo wyjaśnienia

Haha, jasne. Brak spacji po znakach interpunkcyjnych również jest zbieżnością? Cenzurowanie penisa też? :D Ech, kobieto, przestań się kompromitować. Skończyłam z Tobą rozmowę, nie odpisuj, nie mój poziom.

Blablabla

Daj do siebie jakis namiar, chciałabym z Toba pogadac :)

Adrian1
@Słowo wyjaśnienia

Miałem niemiła przyjemność pracować w tym gównie. Omijać szerokim łukiem. Wypłaty nie w terminie, nie zgadzające się kwoty wypłaty i mnóstwo innych problemów. Swojej 1 wypłaty od 2017 roku nie otrzymałem. Właściciel co chwila inaczej się przedstawia. Kontakt z nimi zerowy. Ani mail ani telefoniczny . Jeszcze raz drukowanymi OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Antek

Jaki wymiar godzin?

Miła Kasia

Czy teraz u wszystkich stanęła praca na fundacji szlachetny gest ??

nowa

możecie powiedzieć coś więcej na temat aktualnych warunków w tej pracy? Niedługo zaczynam i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej ( home office pozyskanie)

niezadowolony

w 2016 roku Jaruś przehulał wypłatę pracowników na Dominikanie jestem ciekawa gdzie tym razem poleciał za Wasze pieniądze skoro są znowu zaległości w wypłatach? ludzie omijajcie Jarosława Swiergiela bo nic z tej współpracy nie będzie dobrego :(

Xyz
@niezadowolony

Dokładnie tak!!!

Lola

Hej szukam osób, które aktualnie pracują zdalnie w fundacji szlachetny gest, ale nie na pozyskiwaniu darczyńców, a na przypomnieniach

Who
@Lola

Pracowałam, aktualnie już nie i całe szczęście. Może uda mi się odpowiedzieć ma pytania

Lola
@Who

Byłaś na przypomnieniach? Dlaczego już nie pracujesz? Szkoda :(

Ana

Czy ktoś dostał kasę za sierpień?

Gosc

Dostali Państwo wynagrodzenie?

@Ana

Ja za lipiec do tej pory nie dostalam. Kontakt zerowy. Na maile nikt nie odpowiada.

A
@Ana

Czy ktoś jest jeszcze tak naiwny że podejmuje pracę w takiej firmie ? Trudno w to uwierzyć. Brak kasy za sierpień w październiku.

Madzia

Hej. Dostaliście wynagrodzenie za lipiec?

Inna
@Madzia

Pracowałam w firmie jakiś czas. temu , odeszłam gdyż praca z szefem który podaje się ciągle za inną osobę nic dobrego nie rokuje. Dziś jest rynek pracownika , zastanówcie się czy warto z kimś takim się zadawać i tracić zdrowie , czas i nerwy?

Maja

Czy ktoś z obecnych pracowników może potwierdzić opinię @odpowiadam na temat warunków? Użytkownik wspomniał o zaległościach w wypłatach, czy ten problem nadal istnieje, może było to tylko pojedyncze wydarzenie, a sam problem został już dawno rozwiązany? Jaka atmosfera panuje w Active Telecom?

Wkurzona

Do Biedronki. Dziewczyno przestań wypisywać głupoty tylko się weź za robotę leniu patentowy. Jak z takim pustym mózgiem można chodzić po ziemi. Noś kamienie w kieszeni bo odfruniesz. Nic nie można poczytać konstruktywnego tylko jakies Twoje żale. Co wchodzę na ta stronę to ciągle Twój post. Zajmij się czymś

Madzinks

Ale to chyba nie jest strona do składania życzeń? Jak chcesz pogadać z adminami, to tu masz do nich kontakt: https://www.gowork.pl/kontakt Przestań syfić, bo to nie jest strona w Twoim pamiętniku.

...

Ale biedronka nie szkodzi tylko właścicielom firmy, ale też jej pracownikom!!! Ludzie chcą sobie dorobić, dla niektórych to jedyna możliwość zarobku i potem muszą się użerać z pytaniami typu "czy to prawda, że pracujesz dla oszustów?". Idźcie się z nimi sądzić zamiast tu wylewać frustracje. Odczepcie się wreszcie od uczciwych osób, które chcą pracować i z pracy są zadowolone!

Lala

Biedronka potrzebuje pomocy !

Maja

@dilajla, rozumiem, jeżeli uda Ci się dostać pracę w tej firmie, to zachęcam Cię do podzielenia się swoimi wrażeniami na forum. Jest tutaj wielu kandydatów, których interesuje na pewno przebieg rozmowy kwalifikacyjnej oraz warunki pracy. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Active Telecom? Jak oceniacie atmosferę w zespole? Czy jesteście zadowoleni ze swojego wyboru?

Maja

@dilajla, napisałaś, że zastanawiasz się nad pracą w firmie Active Telecom. Na pewno są na forum inne osoby, które myślą nad pracą w tej firmie, podobnie jak Ty. Czy możesz napisać, co sprawiło, że zainteresowałaś się pracą w tej firmie? Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Czy znasz kogoś, kto pracuje w tej firmie i jest z niej zadowolony?

dilajla
@Maja

zainteresowałam się tą firmą bo na wielu grupach na fejsie widziałam o niej posty i pomyślałam że taka praca jest dla mnie idealna bo nie mogę wychodzić z domu na cały dzień bo opiekuję się chorą mamą. teraz studiuję więc nie mam czasu więc dopiero w wakacje wyślę cv :) chcę pracować jako konsultant :)

Madzia

Hej kochani. Mam pytanie. Od tygodnia niestety nie mogłam dzwonić i zbierać środków na fundację ponieważ byłam na wyjeździe . Dzisiaj jednak na chwilę weszłam żeby pokazać koleżance jak praca wygląda było to jakoś po godz 18. I niestety ale gdy wybieram kampanie nie pokazuje mi się fundacja tylko wykłady. Czyżby zlikwidowali pozyskiwanie środków na fundacje? Przedtem moja Kampania były badania termografii i niestety też została jakoś czas temu zlikwidowana. Proszę o informację pozdrawiam.

Marcin
@Madzia

Witaj. Nic nie jest zlikwidowane, po prostu chwilowo była niedostępna- teraz już ponownie jest włączona . ;) Czasem tak jest że działa fundacja i wykłady albo pojedynczo jedna rzecz z nich , a w ten weekend nic nie było dostępne. pozdrawiam

Maja

@Onna, czy jesteś zadowolona ze swojej dotychczasowej pracy dla firmy Active Telecom? Na czym dokładnie polegają Twoje obowiązki w pracy? Czy wiesz coś na temat aktualnie trwających rekrutacji do firmy? Może chciałabyś coś doradzić osobom, które wahają się nad aplikacją do tej firmy? Czy firma daje możliwości rozwoju ambitnym osobom?

dilajla
@Maja

na ich facebooku widziałam że niedawno pisali o rekrutacji- może tam zapytaj? albo dołącz do ich grupy na fejsie. chyba po to ją mają żeby być w stałym kontakcie z pracownikami ... na pewno tu się niczego nie dowiesz bo firma tu nie zagląda a obecna kadra rzadko ... ja cały czas rozważam pracę w active ale dopiero na wakacje więc tylko obserwuję póki co :P

Werka

Można pracować tylko w weekendy?

Pikpik
@Werka

Nie

Onna
@Werka

Mozna. Jak masz umowe o dzieło to można. Sama rozmawiam kiedy tylko mogę czasem 3 razy w tygodniu a czasem się zdarzy że wg w tygodniu nie mogę rozmawiać bo dłużej w pracy zostaje. Więc można

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa
  • NIP: 5223055621 KRS: 0000604906

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Active Telecom