Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

zapracowana

Ja pracuje od ponad roku i jestem zadowolona. Faktycznie były chwilowe problemy ale kto w tych czasach ich nie ma. Mogłam odejść ale postanowiłam zostać bo sama praca mi się podoba i dobrze się stało że zostałam. Sytuacja się uspokoiła, wszystko wróciło do normy. Dostałam podwyżkę, wypłaty mam na czas a często przed czasem więc czego chcieć więcej. Niech każdy myśli za siebie.

@zapracowana

To czyli że sytuacja firmy się poprawiła, fajnie. Czekamy w takim razie na nasze wypłaty. Dzięki za informację przydadzą nam się w sądzie.

NIEWIADOMO A WIADOMO
@zapracowana

napisz się z imienia i nazwiska bo raczej każdy kojarzy kim jesteś? nie na darmo chwalisz firmę która zelega ludziom ze składkami ZUS a także z wypłatami poza tym gdzie jest prawdziwe miejsce pobytu tej firmy? bo na pewno nie w Warszawie na solidarności :)

szczera
@NIEWIADOMO A WIADOMO

NIEWIADOMO A WIADOMO miałam napisać to samo :) ale się powstrzymałam

Onaaaa@

Hej zła. A ile czasu tam pracowałas? Po jakim czasie przestali tobie płacić?

Biedronka

Hmmm czyli maja pieniadze a nam napisali w pismie ze firma bedzie musiala oglosic upadlosc bo kasy nie maja.Ja jestem oszustem haha w takim razie nie odprowadzili skladek do zus to oni tez sa oszustami?Normalnie ta firma nie konczy mnie zaskakiwac.Po 3 miesiacu pracy czyli w marcu tego roku zaczely sie problemy kasa sie nie zgadzala i duze opoznienia z przelewem.

onaaaa@

kongo a po jakim czasie zwlekali tobie z wypłatą pieniedzy? i czy pracowałeś w domu czy u nich?

@onaaaa@

Pierwszy miesiąc też było wszystko ok. Później opóźnienia z wypłata aż końcu jej brak. Radzę ci żebyś trzymała się z dala od tej firmy. Uciekaj póki jeszcze ci kasę wyplacili. To są złodzieje, jeśli tam będziesz nadal pracować, przekonasz się. A tak Apropo to kto ci umowę podpisywał? Janowski, swiergiel czy janc? Bo niewiem czy wiesz ale to jedna osoba pod kilkoma nazwiskami. I kto tu jest oszustem?

onaaaa@

hej... postanowiłam spróbować tej pracy mimo komenatrzy... praca w domu... na razie nie mogę narzekać bo wypłata została przelana na czas i wszystko sie zgadza jesli chodzi o kwote i o czas wysłania... z ciekawosci napisałam do nich na fejsie na profilu call center tej firmy zapytałam się dlaczego jest mase negatywnych opinii o ich firmie... dostałam odpowiedz ze oszustą nie wypłacają pieniędzy którzy niby dzwonią a w rzeczywistosci tego nie robia... tylko tyle moge napisac co wiem. ja osobiscie jestem zadowolona i mam nadzieje ze tak zostanie. poinformowałam ich ze jezeli zostane oszukana to automatycznie sprawe zgłaszam na policje... a wam życze żebyscie odzyskali swoje ciężko zarobione pieniadze i zeby wszystko sie wyjasniło... pozdrawiam buziaki!!!

@onaaaa@

Poczekaj jeszcze trochę, nam też na początku płacili, a skoro nazywają pracowników oszustami to kim oni w takim razie są? Bo oszuści to za mało powiedziane. Życzę ci aby tobie się udało, lecz bądź ostrożna bo my póki co założyliśmy sprawę w sądzie pracy i zglosilismy na policję i do prokuratury.

ciekawa
@onaaaa@

@onaaaa@ Czy nadal jest wszystko w porządku jeśli chodzi o wypłaty?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

nick

Jak możesz podaj dokładny adres na orlicka rickemana.

Biedronka

Zapomnialam dodac ze na pieczatce firmy podpisal sie prezes jaroslaw janowski a nad pieczatka widnieje prezes swiergiel.Nadal przekrety nawet w kancelarii.

Biedronka

Moja kolezanka dostala pismo od active telecom pisane przez kancelarie adwokacka ze splatami rat.Dodatkowo strasza ja tam kara pieniezna za pisanie w necie na temat firmy.Jak nie usunie wpisow to naloza na nia kare 1000 zl.Kara za pisanie prawdy.Splata kasy tez smieszna bo uwaga kasa jak zwykle sie nie zgadza.

szczera

Boże ale wy jesteście naiwni, w tej firmie nie ma żadnego działu księgowości -Anita wszystko robi a Jarek wypłaca pieniądze jak mu się podoba - nie zatrudniajcie się tam, szkoda waszego czasu i zdrowia

Młoda

Hej, Ja miałem też podobny problem i długo się z nim bujałam aż przez przypadek dostałam od jednego z byłych pracowników kontakt do osób z działu księgowości: interwencja@activetelecom.pl. Opisałam swój problem. W ciągu tygodnia został mój problem rozwiązany. Pisz może Ci pomogą

@Młoda

Cześć.Dzięki za informację.Napiszę.Mam nadzieję,że mój problem też zostanie rozwiązany.Pozdrawiam.

taka informacja

czytam tu te wasze informacje i włos mi się jeży na głowie. Estera przecież pracowała wcześniej w tym sygna bank ma to wpisane na facebooku tej firmy nie ma bo raczej nikt nie wpisuje w swoim życiorysie firmy kogucik, Druga sprawa jak to możliwe jest że pani o nazwisku Anita Mackiewicz przecież jawnie funkcjonuje na facebooku i jest uchwytna jest zdjęcie dane a pomimo to policja nie może z nią nawiązać kontaktu. W jakim państwie my żyjemy??? może warto zgłosić się o pomoc do Ministerstwa Sprawiedliwości jeśli w tej sprawie są jakieś luki prawne no i oczywiście do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych może i oni mocniej zajmą się tą sprawą, Szkoda tylko tych ludzi którzy jak widać do chwili obecnej nie dostali pieniędzy tym bardziej że ci pracujący nadal u siebie w domu pieniądze otrzymują i to o czasie

nick

Czy ma ktoś adres biura w którym pracują dla Marka Janca?

kajat2

Ja również pracowałam w tej firmie od lutego do kwietnia. Na początku wszystko było ok, pieniądze zgadzały się co do złotówki, niestety za kwiecień nie dostałam wynagrodzenia do tej pory i również nie mogę się z nimi skontaktować. Zdecydowanie nie polecam tej firmy !!!!

Ex pracownik

Pracowałam w firmie Jaroslawa. Przedstawil sie jako Marek Janc. Firma rowniez pod inna nazwa. Pracowalam tam ok miesiaca, poniewaz pozniej przeczytalam owe opinie. Jesli chodzi o kwestie wynagrodzenia to otrzymalam je co do zlotowki i w terminie. Szczerze? Az sama bylam w szoku bo to co tu przeczytalam niezle mnie zaniepokoilo.

@Ex pracownik

pracowałaś w domu czy w biurze stacjonarnym?jeśli tak to gdzie? i dlaczego zrezygnowałaś?

Była pracownica

Czy są jeszcze jakieś biura stacjonarne czy wszystkie juz zamknęli?

Biedronka

Za marzec nikt nie dostal a mnie wyrejestrowali z zusu z dniem 30 kwietnia a L4 przyjeli do 14 czerwca i nie chca oddac.ZŁODZIEJE!!!!!!!!

Była pracownica

Widzę, że nic nie zmieniło się w tej firmie. Jakiś czas temu pracowałam tam, wynagrodzenia za marzec nie dostałam do dnia dzisiejszego. W końcu też przestałam wydzwaniac i pisać do nich maili bo nie przynosiło to żadnych rezultatów. Jednak nie daje mi to spokoju. Szkoda słów i nerwów na tą firmę. Czy ktokolwiek dostał zaległe wynagrodzenia??

@Była pracownica

Ja też za marzec nie dostałem złotówki.Kontakt z nimi zerowy.

nick

Masz może jakieś bliższe informacje?

nick

Dzięki wielkie za informację.

Dobra rada.

Również nie polecam. Może wypłatę ostatnie czasy dostawało się w czasie, lecz, kontakt z jakimkolwiek szefem jest ZEROWY. Składki nie opłacone, szefostwo nie potrafi mówić prawdy, tylko jest jedno wielkie owijanie w bawełnę. Nie bądźcie głupcy, i omijajcie to miejsce.

E.S
@Dobra rada.

Dodam ze oszukuja wszystkich i pod kazdym mozliwym wzgledem. Anita ma prawdziwe imie Zuzanna, Jarek nie Janowski a Swiergiel, teraz ponoc znow inaczej. Czy normalni ludzie tak robia? Ale jeszcze troche i staniemy w sadzie twarza w twarz. Lepiej bylo przedstawic wszystkim sprawe jasno a nie klamac, jeszcze po fakcie ze dostaniemy pismo od radcy prawnego o sposobie uregulowania wynagrodzen. Taka gowniara a tak klamie widac to jej jedyna rzecz w zyciu ktora jej wychodzi, bo do niczego innego sie nie nadaje . Chroncie sie przed takimi ludzmi, bo bedziecie miec wiecej klopotow jak na bezrobociu. Pozdrawiam

@Dobra rada.

mozesz powiedziec jak z nimi sie skontaktowac zeby odpowiedzieli cokolwiek?

@E.S

byc moze masz jakies blizsze informacje odnosnie adresu w ktorym mozna sie z mackiewicz spotkac?

nick

na Facebooku być może łatwo ją znaleźć niestety w rzeczywistości dotrzeć do niej nie jest łatwo,jeszcze.

sandruuula

hej ludzieee!!! czy naprawde nikomu nie wypłacają kasy? chce umowe podpisac ale po tym co czytam to strach...

###!!!
@sandruuula

Odradzam. To sa zlodzieje. Nie wyplacili nam od kwietnia.

Abcdef
@sandruuula

Tak od kwietnia nikomu nie placa. Jesli chcesz za free pracowac to zapraszam do mnie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa