Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

monika

a podalabys adres maila jej ?

rozsądna

Oczywiście; amackiewicz@activetelecom.pl /niestety nie odpowiada/

rozsądna

Piszę z Częstochowy.9 lipca otrzymałyśmy mailem informację od Anity;''sprawa została przekazana do radcy prawnego.Otrzymacie Państwo tradycyjną pocztą,na adres zamieszkania pismo z kancelarii ze szczegółami spłat zobowiązań''. I tyle do tej pory.Na mojego maila z żądaniem konkretów nie otrzymałam odpowiedzi. Czyli dalej oszukują i zbijają kasę na domówkach.Ciekawe kiedy skończy się ten kryminalny proceder.

ale checa

na to wygląda że jej, a co ciekawe pisze że mieszka w Warszawie ciekawe czy dla zmyły czy tam się wyprowadziła?

Dzięki wielkie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
monika

Dzwonie pisze maile i nic nie odpowiadaja

@monika

Niestety na telefony i e-maile nie odpowiadają także szkoda się fatygować.Gdyby ktoś miał dane adresowe Anity może podać.

&€@

Moze ktos ma namiary na telewizje? To chyba jedyne wyjscie zeby oszustow zalatwic. Ta pierd.....ona modelka zablysnie ale nie w tym programie co myslala :):) Myslala ze z takim ryjem zablysnie? No to sie nie mylila.

@&€@

pisaliśmy już do tv ale to trzeba czekać na swoją kolej długo to trwa

nick

A może ma ktoś dane adresowe Mackiewicz?

monika

nie mam pojecja. W inspekcji pracy powiedzieli ze za duzo nie pomoga i zostaje sad

@monika

Sąd pewnie też nie wiele pomoże.Rozumiem ,że też nie miałaś z nim jakiegokolwiek kontaktu w ostatnim czasie?

monika

za kwiecien nie dostalam wyplaty

@monika

I co zamierzasz zrobić? Ja nie dostałem za marzec.

monika

Czy ktokolwiek ma jakis kontakt z nimi? Czy kto kolwiek dostal jednak wyplate ?

@monika

za jaki miesiąc Ci nie zapłacili?

nick

Dzięki wielkie za informację.

????????????????

Tam nie jaka (usunięte przez administratora)l ma biuro aranżacji wnętrz.

Kxl

Jest tu ktoś z tm pt

nick

dokładnego adresu nie macie?

@nick

Orlik Ruckemanna 57/8 Częstchowa

codochu..

Nie ma sensu ich zgłaszać. PiP nic nie zrobi, bo siedzibą firmy nigdy nie była Al.Solidarności w Warszawie, nam przedstawiają się pod fałszywymi nazwiskami, nijak nie można do nich dotrzeć. Trzeba zapomnieć o tej pseudo firmie i przestrzegać następnych naiwnych, by nie wpadli w to g.ówno.

biedronka

1. OH!AH! DESIGN SP Z O O Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania Warszawa Kod pocztowy:00-844 Ulica:Grzybowska 87 KRS:0000667168 REGON 366739983 NIP 5272799451 KRS 0000667168 Świergiel JarosławCzłonek Zarządu Świergiel Marta BarbaraPrezes Zarządu 2. OGÓLNOPOLSKA REJESTRACJASP Z O O Działalność centrów telefonicznych (call center) Warszawa Kod pocztowy:00-844 Ulica:Grzybowska 87 REGON 366738676 NIP 5272799422 KRS 0000667175 Świergiel JarosławPrezes Zarządu 3. FUNDACJA SZLACHETNY GEST REGON:365598782 NIP:7831748360 KRS:0000640996 Świergiel JarosławPrezes Zarządu Poznań Kod pocztowy:61-736 Ulica:Solna 9/4 https://www.imsig.pl/szukaj/osoba,JAROS%C5%81AW,%C5%9AWIERGIEL,6ed7fbfd6af

Xddd

Nie jestem z gałdowa beybeee

szczera

Proszę uważać na to ogłoszenie i absolutnie nie zglaszać się do pracy pierwsze 8 godzin idzie w depozyt a po tych godzinach jest rozwiazywana wspołpraca z powdu słąbych wyników firma jest nie wyplacalna jej włascicielem Jest Jaroslaw Swiergiel który teraz zmienił nazwisko na Marek Janc wczesniej poslugiwal sie nazwiskiem Janowski Uważajcie to oszust wykonczył wiele osob finansowo i dalej probuje szukac osob ktore potzrebuja pracy aby je oszukac zdala od tej osoby

crivellaro
@szczera

Ok dzieki za info.

@szczera

Dopiero dziś, z resztą po długim poszukiwaniu informacji o tej firmie, bo chciałam tam pracować znalazłam o niej takie informacje. W związku z tym chciałam zapytać czy mogę bez żadnych konsekwencji odmówić podpisania umowy? Wysłałam już dane, ale jeszcze nie przysłali, byłabym wdzięczna za odpowiedź.

@Kosia

Jak przyjdzie do ciebie umowa to jej po prostu nie podpisu,j żadnych konsekwencji z tego powodu mieć nie będziesz.Jeżeli masz jakiś nr tel lub e-maila to możesz wysłać informacje, że mają nic nie przysyłać, bo rezygnujesz z tej pracy.Pozdrawiam. :)

@biedronka

Dziękuję bardzo za odpowiedź, tak zrobię

paulina
@Kosia

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Martwi mnie tylko fakt że podałam już dane do umowy w tym numer dowodu, pesel itd.

@paulina

No właśnie ja też, ale mam nadzieję, że tego nie wykorzystają

Crivellaro

Hej Czy polecacie pracę w tej firmie? W internecie są o takiej treści ogłoszenia(niżej podane) i jak się okazało chodzi o firmę Active telecom, chcą skan dowodu osobistego na adres podany w Katowicach. ul. Janasa 4 40-855 Katowice Pytam jest to dla mnie ważne, nie chcę przepracować miesiąca za darmo, wolę znaleźć normalną pracę za którą otrzymam wynagrodzenie. Więc proszę o info. Witam, Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Na początek przybliżę Państwu na czym polega praca, oraz jak jest ona płatna, aby mogli Państwo ocenić, czy jest to zgodne z Państwa predyspozycjami, oraz oczekiwaniami. Zostanie zainstalowany Państwu telefon internetowy i dostęp do systemu za pomocą którego będziecie Państwo mogli wykonywać połączenia na koszt naszej firmy. Do wykonywania pracy potrzebny będzie komputer, słuchawki z mikrofonem oraz dostęp do stałego Internetu. Parę słów o samym projekcie i o nas: Jesteśmy firmą, której wszyscy nasi pracownicy pracują w domach tzw. home office. Jest to bardzo wygodna forma pracy dająca nam możliwość pogodzenia obowiązków domowych z wykonywaniem obowiązków służbowych. Projekty które realizujemy są proste ale wymagają zaangażowania i chęci przyswajania wiedzy. Mamy podpisane umowy z Przychodniami medycznymi na terenie całej Polski, by w ramach Ogólnopolskiej Akcji Przeciwdziałania Przewlekłym Chorobom płuc, chorobom serca i innym, rejestrować osoby po 30 roku życia na bezpłatne badania profilaktyczne. Wynagrodzenie składa się ze stawki godzinowej uzależnionej od ilości godzin wypracowanych w miesiącu. Każda osoba sama reguluje ile godzin dziennie będzie pracowała i w jakie dni. Jedyny warunek jaki należy spełnić to praca min. 2 godziny jednym ciągiem. Warunki finansowe są następujące: Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 0- 59 – Stawka 7,00 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 60-80 – Stawka 8,00 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 81-120 – Stawka 9,00 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 121-160 – Stawka 9,50 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: od 161 – Stawka 10,00 zł netto/h Pracujemy od poniedziałku do niedzieli w godzinach: pn-sob- 9-21, nd. 11-20 Forma umowy to umowa o dzieło. Wynagrodzenie wypłacamy co tydzień. Jak dołączyć do naszego zespołu ? TO BARDZO PROSTE!! Wystarczy wysłać maila na adres: praca@ecallcenter.com.pl z dopiskiem "Konsultant zdalny" oraz załączając swoje CV a w odpowiedzi przyjdzie do Państwa mail powitalny z którym należy się zapoznać. Zawarte są w nim, materiały do pobrania, zasady pracy, system do dzwonienia itd. Proszę postępować zgodnie z opisanymi wytycznymi, które pozwolą Państwu samodzielnie zainstalować wszystko i zacząć pracę. W przypadku jakiś pytań proszę o telefon 517 353 186 ( dostępny jestem w godzinach 10-18) Pozdrawiam Marek Janc

@Crivellaro

Żaden pracodawca nie może od ciebie żądać skanu lub ksero dowodu osobistego te dane są chronione.To jest ta firma active telecom.Ma dokładnie ten sam tekst i ten sam e-mail.Od tej firmy trzymaj się z daleka nie dostaniesz ani złotówki a problemów kupa.Brak składek z zus i ze skarbówką też problemy.Sądzę że charytatywnie pracować nie chcesz.Pozdrawiam.

crivellaro
@biedronka

Dzięki za odpowiedź biedronka. Jak najbardziej nie planuje tutaj pracować, szkoda czasu na oszustów .

LaIa

Ale po co wy piszecie co policja wam powiedziała? Jarek ze swoimi panienkami napewno tu wchodzą i czytają wszystkie komentarze, a potem (usunięte przez administratora) na 2 koniec świata. Utrudniacie pracę policji na swoją niekorzyść.

lusy

Kolejny wniosek złożony na policje, nie będe czekał bezczynnie na pieniądze

Biedra
@lusy

Swietnie z tego co wiem od naszej policji ktora prowadzi sprawe ze im wiecej ludzi wiecej donosow to na dluzej ich zamkna.Sa juz blisko wiedza gdzie sie chowaja.

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa