Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

Xyz

Uwaga!!!!!!Podstawiona osoba z active pisze do ludzi na fb ktorzy u nich pracuja ze niby chca podjac prace w tej firmie i chce sie dowiedziec cos o firmie.Jak ma udzielic info jak mnie znalazla to juz nie odp.Niech sobie wejda tu i poczytaja jak ktos chce u nich pracowac.Anitka nic ci to wyciaganie informacji nie da i tak was policja znajdzie.Zajmij sie lepiej naszymi wyplatami za kwiecien.

????

Jade odwiedzic rodzicow tej szmaty!!!

@????

Jedz jedz ppzdrow ich od nas

@????

Jedź jedź i przekaż że jest już po 20 miały byc wynagrodzenia

Honorcia

Już pisałam do administratora OLX żeby zablokowali tego gnoja to mówią że muszą mieć informację od Prokuratury bądź Policji że są zgłoszenia o oszustwie to wtedy zablokują.

@Honorcia

Takiego maila wysłałam Anicie. Straciłam cierpliwośc do tych ludzi.. 'Rozumiem,że nawet na banalne i oczywiste pytanie nie potraficie odpowiedzieć?Jeśli nie macie zamiaru wypłacić ludziom pięniedzy to chociaż moglibyście to powiedzieć,a nie wprowadzać w bład. Ludzie mają dzieci,opłaty,nie mają co do garnka włożyć a Wy bezczelnie im oczy mydlicie. Czekam na odpowiedź do godziny 16. Jeśli nie jej nie otrzymam,wieczorem przyślę wam wiadomość ze skanem zawiadomienia prokuratury. Nie pozdrawiam'

Fała24
@Iga

i odpisała ci cos??

@Fała24

Od piątku tylko wyświetla moje maila i nie odpowiada.

@Iga

A nie przepraszam. Dwa razy mi odpisała. Na pytanie,kiedy będzie wypłata odpisała,ze napisala do księgowosci i czeka na odpowiedz. Zaś na drugie pytanie,kiedy otrzymam jakąkolwiek informacje na ten temat odpisała,że sama nie wie,że może to być 10 min bądź dwa dni. Później nie otrzymałam,już żadnej informacji zwrotnej tylko powiadomienia,że mail został wyświetlony.

iga

Czyli Twoim zdaniem napisanie im prawdy to żenada?

Jesi.Nowa.Śląsk92
@Honorcia

Witam . Czy chodzi o to ogłoszenie? Witam, Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Na początek przybliżę Państwu na czym polega praca, oraz jak jest ona płatna, aby mogli Państwo ocenić, czy jest to zgodne z Państwa predyspozycjami, oraz oczekiwaniami. Zostanie zainstalowany Państwu telefon internetowy i dostęp do systemu za pomocą którego będziecie Państwo mogli wykonywać połączenia na koszt naszej firmy. Do wykonywania pracy potrzebny będzie komputer, słuchawki z mikrofonem oraz dostęp do stałego Internetu. W przypadku osób korzystających z Internetu mobilnego (np. Play, T-Mobile, Orange, Plus. Polsat Cyfrowy, itp.) konieczne jest uzyskanie informacji od operatora Sieci czy po wykorzystaniu limitu przesyłania danych nie zostaną Państwu naliczone dodatkowe opłaty. Sytuacja taka nie ma miejsca gdy posiadamy stałe łącze z Internetem (np. Neostrada czy kablówka itd.). Parę słów o samym projekcie i o nas: Jesteśmy dużą firmą z branży Call Center, posiadamy biura stacjonarne w: * Łódź * Katowice * Zawiercie * Myszków * Tarnowskie Góry * Częstochowa * Warszawa * Kościan oraz mamy ponad 200 osób pracujących w domach. Do wyboru macie Państwo dwa projekty: 1) Mamy podpisaną umowę z firmą, która z okazji swojego jubileuszu prowadzi ogólnopolską akcje podniesienia świadomości ludzi w temacie zdrowia. Projekt jest bardzo łatwy i przyjemny ponieważ wszystkie osoby, które będą uczestniczyły w wykładzie otrzymują różnego typu upominki. Takie działanie sprawia, że osoby bardzo chętnie się zapisują i uczestniczą w organizowanych wykładach. 2) Mamy podpisane umowy z Przychodniami medycznymi na terenie całej Polski, by w ramach Ogólnopolskiej Akcji Przeciwdziałania Przewlekłym Chorobom płuc, chorobom serca i innym, rejestrować osoby po 40 roku życia na bezpłatne badania profilaktyczne lub na bezpłatne wizyty lekarskie do specjalistów. Wynagrodzenie składa się ze stawki godzinowej uzależnionej od ilości godzin wypracowanych w miesiącu oraz premii od zapisanych osób. Każda osoba sama reguluje ile godzin dziennie będzie pracowała i w jakie dni. Jedyny warunek jaki należy spełnić to praca min. 2 godziny jednym ciągiem. Warunki finansowe są następujące: Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 0- 59 – Stawka 7,00 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 60-80 – Stawka 8,00 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 81-120 – Stawka 9,00 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 121-160 – Stawka 9,50 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: od 161 – Stawka 10,00 zł netto/h Pracujemy od poniedziałku do niedzieli w godzinach: pn-sob- 9-21, nd. 11-20 Forma umowy to umowa o dzieło. Wynagrodzenie wypłacamy 10 każdego miesiąca. Jeżeli chcecie Państwo dołączyć do naszego zespołu proszę o kontakt na mojego maila pracuj@ecallcenter.com.pl z dopiskiem "Konsultant zdalny" oraz załączając swoje CV i informację na jakim projekcie chcecie Państwo pracować (wykłady czy badania). Proszę również umieścić informację ile godzin dziennie chcecie Państwo poświęcić na pracę. UWAGA! Nasz dział rekrutacji kontaktuje się z numerów stacjonarnych Pozdrawiam Jarosław Janowski

pamela
@Jesi.Nowa.Śląsk92

Gdzie znalazłaś to ogłoszenie?

BEST

widziałam że była tu nazwa nowej firmy Jarosława i ktoś ją wykasował ciekawe dlaczego?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
lisa

U mnie tez miała być 20 i nie ma, chyba wszystkim obiecano 20 a to znowu kłamstwo, jak Anitka nie odpisuje, to może jej rodzice zareagują

Zła

Dzisiaj 20 miała być zalegla kasa, ma ktoś? Bo u mnie pusto. Kuźwa jak bym ich dorwała to........

ciekaw

hej dziewczyny z Częstochowy co to za firma? czy to też oni? Od 11 lat pracujemy dla największych Partnerów z branży telekomunikacyjnej, finansowej i technologicznej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant Telefoniczny Miejsce pracy: Częstochowa (centrum) Jeśli: • posiadasz dużą swobodę wypowiedzi, umiesz słuchać i doradzać • lubisz ludzi, a oni lubią Ciebie • potrafisz dbać o wysoką jakość obsługi klienta Zgłoś się do nas! Nasi współpracownicy to uczniowie, studenci, absolwenci uczelni wyższych, również emeryci, renciści, młode mamy. Wiek nie jest dla nas przeszkodą, wystarczy mieć ukończone 18 lat, a jeśli z zaangażowaniem wykonujesz powierzone zadania - doświadczenie zdobędziesz u nas! Oferujemy: • wynagrodzenie podstawowe od 13-20 zł/h + premia • dodatkowe bonusy lojalnościowe i konkursy podnoszące Twoje wynagrodzenie • profesjonalne szkolenie wstępne podnoszące kwalifikacje • elastyczny czas i komfortowe warunki pracy • świetną atmosferę i wsparcie kolegów z zespołu Opłacamy składki ZUS ! Dołącz do Nas! Jak to zrobić? Masz 3 sposoby: 1. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. 2. Odwiedź nas i zostaw CV: ul. Dąbrowskiego 7 3. Prześlij CV przez portal OLX, używając opcji: skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Prosimy o załączenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o. "

@ciekaw

Prawdoppdobnie to ta sama firma bo na dabrowskiego 7 czestochowa wysylam listy

xyz 123
@Biedronka

nie oni mieli siedzibę na Dąbrowskiego 17/8 a tamta firma już dawno się ogłaszała to wygląda na konkurencję :)

@xyz 123

Aaaa tak zgadza sie sorki 17/8

biedronka

uprzejma.active@onet.pl na ten e-mail wysyłac ona wam tam poda co chce od was ja wysyłałam jej skan umowy

ŻABA

Jestem z Częstochowy z kim mam się kontaktować . Czemu mam wysyłać dokumenty na @ w adresie uprzejma.active@onet.pl czy nie może to być jedna ze świętej trójcy bo zwykły pracownik miał by prtwatny @ jak myślicie

Uprzejma
@ŻABA

Prosze m.senftleben@wp.pl mozesz wyslac na ten. Zostal utworzony taki e-mail aby lepiej bylo pozniej wrazie w policji. Bo takich jak my sa tysiące spraw.

LaIa

Nie rób spamu.

@ŻABA

Znam uprzejmą ręczę za nią że to nie Anita, Estera Jarek. Kontaktujemy się codziennie prywatnie. Ja jeszcze nie dostałam chorobowego za marzec ,biedroneczka też reczy za nią, co nie biedronka sąsiadko?

@ŻABA

Czy ktoś wie kiedy będzie wypłacone za marzec chorobowe?

@ŻABA

Każdy w mailu ma @ ja w prywanym też mam @ nie bardzo wiem o co chodzi z tą małpą

Tak dokładnie sąsiadeczko

???

Biedronka? i co na to powiesz? zgłosiłaś sprawę do Prokuratury a tu dalej pracujesz? nieźle ściemniasz

@???

A czy ja napisalam ze pracuje?Czekam na zalegle pieniadze.A co skoro mamy sprawe prokuraturze to mam juz nie czekac na moje pieniadze ktore mi sie naleza.Chyba sie pogubiles/as bo ja czekam za kasa za kwiecien.

@Biedronka

Widocznie masz olać to że ci kasę wiszą i już tu nie pisać hihihi. Ciekawe czy oni zgłosili sprawę do prokuratury, wydaje mi się że nie bo stracha mają

AVA
@Zła

pytanie czy ty zgłosiłaś? wydaje mi się że nie. W przeciwnym wypadku miała byś już swoją kasę, :)

@AVA

Komu niby miala zglosic Anicie ktora ma wszystko w (usunięte przez administratora) Zla jest tez z kosciana.U nas nikt nie ma zaplacone i jakos Anita nie odp na maile z prosba o kase ani nie odb tel.Wiec nie wiem o czym ty piszesz.Moze masz pomysl inny niz pisanie do Anity ktora nie chce zaplacic.

@AVA

To powiedz co kuźwa mam jeszcze zrobić? Może masz jakiś pomysł? Wysłucham i skorzystam. Wszystko zrobiliśmy .Nic kuźwa nie pomaga nawet że ciąża zagrożona wczesnym porodem, wszystko mają w (usunięte przez administratora) czy ja urodzę w 28 tygodniu czy 39 mają to głęboko. Wkurwiacie mnię takim pisaniem. Może mam kuźwa jechać do Częstochowy i ich szukać? Napisz jak jestes taka mądra

monika

Za poprzednie miesiące (np: kwiecien) ktos dostał wypłate ?

@monika

My za kwiecien jeszcze nie dostalismy czekamy

I raczej nie dostaniemy

ONA
@Zła

Ja dostalam za maj i kwiecien to co mi zabrali to oddali ale juz koniec kariery mam super robote wyplata na czas wiec zycze wam powodzenia

???
@Biedronka

a ty tam dalej robisz? przecież mówiłaś że złożyłyście sprawę do Prokuratury. Coś tu u was nie halo

@ONA

Dziwne bo ja kuźwa nie mogę się doprosić pieniędzy za kwiecień ani za maj oni są debilami czy tylko takich zgrywają? A jestem na chorobowym ciążowym i mam same problemy przez tych idiotów

nie!!!!!!!!
@ONA

Pracujesz w banku hehe ciekawe jak długo z twoim charakterem

Tak!!!!!
@nie!!!!!!!!

O mnie się nie martw, nie ta praca to inna..a tobie żal (usunięte przez administratora) ciska że na bezrobociu siedzisz..hmm z twoim charakterem to jakoś mnie to nie dziwi że nikt cię nie chce zatrudnić..z żółtymi papierami pewnie trudno ci coś znaleźć ale nie poddawaj się..i lepiej skup się na szukaniu pracy a nie zajmuj się moim życiem bo mops ma cię już dość. Wyjmij kij z (usunięte przez administratora) i do przodu :)

Inf prośba dla Policji

Asenxa i Alisha080 to znowu podpucha koleżanki Anitki i jej samej, Koleżanka była i pewnie nadal jest kierowniczką jednego z biur na śląsku teraz zapewne przeniesiona do innego ale to ona ma taki trik tak wiec ksywa ONA MICKEJ EWKA A TAKŻE TE OSTATNIE KTÓRE WYMIENIAM TO JEST TA SAMA OSOBA i dziwne że policja nic z tym nie robi, A przelewów nie mamy hoho np od marca są nam dłużni kasę a niektórym dziewczyną od lutego, Zakłamana Anitka udaje że nie widzi i nie słyszy ale oby sama kiedyś znalazła się w takiej sytuacji bardzo szczerze jej tego życzę a panów policjantów proszę o wnikliwe przejrzenie się tym dwóm panią Anitce i jej koleżance ze śląska która stoi za nią murem bo ma powody i nie może się uchylić od tego a za to dostaje regularnie kasę wiedząc że inne osoby jej nie dostały już dawno choć zapracowały na wypłac. Panowie policjanci weźcie się proszę za tą sprawę prosimy

Esmeralda 22

Czy ktoś dostał kasę za maj ??!

Niki
@Esmeralda 22

Nie mam zadnego przelewu jak do tej pory. Pewnie jutro lub pojutrze przeleja

@Niki

A wogole zaplaca hmmm nie wierze juz w to ze dostaniemy kase za maj.Przestali nawet odbierac maile zalozyli nowa firme i maja nowych zeby oplacic.

Asenxa
@Esmeralda 22

W naszym biurze wszyscy dostają kasę wszystko ok ,firma płaciła i płaci polecam!!

Dihydroergotamina

I jak , przyjeli te nowe osoby? Bo moja kumpela 2 razy wysylala do nich zgloszenie z cv i nic

Niezwykłe podejście do śledztwa
@Dihydroergotamina

oni ponoć regularnie im nawet płacą zwłaszcza tym co się zostali w pracy w domu , Kolejna wypłata dla tych wyróżnionych 10 kwietnia wiem bo się dowiedziałam a reszta może się prosić bo Anita to kobieta bez serca i nie wiem czy policja która prowadzi śledztwo nie może nic zrobić? bo na pewno już mają jej foto selfi models i wiedzą o niej co nie co ale po co działać skoro foto piękność swoim urokiem i tak załatwi sprawę polubownie a ludzie którzy czekają tak długo na pieniądze nie dostaną ich

aniah
@Niezwykłe podejście do śledztwa

(usunięte przez administratora) czekam na swoja wypłate od kwietnia i doprosić się juz nie moge. nie odpisuja na meile trzymajcie sie od tych oszustów z daleka.

Rozżalona

Byłam na umowie zlecenie. Świadectwo pracy wydaje sie bez względu na to na jakiej sie było umowie. W takim razie jak mam iść do urzędu i sie zarejestrować?

Rozżalona

Pomóżcie Ci. Wysłałam wypowiedzenie i nie dostałam jeszcze świadectwa pracy. Chciałabym się zarejestrować w urzędzie pracy ale nie mogę tego zrobic bo nikt mi nie odpisuje. Wysłałam e-maile do pani Estery, Anity i szefa Jarosława Janowskiego i cisza. Co mam zrobic?

ONA
@Rozżalona

Na jaka ty bylas umowe ze ty swiadectwo pracy chcesz?

LaIa
@Rozżalona

Świadectwo pracy od nich? To chyba jakiś żart.

@Rozżalona

Mam to samo. Od marca 2016 mam problem z uzyskaniem świadectwa pracy. Zglosilam sprawę do Inspekcji Pracy, jak się okazało pod podanym adresem istnieje wirtualne biuro, a adresy, które ją pisałam z mojej miejscowości już nie aktualne. Firma, do chwilę zmienia siedzibę.

bori

Lala to było słabe

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
@bori

ewcia albo inaczej mówiąć R. :) Teraz z takiego nicku działasz oj prymitywna jesteś laska baa do laski to ci jeszcze brakuje , co złego to na lalę zwalasz? pty naprawdę jesteś niespełna rozumu przecież widać że to ty napisałaś piszesz sama ze sobą

bori
@oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Żal mi Was wszystkich

HWA

Ludzie zaległych wypłat nie mają a wy się kłócicie, gorzej niż dzieci. Żałośni dorośli ludzie. Pieniędzy też już nikt nie zobaczy, lepiej weźcie się za porządną robotę.!

Lala

Hahahahaha :D

Ggg

Po co pracować firmie która zadłuża innych pracowników?

?

To do Ciebie Jaroslawie Śmierdziel!!!! pewnie to czytasz i gdziekolwiek sie ukryles-ZNAJDZIEMY CIE !!! ale uwierz ze tak ci doje....my ze nigdy nas nie zapomnisz. Zrobiles w h..ja setki osob,ludzie nie maja na chleb przez ciebie! Dobrze ci z tym?? bo za niedlugo ty bedziesz błagał o kromke chleba, razem z twoimi paniami:)heh! Wszystko rozj....bales!! Bedziesz siedzial w pudle! mamy nadzieje ze zamkna cie z pedalami! Jak ci (usunięte przez administratora) zcweluja to moze zmadrzejesz!!!Zyczymy ci tego z calego serca!

taka tam

zauważyliście to co ja na forum? avtive telecom zmienia siedziby na forum kiedyś pisało Polska jeszcze klika dni temu Niemcy a teraz Warszawa

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa