Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

LaIa

Ech dziewuszki dziewuszki. Tak czytam te wasze wpisy i zastanawiam się, czy one wam cokolwiek dają, skoro podobno prokuratura i policja się zajmuje Jareczkiem, Anitką i innymi podobnymi oszustami. Ewka niech dalej broni oszustów. Pójdzie z nimi na samo dno.

@LaIa

Ech żal...... a swoje wpisy czytasz? co one dają? Ty masz rozdwojenie jaźni kobito!!! Dlaczego postanowiłaś na koniec dnia się dopiero ujawnić jako lala, skoro już wcześniej się mądrzyłaś? Każdy wie w co grasz. Twoje wypowiedzi pokazały jaką jesteś osobą. Nie martw się o ewkę i o innych, bo niżej niż Ty, to już upaść nie można!!! Nie pisz do mnie więcej. Nikt normalny już w tym forum dalej brać udziału nie będzie.

@...........

Jak mogłam się "ujawnić", będąc cały czas pod tym samym nickiem? Ty też masz problemy z rozróżnieniem litery dużego "i" oraz małego "l"?

Wandula

wytłumacz mi coś dlaczego ty nie miałaś nigdy problemu z tą firmą a wszystkie pozostałe pracownice miały nikomu nie wypłacili kasy tylko tobie nie sądzisz że to dziwne? i po co wybielasz ich tu na forum? nie płacą składek nie płacą wynagrodzeń ich adres jest fikcyjny mają już sprawy w Prokuraturze w kilku miastach kompletnie ignorują maile do siebie nie odbierają telefonu więc dlaczego ich tak wspaniale reklamujesz?

Biedronka

Wiesz co dziwi mnie jedna rzecz.Piszesz ze lala sie pod twoj nick podszywa.Dziwne ze jak tylko cos napiszesz to od razu pokazuje sie kom kolejny z twojego nicku i od razu ktos sie podszywa.Tak jakby ktos siedzial i tylko czekal az ty cos napiszesz.Poczekamy az policja ustali IP twojego komputera lub tel a wtedy nie omieszkam napisania tu kim jestes na prawde.

LaIa

Słabo ci to podszywa nie idzie słońce nasze zaćmione :)

@Biedronka

Dzięki juz sobie odpuściłam. Szkoda tylko tych ludzi ktorzy zgodzili się przyjsc na badania, nie wiedza że to nie jest bezpłatne. I troche żal że nawet za jeden tydzien nic kasy nie dostanę. Chciałam czegos innego spróbować i wyszło jak wyszło w takim razie wroce do zawodu. Pozrawiam Cię Biedronka

Pozdrawiam rowniez.Powodzenia.

Biedronka

Piszac o policji to mowie co wiem w sprawie firmy policja prowadzi postepowanie z prokuratury i oni tu sa na bierzaco z opiniami co tu sa pisane.O tym to policjant mowil sama tego nie wymyslilam.Wogole do lali nigdy nic nie pisalam i nie mam z nia nic wspolnego.Mam na imie Kasia zadowolona? Choc nie mam pewnosci ze Twoje imie to nie wymyslone.Nie mam nic do ukrycia zawsze pisalam i pisze tak jak jest na prawde i skoro jest wiecej ludzi oszukanych niz chwalacych firme to dlaczego uwazasz ze nowe osoby maja probowac po to aby zarobic na dlugi firmy jakie maja?My tez zprobowalysmy i co teraz mamy (usunięte przez administratora) zlecenie nasze wykonane a kasy zero.Matki samotnie wychowujace dzieci nie maja na jedzenie ludzie chorzy nie maja na leki zus tez nie zaplaci bo skladek nie maja a takich ludzi ze wszystkich biur jest sporo wiec jednej osobie czy dwom nie uwierze ze jest super bo super to maja tylko osoby z zarzadu bo tylko oni wyplacaja sobie kase.

LaIa

Skończ się tłumaczyć, bo każdy wie kim jesteś. Zwalanie czegoś na innych to przecież twoja specjalność.

ooooo

Nadal tu pracujesz? A to ciekawe jak by przetestować kilkanaście stron do tyłu to pisalas kiedyś w nocy ze jednak nie pracujesz w tej firmie ewka to teraz dogłębnie wyszło że kłamiesz

Zła
@Biedronka

Zgadzam się sąsiadka. Przestałam tu pisać bo to co tu się robi jest śmieszne, jeden drugiego oskarża. Ale wiem od ciebie co się dzieje hihihi

NOWE
@Zła

od oskarżeń to są chyba odpowiednie aparaty wymiaru sprawiedliwości i policja a to że jedna drugą oskarża? po prostu jest tak że w pewnym momencie wychodzą brudy a osoba która je robiła i robi nadal próbuje zwalić sprawę na inne osoby bo przecież jeśli podejmujesz się świadomie pracy z której masz zarobek i jakąś umowę to powinno się to zgłosić w Urzędzie Pracy i wyrejestrować prawda? a nie zawsze tak jest

@NOWE

wydaje mi się że tu bardziej chodziło o oskarżanie ewki i lali że co chwile piszą że jedna podszywa się pod drugą.A i ewka pisze i sama nie wie co raz pisze że pracuje raz że nie pracuje a jeżeli nie może narzekać na firmę to niech sobie pracuje.Każdy kto tu pracował wie jak jest na prawdę w tej firmie.A co do osób które pracują i nie wyrejestrowąły się z UP to już ich sprawa.Moje zdanie jest tylko jedno:kij ma zawsze dwa końce. Sąsiadko ze szkolnej ławki hihi

@biedronka

Wiecie co, same przekręcacie wszystko. Z wypowiedzi Ewki jasno wynika, że ona pracuje w active. Prawdą jest, że lala się podszywa pod kogo się da. Widocznie kiedyś coś napisała pod nią. Ja zrozumiałam, że ewka pracuje. No nie róbcie sztucznego zamętu już, tylko czytajcie ze zrozumieniem. Skoro czytacie tu wypowiedzi, to jeszcze się nie przekonałyście jaka jest lala??? A tak prawdę mówiąc, to forum nie jest nikomu potrzebne, bo już na psy schodzi. Kto chce tu pracować, to będzie pracował - jak ktoś nie chce, to nie. No i fajnie :)

@...........

Przesun sie ze trzy lub cztery strony w stecz to bedziesz wiedziec o co chodzi.

@Biedronka

No to mówię Tobie, że widocznie napisała to lala i podała się za ewkę. Idzie rozróżnić jak napisze ktoś, kto wypowiada się z kulturą, a jak wypowiada się patologia - nic lali nie da to, że podpisze się ewka czy inaczej. Lalę poznać z daleka, jej "elokwencja" bije po oczach:)

hahaha
@...........

A ty nie broń Ewki jak wiadomo to pewnie ty a teraz masz znów nowy nick

@hahaha

Te Twoje nicki-sriki. Mam stać po stronie kogoś, kto ma ograniczony rozwój umysłowy? No wybacz, ale tak nisko nie upadłam. Skoro Tobie bliżej do niej, to już Twoja sprawa. Domyślam się, że to znów Ty lala. Zresztą ta dyskusja jest zbędna. Czekamy aż znów pojawią się nowe wpisy Pani "elokwentnej" Bo niestety się pojawią, wypije jakieś tanie winko i będzie jazda na maxa;))

ekspert
@...........

no proszę wydało sie że to ewka pod kolejnym nickiem ciekawe co policja o tym myśli ta kobieta jest chyba niespełna rozumu zapytajcie ją na jaką umowę była w tej firmie i dlaczego tak naprawdę ja poleca ja powiem tylko to prawa ręka Anity baba z woj śląskiego

@ekspert

No przeciez to widac slychac i czuc ze ma cos wspolnego z Anita.Za wspoludzial poleci razem z nimi.Tez juz wiem kim jest ewka i z jakich nickow tu pisze.

@ekspert

Dobra Pani "elokwentna" kończymy tą rozmowę, bo z Tobą to g**no nie rozmowa. Co winko już działa?

codochu..

PiP twierdzi, że firma nigdy nie miała swojego biura w Warszawie przy Al. Solidarności. :) Te gnidy są nie do złapania.

@codochu..

Tak dokladnie PIP byl na solidarnosci i nigdy tam nawet nie wynajmowali lokalu a jest pod tym adresem kilka takich fikcyjnych spolek.Nie ma juz firmy active telecom nazywaja sie inaczej.Policja juz ich szuka kwestia czasu.

taka tam
@Biedronka

vordstar czy coś takiego dziś dzwonili do mnie i chcieli zaprosić na spotkanie nr (usunięte przez administratora) z tego numeru dzwonili

@taka tam

policja niestety nie chciała powiedzieć jaka to nazwa ale to co ty mówisz to raczej nie bo numer z jakiego dzwonili to jest kierunkowy poznań a powinien być kraków.Ale wiesz wszystko możliwe. A ja myślałam że mi w kompie się coś przestawiło że ustawiły się Horst-Niemcy.Ty też to widziałaś czyli nie miałam zwidów.HI HI HI

?
@biedronka

Kiedys w pracy z kompa dzwonilysmy na swoje komorki i z systemu lecialy numery kierunkowe miast do ktorych dzwonilysmy z kampani. Czyli tak jak np Krakow dzwonil Warszawe to pokazywalo ze to dzwoni ktos z Warszawy . takie kombinacje, i wspomne ze na koszt odbierajacego!

@

nie wiem bo u nas nie można było dzwonić na swoje komórki i na żadne inne numery nie będące w systemie chyba było zablokowane.Wiem tylko tyle że ciągle mi ludzie mówili że z kierunkowego 12 dzwonie i pytali z jakiej miejscowości to jest i nie tylko na wawie.A ten numer co ona podała to jest tutaj wielkopolska woolstar to też są oszuści.

Lala

to może nam wreszcie zdradzisz z jakiego miasta jesteś co? :) my tu wszystkie wiemy ale dziewczyny z innych miast też powinny się dowiedzieć

LaIa

Albo jesteś ślepa, albo upośledzona. Lala wyżej to nie to samo co LaIa, czyli ja ;) Kup sobie okulary, skoro nie widzisz różnicy w nickach i przestań w końcu pisać sama ze sobą, bo cholera wie, czy to nie ty się nudzisz i nie podszywasz pod inne osoby, ale to się szybko wyjaśni już niedługo. Gdybyś nie miała nic na sumieniu, to byś się tak nie bulwersowała dziewczynko. BTW musisz mieć bardzo pojemną d*pę, skoro masz tam wszystko i wszystkich.

LaIa

Żegnasz się już setny raz dziecino. Jeszcze nie poszłaś? Po co kłamiesz, że nie pracujesz a active, a zaraz, że pracujesz? Zdecyduj się, bo wyobraźnię to ty masz jak małe dziecko. W przeciwieństwie do ciebie wiem chociaż gdzie i czy pracuję.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
marcin

OBIEKTYWNIE... sama praca jak to praca, jeden się do tego nadaje drugi nie. Ogólnie jest harówka .... Problem, DUŻY problem pojawia się z kontaktem z tą firmą. Ani nie odbierają telefonów, ani nie odpisują na e-maile. W sumie można by to zignorować ale doszło do tego, że NIE WYPŁACAJĄ WYNAGRODZEŃ!!! Rada: jeśli nie chcecie osiwieć, prosić o to co WAM się od nich NALEŻY, trzymajcie się od tej firmy z daleka.

Biedronka

A dodam jeszcze ze ci co chwala ta firme to licz sie jeszcze z tym ze moga to byc oni sami lub miec osoby podstawione ale to tez policja sprawdza ( IP komputerow z jakich jest wysylane) dodatkowo to co robia to beda scigani z kodeksu karnego wiec bardzo sie zastanow nad praca na free.

codochu..

Mam wrażenie, że ewka ma rozdwojenie jaźni. W jednej chwili mówi, że spoko kasa jest, a zaraz, że wypłaty nie ma.

gandzia
@codochu..

Ja też mam takie wrażenie może Lądka za długo opalala się na słoneczku albo wypiła trochę za dużo

była pracownica

W warszawie od 01-06 biuro zostaje zamknięte przez administratora.Nie wiadomo jaki jest powód,może tez nie płacili,albo mają już inną lokalizację,bo ta jest spalona i wiąże się z Active Telecom,a oni teraz szukają pracowników i przedstawiają się jako branża z call center nie podając nazwy firmy.Jeżeli ktoś szuka pracy,a znajdzie na umawianie na bezpłatne badania i wykłady to będą oni i niech wszyscy dwa razy się zastanowią zanim podejmą współpracę bo mogą trafić na tych oszustów.Teraz czekamy na wypłaty za maj,jeżeli ich nie będzie ,to będziemy dalej nagłaśniać tę sprawę,aż do skutku,bo bezprawie musi być potępiane i nagłaśniane.

zaskoczona naszym prawem
@była pracownica

a powiem ci jeszcze jedną ciekawostkę niby sprawa jest nagłośniona zgłoszona do odpowiednich organów czyli prokuratury policji a firma sobie i tak bimba nie dość że nie zapłaciła ludziom za wcześniejsze miesiące to od tak w biały dzień przyjeżdża sobie do biur po komputery i je wywozi, pytam czy nie powinno być tak że policja bierze i zabezpiecza komputery w poczet majątku firmy?

biedronka

obiecują że 13 brutto i 9.46 netto ale chyba nikt nigdy takiej wypłaty nie dostał bo zawsze było mniej a teraz dostaliśmy info że nie mają kasy na nasze wypłaty ludzie nie mają zapłacone jeszcze za luty marzec a kończy się maj

Dobra praca czy nie?

@Jon

uciekaj od tej firmy jak najdalej.Tu będziesz pracować za darmo.

jakie wynagrodzenie?

@Jon

Nie płacą składek zus a do tego mają sprawy w prokuraturze w sądzie i na policji

@biedronka

myślałem, że w Polsce nie ma takiego bezprawia

@Jon

niestety jak widzisz jest.typowi oszuści zabierają składki których nie odprowadzają nie odbierają tel nie odpisują na maile siedziba w wawie - fikcyjna.także szukaj innej pracy nie ładuj się w to (usunięte przez administratora)

@biedronka

Witam zaczęłam prace w srode i dzwonie w domu zapraszam na badania, dzis dostałam umowę i z ciekawosci sprawdziłam co to za firma Active telecom tylko ze u mnie jest czestochowa. Wczesniej nie bylo podanej nazwy active telecom. I pytanie mam, nadal pracować i wysłac podpisana umowe czy to co sciema tak jak piszecie ze nic kasy nie dostane ? bo szczerze to teraz sie pogubiłam a pracuje po 8h dziennie i jest to harówa bo robie jedna przerwe 15 min. odpiszcie czy zrezygnowac czy dostane wypłate ??

@Alisha080

Ewka i lala te nicki to sa jakies falszywe ciagle jak sie ktos cos pyta to one ciagle wielce firme chwala a prawda jest taka ze dzisiaj bylam u radcy prawnego i ewidetnie mowila ze dac sobie spokoj.Trzymac sie od tej firmy z daleka.My juz mamy zlozone na ta firme w prokuraturze w pip w zus i teraz radca prawny dziala w naszej sprawie.Ludzi oszukanych przez ta firme jest bardzo duzo i z kazda osoba robia to samo pierwszy miesiac placa a pozniej martw sie sama bo ani kontaktu ani pieniedzy.Chcesz to zaryzykuj ale licz sie z tym ze wysylali do nas maile ze maja bardzo trudna sytuacje i nie maja pieniedzy na zalegle wyplaty to jakim cudem wezma kase na nowych pracownikow.Lepiej szukaj cos innego niz pozniej latac ytak jak my po wszystkich instytucjach zeby odzyslac kase a oni sie chowaja i mysla ze policja ich nie znajdzie.Po co ci te nerwy?????

@Alisha080

Jestes tu czasami jezeli to czytasz to napisz

@Biedronka

No jestem dzis dopiero weszłam i widze gównoburza nadal trwa :) ja zaczełam normalną pracę a nie jakies dzwonienie w chacie za ktore dostałam 49zł hahahahha

@Alisha080

Super ze Ci sie udalo znalezc cos normalnego.Dobrze ze wogole zaplacili.Czy mozesz podac jaki adres mialas na umowie?Moze nam sie przydac do naszych pozwow.

@Biedronka

Wiesz dosłownie 5 minut temu usunelam maile od nich z poczty i dopiero weszłam tutaj. Wiem ze adres był z Częstochowy ale dokładnego już nie podam : (

KAMA
@Alisha080

nie ściemniaj jak się usuwa maila to trafia on do kosza więc go masz na swojej poczcie a kim jesteś to już wszyscy wiemy Ona i Ewka co jeszcze wymyślisz aktorko ze spalonego teatru, Ludzie chcą odzyskać swoje pieniądze

Jade
@KAMA

Sa juz pieniadze na koncie

Karola

Dziwię się że cię tam w ogóle przyjęli rzucasz mięsem patologii społeczna jak tak piepezylas na słuchawkach to nie dziwota że cię wylali

abcd i tak dalej

pytanie do wszystkich normalnych osób typu Biedronka Honorcia czy byłe pracownice ... piszących na tym forum czy jak jest laska która murem stoi za Anitą i tu pisze w jej imieniu i jej obronie wymyślając przeróżne nowe nicki obrażając i pomawiając inne dziewczyny które starają się o sprawiedliwość to taka osoba nie powinna zostać oskarżona o współudział w tym procederze? przecież ewidentnie widać że stoi po stronie firmy popierając ich zasady za to sprzeciwia się wszystkim tym którzy piszą tu prawdę, Czy możliwe aby ta osoba odpowiadała z jakiegoś art o współudział? bo tak czytam i na to mi wygląda ale wole zapytać kogoś kto lepiej zna się na prawie

@abcd i tak dalej

Niestety nie znam się aż tak na prawie i też nie znam tej osoby o której piszesz,ale jeżeli macie gdzieś zgłoszoną sprawę możecie podać imię i nazwisko tej osoby np.na policji wtedy oni to zweryfikują.Z resztą Policja cały czas to czyta i myślę żeby szybciej do nich dotrzeć to zweryfikują nicki i sobie taką osobę wezwą na przesłuchanie.(tak myślę)

@abcd i tak dalej

chyba że podacie tą osobę jako stosująca mobbing.Zacytuję tutaj prawnika..... Sąd Najwyższy (sygn. II PK 226/10) uznał, że pracownik może żądać na drodze cywilnej zadośćuczynienia lub odszkodowania za mobbing również od wpółpracownika, który szykanował go w miejscu pracy. We wspomnianym orzeczeniu Sąd Najwyższy uznał, że nawet jeśli pracownik nie jest w stanie udowodnić mobbingu na podstawie k.p., może domagać się zadośćuczynienia lub odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych z kodeksu cywilnego.Co ważne, na tej podstawie – w przeciwieństwie do spraw z kodeksu pracy– pracownik może skarżyć mobbera, a nie wyłącznie pracodawcę. Bezkarnie nie mogą więc czuć się na przykład przełożeni lub pracownicy, którzy mobbingują podwładnych lub kolegów.A mobbing to- obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników.Obejmuje ono sprzysięganie się lub mobbing przeciwko wybranemu pracownikowi, który staje się przedmiotem psychicznego dręczenia. Mobbing charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji.

mysz

Ta firma, to jedno wielkie G.. Team z Myszkowa, a raczej to, co z niego zostało w zeszłym tygodniu podziękował za pracę. Dostaliśmy okrojone pensje, które miały być wyrównane rzekomo w ciągu dwóch dni i co? I nic. Do dziś nie mamy zaktualizowanych paneli do końca, mamy urwane dni, choć jeszcze pracowaliśmy. Kpina. Ciągłe maile do nich i telefony oczywiście zostają bez odpowiedzi. Nawet nie potrafią odesłać wypowiedzenia. Jeśli nie dostaniemy wyrównania za zeszły miesiąc oraz pieniędzy, które były zarobione w maju zgłaszamy sprawę w odpowiednie miejsca. Nikt za darmo pracował nie będzie. Żal mi ludzi, którzy się na to jeszcze nabierają. Na olx znowu pojawiają się ogłoszenia, znowu będą obiecywać ludziom gruszki na wierzbie, a ostatecznie nie dostaną nic. Podobno zlikwidowali team w Zawierciu i osoby, które nadal chcą pracować mają przejść do Myszkowa. Życzę tej firmie jak najgorzej. Ale wiadomo, że takie (usunięte przez administratora) społeczne zawsze się ze wszystkiego wywiną i dalej będą zarabiać na naiwności ludzi, którym potrzebna jest praca. @Lala to Jaruś: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1hV1d/

ONA z biura call center
@mysz

Pewnie pójdą tam te które mają umowę o dzieło ale nie są zgłoszone nigdzie co za tym stoi mogą swobodnie brać zasiłki dla bezrobotnych ponieważ są równocześnie zarejestrowane jako bezrobotne od kilku miesięcy w urzędzie pracy

cool
@mysz

W Zawierciu tylko jedna osoba dostała wypłatę dlaczego? nie wiadomo, ale co niektóre z tych kobiet i tak pewnie wolą przejść do Myszkowa i siedzieć cicho bo mają umowy o dzieło są i takie które równocześnie zarejestrowanie w PUP dostają zasiłki dla bezrobotnych, Zawiercie to inna historia jak widać tam dzieją się cuda można pracować na czarno z umową o dzieło i można mieć zasiłek bezrobotnego i nikt tego nie sprawdzi bo komu by się chciało

@cool

A ty co z zawiercia jesteś ze taka doinformowana jesteś coś twój informator nawalił zmień go i pracy sobie poszukaj innej bo widze że nie masz co robić tylko na forach siedzisz aktive ci nie odpowiada i podobno nie płaci to zmień robote

SUMIENIE
@Xwecbjhgy

tobie tylko zapłacili to jest pewna informacja poza tym jeśli masz coś do ukrycia to pisz o tym nawet warto się zgłosić do Urzędu Pracy i powiedzieć że pomimo statutu bezrobotnego z prawem do zasiłku jesteś pracownikiem bądź zleceniobiorcom na umowę o dzieło w tej firmie i pobierasz wypłaty, Szczerość nie boli a nie wyżywać się na pozostałych ludziach za pośrednictwem forum . Wiadomo też że jednej osobie zaproponowano pracę w innym biurze przyznaj się może to tobie? j

@SUMIENIE

Naprawde zmień informatora i zajmij się pracą albo w aktive albo jak ci nie pasuje to inną prace sobie znajdz , a jeśli chodzi to ja nigdy w urzedzie pracy jeszcze nie byłam zarejestrowana , renty też nie pobieram pracuje uczciwie naprawde zmień informatora i zajmij się sobą

@Xwecbjhgy

a kto tu mówi o rencie? wiesz co takie rzeczy zawsze mogą sprawdzić odpowiednie osoby które mają do tego kompetencje więc nie myśl że to akurat ja bo mnie nie interesuje na jakich warunkach pracujesz tu na forum możesz się wybielać ale wszystko zawsze wyjdzie w praniu, Masz wypłatę od Anity to pewnie dlatego piszesz to co piszesz, Na pewno jest tak że tylko jedna osoba w tym mieście dostała wypłatę to już prawie wszyscy wiedzą więc nie ściemniaj ok? bo wiedzą kto ją dostał a co z resztą? nie sądzisz że kierownik teamu powinien w imieniu pracowników również dopominać się o ich wypłaty? chyba to leży w zakresie każdego kierownika danego zespołu w każdej robocie więc nie miej tu do nikogo pretensji ok? bo nikt do ciebie ich nie ma tylko do firmy

@.

A kto tu tu mówi ze ja pracuje w aktive?

@Xwecbjhgy

bo aktualnie nie pracujesz twój oddział został zlikwidowany i nie ośmieszaj się dziecko tymi kłamstwami ty naprawdę myślisz że w internecie można być anonimowym? no wybacz, Jakakolwiek prawda to jest to boli wiem, Co ci z tego przyjdzie że tu piszesz z dziwnych nicków jak i tak sama wiesz jak to wygląda, Kiedy ty wreszcie zrozumiesz to że również jak inne osoby zostałaś oszukana i z tym nie można się kryć nawet jeśli firma ma was w garści z umowami o dzieło, pytanie czy wszyscy oby na pewno podpisali takie umowy własnoręcznym podpisem?

ex active
@Xwecbjhgy

O co ty się dowaoasz laska? Jak byś się czuła gdyby to ciebie Anita zwodzila zcwyplatą ale ty oczywiście ja masz jako jedyna

forever
@ex active

Dziewczyny o co wy się kłocicie ta kobieta nie ma sumienia i serca i nie obchodzi ja że ktoś może teraz nie mieć na chleb.Pamiętacie z początku było mówione zec10 mają też wypłaty nie będzie: ( i kto miał rację?

X
@.

W Zawierciu drogie dziecko 5 osob dostało wypłatę z czego 4 osoby pracuja nadal w domu. I nie strasz nikogo na forum ze ktos brał to czy to. W Zawierciu byla tez osoba ktora zanizala sobie dochody zeby brac 500+ i inne dodatki z mopsu. Także skoncz i nie wojuj tak o sto pare zl kosztem innych bo wiadomo kim jesteś tylko walcz sama o siebie i nie mow komus co ma robic bo w team zawiercie nikt umowy na stanowisku kierownika nie mial i nie rozumiem czemu mialby sie za wszystkimi wstawiac. Kazdy walczy o siebie.

Y
@SUMIENIE

Pewne jest to ze w Zawierciu 5 osob dostalo wypłatę a prace w myszkowie Anita zaproponowała 3 dziewczyną ale zadna sie nie zgodzila bo zadna nie ma ochoty pracowac w tym bagnie. 1 z 3 pracuje w domu plus te co zaczely prace w domu od poczatku czyli jest 5 takich dziewczyn. Co cie boli to ze nie zrezygnowalas jak jak my wszystkie tylko ze oni cie zwolnili. No zycie bywa i tak. A teraz dzwonisz po wszystkich albo piszesz na fb i kazdy wie jaka jestes i nikt ci niechce nic powiedzieć w zwiazku z tym masz nieprawdziwe info. Umiesz tylko szantazowac i straszyc. Zajmij sie wlasna (usunięte przez administratora) i nie obwiniaj innych o wlasne niepowodzenia.

xxxxxxxxx
@Y

niezłe pomówienia brawo, Akurat nie jestem waszą pracownicom i nie byłam ale wszystkie sprawy znam od a do z i to akurat są fakty co do jakich kolwiek zaniżeń to absurd bo wszystko się zgadza w wyliczeniach i zaświadczeniach co do grosza a co ciekawe miały takie pensje że głowa boli po 100 pare złotych więc żadnych zawyżeń tu nie było absolutnie a za pomówienia też można odpowiadać z art... tylko jedno się nie zgadza od pracowników nie zostawały odprowadzane składki ZUS co wyszło na koniec roku i co niektóre osoby sobie to sprawdzały i pracowały dalej ale wiadomo też że były osoby które nadal ciągną to że mają umowę od dzieło nie są zgłoszone nigdzie i równocześnie pobierają świadczenia będąc zarejestrowanymi w urzędzie pracy i tu jak najbardziej sprawa jest dość interesująca bo jest ktoś kto świadomie to robi a przy tym namawia inne osoby do tego aby nie zgłaszały nigdzie sprawy bo będą wszystkie mieć nieprzyjemności, Co do mnie to z Zawierciem mam tyle wspólnego że znam 4 osoby w tym trzy pracujące w tym biurze które wszystko mi powiedziały może bardziej Częstochowa bo tam znam 7 dziewczyn i tak się nie zachowują jak wy poniekąd sprawa została też już sprawdzona wiec jeśli wolisz pomawiać innych niż się przyznać do czegoś co robisz to twoja sprawa życzę powodzenia, Warszawa Łódź Kościan Częstochowa dziewczyny z tych miast potrafią solidarnie powiedzieć o wszystkim i zgłosić to tu u was jakoś tego nie widać

MYŚL KOBIETO ZANIM COŚ NAPISZESZ
@X

skoro tak wszystko dobrze wiesz to czemu wmawiasz że ktoś wojuje o sto pare złotych? nie no dobra jesteś a mówisz że tu nie piszesz nieźle tylko skoro skończyłaś studia wyższe to powInnaś chyba umieć liczyć że jeśli ktoś dostaje za cały miesiąc w granicach trzystu złotych a w tym przypadku nawet nie tyle a kryterium dochodowe do jakichkolwiek świadczeń u tej osoby wynosi dużo ponad 600zł zł a nawet pod 700pare złotych to jakim cudem mowa o zaniżaniu zaświadczeń można jedynie powiedzieć że w tym przypadku zaświadczenia i wynagrodzenie na nich było wyższe albo równomierne po drugie jeśli ktoś miał obcięte godziny i pracował o wiele krócej od ciebie o te parę godzin to automatycznie również podlegał prawidłowemu wyliczeniu na zaświadczenie bez żadnego zawyżania a jako główna wszechwiedząca w tym biurze powinnaś wiedzieć że pracowało nas tam sporo i że nie wszystkie tak jak ty pracowały po 8 godzin były takie które pracowały 6 godzin czy nawet 4 godziny bo tu akurat czas pracy był dostosowany pod pracownika ale dłuższe przerwy czy nieobecności w pracy też obniżały zarobki a w twoim przypadku dziwne że zarobiłaś tak kolosalną kwotę i że Anita akurat tobie ją wypłaciła skoro ty też miałaś sporo przerw w pracy a więc nie doczepiaj się do innych i nie mścij za to że z własnej woli zgodziłaś się pracować na umowę o dzieło bez rejestracji równocześnie przychodząc i podpisując się w Powiatowym Urzędzie Pracy a przy tym biorąc zasiłek bo to jest godne nagany jeszcze gdybyś normalnie się do tego przyznała a nie jechała wylgaryzmami na forum tak tak pewnie myślisz kobieto że ja tu pisałam wcześniej oj grupo się pomyliłaś bo weszłam sobie tu teraz po dość męczącym dniu i co widzę od razu rewelacja . Wiesz co? zrób sobie sama rachunek sumienia czy jesteś wporządku do siebie do innych a coś tu jeszcze piszesz że rzekomo ktoś coś pisał na facebooku no i tu też wszystko można sprawdzić bo na pewno nie ja sprawdza się po ip pani koleżanko a wiec to też kwalifikuje się pod pomówienie ale wiem która to wiadomość tym bardziej administrator tej strony wie kto pisał no i jak mówię ip , Wiem jeszcze bo czytałam ją że dużo ktoś napisał w niej prawdy a powiem nawet prawdy w stu procentach ale pewnie to ci się nie podoba, Jeszcze jedno warto sprawdzić twoje wpisy tu na forum bo z tego co wiem cechują się nie bywałą wulgarnością kochanie

Ala
@MYŚL KOBIETO ZANIM COŚ NAPISZESZ

Dajcie sobie siana bo nie do tego to forum jest ,opamiętajcie się

x
@MYŚL KOBIETO ZANIM COŚ NAPISZESZ

Po twoim wpisie jestem pewna na 100 procent ze to ty bo tylko ty takie poematy piszesz. Nie pisz do mnie kochanie tylko sobie znajdź faceta i do niego tak mów. Nie zamierzam się wdawać z tobą w dyskusję bo to gra nie warta świeczki. Napisałam co myślę i na tym koniec. Zajmiej się sobą i swoim życiem. I nie mów mi że będę odpowiadała z takiego czy innego paragrafu bo ja nic nie zrobiłam i nie mam się z czego tłumaczyć a już napewno nie przed tobą. PS a co do IP ją nie muszę go sprawdzać żeby wiedzieć że to ty i nie rób z siebie takiej mądrej na forum bo w rzeczywistości dużo ci brakuje do tego. A jak chcesz to idź to zglaszaj, bierz to forum że sobą i mnie nie strasz bo ja się ciebie nie boję.

była pracownica

Oni i tak się nie boją nikogo.Jarek znowu robi nabory do pracy na umawianie na bezpłatne badania ale teraz na umowę o pracę w Warszawie na ul.Tadeusza Borowskiego 2 pokój 22 piętro 5.Dopiero co się l;udzie z tego adresu zwolnili,z Jarkiem nie było kontaktu,a tu teraz jest i będzie nabierał znowu ludzi.Z tego co czytałam robi tez nabory w innych miastach.Poszukajcie na olx,konsultant, to zobaczycie jaką ma aktywność.Nie mają za grosz honoru.Mam nadzieję,że ktoś w końcu dobierze się mu do (usunięte przez administratora)

@była pracownica

Wpisując frazę "konsultant" jest multum ogłoszeń, nie tylko od nich. Może sprecyzuj o jakie ogłoszenie dokładnie chodzi?

wkurzona
@LaIa

O ogłoszenia Jarek.To takie trudne?

Biedronka

Nic nie slyszlam oprocz tego ze estera miala odejsc z firmy a moze to byla plota.Interes musi sie krecic zeby zmienic nazwe zatrudnic nowe osoby zeby znowu oszukiwac tylko nie wiem czy jak sprawa w prokuraturze juz jest to im wolno zmieniac nazwe firmy lub adres ......

@Biedronka

Jedyne co mogą zmienić, to majtki na świeże.

€€€€&&

Powodzenia życze!! już podobno Łódz miała organizować akcje wczoraj pod policją mieliście się zbierać i co?

team lodz

Ale dlaczego mieliby nie wiedzieć?Sprawiedliwość prędzej czy później i tak ich dopadnie :)

Bella

Czytam i czytam i nie wierzę same oskarżenia! Zastanawia mnie jedno kto Was siłą trzymał w tej pracy. Nie dostałeś wypłaty to odchodzisz a nie czekasz kolejne miesiące a teraz wszyscy są winni tylko nie Ty czy Ty. Ma rynku pracy jest mnóstwo pracy ale jak widać nie dla takich nie poradnych. Powodzenia!!!

Jacki
@team lodz

Ano dlatego że jak będą wiedzieć to prędzej sobie coś mogą wymysłeć jakby alibi lub dać komuś w łapę różnie to bywa nie każdy sędzia czy prokurator jest uczciwy...niestety

była pracownica

Brawo Łódź. W takim razie jest już kilka miast w których zostało złożone zawiadomienie do Prokuratury . Po Kościanie i Łodzi zawiadomienie złożono w kolejnych miastach Polski w których znajdowały się teamy CALL CENTER ACTIVE TETECOM POLSKA

taka jedna

Tak się piszę szok wideo ;) przenośnia - metafora taka ;) niezła książka by powstała na temat tej firmy Active Telecom ;)

taka jedna

A szef to jak się nazywa Jarosław Świergiel czy Janowski ? Bo podaje i przedstawia się nazwiskiem Janowski i na mailu też Janowski a na necie i jak wynajmowali lokal to widnieje z innym nazwiskiem jako Świergiel? A teraz nawet nip i nr regon firmy zmienili a niedługo miejsce i nazwę oszuści zmienią pewnie - kombinują i oszukują ludzi jak tylko mogą....na picie też piszą, że odprowadzają składki a tak naprawdę nic nie odprowadzają. A co do telewizji to i tak te wasze komentarze oni pewnie czytają co piszą na ich temat - ktoś z pracowników pd nich na pewno to czyta na bieżąco więc tutaj przed nimi nic się nie ukryje - niech sobie poczytają ile mają złych komentarzy na swój temat oszukańczej firmy.

Biedronka

Tak wszystkie usunela ale mtos jak nie ma nic do ukrycia i niczego sie nie boi bo nie ma nic na sumieniu to nie usuwaja swoich stron w necie.Ale zdjecia znalezc nadal idzie nikt w internecie nie jest anonimowy.

PRACOWNICA BYŁA NA SZCZĘŚCIE

masz tu Anitę trzecią od góry ubrana na jasno i w okularach a jest też w trzecim rzędzie ma dwa zdjęcia jedno w okularach a drugie w czarnych stroju toples stanik grube majtki ale bez okularów, przyjrzyj się jej to jedna z szefów ACTIVE TELECOM

taka jedba

O kim piszecie o tej pseudo modelce blond Anicie?? xD tragedia i szok wideo xD

Xxxxxd
@taka jedba

Jakie wideo

na szczęście już była pracownica i nie mam zamiaru

NADAL BRAK PIENIĘDZY GDZIE SĄ NASZE WYPŁATY ANITO?!! DLACZEGO WYBIERASZ SOBIE TYLKO NIEKTÓRYCH KTÓRYM PŁACISZ PENSJE?

BBBBBBBardzo wkurzona
@na szczęście już była pracownica i nie mam zamiaru

Bo załatwia im nową robotę w kolejnej oszukańczej firmie która powstaje np.w Katowicach.Potrzebuje mało myślących głąbów które nic się nie będą oddzywać i robic czarną robotę.Jeszcze prokuratura dopadnie tą pożal się Boże fotomodelkę z dużym nochalem.

Wściekła

Żal mi Ciebie Lala weź idź si (usunięte przez administratora) może Ci się klepki przekręca na odpowiednią stronę. Ciesz się ciesz jak będzie akcja w prokuraturze pójdziesz siedzieć z Anita w jednej celi będziecie sobie (usunięte przez administratora) lizać wajemnie. Żal żal żal ......

robi się puszyście i ciekawie
@Wściekła

to nie lala a kretynka podająca się za Ewkę to ona wykiwała pozostałe pracownice w swoim byłym teamie pracuje tu na forum dla Anity za co ma awans w swoje pracy na wyższe stanowisko i większe miasto więc lepiej nowo przyjęciu strzeżcie się tej zakały bo jak widać stanowisko xxl miasto xxl i może coś jeszcze bo gęba na pewno

TEAM KATOWICE

to ty fiksujesz larwo i lepiej pilnuj co gadasz dziecinko , niech się dowiedzą nowe dziewczyny jaką im ciekawą szefową Anitka poleci w meny .

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa