Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

ziolczyk@op.pl

lipa

Lili

Dostał ktoś Jeszcze wypłaty?

nie mam nicku

czy biuro w TM jeszcze działa?

Była pracownica ....

Gdzie działają biura jeszcze? Bo w Tomaszowie to właściciel zamki im wymienił bo czynszu nie płacili hahahahahahahahah

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Lili

Liczę, ze dostaniemy! Dajmy czas ! Nawet jeśli dostaniemy mniej to chyba jeśli komuś pieniadze potrzebne to się będzie cieszył z tego co dostanie !

Lili

No to nie wiem ! Ale wiem że przynajmniej z tego co wiem jak weszła Nowa stawka na umowy zlecenie to zabrali premie. Ja liczę , ze dostaniemy ! Jest kontakt z Anita więc to Plus , bo odpisuje na e-mail i wielokrotnie potwierdziła , ze wypłaty wyszły.

Lili

Bo od stycznia weszła Nowa stawka i te wszystkie premie po likwidowali.

Team Łódź

Team Łódź zmiana planów Idziemy w poniedziałek rano , jeśli ktoś może i chce to niech złoży donos . Im nas więcej tym lepiej ..:)

Zawiercie Team

Zawiercie też nie otrzymało wypłat ani obecnych ani zaległych więc jakim prawem kłamiesz i śmiesz się nazywać uczciwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Zawiercie Team

Czytam Was od dluzszego czasu i wkoncu postanowilem zabrac glos. Nie pracuje dlugo w firmie , ale pieniadze dostaje zawsze w terminie i nie mam zadnych rozszczen co do firmy. Praca lekka, grafik elastyczny, nie jest zle, jako zajecie dodatkowe polecam Active. A Wy siedzicie tutaj i nakrecacie innych, tez przez Was obawialem sie czy w tym miesiacu bedzie wyplata.

team
@Uczciwy

A czy wszyscy z Was maja umowy zlecenie ? podejrzewam, że Ci którzy maja umowy o dzieło nie maja wypłat ani zaległych ani bieżących ...

team lodz
@team

ja miałam umowę o dzieło a hajs zawsze sie zgadzał..ciekawe czy teraz też będzie

team
@team lodz

a masz odprowadzane składki i potrącany podatek ?

team lodz
@team

no skoro mam umowe to chyba powinnam?

prawda
@Uczciwy

Nikt z konsultantów nie ma wypłaty więc nie kłam bo za kłamstwo w internecie też się ponosi konsekwencje prawne, Ty najprawdopodobniej jesteś jednym z nich czyli Jarek Anita bądź Estera. Ludzie sami widzą że mają puste konta że nie płacicice im wypłat od paru miesięcy a teraz próbujecie się wybielić

@prawda

Nawiasem mowiac- slabo znasz sie na prawach uzytkownikow forum, ale kazdy kij ma dwa konce-z kolei falszywe oskarzenia podchodza juz pod paragraf....keep calm, weekend na horyzoncie, jesli jestes pracownikiem to pomysl na co wydac wyplate :)))

norek
@Uczciwy

Trzeba najpierw ja dostać pajacu!!

Lili

Czyli co nie będzie wypłat ?

@Lili

Team Łódź. Dziś spotykamy się o 16 przy komisariacie na ul. wysokiej 45. Jeśli ktoś chce zgłosić zawiadomienie razem z nami,czekamy do 16.10 w wymienionym wyżej miejscu.

Uczciwy

Nie gadajcie bzdur, wyplata wplynela do poludnia

prawdziwie uczciwa i szczera dementuje plotkę Jar
@Uczciwy

dość tych kłamstw i ty się nazywasz uczciwy!!!! kłamiesz jak zawsze!!!! wiem że to ty Jarosławie lub twoja współpracownica Anita!!!!!! żadna wypłata nie wpłyneła!!!!! i nie pisz takich bzdur bo szybko można ustalić kto pisze z tego nicku może wy sobie przyznaliście wypłaty ale ani mnie ani innym pracownikom wypłat nie daliście na pewno a jeszcze zalegacie!!!!! a ponadto jak jakiś kosmita jak niby nic się nie stało śmiesz otwierać na nowo biura?!!! i wrzucać ogłoszenia na OLX aby naiwni ludzie się nabierali? wiesz że nie wypłacanie pracownikom należnych im pensji to kradzież

@Uczciwy

Ciekawe bardzo. Jakoś ja i wiele innych osób z Łodzi nie otrzymała nadal przelewu. :)

team Warszawa

ja nie mam cały czas zaległych pieniedzy ok 600 zł

Team Łódź

Hmm nie podam tutaj danych ale możemy się umówić jakoś inaczej na fb czy coś

bez pieniedzy

czy macie nr tel. do Jarka albo kogoś innego kto zajmuje się wypłatami ?

ania

Dostałam wypłatę za kwiecień. Ktoś jeszcze?

Marcus

Juz jutro wyplata!!

marta

hey w Koscianie obydwa odzialy sa zamkniete czy jak?

@marta

w Kościanie jest tylko jeden oddzial ACTIVE. Jest zamknięty z powodu braku dostepu do internetu.

Biedronka
@marta

Koscian z tego co mi wiadomo to tylko jeden oddzial i u nas zamkniete

nie ma wypłaty

u nas nie ma żadnych przelewów nikt nie dostał nawet te które nie pracują i te co nie dostały zaległych wypłat

FRANCZESKA

wy się pytacie o kasę? teraz to pewne że nikomu już nie zapłacą a szukają nowego narybku są bezczelni do granic możliwości a o to link nowe oferty pracy Jaruś poszukuje pewnie i w waszych miastach też :) https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1hV1d/

Team Łódź

Łódź tez zgłosiła sprawe do pip

Biedronka

Zaluje ze tu zdjec nie mozna dodawac bo dodalam bym zdjecie z konta ze przelew juz byl dzisiaj i dopiero geby by wam opadly.Pierdole wiecej info z kosciana pisac nie bede bo i po skoro nam nikt nie wierzy ze kasa jest to wy wszyscy sciemniacie ze jej nie macie.Tutaj ostatnio to jedynie potraficie sie klocic miedzy soba bo to was interesuje a nie info na temat firmy.

Zszokowana

Oczywiście,że nie dostanie nikt kasy !!! Wiem też ,że sprawa jest w prokuraturze a jeszcze ludzie składają pozwy do sądu pracy i do PIP... Wątpię żeby się z tego wykręcili w jakiś sposób bo żaden adwokat za żadne pieniądze świata nie będzie swojej reputacji stawiał za tak bezczelnych ludzi !!!! Więc prędzej czy później kasa się znajdzie nawet z licytacji komorniczych ich nieruchomości stałych bądź ruchomych !!!!!! Anita czy ty mi możesz wytłumaczyć czemu jesteś taka tępa czy ty po prostu robisz z siebie taka pustą lalę???!!!!

ONA
@Zszokowana

Bo mi płaci Jareczek za to.

stop zołzom
@ONA

Ona jak ci nie wyszło na forum jako Ewka to nie próbuj ponownie sił na forum ofiaro,, Co zostałaś na lodzie teraz liczysz że kasa będzie? hahaha dla takich frajerek jak ty na pewno nie

tom
@stop zołzom

Jak masz pisać bzdury, to lepiej nie udzielaj się w ogóle !!!

@ONA

Weź się zacznij leczyć bo serio ten niby rezonans kwantowy Ci zaszkodził haa. Jesteś pusta laska ,która potrafi tylko gola dupą świecić nic więcej bo w głowie sieczka Anitko taka jest prawda!!!!!!

ONA
@Zszokowana

ale Wy macie wszyscy najebane w główkach. Ta suka LALA ciągle się podkłada pod nasze nicki a wy łykacie we wszystko co ona pisze .Słuchajcie nie jestem na jej poziomie więc nie brnę w te głupoty to jest pusty tępak do tego popieprzona larwa której brakuje zajęcia w życiu bo normalny człowiek ma dom rodzinę i pracę i nie ma czasu na pisanie tych bzdur a ta pusta istota nie ma niczego z tego co wymieniłam . Pewnie Jarek o ile widział tego brzydala to nawet nie zwrócił na nią uwagi i o to całe to zamieszanie zresztą wcale się nie dziwie bo z taką mordą jak pewnie ma to można tylko pisać na necie bo to jest zajęcie właśnie dla takich ludzi jak nasza LALA . Wiesz co nie znam Cie idiotko i całe twoje szczęście bo bym ci napluła w tą mordę. A jeśli chodzi o mnie to odpisze tylko na sensowne posty jeżeli będę w temacie . Pozdrawiam

@ONA

Ha ha ha głupich nie sieją sami się rodzą no cóż ONA - Lala jest pusta i tyle w temacie. A co do Activetelecom to dziwne ,że szybko maile zmienili skoro są tacy inteligentni i jak to Jarosław mówił wypłacalni hahaha mnie już to bawi bo pozew w sądzie i niech się teraz tłumaczą oni!!!!

Była pracownica ....

Czytam te komentarze i nie mogę pojąć jednego po co się kłócicie między sobą a te larwy siedzą i się śmieją z Was i tylko tece zacierają... Estera już nie pracuje z tego co wiem w tej firmie a nowa firma ohah.pl działa bardzo prężnie nawet dzwonią i ludzi zapraszają na 30lecie istnienia firmy. Oni są naprawdę bezczelni a Ty Anita może trochę byś się zastanowiła nad swoim zachowaniem i wypłaciła nam pieniądze a nie walisz sciemę jak tylko można ,ludzie chodzą do pracy aby zarobić a nie (usunięte przez administratora) na Ciebie i Twojego pieseczka , żal mi jest Ciebie naprawdę trochę taktu. Może byś się przyznała do błędu bo jak nie teraz to później bekiesza​ za to z wyrokiem w papierach a młoda jesteś to się zastanów czy Ci to potrzebne !!!!!!!!

?

Czy nie lepiej zastanowić sie i pomyslec co tu dalej zrobic, jakie podjąć kroki żeby odzyskać Nasze pieniądze, aniżeli kłócić się?

Marcus
@

Juz za 2dni wyplata !!!

?
@Marcus

Formalnie tak, ale czy realnie???

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa