Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

Uprzejma

Ta firma nie powinna sie nazywac active telecom polska tylko dziad telecom polska zadzwon, przyjdz, a my Ci nie zaplacimy ;)

hehe

no z tym tez się spotkałam właśnie :D plus ma to powiazania z jakaś fundacją 'gest'.

Nie to nie on ;)

hehe

Ja mam tylko nadzieję,że mi zapłacą za kwiecień. Jak to mówią,kwiecień plecień trochę Jarka trochę zniesień

biedronka
@hehe

no ja też mam taką nadzieję choć ciężko w to uwierzyć.Wysłałam na maila L4 a oryginał uj wie dokąd mam to wysłać.Tego maila w ogóle nie odczytali więc pewnie nie mają zamiaru zapłacić.

LaIa

Ta "fundacja" to pewnie też jakaś fałszywa.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
kolezanka co pracowała z uprzejma

Uprzejma jest z Kosciana i ten oddział złożył :)

zdecydowana

Mam pytanie na pewno zlozylyscie już zawiadomienie na policję? I z jakiego miasta? Z ilu miast już złożono zawiadomienie? Pytam ponieważ zdecydowałam się bez względu na wszystko zrobić to samo ale muszę naświetlić policji to że w innych oddziałach też już to zrobiono wtedy być może sprawa będzie połączona .

KAMA

Lala a ty się nie przejmuj bo już wiadomo tylko czekamy na potwierdzenie że Zła a także Biedronka to są Anita z Esterą względnie sama Anita w dwóch rolach

Biedronka

Sasiadeczko ty widzisz kim my jestesmy oooo hihi jak ja na zywo anity nie widzialam ale na zdjeciach i ofszem.Jestesmy anita i wysylamy linki do swoich zdjec na insta az mi tel z reki wylecial z wrazenia

@KAMA

A czym ja mam się przejmować? Randomem z internetu? Bez przesady :)

@Biedronka

No widzę sąsiadka, ja aż się oplułam. Ja ją widziałam dokładnie 2 stycznia po raz pierwszy i ostatni hihihihi oj sory jeszcze jak zanosilam zwolnienie, nie zapomnę jej spojrzenia. Typowo jak na instagramie i anita19 modelka

Sorry to nie do ciebie

Jadzia Gadulska

Każdy już wie że kłamiesz a Patrycje doskonale znasz znalas i przeszkadzało ci że robiła w tej firmie przynajmniej była bardzo miła i pomocna w wielu sprawach to ona nasuczyla jak mamy rozmawiać a ciebie z tego powodu ktewzalrwala lachudro gdyby Anita wiedziała cała prawdę to nie Patrycja a ty byś odeszła i miały byśmy święty spokój nie widząc twojej pięknej gęby

Jadzia Gadulska

ale ty jesteś pierdolnięta i teraz właśnie wychodzą twoje kłamstwa niemoto : )

Jadzia Gadulska

No przecież zaś tu wyskoczysz z innego nicku i powiesz zecl to nie ty brzydoto ackubisz chyba noca grasowac axwiesz za co zamknęli wasze biuro za przerwy na fajki ty ponoć wiodlas wctym prym co trochę na nie wylazilas stąd grubo przekroczony czas miernoto w tej firmie się pracuje a pali papierosy co 15 minut

Jadzia Gadulska

Piznieta jesteś i pomyślał by kto że po studiach :) nie dość że szkarada to jeszcze nalogowa palaczka a do innych się trzepiasz gwiazdo patologii a propos kiedy dostajesz zasiłek dla bezrobotnych ? Jako cały czas pracownik call center? Może się pochwalisz gwiazdo dołączamy się do opinii lali bo faktycznie jesteś tempa

rengen

Kłamczucha jesteś : )

Skończ już szczekać.

Jadzia Gadulska

Nie wiadomo do końca może była uczciwa i nie chciała wlesc w ten ich cuchnący interes.

LaIa

Tak, wiemy Anitko, że piszemy z tobą pusta sikso.

ZAWIERCIE

Anitko ty nas straszysz? a takie miałaś o nas takie dobre zdanie gdy przyjeżdżałaś do nas do biura fałszywa mordo!!!!! mówiłaś nam że do nas lubisz jeździć a do Łodzi nie bo czujesz do nich jakąś niechęć . No popatrz nawet nie wiesz ile osób wtedy słyszało twoją wypowiedź, Rzeczywiście byłyśmy świetnym zgranym zespołem do 11.04 a potem wszystko nam (usunięte przez administratora) aś zwalniając dziewczyny i wprowadzając bardzo negatywną atmosferę w pracy i ty chciałaś żeby po tym wszystkim były rewelacyjne wyniki? ilu osobom wisisz kasę? Masz czelność jeszcze tu pisać i podawać się za nie wiem kogo!!!!! byłam święcie przekonana że to kto inny pisze ale teraz już wiem na pewno że to ty, Siedzisz na (usunięte przez administratora) nie odbierasz od nas telefonów ani maili a tu twardo się udzielasz, A propo tempoty o której pieprzysz w naszym biurze było wiele zdolnych wykształconych dziewczyn a przy tym bardzo inteligentnych i kompetentnych nawet te starsze osoby świetnie się wgrały w zespół i robiły dobre wyniki z zaproszeniami ale ty bencfole postanowiłaś z Jarusiem to ukrócić,

?
@ZAWIERCIE

BRAWO!!!

KOLEŻANKA Z ŁODZI
@ZAWIERCIE

Masz dużą rację koleżanko i po twoim wpisie widzę że byliście super teamem a to jest ważne w każdej pracy bo i wyniki są wtedy bardzo dobre potwierdzam też już rozpoznałam że Anita się tu udziela i mąci tak jak mąciła u was i w innych biurach tak teraz miesza na forum chociaż z dobrego serca i sumienia powinna wypłacić wam wszystkim zaleglości i obecne pensje bo coś czuje że raczej nie otworzy na nowo waszego biura bo jak widać to mściwa babka skoro rozwaliła wam zespól

też poszkodowana przez Active telecom

dziewczyny przestańcie się kłócić bo to tylko wpływa na korzyść dla (usunięte przez administratora) a wiadomo wspólnie własnymi siłami musimy walczyć o to co nasze niech sobie rozwiązują tę idiotyczną firemkę ale przed tym uregulują wszelkie swoje zobowiązania wobec pracowników czyli wypłaty ZUS podatek chyba są na tyle inteligentni i pokończyli jakieś szkoły by to zrozumieć

Neomi

HAHAHA rano ktoś wrzucił tu link z jej foto zdjęciami a potem ten link zniknął ciekawa sprawa :) czyli jak to rozumieć nasze wypłaty mogły pójść na jej kampanie models?

@Neomi

No ja wrzucilam link na istagrama anity vel zuzy ale ktos mi go usunal.Wyczuwam podstep anitki hahaha ale za pozno juz link poszedl do zainteresowanych.

@Neomi

Nie poprostu nie wiadomo jak ma naprawdę na imię Zuza czy Anita. Wiem że był taki wpis ale go ktoś usunął, wydaje mi się że Anita (zuza) na to miała wpływ

Lili

No wszędzie zamkną i pozostanie praca w domu , bo to są ogromne koszty opłacać biuro itp.

Lili

Wątpię że będzie. Teraz nie mieli z czego wypłacić a 10 będą mieli tyle pieniędzy ?

@Lili

Kiedyś będą musieli nam zapłacić mi za chorobowe

Zła

KOCHANI WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ 10 CO SĄDZICIE BĘDZIE KASA CZY NIE????

Oliwka

Ewka nie pisz z różnych nicków bo już to sprawdzono i tylko sobie wstydu narobisz jak się wszyscy dowiedzą co tu wyprawiasz matrono a wogole do ciebie nie dotarło że od wczoraj już nie robisz skunksie wywaluli cię na zbity pysk? Idź do klozetu i się odgazuj bo pewnie niedługo okres dostaniesz zmiwrzlucho ty a mnie to loto twój temat o skończona kariera w Active telecom

LaIa

A kim ty jesteś, żeby pisać mi, czy mam się udzielać czy nie podszywaczu? Nie jesteś bogiem, żeby pisać komuś co ma robić. Pilnuj lepiej swojej Anitki i przydupaska Jareczka. Jesteś tak tępa, że nie widzisz różnicy w moim nicku :)

Oliwka

Tak masz rację pracujesz bo pisanie komentarzy na forum to nie lada wyczynowa praca ))) mówisz że patologia? ) no wreszcie spojrzalas we własne lustro prawda że jesteś piękna? A ponadto trochę samokrytyki gowniaro a dobrze żeby wobec twojej osoby wypowiedziała się Patrycja dziewczyna która ciągle ci przeszkadzała i ten ostatni telefon a i ogarnij się wscieklizno bo pewnie nie dawno wstalas

LaIa

Jak jesteś tak tępa, że nie widzisz jednej małej różnicy w nicku, to nie mam więcej pytań do ciebie dziewczynko :) Skończ już pisać z różnych nicków, bo to żałosne i jak już przyjdzie co do czego, to będziesz płakać oszustko.

rusek

Witam, pracuje w active w Łodzi. Z tego co mi wiadomo są jakieś zmiany ale nikt nam nic nie mówi. Kilka osób odeszło,bo ponoć kasa sie nie zgadzała..Może mi ktoś wytłumaczyć czego się mam spodziewać?Bo czytając te komentarze nie mogę dojść ładu.

Informator
@rusek

a tego że oni wiszą jeszcze ludziom zaległe wynagrodzenia i nie tylko to także zaległe szkoleniowe a poza tym nikomu z umów zlecenie nie odprowadzają składek do ZUS i nie odprowadzali za to potrafią napisać np na PITACH za rok 2016 że składki były odprowadzane a nie były bo ludzie mają zero na koncie w ZUSIE poza tym spora liczba zleceniobiorców pracowników robi na umowę o dzieło są tacy którzy perfidnie okłamują Urzędu Pracy w swoich miejscowościach pobierając tam zasiłki jak również i tacy którzy pobierają czy pobierali renty bo na umowie o dzieło w Activ Telecom nigdzie nie zostali zgłoszeni a więc figurują jako osoby bezrobotne co nie jest prawdą i stąd robią tu na forum niezły zamęt ,Poza tym firma tak naprawdę nie ma stałego adresu wogóle go nie ma bo pod adresem z pieczątki udając się na wskazane miejsce dowiemy się tylko że takiej firmy tam nie ma i nie było mowa o Warszawie, Panie szefowe siedziały w Częstochowie ale od wczoraj oddział został skasowany podobnież za prąd i gdzie tu teraz dochodzić swoich praw i zaległych płatności?

@Informator

Będąc na rencie socjalnej, można jeszcze dorobić sobie do 2500 zł brutto, więc nie pisz głupot, że osoby na rentach są zarejestrowane w UP, bo nie są, chyba że to niska renta rodzinna dzielona na kilka osób w domu.

Goryl
@LaIa

lala ty się tak nie wnerwiaj chyba ktoś robi dobry pożytek że przekazuje to co narobili w tej waszej firmie

@Goryl

To niech robi. I tak już tam nie pracuję parę miesięcy :)

@Informator

Wlasnie z tego wzgledu ze nie maja stalej siedziby trzeba udac sie do najblizszej prokuratury i oni zajma sie skladkami zus i skarbowka to jest z paragrafy 218 i 219 kodeksu karnego i tylko takie zawiadomienie ratuje wasze skladki i sfalszowane pity za 2016 bo zus pojedzie tylko tam gdzie wskazecie adres a tam nikogo nie ma wiec nie patrzec na te osoby co maja o dzielo bo kazdy walczy o swoje pieniadze.Dlaczego ktos na zleceniu ma cierpiec pozniej za osoby ktore boja sie o swoja (usunięte przez administratora) bo robia na czarno niech one same sie o siebie martwia wiedza na co sie godzily.Moze isc zglosic jedna ,dwie osoby i tak caly oddzial poleci zreszta my juz zlozylismy do prokuratury pismo wiec ta firma juz dlugo nie pociagnie.

Stonoga

ale pracowała i wie coś o ich przekrętach a ty pewnie pierwszy lizodup Anitki jesteś

xxxxxxxxxxxxxxxyz

Active Telecom Polska Sp. Z O.O Ul. Dąbrowskiego 17/8 42-200 Częstochowa Natalia Brylska Rynek 32a / 10 64-000 Kościan

Uprzejma

Natalia brylska jest na l4 byla kierownikiem. Pismo do prokuratury sie pisze, potrzebowalabym osoby, ktore chca sie dolaczyc o wiadomosc. Imie nazwisko województwo i jaki problem nie terminowosc wyplat brak skladek zus, us.

@xxxxxxxxxxxxxxxyz

Natalia Brylska??? Przecież to tylko kordynatorka oddziału w koscianie tam nie ma żadnej formy tylko oddział a ona jest traktowana tak jak my wszyscy przez Anitę Estere i Jarka. Nie jest żadną szefową

klaudia

na ile masz potwierdzone informacje że z Dąbrowiskiego też znikneli?to gdzie teraz są? jak ci ludzie którzy zostali mogą dziś przyjść do pracy do swoim biur skoro notabene nie mają już szefostwa? daj znać jak coś będziesz wiedzieć

również zła

czy to info jest prawdziwe? masz na to potwierdzenie? to co dalej robimy z tym fantem?

Malwa
@klaudia

Pytanie tylko po co mają przyjść do pracy skoro już nikt im za nią nie zapłaci?Jeśli zniknęli i ściemniają o wypłacie że kiedyś tam będzie to szkoda czasu na nich.czy biuro w Zawierciu jeszcze działa?Ktoś wie?

Dojezdna
@Malwa

wydaje mi się że w Zawierciu jeszcze biuro działa nie wiem jak w Myszkowie ale w Zawierciu dziewczyny są do samego końca zdeterminowane i wierzą że jeszcze ich biuro przetrwa choć właśnie tam jest kilka osób które zostały oszukane w innym call center w podobny sposób jak widać nic tych ludzi nie nauczyło szkoda mi ich ale i tu jak widać powtórzyła się sytuacja

Stonoga
@Uprzejma

czy można jeszcze do was dołączyć? macie to znaczy mieliście fajną koordynatorkę nie to co my. Naszej bardzo zależy byśmy nie zgłaszały sprawy do prokuratury potrafi być jak widać bardzo agresywna na forum poczytaj to zobaczysz a ile w tym kłamstw co pisze

@Stonoga

Mozesz zglosic sama u siebie na policji, ja nie jestem koordynatorka, tylko zwyklym robalem na sluchawkacg, a nawet jesli moja by mi nie pozwolila to zrobilabym na zlosc i zglosila. Dolaczyc mozesz, ale lepiej do ciebie ze zglosisz u siebie bo wrazie zeznan musialabys dojechać do nas.

xyz

lala jesteś tam jeszcze?

Skończ się podszywać.

a czy ktoś może przyjrzeć się osobie podającej się za xyz ta osoba wygląda na groźną i niebezpieczną zobaczcie co ona wypisuje to nie ma ładu ani składu wogóle więcej można doszukać się w tym kłamstw ale warto to sprawdzić bo kobieta jest agresywna w wypowiedzi i czy czasem nie pisze tu od początku pod różnymi nickami

Uprzejma

Jezeli jedna osoba zglosi na policje, caly oddzial nawet te, ktore sie nie podpisaly beda wzywane na policje w, celu zlozenia zeznan. Jezeli np. Zlozy Czestochowa i powie ze taka sama sytuacja jest w Kościanie to policja/prokurator siadzie na Kościan rowniez.

również zła
@Uprzejma

a jeżeli w oddziale panuje bunt i te które mają umowy o dzieło buntują resztę by nie zgłaszały sprawy na policji to co wtedy? dodam że w tym oddziale jest taka sama sytuacja nie wszyscy otrzymali wynagrodzenia poza tym nie odprowadzane są składki ZUS od samego początku istnienia oddziału jak u was w Kościanie tyle że tam te z umowy o dzieło panicznie się boją a oddział obecnie jest nie czynny

@również zła

A za utajenie przestepstwa, falszywe zeznania jest kara grzywny lub wiezienia. Ja na twoim miekscu sama bym zlozyla a reszta tak zostanie wezwana, a jesli utaja cos lub zloze falszywe zeznania zostana ukarane.

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa