Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

biedronka

aaaa i tak apropo zauważyliście że od jakiegoś czasu przestała się udzielać tutaj Ona vel Anita czyżby pip do (usunięte przez administratora) się jej już dobierał?

@biedronka

ONA to nie Anita to ta sama osoba która w nocy pisała pod nazwą xyz i kłamała że nie pracuje w tej firmie a pracuje na pewno przeczytajcie sobie dokładnie co ona wypisuje moim zdaniem jest gorsza od Anity i może ktoś ją zweryfikuje dokładnie

ONA

nie jestem żadna Anitą i pracuje w tej firmie a nie udzielam się bo czekam na 11.05 czy dostanę wypłatę a wtedy na pewno będę się udzielać i to ostro . A jak na razie bacznie obserwuję to co się u was dzieje i z przykrością stwierdzam że to jakaś jedna wielka porażka mam tylko nadzieję że sprawy się jakoś wyprostują dostaniecie zaległe pieniądze bo u nas dziewczyny też kasy nie dostały i tez ponoć gdzieś to zgłaszają. nie pisze pod innymi nickami więc jak pisze ONA to jestem Ja. i takie info dla BIEDRONKI jak mam pisać te głupoty i wchodzić z Wami w pyskówki to wiesz co nie chce mi się więc poczekam na rozwój sytuacji do wypłat i wtedy na pewno coś do Ciebie napisze bo chyba ci brakuje moich postów co?

biedronka

my z uprzejmą dzisiaj idziemy zanieśc zawiadomienie tam gdzie trzeba i poczekamy na rozwój sytuacji.A dziewczyny które chcą takie zawiadomienie złożyć to zapraszam na policję w swoim mieście.Te o dzieło nie muszą nigdzie chodzić składać skoro nie chcą ale skoro pracują to policja na nich kiedyś trafi ale nie sądzę że policja będzie szukać kto o dzieło jaką kasę bierze i gdzie.Więc składać zawiadomienia na policję i się nie bać bo to jarek świergiel vel janowski powinien się bać a nie wy.

Zła

Czegoś tu nie rozumiem po cholere tu piszą i się wtrącają osoby które nie pracują ,nie pracowały w ACTICE TELECOM? To nie wasza sprawa my zostały oszukane i my sobie to załatwimy

Porządny gość

ludzie czy wyście zgłupieli o co się tu tak wykłócacie wyczuwam że któraś będzie miała okres na dniach :) weźcie się uspokójcie i jakoś dogadajcie ok? szkoda mi was wszystkich

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
krasywaya diewuszka

A dziolchy z Zawiercia coś kombinują dziś do odwołania zrobiły sobie wolne pomimo że wcześniej pisały że same się zwalniają one chyba lostradaly zmysły same dyktują Anicie warunki tylko jak wrócą to biura już może nie być i co wtedy?

słonko
@krasywaya diewuszka

Hej jestem dojezdna więc mi nawet na rękę że mamy wolne do odwołania nie martwię się bo mam zleceniowke ale reszta siedzi i dzwoni na umowie o dzieło a wiem że są i takie które pobierają zasiłek w Urzędzie Pracy jako bezrobotne wiecvte mogą na pewno się obawiać

@krasywaya diewuszka

A co ty się martwisz o Zawiercie jak Ciebie już dawno zwolnili? daj sobie spokój dziewczyny sobie poradzą i nie martw się za nie na zapas że zamkną biuro bo to już chyba nie jest Twój problem.

@xyz

hahaha no i twoja wpadka na całego kochanie a kto pisze to się przekonasz niebawem bo jak na razie to nic mi nie wiadomo o zwolnieniu a fakt pracuje w innym biurze ACTIIVE TELECOM ale nie aż tak daleko Zawiercia ale w jakim to już nie twój zapiżdziały interes ale wiem już o was wszystko więc nie popisuj się na forum skoro masz coś na sumieniu moja droga bo masz i to z kim mam kontakt to też nie twoja sprawa ale wiadomo że nie ciekawie tam macie w tym waszym Zawierciu

@krasywaya diewuszka

(usunięte przez administratora)mnie obchodzi gdzie pracujesz i z kim rozmawiasz. A fakt jest taki, że gdybyś wiedziała co się dzieje u dziewczyn z Zawiercia to już dawno być huczała na tym forum...masz kochanie złego informatora..a swoją drogą to jest się czym chwalić że pracujesz w ACTIVE TELECOM :D myszków nie jest aż tak daleko to fakt..i dalej śmiem twierdzić że wszystkiego nie wiesz...ja kochanie nie podpisuje się pod czymś czego nie uwazam..powiedziała ta, która się podpisuje nie mając nic na sumieniu. Życze Ci powodzenia w dalszym załatwianiu spraw.

rengen
@xyz

a coś ty taka nerwowa kobieto ? wiem że nie jesteś z Zawiercia bynajmniej tam nie mieszkasz ale czy fakt że robisz na umowę o dzieło nakazuje ci na takie awantury na forum?i co z tego będziesz miała? pomoże ci to w czymś?

@xyz

a co to jakaś groźba? wy tam chyba kompletnie ogłupiałyście wszędzie w biurach jedziemy na tym samym wózku ale żebyś się tak wściekała? jeżeli chodzi o załatwianie spraw to kieruj się do uprzejmej ona coś organizuje wrzuciła adres do korespondencji a straszenie ludzi to chyba wiesz że podlega pod pewne paragrafy więc się odwal ode mnie bo nie znam cię idiotko i może to dobrze bo w naszym biurze nie ma takich degeneratek

@rengen

To jest dla Ciebie awantura...no to przykro mi że wyrażenie własnego zdania jest dla Ciebie awanturą..jeśli ktoś do mnie pisze, że to nie mój zapiździały interes to odpowiadam, że (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi. Nie jest to awantura bo nikomu nie ubliżam, a jedynie odpowiadam. Zdenerwowana to ja nie jestem bo nie mam do tego powodów i nic mi tego nie nakazuje, a już na pewno nie rzekoma umowa o dzieło, której nie mam i nie miałam. A ty jak tak wszystko potrafisz przewidzieć to może powiedz dziewczyną kiedy pieniądze dostaną. Nie znasz mnie a piszesz o mnie - ja kochana nie pracuję w tej firmie, a posta napisałam bo nie ogarniam takich ludzi, których sprawa nie dotyczy a piszą posty pt. ciekawe co u dziewczyn z Zawiercia, dyktują warunki Anicie, co będzie jak zamkną biuro - a czy to jest Wasza sprawa czy dziewczyn z Zawiercia? Każdy wie co robi także ja też już wiem, że nie zamierzam wdawać się z wami w głupie dyskusje I POMÓWIENIA bo wy i tak wiecie najlepiej za wszystkich, pozdrawiam was i waszych informatorów.

@krasywaya diewuszka

A czy ty jesteś jakaś psychiczna czy nieogarnięta? W którym miejscu ja Ci grożę i straszę? Weź się lepiej przestań wymądrzać i naucz się w zamian za to czytać ze zrozumieniem. Napisałaś że pracujesz niedaleko Zawiercia a najbliższe następne biuro to Myszków - i napisałam że to fakt Myszków nie nie jest tak daleko w takim sensie a nie w sensie że się będę szukać. Weź daj sobie spokój i się nie kompromituj. Chyba was ta cała sytuacja przerasta i wszędzie widzicie szykanowanie i groźby. Ja do żadnej uprzejmej nie zamierzam nic zgłaszac i wysyłać bo ja nie pracuje w tej firmie. I nie zamierzam już z wami prowadzić tej chorej dyskusji. Powodznia i Dobranoc.

Porządny gość
@xyz

dziewczyno kim kolwiek jesteś to nie denerwój się na zapas to jest tylko forum i od początku widzę tu przeróżne wpisy na temat waszych szefów i biur i raczej nie są to pomówienia a konkretne informacje które wam się mogą przydać jak również tym co wybierają się do was do pracy w call center a w tym przypadku to bardzo cenny wachlarz informacji na temat tej firmy umów wypłat itp więc chyba wszystko jasne

KLEOPATRA
@xyz

przestaniesz agresorze straszyć innych? każdy ma prawo złożyć zawiadomienie i nie jest zależny od ciebie a ty nie kłam że nie robisz w tej firmie bo jeszcze wczoraj byłaś w biurze i pamiętaj do cholery kłamstwo ma krótkie nogi, to że ty masz inne zdanie nie znaczy że musisz je narzucać innym

NIE BÓJMY SIĘ BO NIE WARTO SIĘ BAĆ

dziewczyny z umowy o dzieło nie bójcie się lepiej to zgłosić bo przecież tak czy siak i tak dojdą do tego kto miał w firmie jaką umowę i ile osób je miało chociażby w toku prowadzonego śledztwa bo nawet wasze smsy czy wiadomości mailowe pisane między sobą mogą być takim dowodem a to akurat może być wymagane do śledztwa więc po co się bać, Być może wezmą to za okoliczność łagodzącą bo nie do końca to wasza wina firma nie powinna tego robi a skoro dała wam taką możliwość zatrudnienia na umowę o dzieło to czemu nie miałyście z tego skorzystać skoro byłyście podpięte np pod członków rodziny a mogłyście więcej sobie zarobić

Naprawde zła

Nie strasz,nie strasz bo się zesrasz.A najbardziej powinni się bać zasrańcy z Activ i Jarosław Świergiel vel Janowski i jego laleczki.

pajęczyna

Bzdury piszesz kretynie widać sam masz umowę o dzieło i jednocześnie pobierasz zasiłek dla bezrobotnych tym bardziej za takie twoje zachowanie rowniez i tu powinni cię ścigać z urzędu. Moja kierowniczka również ma umowę o dzieło i pobiera coś tam jeszcze i zachowuje się podobnie jak ty

Motylek

Czyś ty zgupial?!!!! To są osoby dorosłe nie dzieci wiedziały dobrze w co się pakują ale nie wiedziały że warszawski adres firemki jest lewy tzn fałszywy poza tym ja nie zamierzam milczeć oraz kłamać podczas przesłuchań tylko dlatego że Anitka Jarus Estera i ich przydypasy tak chcą.!!!! Pewnie gdyby uczciwie płacili wynagrodzenia a także składki ZUS i podatek to całej tej haji by nie było nawet przy zwolnieniach avtak wiadomo

rengen

Jakoś ci nie wierzę z tą umową zlecenie jestem pewna że robisz na umowę o dzieło i jesteś zarejestrowana w swoim Urzędzie Pracy w którym również pobierasz zasiłek dla bezrobotnych tylko jakim prawem!! Posiadam . Celowo napisałam jesteś zarejestrowana bo jesteś kobietą to już wiem na pewno : )

Brawo że się przyznałaś kotku a już cię co niektórzy za faceta wzieli ale z umową to coś u ciebie nadal nie tak wiesz dobrze na czym stoisz : ) na dłuższą metę sprawa wyjdzie niebawem u wszystkich więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem sprawa się rypła i już

Biedronka

Umowa o dzielo to nie przestepstwo umowa jak kazda inna nie musza tego zglaszac a jak dojda kto pracowal to przeciez zaraz nie beda sprawdzac czy jakiez zasilki pobierali.My na zleceniu mamy gorzej bez ubezpieczenia bez podatkow i bez kasy

Motylek
@Biedronka

Pewnie a boją się jak by co najmniej kogoś zabiły . Nawet jest różnica w przelewach na konta bo tym na zlecenie płaci Active telecom a tym na o dzieło płaci sam Jarosław Swiergiel tak pisze na przelewach bankowych więc sprawdzając activ telecom nie muszą się doszukać tych na o dzieło . ale jak ktoś robi w gacie to i nawet przez to może się wydać

victor

piszcie jakie biura pozamykali

Oliwka
@victor

To nie ma takiego znaczenia jak bardziej to że niektóre pobierają zasiłek dla bezrobotnych pracując tam a teraz stają że strachu że to wyjdzie w dodatku sugerując innym żeby nie zgłaszali przestępstwa

?

CHODŹCIE ŚMIAŁO JEST ICH MAŁO. DAMY RADE!!!!

Zła

Będzie trzeba, ja już nie mam sił dzwonić i pisać do nich. Jeden za wszystkich........

biedronka

No prosze od Kościana się zaczęło i teraz wszystkie biura lecą pokolei ładnie w h.... Uprzejma robi pismo do prokuratury podała wyżej maila piszcie do niej bo będzie szansa na odzyskanie naszych wypłat i chorobowego jeśli ktoś miał nie zapłacone bo coś czuję w kościach że 10.05 kasy na kontach nie będzie.

była pracow
@biedronka

biedronko ale jaką mamy gwarancję że to nie jest Anita bądź Jarek i czy czegoś znów nie kombinują ja chcętnie dołaczę się do tego zawiadomienia ale teraz wolę być przezorna i dmuchać na zimne a też mi nie zapłacili jeszcze za marzec a teraz za kwiecień

@była pracow

Jedyna gwarancja to taka że ja tą osobę znam i moje papiery już do niej wysłałam im więcej ludzi tym lepiej i daję 200% że to nie jest ściema i nie jest to żadna z osób jarek estera czy anita i żadna osoba też podstawiona przez nich

ŻABA

Ja nie pracuję w firmie od 3 miesięcy nie mogę doprosić się rozwiązania umwy codziennie przychodzą mi raporty pracy a jak sprawdzałam w ZUS składki nie zostały odprowadzane nawet za 1 dzieć a pracowałam 7 miesięcy choć byłam na umowę zlecenie .Jeśli składa ktoś pozew przeciw firmie piszcie czym nas więcej nas tym lepiej. Na pewno jest nas dużo oszukanych z byłych i obecnych pracowników

ŻABA
@ŻABA

jak kontaktować się z tą osobą co składa pozew

LaIa
@ŻABA

Ja też się nie mogłam doprosić, żeby wysłali mi papierek o tym, że rezygnuję i też mi dzień w dzień przychodzą te raporty. Próbowałam nawet się logować na ten panel, ale się nie da.

xxx

w Zawierciu pracuj od 9.00 więc może pełna informacja będzie podana po tej godzinie do wczoraj pracowały na pewno

były wolontariusz call center ACTIVE TELECOM
@xxx

pewnie tam teraz siedzi Anita jak jej zamkneli biuro w Częstochowie brawo Zawiercie jeśli dajecie się dalej nabierać na pracę za darmo czyli charytatywnie

kitwamwoko

w czesto zamkneli oba biura bo byly nie placone oplaty i zamkneli .wylaczyli ponownie swiatlo i jest za.. uciekajcie od tych oszustow jak najdalej.i janowski to zaden janowski tylko swiergiel i czy aby tak to nie wiadomo.oszusci ,zlodzieje wyzyskiwacze.

Lili

Nie będzie pieniędzy ! Na planie pracy była informacja ze wypłaty będą razem 10.05.

Hanka Mostowiak
@Lili

Zapomnijcie o jakich kolwiek wypłatach nie będzie już wypłat tyle że dalej sciemniają że będą żeby zatrzymać ostatnich pracowników

@Lili

będziemy się martwić 11.05 a na razie miejmy nadzieję że wypłaty będą

zainteresowani sprawą

Ale z ciebie debil jeśli nie jesteś jednym z tej Trójcy świętych w aktiv telecom to i tak odpowiedz za pomaganie im w błędnym informowaniu ludzi na forum kretynie na takich jak ty są paragrafy a jeszcze ublizamie kobiecie na forum grożenie to też kolejny wątek tak więcvsam wiesz

Mała

Ty jestes frajerka jak dostane wyplate 11 go to wam cos powiem wszystkim

Taa prokurator, pip, co wy ludzie wypisujecie, jakby takimi pierdolami mieli sie zajmowac, oni maja powazniejsze rzeczy na glowie. Z drobnostkami to nie ma po co isc bo nigdzie sobie tym glowy nie zawracaja tak jak np na policji ..

Xyz

Taaaa dziwne ze u nas pip sie zajal i jakos nikt nie narzekal ze to drobnostki dla pip nie wyplacanie wynagrodzen i L4 na czas i nie oplacanie skladek to bardzo powazne przestepstwo i nawet maja prawo nalozyc odsetki za oppznienie wyplat.Wiec skoro sie nie znasz to nie mow i nie strasz ludzi ze nie odzyskaja kasy,bo wystarczy zglosic do pip.

wiedza
@Xyz

ty się nie przejmuj jakimś idiotą bo to podstawiany człowiek od nich który tak samo się pogrąża jak oni i według prawa równie może za to odpowiedzieć

Xyz
@wiedza

No i tak powinno byc.Sprawiedliwosc predzej czy pozniej dopadnie ich wszystkich.A wkurza mnie takie pisanie .

Bella

Jeśli decyzja ludzi których oszukali Ci frajerzy z active będzie taka że zostanie złożony wniosek do prokuratury o ściganie oszustów to się dołączam.

b pracow
@Bella

ja również się dołączam do wniosku tylko w jaki sposób mogła bym to zrobić? myślałam nawet o samodzielnym zawiadomieniu prokuratury ale może faktycznie lepiej by wniosek został złożony zbiorowo myślę że moja osoba może się bardzo przydać chociażby nawet z powodu dowodów jakie posiadam

Ciekawa
@b pracow

A jakież to dowody Halino posiadasz?

Ciekawa

No to masz problem sąsiadko z boksu dalej bo ja nie jestem z Zawiercia. A twoj post zabrzmiał jak groźba. Takie osoby jak H wydzwaniajac po calych dniach do kogos sa latwo rozpoznawalne w roznych miastach. A ja sie nikomu nie musze podlizywac bo juz dawno nie pracuje na sluchawkach. Ale ty udzielaj sie dalej moze awansujesz.

sąsiadka z boksa dalej z-cie
@Ciekawa

Teraz już jestem pewna że ty jesteś z Zawiercia szkoda tych kobiet które tam są bo wśród nich są i takie które zostały oszukane w innym call center a groźbę to widać zctwojwj strony i pytanie czego się boisz? Ze robisz na umowę o dzieło czyli u nich bez rejestracji i zgłoszenia na czarno a przy tym kprzystasz sobie z zasiłku w Urzędzie pracy taka jest prawda która szybko można ustalić

sąsiadka z boksa dalej z-cie
@Ciekawa

A ty zapomniałaś że jeszcze pracujemy razem wctej pseudo pracy ? Więc chyba norma że zaraz się spotkamy chyba że zaś nie przyjdziesz do roboty bądź się spóźnić bądź znów będzie hehehe awaria

@sąsiadka z boksa dalej z-cie

Uwaga, dzisiaj maja tez odsuwac ludzi od pracy

Biedronka

Juz odsuneli od wczoraj caly koscian stoi... wczoraj koscianowi odlaczyli neta i kazali czekac

@Biedronka

kogo jeszcze odsunęli od pracy ?

biedronka

nie wiemy jak długo mamy czekać pewnie długo chcieli się nas pozbyć to się pozbyli.Zaoferowali w pracę w domu ale pewnie i za taką pracę też nie zapłacą.

@mała

Nie wiem kto jeszcze dostałam tylko info że nasze biuro Kościan nie pracuje do odwołania.

@biedronka

zaoferowali wam prace w domu od kiedy na jakich warunkach?

@mała

Tak jak mi przekazali praca w domu od zaraz ale musisz miec kompa sluchawki i internet a placa ponoc 8 zl na reke i minimum 4 godz.dziennie zalogowana w systemie.U nas podobno sie nikt nie zgodzil bo malo placa a do tego za prad i neta musisz sama placic.

Zła

To ja kurwa kiedy dostane za chorobowe, za marzec?

Zła

Ja mam płacone od stycznia, nigdy nie dostałam na czas zawszę coś ale w tym miesiącu to już przeginają

Kontra Anitka

Pytanie zasadnicze mamy 25 kwiecień a więc wypłata za okres rozliczeniowy pierwszej połowy kwietnia, Czy komuś już przelali kasę? piszcie . Nie było poślizgu bowiem 25 wypada dziś a nie w sobotę czy niedzielę

@Kontra Anitka

dzisiejsza informacja: Wynagrodzenie za okres 1.04-15.04 wyjdą w dniu 10.05 razem z wynagrodzeniami za okres 16.04-30.04.2017

Kontra Anitka

czyli już wiadomo NIE ZAPŁACĄ

AKTIWIA
@mała

A co z zaległymi wynagrodzeniami też już nie zapłacą? no to super i co nic nie będziecie z tym robić?

Uprzejma

uprzejma.active@onet.pl Niejestem anita, estera czy jarkiem Na e-maila prosze skan umowy i jaki problem jest, noeterminowosc wyplat zus, us. Im nas wiecej tym lepiej ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa