Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

Worker

Nadal brak wypłaty i brak kontaktu z "szefem"

@Worker

jak ktoś chce to ma z nimi kontakt i rzetelne info zreszta jak komuś tak bardzo źle i cięzko to po co tu pracuje w tej firmie ja miałam wypłate 11 i odkąd tu pracuje zawsze wszystko mam na czas nie wierze że jestem jedyna. jedziecie po sobie jedno po drugim jak by to miało polepszyć waszą sytuacje . w każdej pracy są jakieś problemy wiem że sa osoby którym nie wypłacono kasy ale z tego co wiem wszystko będą miały wypłacone . niektórzy z was są żałośni naprawde . jak bym miała takie problemy jak Wy to bym szukała czegoś innego i nie zawracała sobie głowy głupotami i wypisywaniem na forach jakiś idiotycznych komentarzy

ONA

chyba ci sie coś pomieszało

twój znajomy

Anita przestań podawać się tym razem za Magdę bo nią nie jesteś a co do waszej upadłości to coraz bardziej zaczynają mi się tu potwierdzać te informacje i nie oszukuj dalej ludzi że mają czekać na kasę dwa tygodnie pewnie będzie tak że w jeden dzień będziecie jeździć po biurach rekwirować komputery boksy i krzesła to najmniejszy problem macie już przecież ekipę do tego braliście ich przy otwieraniu nowych biur wiec? jedno jest pewne lepiej by było żebyś to jednak ogłosiła we wtorek pracownikom na ich czacie i napisała prawdę że ani oni ani byli pracownicy nie dostaną od was zaległej kasy bo to jest najprawdziwsza informacja a skąd wiem? ty tam dobrze wiesz skąd wiem :)

magda
@twój znajomy

Nie Anita to pisala tylko magdTe am zawiercie a myslusz ze kase odzyskamy za ile ci wisza?

twój znajomy
@magda

w Zawierciu też was wygrzmocili ? nie wierzę nowy time tak jak Myszków i wam też nie płacą? ooo to zajebiście przyciągają do siebie pracowników a nie wspomnę o motywacji u nas w Łodzi to standard a nie wiesz co się stało z Patrycją?

@magda

W Team Zawiercie pracuje tylko jedna Magda , która dostała wypłatę na czas to idiotko nie poddawaj się za kogoś kim nie jesteś, a poza tym cały Team Zawiercie otrzymał wypłaty w terminie.

@N

Masz złe informacje pani mądra.Jedna osoba nadal nie ma kasy.Jak nie wiesz co mówisz to zamilcz.

@Alicja

Przed tobą mam milczeć a kim ty (usunięte przez administratora) jesteś żeby mi rozkazywać. Jak nie masz kasy to twój problem a jak coś ci się nie podoba to nie komentuj tylko (usunięte przez administratora) i mnie nie obrażaj bo nie rozmawiam z tobą była pracownico.

@N

Nie podniecaj się droga obecna ale niekoniecznie do nadal pracownico.I nie przeklinaj bo jak przystało na osobę po studiach nie przystoi Ci.Jak będziesz juz byłą pracownicą to pogadamy.I potwierdzaj prawdziwe informacje a nie pieprz głupot.

@N

Kto kogo obraża to widać. Może idź lepiej wypij melisę na noc i idź spać pyskaczu, bo bluzganie nic ci nie daje.

vera
@Lala

to co robimy ludzie ??? ona napisala nam w teamie tg ze ino srodki naplyna beda kase wyplacac potrwa to od 2 do 5 dni maxymalnie do 2 tygodni poczekajmy a potem zrobmy dalsze kroki i tyle moze naprawde maja kryzys pozatym musza wyplacic bo jak nie to sąd i jeszcze wyplaca nam toz odsetkami wiec kase napewnow yplaca

@Alicja

Bedę pisała tak jak mi się podoba a studia nie mają tutaj nic do rzeczy to chyba ze ciebie to obraza droga kolezanko po zawodówce albo innej specjalnej. I nie kochanie nawet jak bedę byla pracownica to nie pogadamy bo z takimi osobami jak ty czy inna Lala to ja nie mam o czym rozmawiac. A jak juz wczesniej pisalam nie jestes osoba ktora bedzie mi rozkazywala. Porozkazuj swojej przydupasce Lali :D Ja lalu wole whisky anizeli melise takze nie skorzystam z twojej rady ale dzuekuje za dobre checi i za to ze jestes taka troskliwa.

@N

Jakbyś uważniej poczytała to byś wiedziała że nie ja Ci polecałam meliskę.Do Twojej wiadomości,nie tylko Ty jesteś po studiach i jak widać niewiele Ci one dały bo masz w buzi błoto których wszystkich obrzucasz.Nie znam Lali ani innych na tym forum.Weź sobie dziewczyno na wstrzymanie i się uspokój.I módl się żebyś była nadal OBECNĄ I AKTYWNA PRACOWNICĄ.A propos, meliska naprawdę działa.Może by Ci pomogła.

Konstancja
@N

brawo N wychodzi z ciebie inteligencja łaciny to gdzie się uczyłaś? dobra jesteś w tym fachu ciekawe jak na to zapatruje się szefostwo i czy chce mieć taką pracownicę jak widać grzeczną i kulturalną w gronie swoich pracowników

@Alicja

Droga Alicjo napisalam w jednym piscie do ciebie i do jakiejs tam lali bo nie chciało mi sie pisac dwa razy tego samego, to wlasnie jesli ty bys uwaznie przeczytala to moze bys zrozumiala a modlic o o prace sie nie zamierzam bo jak nie ta to inna i napewno nie bede plakac z tego powodu i wylewac zali na tym ani innym forum.

@Konstancja

A zakonnic potrzebują? To lec i poskarz. Skoro tu pracuje to najwyraźniej dobrze sie zapatrują i chca taka miec. A pozatym ba temat szefostwa nie napisalam zlego slowa bo nic do nich nie mam. Takze grzeczna dziewczynko nie czytaj takich brzydkich komentarzy bo sie jeszcze bardziej zgorszysz:(

@N

Jak już tak wyśmiewasz wykształcenie, to może pochwal się swoimi rzekomymi studiami :) Prawnie psychologia albo inny nic nie warty kierunek specjalny. Ludzie inteligentni potrafią pisać, ponieważ znają ojczysty język, a ty co? Ani ortografii, ani interpunkcji. Polecam nauczyć się najpierw pisać i myśleć.

@Lala

A tam mam was wszystkich totalnie w (usunięte przez administratora) walcie się ja spadam a jutro wam pokaże gdzie wasze miejsce bo tak naprawdę ja rządzę w tej firmie Alicjo Lalu i Konstancjo

@N

Idz się zabij najlepiej. Jednego bezmózga mniej będzie.

Lala

Naucz się kultury, której cię w domu nie nauczyli smarkulo.

Słodziak
@Lala

masz racje ta N to jakaś walnięta laska skąd to to się tu wzieło? pisze jak by była naćpana bo raz tak raz inaczej ciekawe kto to teraz zarząd firmy ma czarno na białym kogo zatrudnia i warto by sprawdzono jej nicka jak takie pracownice tam robią to nie dziwota że firma źle przędzie ale to już problem Anity Estery i Jarka żeby sobie ustalić dane tej osoby, Przynajmniej będą wiedzieli kogo zatrudniają

N

a no tak zapomniałam przecież sama to pisałam chyba coś mi pamięć szwankuje ale to rzeczywiście ja pisałam więc niepotrzebnie dziś na was najechałam a idę z tego forum jak wlecę to z innym nickiem na pewno tak więc do rychłego spotkania

@N

Najlepiej już nie przyłaź świrze.

Barbie
@N

ale jedziesz łaciną N Jak to się stało że Anita akurat ciebie zatrudniła z taką kultura osobistą :) lepiej niech sobie dokładnie prześwietli twój nick i z tych co jeszcze tu piszesz np mickey .. a propo na jakiej umowie jesteś? pewnie o dzieło stąd wiadomo już wszystko

@Barbie

Mickey jest na umowie zlecenie.

ABC

Nie masz racji moja droga.Do spowiedzi nie chodzę bo nie muszę.Nie uznaję jej.I pisze się w gwoli ścisłości kochanie a nie w woli ścisłości.Poczytaj troszkę zanim coś tu napiszesz.

@ABC

A po kropce robi się spację.

@ABC

Piszę się "gwoli ścisłości" a nie "w gwoli ścisłości". Polska jenzyka trudna jenzyka.

A mamy.

Baobab

Skąd Wy te wszystkie informacje macie,ze kto jest na jakiej umowie ?

@Baobab

Bo pewnie są z jednego biura

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Lala

Jestem głupia Lala i przepraszam was za wszystkie negatywne komentarze. Ciebie Ewka, Trochę prawdy i N nie chciałabym być niemiła. Wesołych Świąt

@Lala

dobra jesteś N... Nieźle się uśmiałam poziom przedszkola i pomyśleć że masz studia a ty czasem nie jesteś teraz przed okresem? :)

Xyz

Ludzieee wchodze tu poczytac cos o firmie a widze tylko jak sie nawzajem klocicie i jezeli faktycznie jarek anita lub estera to czytaja to napewno maja niezly ubaw z was.Ja akurat mam wyplate dostalam 11 ale zamiast sie klocic to sprawdzcie zus czy skladki wam placa bo skoro kasy nie maja na wyplaty to tym bardziej na zus a oni bez waszego zgloszenia nic nie zrobia a obudzicie sie jak bedzieci musieli isc na l4 albo w kolejnej firmie beda chcieli skladki zus zeby wyplacic chorobowe.Pomyslcie rowniez gdzie firma dokladnie sie miesci i gdzie sa wasze umowy bo z tego co ja sie orientuje to dokumenty sa rozwalone po wszystkich oddzialach.Jarek estera i anita siedza podobno w czestochowie podaja jakis adres pod ktorym ich nie ma bo listy wyslane pod ten adres wracaja do adresata.Wiec zastanowcie sie z tymi klotniami bo napewno dajecie im duza satysfakcje tym ze oni was wszystkich skloca.

BCD
@Xyz

Składki Zus są sprawdzone ,nie ma ani złotówki odprowadzonej od początku pracy każdej osoby.To zwykli oszuści.A dane na pitach za 2016r. pobrali z sufitu.Muszą mieć układy że się nie boją i wystawiają taki dokument który jest wielka ściemą. Zgłoszone jest już do Pipu w kilku miastach i do Zusu w Warszawie,Częstochowie i Zawierciu.Może ktoś się wreszcie za nich weźmie.

żona
@BCD

to trzeba uderzać wyżej do ministerstwa a i w tym przypadku należy zawiadomić prokuraturę jeśli wystawili pity z wymyślonymi liczbami to raczej pod to się kwalifikuje więc nie bójcie się tylko to zgłoście

Mickey

Wy tylko podejrzewacie... jestem tego pewna że każda z Nas dostała oprócz jednej osoby która może jeszcze nie - ale to tylko ona nie . Więc nie wiesz to się nie wypowiadaj. Nagle teraz każdy mądry.. Każdy jedzie z Nas na jednym wózku więc powinniśmy razem jakoś działać wspólnie a nie !!

@Mickey

A chciałabym wiedzieć co według Ciebie znaczy ''powinniśmy działać wspólnie,,?

Lala

Nie wiedzą, ale przeczytają komentarze i się dowiedzą.

Mickey

W Zawierciu akurat każda z Nas ma wypłatę na czas. Są osoby zwolnione oczywiście ! Ale nie przesadzajmy

@Mickey

witam mam prośbę czy moglibyście mi powiedzieć ile osób i w jakim mieście zostało zwolnionych?

CzłowiekSkurwiel

Pierwsze słyszę o tym żeby firma się zwijała. Jak Ci się nie podoba to zwolnij się już dziś i spędź święta jako wolny, spokojny człowiek i przestań wylewać żale na forum publicznym.. Firma ma teraz kryzys, ale jeszcze na samo dno nie upadła żeby się zwijać i uciekać. Nie podoba się? To szukaj innej pracy.. Wynagrodzenia będą jak firma dostanie dofinansowanie więc WSZYSCY musimy poczekac!

wiem i już

oj oj oj zapytam Anitka czy Esterka? a może Jaruś ? :) żałośni jesteście ludzie siedzą bez wypłat na święta a wy się broniła :) haha a może potwierdzicie mi informację która dotarła do mnie Czy to prawda że firemka zwija manatki zaraz po świętach i ma to zrobić do końca kwietnia? jak to określicie upadłość czy coś innego a może wasza osobista upadłość? rozumie że w tym wypadku mowy nie ma o ani zaległych ani obecnych bieżących wypłatach dlaczego o tym fakcie nie informujecie pracowników? pewnie szybciej by odeszli sami od was niż pracowali do końca za free no to co jest grane z tym zwinięciem się wkrótce tej waszej firmy? gdzie to uciekacie? :)

szok
@wiem i już

nie no jaja wielkanocne mnie też coś obiło się o ucho że się wkrótce zwijają ale co z naszymi wynagrodzeniami?

nnnn
@wiem i już

A skad wiesz ze firma ze swija do konca kwietnia to jest bujda!!!!

??? zgadnij kim jestem :)
@nnnn

nie wiem czy bujda bo kilka dni temu też mi się to obiło o uszy i dziwiło mnie że Anita nic w tej sprawie na czacie nie pisała tylko że będzie zwalniać ale to ma już swoje uzasadnienie to raczej nie bujdy ktoś od kogoś musiał wyciągnąć tę wiadomość

Lala

Zastanawiam się, jak można lubić pracę, w której oszukuje się bezczelnie ludzi wiedząc o tym.

natka

ile mam czekac miesiac ,dwa,trzy;;;;;;;;;; od lutego nie mam kasy pisalam do Anity sms ,meila tez do Estery i Jarka i nic z tego i pomyslec ze Anita to baba po studiach a to taki tlumokl

Uprzejma

Ja mam dziecko chore i nie.mam za.co.kupic lekow. Widze, ze nie tylko ja, ale i inni wiedza, ze Jarek rucha wszystko co na drzewo nie (usunięte przez administratora) br /> Jarek jak dam Ci (usunięte przez administratora) dasz mi wypłatę? ;)

CzłowiekSkurwiel

Przez reportaże w TVN firma zaczęła tracić kontrahentów.. Może by się jeszcze pozbierali ale jak Wy chcecie zgłaszać firmę do tv to TVN ich wykonczy i wszyscy wylecimy. Tego chcecie? Są tu osoby które lubią tą robotę i sumiennie pracują a przez rozżalonych pracowników firma ogłosi upadłość. A co do tego ze nie można się z nimi skontaktować.. Czy ktokolwiek z Was chciałby przez cały dzień odbierać telefony i tłumaczyć się każdemu z osobna a potem tylko dostać zjebe? Rozumiem święta, zobowiązania itd. ale skoro nie ma pieniędzy na wypłaty to ciągłymi telefonami do A,E,J nic nie zdziałacie.. Skoro powiedzieli niby że kasa ma być to dajcie im szansę się wybronić

zachęta do logicznego myślenia
@CzłowiekSkurwiel

fajnie się nazwałeś nazwałaś ok to się zaraz sprawdzi kum jesteś :) znów będzie bomba a co do twojego głupiego wytłumaczenia to jeśli ludzie piszą maila do was to należy na nie odpowiedzieć bo co teraz innego macie do roboty?czy mam rozumieć że plotka która tu się pojawiła o jakiś spotkaniach w hotelach z Jarkiem jest prawdą? to by było bardzo interesujące gdyby chciała się z nim umówić sześćdziesięcio pare letnia dama pracownica tej firmy :) bo i takie tam pracują, poza tym jak ci nie wstyd mówić że sumienne tylko pracują buhaha widać że nie znasz swoich pracowników w poszczególnych oddziałach to wiedz że wyje....eś sporo bardzo porządnych pracowników takich którzy stosowali się zawsze do twoich poleceń w rozmowach świetnie wybraniali firmę jak rozmówcy mówili że jesteście oszustami stosowali się dokładnie do przedziału wiekowego za to Anitka na twoje polecenie (usunięte przez administratora) a sporo dobrych pracowników a wśród tych co zostali zostawiła porażki telemarketingu które nawet nie odróżniają danej kampanii wprowadzając ludzi w błąd te siedzą na tyłkach dalej i dalej pieprzą na słuchawkach trzy po trzy myląc firmy zleceniodawców projektów i w takim razie co? to nie doprowadzi waszej firmy do upadłości? zastanów się człowieczku i pomyśl może warto przeprosić przynajmniej część z tych które wywaliła na twoje polecenie Anitka a i koniecznie napisz zaraz we wtorek rano na czacie co nas jeszcze czeka czy reszta też pójdzie w (usunięte przez administratora)

@zachęta do logicznego myślenia

Tam samo pracuję na sluchawce jak Ty, tylko ja przynajmniej staram się zrozumiec sytuacje. Z tego co mi wiadomo to nie zawsze tak bylo, a kazdy moze miec przejsciowe problemy..

zachęta do logicznego myślenia
@CzłowiekSkurwiel

zawsze i jest do tej pory wsłuchaj się w rozmowy jednego z TEAMÓW i sam zobaczysz jak ta laska gada i nie ściemniaj że pracujesz na słuchawkach no chyba że za Partycję odsłuchujesz teraz nasze rozmowy a propos co z nią? też ją zwolniliście?

nie robię nikogo w bambuko
@CzłowiekSkurwiel

przejściowe problemy powiadasz?mnie dalej wiszą kasę zapomnieli o mojej wypłacie i olewają mnie pewnie moja kasa poszła na waciki dla Anitki i Estery przecież muszą być piękne prawda? na pewno nie obejdzie się bez afery w tej sprawie a wiem że te co dostały kasę to siedzą cicho na (usunięte przez administratora) i boją się słowo powiedzieć bo co bidule zrobią jak ich zwolnią z roboty na szczęście jest jeszcze sporo osób w mojej sytuacji nie mam ochoty na żadne spotkania z Jarusiem jak tu co niektórzy opisują ... a kasa mi się należy bo została ona uczciwie przeze mnie wypracowana ... niech sobie szukają oszczędności u innych panienek które robią ich w bambuko siedząc na słuchawkach oj Jaruś nawet sobie sprawy nie zdajecie co one o was mówią i co mają zamiar zrobić... to już się wcale nie dziwię że firma pada ale sami sobie jesteście winni zostawiliście najlepsze w cudzysłowiu a jak najlepsze to się okaże niebawem i może być szok i karp z waszej strony hehehehe

Niconasnicbeznas

Ja tez czekam na wypłatę już kilka dni. :( A bardzo lubiłam tą robotę . Bo póki co było w porządku

abcdefghijkl

Jarek mówił

profesor ciekawski z... :)
@abcdefghijkl

zamiast popychać bajki piszcie co naprawdę dzieje się w tej firmie bo nie jest za ciekawie skoro tyle ludziom wiszą wypłatę i są nie uchwytnie nie odbierają telefonów i nie odpowiadają na maile

xddddd

skąd taka informacja?

xdddddd

wiadomo co sie dzieje z Esterą, nie odbiera tel, nie można napisac maila

Cake Moss

Nie płacenie pracownikom za wykonaną pracę jest to grzech, który woła o pomstę do nieba!

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa