cześć,
Dawno mnie tu nie było, ale cieszę się, że wpadło trochę konkretów, z którymi nic się nie zadziało, prócz tego, (usunięte przez administratora)pilnuje i kasuje.
Czas zrobić podsumowanie, ale oparte o fakty. Jesteście gotowi? jeżeli tak, to siadajcie wygodnie i zamieńcie się w słuch.
Praca w Medima- zrobimy tutaj telegraficzny skrót dla tych co chcą przyjść- ogólnie bez perspektyw, zero szkoleń i rozwoju pracownika, okrojona pensja- premia świąteczna i roczna- uznaniowa, czyli podpadniesz nie dostaniesz. W normalnych firmach byli pracownicy dostają zaległe premie- tutaj, z tego, co słyszałem nie dzieje się to, ale tutaj przecież nie ma żadnej kultury w organizacji, więc nie oczekujcie niczego, nawet jak macie to zapisane. Oczywiście od wszystkiego są wyjątki- jeżeli jesteś lizuskiem w stosunku do (usunięte przez administratora) trzymaj się dziewczyno, szkoda, że dałaś się stłamsić (usunięte przez administratora). Grupa z tzw. 2giego piętra mimo obowiązku zmian w firmie i obowiązku przejścia z B2b na umowę o pracę, pozostała na działalnościach. Wynik? ponad 1mln zł zarobku po 3latach pracy w firmie. Jak nic nie umiesz, a są tacy nawet wśród (usunięte przez administratora), a przydziobiesz to uszczkniesz coś z tego tortu dla siebie 😊
O FIRMIE OGÓLNIE: Sama firma, chyba zaczyna się oficjalnie początek końca, bo zaczynają wchodzić opcje premii uznaniowych, które przyznają sobie sami- tylko dla wybranego (usunięte przez administratora), żeby wydoić ile się da zanim ta (usunięte przez administratora)
Działy:
- R&D (rozdracie i depresja)- dużo poprzednich opinii, ale prawdziwych. chyba pokasowanych zwłaszcza wpis od Super Yaro i Rafał&Magda. W zasadzie(usunięte przez administratora) nadal jest, gdzie był. Działa wg schematu i jest mocno osadzony na swoim stanowisku.Nadal (usunięte przez administratora)na TIERach? Panowie (usunięte przez administratora) do tej pory błądzą i starają się odnaleźć w strukturach firmy. ale kasa się zgadza, więc trwają. Nowi pracownicy- są. śpieszmy się ich kochać- tak szybko odchodzą. jest jeszcze (usunięte przez administratora) chyba jako osoba najlepsza do współpracy.(usunięte przez administratora)
Karda zarządzająca i (usunięte przez administratora)- fv się zgadza, ale z zarządzaniem nie ma to nic wspólnego przynajmniej nie w firmie i są tylko dla firmy nie działają na korzyść pracownika.
Idąc niżej- Magazyn, zakupy (biuro)- jest tam parę- dosłownie parę osób, które faktycznie coś robią, ale to szeregowi pracownicy. pozostali- są bo taka jest struktura. (Hala)- robią, co muszą. wyrażanie opinii źle się kończy. (usunięte przez administratora)- pozostaniesz w naszych sercach na zawsze . dla mnie bedziesz zawsze symbolem magazynu :)
Produkcja- tutaj jest kolorowy skład 😊 (usunięte przez administratora)w sumie dobra, czy zła pompa, sztuka to sztuka i cyferki się zgadzaja. (usunięte przez administratora) dobre chłopaki, ale tutaj chyba wchodzi opcja przez zasiedzenie.
Produkcja- mało zostało ze starego składu, ale też potraktowani przez górę jak "zasoby ludzkie"- kolejna cyferka w excelu.
Serwis- chłopaki, dobrze wiecie, że za to samo dostaniecie więcej, gdzie indzie. rozumiem, ze czekacie na premie w marcu 😊 bo nic innego nie przychodzi mi do głowy, co Was tam trzyma.
Planowanie- nie wiem, czy to dział, czy zespół. na tym zakończę.
Jakość- skład się posypał w zeszłym roku. (usunięte przez administratora) pozostaniecie w naszych sercach 😊 reszta składu- ich praca to jak walka z wiatrakami i nie wiem, czy uparci jesteście, czy leniwi żeby zmienić pracę. POZDRO DLA(usunięte przez administratora)
Cięcia kosztów- zaczynają się od dołu. a ta ryba moim zdaniem psuje się od góry.
Był przykład (usunięte przez administratora) powinno się dodać też (usunięte przez administratora)z produkcji- tutaj jasno został wykorzystany (usunięte przez administratora)służbowy do celów prywatnych i osoby, które mówiły jak jest zostały zwolnione. (usunięte przez administratora)odszedł z odprawą, (usunięte przez administratora)mimo złotej róży dostała potem (usunięte przez administratora) kwit- niby redukcja stanowiska, a później próby stworzenia stanowiska dla nowej osoby- (usunięte przez administratora), żeby to jakoś pokryć. Produkcja nadal odbiera telefon i otwiera drzwi?
Ewenement to(usunięte przez administratora). głównym obowiązkiem to praca na telefonie.
jeszcze (usunięte przez administratora) pozostaniecie w naszych sercach!
coś więcej- NIE. ale nie ma czegoś takiego jak premie kwartalne itp., a jak jest, to jest i sposób, zeby tego nie dać.
(usunięte przez administratora) skład to 1 osoba. więcej go nie ma niż jest i nie ogarnia tematów.
(usunięte przez administratora)
Generalnie w firmie ustawia wszystko (usunięte przez administratora) troche jak (usunięte przez administratora) Wszystko w białych rękawiczkach, bo swoje decyzje zrzuca na (usunięte przez administratora). Tam też była rotacja duża jak na 2-3 osoby skład i spore zamieszanie. nie ma KPI dla HR, więc nikt się tym nie przejmuje.
nowi właściciele- USA, nie mają pojęcia, co dzieje się w firmie, dlatego dzieje się to, co się dzieje.
obecna góra- 2gie piętro- tutaj jest przykład (usunięte przez administratora) i to jest obiektywna ocena, a ilość kasy i brak zajęć powoduje przerost formy nad treścią i ich zachowanie jest tego dowodem. nie dba się w firmie o pracownika. nie dba się o warunki pracy w firmie.
Najlepiej na tym wyszedł (usunięte przez administratora)