Opinie o Medima Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Medima Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Medima Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medima Sp. z o.o. w Warszawa

Nick123

Najgorszy dział to HR. Okłamali pracowników, że będzie multisport, naciągali na niego pracowników jak przychodzili do pracy, a ostatecznie go w ogóle nie ma. Strasznie nie ogarnięci ludzie. Podwyżka roczna to KILKA złotych. Dużo ludzi z tego powodu odeszło z pracy, więc nie polecam. Nie wiem co tam zachwalać. Najbardziej mądrzące się osoby nie ogarniają swoich obowiązków i potem szukają (usunięte przez administratora) do zatrudnienia, co wykonają ich robotę. Serio żadnych perspektyw.

@Nick123

Witam.Jak wygląda praca wydziale Księgowość and finanse.? Czy jest to dział osobny czy połączony z kadrami?

Add

W Medimie pracowałem parę ładnych lat. Dobrze wspominam ten czas. Wynagrodzenie na stanowisku montera myślę, że konkurencyjne w porównaniu z innymi producentami sprzętu „elektronicznego”. Wypłacane uczciwie, na jasnych zasadach i na czas. Nie musisz się martwić tym, że np. zostaniesz (usunięte przez administratora) przy wypłacie :) Praca pożyteczna, atmosfera spoko. Oprócz produktywności, wymagana także jakość. Jeśli ktoś jest ogarnięty, sprawnie i sumiennie podchodzi do tematu to może liczyć na stabilne zatrudnienie i podwyższanie zarobków do poziomu całkiem satysfakcjonującego. Poniższe komentarze wg mnie sugerują nawet "wrażenie mniej pozytywne" niż jest w rzeczywistości. Niektóre może należy traktować z przymrużeniem oka ;) Ale jak wszędzie, różne są motywy osób piszących i warto mieć trochę krytycznego myślenia. Zaletą pracy w Medimie są także godziny pracy 7-15(przynajmniej w moich czasach pracowało się w tych godzinach, ale chyba się nic nie zmieniło). Minusy jakie przychodzą mi na myśl to fakt, że na stanowisku monterskim kokosów zbyt szybko nie odłożysz na bardziej spektakularne wydatki ;) Jednak całkiem łatwo można tą pracę łączyć np. ze studiami a takich osób było tu sporo. Mam nadzieję, że trochę pomogłem ;)

Mirek
@Add

Na czym polega praca montera? Skomplikowane rzeczy?

Karol

Na czym polega dokładnie praca przy montażu podzespołów aparatury medycznej? Czy są aktualnie przyjęcia na to stanowisko?

Mira
@Były

To co tam się namieszało w firmie? Opiszesz, co masz na myśli? Co takiego niby się zmieni oprócz lokalizacji? Co z tymi pieniędzmi, mozesz jeszcze raz napisać, bo wykropkowało? Czemu jeśli przyjść do tej firmy to tylko na chwilę?

Mark

sporo doswiadczonych osob od jakiegos czasu sukcesywnie odchodzi z firmy... zastanawiajace jest z czego to wynika... moze firma nie jest w najlepszy sposob zarzadzana?

@Mark

jak duże doświadczenie mają te osoby, które się zwalniają? możesz to jakoś bardziej przybliżyć? jeśli masz jakieś informacje na temat sposobu zarządzania tej firmy, to napisz. myślę nad złożeniem CV, więc każda informacja będzie przydatna.

Mark

Ogolnie uwazam ze nie jest najgorzej,atmosfera ok, teraz duzo benefitow doszlo,ale jednak zastanawia czemu ludzie rezygnuja.

@Mark

Odchodzą bo firma mało płaci od pół roku zrobiło się bardzo kiepsko jak ja tam przyszedłem to nie było tej całej korpo.bylo super.A teraz jeszcze zaraz drugie zmiany wam zrobią i przeprowadzka bedzie

Bonifacy
@Mark

Powodów jest kilka, najważniejszym pewnie jest zmiana lokalizacji. Dla niektórych dojazd tam to byłaby udręka. Wg plotek na produkcji nie płacą za wiele. W okolicy jest mnóstwo innych zakładów, więc ludzie tam próbują szczęścia. W R&D ludzie praktycznie nie zajmują się projektowaniem czy programowaniem. Klepią nikomu niepotrzebną dokumentację, naprawiają buble po poprzednikach albo dostają jakieś inne, średnio ambitne zadania. To wszystko często na gwałt. Roboty ogólnie jest ogrom, nadgodziny też nie są czymś rzadkim. Taka praca na dłuższą metę jest bardzo męcząca. Mocno korporacyjna atmosfera również na pewno nie pomaga. Szkoda, bo firma ma potencjał, ale od długiego czasu jest skutecznie tłumiony. Jeszcze jak do tego dochodzi tak duża rotacja to raczej nie wróży nic dobrego.

Lupertazy
@Bonifacy

@Bonifacy - w których działach R&D się tak dzieje? Rozważam dołączenie do jednego z nich i zarzekali się, że nadgodziny są nie tyle niespotykane, co niemile widziane i starają się "pod linijkę" 8 godzin pracować.

anakonda Nowy wpis
@Lupertazy

Może mówili o płatnych nadgodzinach?

YYYYY Nowy wpis

Za te minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku magazyniera jakie zarobki oferują? Tak wam powiem, że nie spotkałem się żeby firma wymagała takiego stażu pracy. Po cichu liczę, że kasa na magazynie jest dobra :P

A

Moim zdaniem firma dużo traci w oczach kandydatów przez nieprofesjonalne podejście. Rekruter pod koniec rozmowy informuje, że w ciągu dwóch tygodni zostanie przekazana informacja o wyniku rekrutacji, nawet jeśli będzie negatywna. Oczywiście taka informacja nigdy nie dotarła i nawet się jej nie spodziewałem po sposobie, w jaki osoba rekrutująca to powiedziała, coś w stylu „tak, tak, odezwiemy się” z uśmieszkiem na ustach, po którym już wiedziałem że sie nie odezwą.

Lupertazy Nowy wpis
@A

I ile czekasz już na odpowiedź?

Znalazłam ogłoszenie na stażystę do działu zakupów. Jest informacja, że chcą osób do pracy z biura. Patrząc bardziej w przyszłość. Jeżeli współpraca zostanie przedłużona. Można pracować w systemie hybrydowym? Super gdyby ze stażu przyjmowali na umowę o pracę. Są takie szanse?

Lupertazy Nowy wpis

Jak się próbowałem rekrutować, to była mowa o dopuszczalnym systemie 3/2 biuro/dom po wdrożeniu. Jak jest w praktyce to już się raczej nie dowiem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Medima Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

@Karol

Praca nie jest skomplikowana.Ale przez amerykanów jest nieźle na mieszane w firmie.Zrobiła się straszna korporacja.Szczerze nie polecam dużo się zmieni i zostrzy.Po pierwsze zmiana lokalizacji na wiosnę 2 zmiany będą w niedalekiej przyszłości.(usunięte przez administratora) pieniądze.szukaj dalej.Chyba że chcesz przyjść na chwile

@Były

Gdzie ma być nowa lokalizacja?

Karol

To już przesądzone? W Raszynie filia czy przeniosą całą produkcję tam?

&
@Karol

Cała firma przenosi się do Raszyna

@&

Czy ICU Medical przy Alejach Jerozolimskich 200 i Medima to te same firmy?

@Karol

Tak to se same.I tak to już przesadzone że to będzie Raszyn już hale bujduja

@Były

Kiedy jest planowane przeniesienie? Pytam bo jedna z agencji pracy rekrutuje, ale nic o tym nie wspomina, że firma się przenosi. Czyżby ukrywali ten fakt?

@Karol

Myślę że jeśli ci nie objaśnili to to dobrze (usunięte przez administratora) jak zawsze w Medimie nie mówi się wszystkiego pożniej wszystko wychodzi.A mówili ci że produkcja będzie na stojąco?

@Były

O tym też nic. W ogłoszeniu jest, że siedząca praca.

@Karol

Wiem że nowi pracownicy co przyszli też odchodzą.Bo myśleli że tu będzie inaczej a prawda jest inna.Duzo nie mówią prawdy w tej firmie szczególnie ludziom z produkcji.Ludzi mają za nic

@Karol

Jak wygląda proces rekrutacji? Czy robi to firma zewnętrzna czy w firmie jest osoba z odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudniania ludzi?

Mira

Nick123

Edyta
@Nick123

A próbowałeś się dowiedzieć dlaczego na rekrutacji był obiecywany benefit w postaci multisport, a mimo wszystko go jednak nie ma? Kilka złotych to ile? Bo dla jednego kilka to może być 50 złotych, a dla drugiego 500 złotych. Czy powodem odejścia pracowników były te podwyżki i niedotrzymane obietnice, czy są jeszcze jakieś inne aspekty?

Ann34
@Edyta

Dokładnie 50zł netto. Wyższy jest ekwiwalent za pranie niż ta podwyżka. Na rozwoj i dobre zarobki nie ma co liczyć,szkoda czasu.

Grzegorz
@Ann34

To faktycznie niewiele. A jeśli chodzi o rozwój to też wszytko stoi w miejscu? Mam na myśli jakieś szkolenia albo możliwość awansu? Jak się zwolni lepsze stanowisko to nie biorą z rekrutacji wewnętrznej?

Johny
@Edyta

Nastawiasz się tym komentarzem na śmieszność Po pierwsze jeśli ktoś komuś coś OBIECUJE to chyba jest tego pewny,a jeśli nie to od razu to zaznacza. Po drugie jeśli ktoś nie wie z czego to wynika to warto byłoby poinformować pracownikom dlaczego tak się właśnie stało i z czego to wynika bo właśnie dlatego są później różne domysły.a nie udawać greka. Mogłoby się wydawać że dział HR takie oczywistości powinien znać...

@Nick123

Witam, na czym polega praca na produkcji? Czy jest dużo elementów do składania?

@Marcin

Praca na produkcji polega na produkcji pomp infyzyjnych. Elementow jest wystarczajaca ilosc zeby sprzet mogl dzialac.

@Tedi

A na produkcji jest praca zmianowa? W jakich godzinach się pracuje? Poza tym, czy kobiety też tutaj zatrudniają? Zastanawia mnie to ze względu na charakter pracy...

Tedi

Nie ma pracy zmianowej. Pracuje sie w godzinach 7-15. Jest duzo zatrudnionych kobiet. I przychodzi coraz więcej.

Były

Nie ma pracy zmianowej????ale do czasu bo na nowym miejscu mają być.powodzenia

peter

Jakie wynagrodzenie netto oferują na produkcji ? Czy często są nadgodziny? Pozdrawiam

@peter

Około 3,5 netto nadgodzin nie ma.

Maja
@Emma

Emmo, zakladam ze chodzi o 3,5 tys netto ? czy to dostaje a umowie taki nowy co przychodzi do firmy ? czy bywaly w czasie twojej pracy tam jakies podwyzki ?

@Maja

Netto.umowa o pracę dla nowych pracownikow. Podwyżki byly.

Lysy
@Emma

Emma kiedy były że kome podwyżki?bo ja nic o tym nie wiem

Olga
@Emma

premie jakieś są? Obowiązują też na umowie próbnej, czy dopiero po okresie wdrożenia? Jeśli oczywiście jakieś są

@Lysy

W marcu zeszłego roku kiedy były dawane nowe umowy. Może zatrudniony zostales/as pi tym czasie więc Cię ominęły.

@peter

4700 brutto nadgodziny mogą być od stycznia

@Były

W jakiej wysokości nadgodziny i ile będzie można ich zrobić w miesiącu? Myślisz że każdy będzie się mógł zgłosić czy tylko wybrani pracownicy?

@Emma

Hej a ile tych podwyżek było i czy mimo to będą nowe podwyżki styczniowe czy to wszystko co narazie firma oferuje ? I czy jeśli nie ma na stronie firmy ofert to znaczy ze narazie trzeba poczekać na nowe rekrutacje ? Czy może są jakieś inne miejsca albo np firma ma wynajęta agencje rekrutacyjna ?

Chciałabym iść na magazyniera ale nie mam uprawnienia na wózek widłowy. Czy firma oferuje ewentualnie kurs albo dofinansowuje go? Ktoś był w takiej sytuacji ? Zastanawiam się w ogóle jakie mam szanse dostać się na magazyn bez uprawnienia.

Tedi

Uprawnienia na wozek nie sa potrzebne. Niskie skladowane.

@Tedi

Eee, na niski skład tak samo trzeba mieć uprawnienia UDT. Tylko inne. Chyba, że "pieskami" jest wożone albo noszone ręcznie, no to wtedy rzeczywiście nie trzeba :) To jak tam macie?

Fred

Sam paleciak i ręczne składanie. Żadnych elektryków.regały max 3 m.

Hej, myśle nad praca na magazynie. W wymaganiach widnieje w oczekiwaniach „znajomość procesów magazynowych”. Co maja konkretnie przez to na myśli ? Ciekawi mnie tez atrakcyjny pakiet ubezpieczeń; będę mógł dołączyć kogoś ze swojej rodziny ??

Jeśli chodzi o pytanie magazynowe to nie wiem ale w kwesti ubezpieczen i medicover tak. Możesz dołączyć członka rodziny

Arek

Chcę zatrudnić się w firmie jako monter podzespołów medycznych. Jaka to dokładnie praca? Co się robi i czy mocno skomplikowane?

Add

Mirek
@Add

Na czym polega praca montera? Skomplikowane rzeczy?

Xyz

A mi się podoba praca e medimie jest ok,tylko dział planowania bardzo słaby. Czuć że tego nie ogarniają co się dzieje.

Zoja
@Xyz

Jaki dział polecasz do pracy tutaj? Duże są różnice w ich funkcjonowaniach czy zarobkach, czy raczej wszystkie działy działają na podobnych zasadach? Mnie zainteresowała oferta pracy w Finance & Accounting, wiesz coś może o dziale księgowości? Np. jak dużo liczy pracowników, jak atmosfera, przełożony? :) PS sporo tu negatywów na temat funkcjonowania hru, co o tym myślisz?

Xoxo

Bardzo nieprofesjonalny dział HR. Brak informacji zwrotnej mino zapewnień, ze dadza znać, brak odpowiedzi na maile itp. Brak jakiegokolwiek zaangażowania ze strony rekrutacji.

Beata

Hej wszystkim, czy ktoś z was pracuje lub pracował w dziale HR i może napisać mi jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, czy pytają o coś konkretnego? Zauważyłam ofertę pracy do tego działu, lista obowiązków i wymagań.. jest dość długa i konkretna :) Mam doświadczenie, ale przydałyby się jakieś rady od was. Jak podoba wam się praca w firmie?

Medimowiec

Pracuję tu od dłuższego czasu. Praca czasem dość wymagająca, ale ogólnie nie jest źle - zarobki na przyzwoitym poziomie, ludzie również bardzo fajni. Ogólnie polecam.

Ogólnie jeśli ktoś zamierzą podjąć pracę w medima to niech się zastanowi dwa razy. Na razie jest ok ale zaraz się to zmieni. Kasa beż perspektyw żeby była lepsza i za moment na stojąco. Po roku czasu od przejęcia władz przez Amerykanów widać że idą w kierunku żeby Pracownik robił za (usunięte przez administratora) nie gadał za dużo i był murzynem. Nie ma się co pakować bo perspektywy są bardzo kiepskie!

Wandzia

Zgadzam się. Ogólnie tendencja jest taka żeby Ci pracownik produkcyjny umiał jak najmniej i byk wrzucony niebawem winie produkcyjna do przykrecenia 3 śrubek,Ci Pracownicy co dużo potrafią są raczej niepotrzebni żeby firm nie była zależna od nich bo taki pracownik jest wymagający chce podwyżek a firma nigdy ich nie da bo i tak uwaza ze za dużo zarabiamy.pracownik produkcyjny ma umieć jak najmniej żeby łatwo było go zastąpić a i on będzie mało wymagał w kwestii kasy.

Johny

Warto dodać też że dział HR robi sobie z nas żarty. Mami obietnicami, zmienia zdanie a wręcz kłamie w niektórych kwestiach. Od ponad roku karmi nas obietnicami że coś zadziała w kwestii benefitów. I co? I nic! Ogólnie wrażenia faktyczne są takie że po co mają nam co kolwiek dawać po co nam podwyżki po co benefity? Przecież jest super. Masz siedzieć cicho o być zadowolonym a jak się nie podoba to droga otwarta.

Grzegorz
@Johny

A jakie benefity obiecywali? Teraz nie ma żadnych takich dodatków z funduszu socjalnego?

Jolanta

Cześć, pilnie potrzebuję informacji o stanowisku Pracownik produkcji- monter urządzeń. Widziałam ogłoszenie, ale nie wiem, jaka stawka jest teraz płacona. Może ktoś tutaj pracuje i może coś powiedzieć?

Bruno

Bardzo dobry pracodawca. Wypłaty na czas, warunki pracy dobre,atmosfera dobra. Kierownictwo ludzkie oprócz p.kierownika na magazynie można normalnie wszystko załatwić. Praca bardzo skomplikowana nie jest ale wiadomo ze trzeba robic dokładnie bo tego pilnują. Polecam.

Jolanta
@Bruno

No to brzmi całkiem przyzwoicie, a podasz stawkę ile teraz macie?

Ciekawy
@Bruno

A co z tym kierownikiem jest nie tak ?

Bruno
@Ciekawy

Nie będę publicznie opowiadał kto jaki jest. Po prostu z nim ciężej załatwić różne rzeczy.tyle.

Gabriela
@Bruno

to tylko tak dla doprecyzowania załatwianie czego tak konkretnie masz na myśli teraz? Jakie problematyczne sytuacje mogą się tutaj zdarzyć i jak sobie z nimi radzić?

Viola

Praca w porządku,nie jest skomplikowana trochę przeszkadza i dekoncentruje hałas,przekleństwa i głośne rozmowy niektórych osób na produkcji.

Blue
@Viola

Zgadzam się z przodu i z tyłu jaku rumor ze na targowisku jest czasem ciszej. Żadnej reakcji ze strony kierownictwa.

Abc
@Blue

Kierownictwo jest bardzo w porządku, tak jak i praca, atmosfera jest ok ,nie jest napięta.

Maja
@Viola

nie mozna pracowac w stoperach do uszu by tego nie slyszec, czy to tez utrudni prace?

Zostaw merytoryczną opinię o Medima Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medima Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medima Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medima Sp. z o.o.?

Medima Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.

Medima Sp. z o.o.