Opinie o Tomasz Kokoszko Tomplast w Ząbki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Kokoszko Tomplast. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tomasz Kokoszko Tomplast o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Kokoszko Tomplast w Ząbki

Jaki jest wkład kierownictwa Tomasz Kokoszko Tomplast w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Papataj Nowy wpis

Nie polecam, firma na żenującym poziomie.

Czy można liczyć w Tomasz Kokoszko Tomplast na prywatną opiekę medyczną?

Guzikowy Nowy wpis

Tak. Możesz liczyć na osobistą opiekę starszego Pana. Jak będzie cię bolała głową to przyniesie Ci 10 lat przeterminowane krople żołądkowe, bo jemu kiedyś pomogły. ????

Jaka umowa obowiązuje w Tomasz Kokoszko Tomplast podczas okresu próbnego?

Tom

Nie polecam tej firmy..Pan starszy oderwany od rzeczywistosci. Odnosnie umowy radzę na poczatku ustalić jaka kwota będzie na umowie na okresie próbnym i jaka stawka po trzech miesiącach. Na poczatku może byc oficjalnie wszystko na umowie a po okresie próbnym obnizka do MINIMUN krajowej. A czemu tak? Bo firma już Cie poznała i ma w swoich sidlach. A na podwyżkę ta do ręki też nie masz co liczyć bo powiedzą Ci czego to Ty nie umiesz i ze nawet tego nie jesteś już wart.

Lol
@Tom

Teraz na okresie próbnym najnizsza...a i stawki niskie.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Zyga

A jest jakiś transport grupowy do pracy?

@Zyga

Tak, ale tylko do Drewnicy.

Misiek

Jaką dają umowe?

weryfikator
@Misiek

uop na najniższą i resztę. Jeśli ci zależy na dobrej emeryturze i zdolności kredytowej - nie polecam

Weryfikator

Nie polecam, brak chęci budowy dobrej organizacji, oderwanie od rzeczywistości. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła normalnie, ale czuć było ze z sposobem wyplat będą próbować kombinować.

Gustaw

Bardzo pozmieniała się praca od chwili kiedy pandemia wywróciła wszystko do góry nogami?

Cezar

Witam. Czy ktoś się wypowie na temat proponowanej pracy na stanowisko "Konstruktor Technolog Produkcja Ambitna" ? Z tego co widzę w ogłoszeniu jest duży wachlarz obowiązków, a jak wygląda to w rzeczywistości?

Tymot

To jest forum dla pracowników ,a jeśli ktoś ma takie poważne zarzuty to powinien zgłosić ,a nie rozpowszechniać plotek na forum, zwłaszcza że firma jest ok!

Guzikowy

Ta firma żeruje na ludzkim nieszczęściu. Dziwię się że jeszcze nikt jej nie zamknął. Wystarczy przejrzeć ofertę, a okaże się, że produkują same kopie protez innych firm, do tego bardzo nie udane są te podróbki .

oceniacz

Za najniższą pracuje osoba, która uczy się pracować. Więcej cierpliwości a będzie ok.

@oceniacz

Dziękujemy za informację Tomplast. Tylko dlaczego nie potraficie znaleźć ludzi którzy pracują za więcej niż najniższa krajowa? Więcej szacunku do ludzi!!!

@Ryszard

Oddałem do naprawy swoją protezę nie otrzymałem jej spowrotem... nikomu nie zalecam kupowania i naprawiania od tych ludzi bez umowy pisemnej oni każdego wydymają na kasę

Operator
@oceniacz

Uczenie się zawodu a dostosowanie do stanowiska pracy, czas chroniony, aklimatyzacja i poznanie prosperowania zakładu to drugie. Nie obcinajcie pensji ludziom co dostosowują się do nowego stanowiska pracy, każdy dla waszej firmy jest kretynem na sam start, potem to tylko równia pochyła ciśnięcie człowieka jaka to ma małą wiedzę, skoro technologia powstawała kilkanaście lat, pokażcie na ten moment co wiecie żeby rozwijać tematy a nie ukrywacie obecne techniki wykonania. A tu od zera dochodź o co Panu starszemu chodzi bo by chciał cudów jakbym pracował lata w otropedii, zatrudnijcie kitajca to wam za torbę ryżu będzie pracował i będzie na każde skinienie i humor. Wymądrza się Pan starszy na każdym kroku, nie dziwne że wie więcej niż nowy pracownik uczący się o tym jak się wykonuje technologię detalu. Zero możliwości rozwoju, brak szkoleń, oczekiwania jak bym pracował 10 lat w temacie. Rzuciłem to w cholerę, koniec poniżania, nie warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aleksandra
@Operator

Szkoda, że masz takie negatywne doświadczenia z Tomasz Kokoszko Tomplast. Brak możliwości rozwoju i szkoleń rzeczywiście mogą być dołujące. A czy ta praca miała Twoim zdaniem mimo wszystko jakieś plusy?

wesoły
@oceniacz

Co to znaczy "uczy się pracować"? Po ilu latach można liczyć na średnią krajową? Czy w firmie nie przeprowadza się szkoleń? Na ile może liczyć człowiek z bogatym doświadczeniem, ale z innej branży?

Produkcyjny
@wesoły

Firma nie szkoli choć obiecuje to na samym początku, oczekuje 30lat doświadczenia od pracownika w wieku 25lat a tak żeby woda sodowa nie uderzyła do głowy proponują najniższa krajową, dużo poniżej tego co oferują na rynku pracy w okolicy chociażby. Wszechobecny duch niepomocy panuje w firmie, Pan założyciel wydaje się miły a każdy w firmie ostrzega przed nim jak by był najgorsza wszą.

Artur
@Produkcyjny

Czy po przepracowaniu określonego czasu firma Tomplast zwiększa wynagrodzenie nowemu pracownikowi? Napisałeś, że na początku obowiązuje stawka najniższa krajowa, dlatego chciałbym zweryfikować, po jakim czasie można liczyć na podwyżkę.

Zawodowy
@Artur

Tematu podwyżek lepiej nie poruszać, to zakazane, taka próba kończy się bardzo niemiłymi konsekwencjami z wylotem włącznie. Jeśli nie chcesz być potem niemiło zaskoczony i być na świeczniku na rozkazy za karę lepiej zapomnieć o takich akcjach.

@Artur

Tak jak kolega @zawodowy napisał, temat podwyżek to temat tabu. Zapomnij o wiekszej kasie. Nawet jak wzrośnie minimalna krajowa to potrącą Ci z tego co dają pod stołem lub każą pracować dłużej.

bernard

Kto teraz wypisuje treści pochwalne dla tej firmy po odejściu Atomowego Bernarda?

@bernard

A czy to nie jest ten ulubieniec Pana starszego? Przecież to jego cudowne dziecko i on już tam nie pracuje? On nie znał podstaw rysunku technicznego, nie miał żadnej wiedzy o obróbce skrawaniem, konstruowaniu czy projektowaniu, a na drzwiachnial tabliczkę :główny inżynier

Jak wygląda podstawa w Tomasz Kokoszko Tomplast?

Odpowiedź na pytanie

Być może prawdopodobnie od pierwszego stycznia już wyższa.. A to sa może jakieś ciekawe oferty pracy?

Serwisowy

Chora firma nawet cennika nie udostępniają pracownikom którzy negocjują z zakładami ortopedycznymi, wszędzie wielka tajemnica atmosfera ostrej komuny, uważaj co mówisz i robisz, maszyny non stop popsute serwis ucieka od tej firmy każdy zrozumie dlaczego, zbijają z ceny usługi na tyle ze nie opłaca się wracać, non stop nowy operator. A Pan założyciel niech spędzi swoje spokojne ostatnie swoje dni na Karaibach niż miesza w całej firmie co innego on co innego syn, strach z nimi gadać, atmosfera strachu, postradał wszystkie rozumy. Idzie tam zwariować jak ktoś chce Big brother to niech rusza do pracy dla całej tej elity władców K.********

Waldemar

Dokładnie, szakale, ban...ci i itd...firma dorabia się na nieuczciwości. Każdy kto tam pracował wie o tym. Wykorzystywanie i poniżanie ludzi to standard . Pan Starszy nie ma szacunku nawet do swoich synów dlatego oni również poniżają innych. Skupiają się tylko na nieuczciwościach oszukując Państwo i pracowników myślą tylko o zagarnięciu dla siebie pieniędzy. Z ich oczu bije nienawiść i $$$

Julek
@Waldemar

Czyli zdecydowanie nie poleca Pan pracy w tej firmie?

Poważny pracownik
@Waldemar

Takie są realia na rynku Polskim... Panowie w sędziwym wieku , wykorzystują wszystkich na okrągło, przyjmują do pracy , a po dwóch tygodniach dają umowę na najniższą krajową. Ja się pytam kogo oszukują..... mnie szarego pracownika , co mu się należy , bo mam mieć na UMOWIE BRUTTO ZA GODZINĘ I TO SĄ MOJE pieniążki , z których są potrącane podatki, nie wielmożnego PANA. Ludzie ogarnijcie się , nie dajcoe się robić w bambuko pajacom , co wam dają na umowie co innego a pod stołem reszte. To są wasze pirniądze, składki do renty, emerytury i zarobki by godnoe żyć( wziąść kredyt itp)

Stefan

Produkty niedopracowane i drogie. Firma jak za czasów PRL-u.

Gumis

To czlowiek ktory na czyjeś tragedi buduje swoja potege nawet ,cennika nie maja na stronie w rozmowie telefonicznej jaka przeprowadzilem z oboma Panami dowiedzialem sie ze detalu oni nie prowadza to farsa bo nikt hurtowo przecierz nie traci zdrowia..

To

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Strata czasu i nerwów. Brak dokumentacji technicznej. Oczekiwania gigantyczne. Młody Prezes firmy nie panuje nad interesem, cała władza jest w starym, zdemenciałym staruszku założycielu, któremu wiecznie coś się nie podoba, ma urojenia, wprowadza ciągłe zmiany w rysunkach, tolerancjach. Po ciężkim, krótkim okresie czasu pracy zostałem wyrzucony z dnia na dzień, gdyż wedle starszego pana maszyny psuły się częściej niż zwykle. Prawda była taka że były zaniedbane a serwis producenta nie chce współpracować z tą zacną firmą.

Gamoń
@To

Witam Pracuję w tej firmie niedługo , i z tego co widzę programy były napisane nieprofesjonalnie bez wiedzy o narzędziach i doborze parametrów. Niestety w moim krótkim stażu w tej pracy ,nie zdarzyła mi się jakakolwiek przerwa związana z przestojem(psute są maszyny ,gdyż nie są one w należyty sposób wykorzystywane), co do zmian technologicznych to są one powszednie w każdej firmie. Ponieważ pisze Pan o ciężkim okresie w tejże firmie (ja mam luz i wywiązuję się z obowiązków) jestem skłonny powiedzieć ,że Pańskie ego Pana przerosło . Firma się rozwija, stawia na nowe technologie idzie do przodu , a to dzięki odpowiednim ludziom , którzy się znają na swej profesji Panie TOMA...u Co do serwisu , to nie będzie na zawołanie , gdyż operator/programista nie potrafi 4-tej osi uruchomić po wjechaniu na krańcówki... To tyle myślę tylko ,że gdy się straci pracę to trzeba się zastanowić dlaczego , a potem wypisywać głupoty!!! Pozdrawiam i mam nadzieję ,że w firmie w której Pan pracuje jest wspaniale(raczej w to nie wieże) i jest Pan rozchwytywany, nie ma problemów , zmian w rysunkach , maszyny pracują bez awarii(bo Pan tam pracuje):-)

To
@Gamoń

Panie Pan jesteś na wieży i spadniesz z niej za 6 miesięcy jeszcze o tym nie wiesz. A ja wierzę bo widziałem to wszystko. Jak Pan umiesz tak obróbkę skrawaniem jak ortografię to długo zajedziesz w tej zacnej firmie. Nie warto

Gamoń
@To

Lepiej Spaść z Wysokiej wieży , i się poobijać , niż z krawężnika i się połamać

Gumis
@Gamoń

Firma idzie do przodu bo żeruje na naiwnosci i nie wiedzy tych co potrzebuja produkt wykonywany w tym zakladzie cwaniactwo mozna bylo wyczuc w rozmowie telefonicznej jak i ze starszym Panem tak i mlodszym . Strona wywalona opisana a CENNIKA brak na tym te szakale buduja swoja POTEGE na biednych ludziach ktorzy stracili zdrowie i nie tylko.

Ryszard

Ludzie, trzymajcie się z dala od tego miejsca. Pracowników traktują jak parobki. Starszy pan stosuje mobbing. Dobrze jak by ktoś to nagrał co tam się dzieje i zrobił z tym co trzeba. Może w końcu ktoś ich rozliczy z tego co robią i ukarze. Uważajcie na podsłuchy !!! To dziwne towarzystwo!

Jerzy
@Ryszard

Panie (usunięte przez administratora)może Pan coś więcej powiedzieć jak wygląda praca w Tomplast?Kilka miesięcy temu widziałem,że firma poszukuję pracowników na kilka stanowisk m.in. na dział CNC, magazyn, punkt obsługi klienta. Może Pan się wypowiedzieć coś o tych stanowiskach w firmie Tomplast?Jak wyglądają widelki płacowe, jaka jest umowa, czy firma chętnie szkoli swoich pracowników? Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

@Jerzy

Panie Jerzy...przecież Pan wie jak Pan działa w swojej firmie:)

@Ryszard

Zamiast czytać na swój temat opinie i zakrywać niedoskonałości radzę iść na szkolenie z zarządzania ludźmi. Może znajdzie Pan coś z kierunku "szacunek do ludzi" .

Jerzy
@Ryszard

Nie jestem pracownikiem tej firmy, może przypadkowo wybralem zly NICK. Jednakże proszę o rzetelną opinię o pracy, zarobkach i szkoleniach w firmie Tomplast. Mam nadzieję,że Pańską opinia pomoże mi lub/i innym osobom podjąć decyzję o przyszłym zatrudnieniu.

Jacek
@Ryszard

Jeżeli posiada Pan takie informację to proszę również powiedzieć coś o formie zatrudnienia? Pytam, bo z doswiadczenia wiem, że i z tym w polskich firmach jest różnie. Jest to umowa o prace, zlecenie czy samozatrudnienie na własną działalność?

@Jerzy

Panie (usunięte przez administratora)....chciałby Pan być taki poważny....

Jacek
@Ryszard

Panie (usunięte przez administratora)prosze o jasną i rzetelną wypowiedź dotyczącą moich pytań a może pomoże mi to odpowiedzieć na pytania czy warto podjąć pracę w tej firmie?

???
@Ryszard

A ty co strach ci nie pozwolił nagrać?

Levy
@Jerzy

Panie Jerzy ... Co Pan wyrabia w tej firmie.... Firma nie jest zarejestrowana na Pana tylko na syna Tomasza .... A Pan władca i bandyta( przechwala się , że PIS wziął się za złodzieji , a sam kradnie dając najniższą umowę ?, a (usunięte przez administratora)Ma Pan honor , czy nie..... Każdy od elektryka mówi , że jest Pan głąbem ..... Dalej nie ma sensu z Panem polemizować , jest Pan zadufanym w sobie starym prykiem , który myśli , że daje prace yo jest Panem i władcą....

Levy
@Ryszard

Pan starzec ( bez wiadomości o czym kolwiek ) lata po zakładzie i szpunci jednym i drugim. Takie zachowanie miało miejsce w PRL-U komuna się kłania i słoma z butów wychodzi.... Dziwi się , że kartki z prawdą krążą po Ząbkach .... a to boli PRAWDA

Głąb -Gołąb
@Levy

Dokładnie prawda! Cała ta rodzina K... to ludzie którzy innych mają za parobków. Państwo powinno was rozliczyć!!!. Na starość niech rozliczy was! Niech Synek przestanie bronić tatusia. Hahaha... rodzina tzw. " klika"

Głąb -Gołąb

Synek wybrał zły nick:)

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Kokoszko Tomplast - Ząbki

• Jak się pracuje w Tomasz Kokoszko Tomplast?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Kokoszko Tomplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tomasz Kokoszko Tomplast?

Kandydaci do pracy w Tomasz Kokoszko Tomplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tomasz Kokoszko Tomplast
  • Legionów 15