Opinie o ManpowerGroup Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o ManpowerGroup Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Karol

Witam , i już na samym wstępie nie polecam agencji ManPower . Byłem pół roku w s'Hertogenbosh na magazynie i to co mnie spotkało to jakiś żart. Po przyjeździe wszystko zapowiadało się ok lecz już z samą zaliczką był problem a potem z wypłatą moich zarobionych pieniędzy. Powód był prosty , nikt nie wpisał mojego numeru BSN do systemu przez co środki nie mogły być wypłacone a ciągłe zgłoszenia z tym problemem były ignorowane (Mówili że załatwią lecz nic nie robili) , pierwszą wypłatę dostałem po 2 miesiącach razem z drugą miesięczną wypłatą co jest żartem bo gdyby nie znajomy za granicą to nie miałbym za co żyć. Ponadto godzin nikt nie pilnował i często brakowało, wpisywano mniej niż faktycznie przepracowałem przez co było to strasznie uciążliwe aby pilnować ile się przepracowało. Mimo kart chipowych godziny były wpisywane ręcznie przez nieodpowiedzialnych ludzi. Chorobowe nie były wypłacane a po tygodniu choroby grożono mi zwolnieniem. Ta firma ManPower to jakaś pomyłka NIE POLECAM!!! Jedynie jedna Pani była miła ob. Holenderskiego która potrafiła mi wyjaśniać sprawy z godzinami mimo języka angielskiego którym słabo władam porozumienie z tą osobą było lepsze od polskich kordynatorów. A współpraca zakończyła się w sposób NAGANNY, Któregoś dnia po przyjeździe do pracy karta magnetyczna nie działała a w punkcie odbioru skanerów powiedziano że nie ma mnie na liście pracowników mimo że w grafiku manpower byłem wpisany. Nigdy więcej nie pojadę przez tą firmę .

Nie polecam nikomu tej agencji pracy. (usunięte przez administratora) na zasadniczym wynagrodzeniu, Godzinach pracy Premiach płacowych i pozapłacowych Nie wypłacają różnych dodatków, zwalniają pracowników meilowo, nie wyjaśniając powodu. Według agencji pracy premie otrzymuje się za pracę w sobotę i niedzielę oraz w święta. Wprowadzaja w błąd pracownika na każdej płaszczyźnie współpracy.

Nickwork
Kandydat

dla pracownika Grupy Manpower w Warszawie, jak wygląda środowisko pracy i ludzie w biurze?

Meg Nowy wpis

Polecam tą agencje mają wysokie stawki godzinowe i żadnych kar umownych w umowie.

Dominika Nowy wpis
@Meg

Ooo to ile można za h na rękę tam dostać?

Nara

Pracowalem jako konsultant, zatrudnić się w tej firmie było błędem, sam zwolnilem się. To co tam się dzieje jest poprostu koszmarem - wyzysk człowieka. Nikogo nie interesuje czy masz wolne, czy jest święto. Maile i telefon non-stop. Pracujesz pod straszną presją. Popracy w zasadzie trzeba zostawać cały czas, bo np. O 16 albo 16.15 dostaje się mail że koniecznie trzeba żeby to było zrobione dzisiaj. Wdrożenia jako takiego nie ma.Od razu rzucają na głęboką wodę. Za nadgodziny nikt nie płaci i nie ma zamiaru zapłacić. Zarobki żenujące żeby dostać premię to trzeba nie wiem po nocach pracować,bo poprzeczka nieosiągalna. Gdy czytałem opinie o nich myślałem że to nie prawda ale niestety sam się przekonałem i zrozumiałem dlaczego taka duża rotacja pracowników. I jeszcze jedno rozmowa kwalifikacyjna A rzeczywistość w pracy to różne rzeczy, oni kłamią, gdy przychodzisz do pracy to okazuje się, że masz mnóstwo obowiązków o których mowy nawet nie było. Oni nie sa solidna firma przez dłuższy czas zwodzili mnie i zmieniali terminy rekrutacji. Żałuję że tam w ogóle pracowałem.

Andriej Nowy wpis
@Nara

Trzeba czytać opinie. Ta firma to tragedia.

Dominika Nowy wpis
@Andriej

Rozumiem, ze twoje zdanie jest podobne? A ile czasu tam udało ci się przepracowac?:) chciałam tam aplikowac, ale troche sie waham czytajac wpisy. Serio nie placa za nadgodziny? Trzeba je robić, czy mozna odmowic?

Ala
Kandydat

Firma oferuje staż na pełen etat za 2000 zł na podstawie umowy absolwenckiej. To nie jest nawet najniższa krajowa! Dla studenta zaocznego, który może sobie pozwolić na pełen etat taka oferta jest żenująca. Trzeba zapłacić za zaoczne studia, za mieszkanie, a Warszawa najtańszym miastem nie jest.

Andriej
@Ala

Bo to prawda

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ManpowerGroup Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(6 opinii)
logo firmy Prezenterka Telewizyjna
Gry Telewizyjne Sp. z o.o.
(86 opinii)
logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Cevanczyk

Siemka, Może głupie pytanie, ale jak wygląda kwestia pokojów, są jakieś jedynki również? Miałem sytuacje w poprzedniej agencji, że mnie wrzucili do pokoju z jakimś starym gejem po 30 i agencja poprzednia nie chciała nic z tym zrobić, bo nie miała miejsc no i równouprawnienia itp.. Sytuacja zryta na maksa, bo do gejów no nic nie mam, no ale typol się ciągle gapił na mnie albo na moje nogi, ch wie czy jakiś zdjęć nie zrobił, a nie mogłem nic zrobić. Czy tutaj w razie czego mogę prosić o zmianę pokoju czy też z tym lipa jest?

Kamila
@Cevanczyk

Zależy od lokacji, różnie można trafić. Jak jesteś po szkole to najlepiej z kimś przyjedź to zawsze dostaniecie wspólnie pokój, to jest akurat fajne tutaj. A jak mu się twoje nogi podobały to bardziej bym się martwiła co robił z bielizną albo butami jak ciebie w pokoju nie było, bo mógłbyś być bardzo zaskoczony haha.

Xuk

Mozna napisac, ze lepsza taka praca niz zadna i czegos mozna sie nauczyc(jak wszedzie), ale prawda jest taka, ze przedsiebiorstwo oferuje prace w srednich warunkach za bardzo male pieniadze w porownaniu z rynkiem i konkurencj. Biznes, kapitalizm...

Kerlon

Banda (usunięte przez administratora) zdzierają 5 zł na godzine i niewypłacaja pełnej pensji trzeba się upominać o każdą złotówkę. Nie polecam!

Karol

Iza
@Karol

@Karol, to brzmi rzeczywiście niezbyt dobrze. Powiedz, czy wiadomo Ci o podobnych sytuacjach u innych pracowników ManPower, którzy byli tam w tym czasie, co Ty?

OPK
@Karol

Przecież Manpower w Polsce nie rekrutuje do pracy za granicą.

Blondyna
@Iza

Obecnie, od 20 listopada w magnicach we Wrocławiu. Każdy pracował tyle samo dni, czyli 8 po 12h a wypłata różni się od UWAGA 200 ZŁ AZ DO 1600. (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Jak liderka mi wyliczy ile powinnam dostać i wyjdzie ze więcej to do sądu ich podamy i się skończy. (usunięte przez administratora)

Iza
@Blondyna

Cześć, jak skończyła się Twoja historia? Wszystko zostało dobrze uregulowane? Nie napisałaś jak sytuacja się dalej potoczyła a jestem ciekawa.

@Karol

Zgadzam się pomyłkowo zaznaczyłam minkę do dołu. Agencja porażka brak kontaktu na wypłacie (usunięte przez administratora) Mówią że lekka praca a okazuje się że tyranka.

Nony
@Karol

Ja na manpawer nienazekam wypłacalni i do re wypłaty polecam

Kas
@anonim

Mnie też zwolnili mailowo. Nie dali referencji,bo przypomniałam się o nierozliczonych nadgodzinach Zwolnili mnie przedostatniego dnia miesiąca:( powodów nie było,bo mam umowę na czas określony. Wszyscy tam tak maja najpierw 3 miesiące potem na rok potem na 2 lata.

Adam
@Kas

Mnie tak samo załatwili. Zwolnili mnie po 4 miesiącach, miesiąc po podpisaniu umowy na rok. Za nadgodziny kasy nie oddali. Nie mam jak dochodzić bo nie mam już dostępu do komputera.

@anonim

To prawda zgadzam się, agencja porażka. Oszukują.

Nara

Zgadzam sie w 100 %

Ola
@Kas

Powiedz mi proszę jak wygląda tam z nadgodzinami? Trzeba to zgłaszać przelozonemu czy jak, bo ostanio cały czas zostaje godzinę dłużej w pracy bo nie daje rady to wszystko zrobić w ciągu godzin pracy

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Marcin N.

Pośrednik tylko po to, by zgarniać pieniądze za to, że jesteśmy przez niego zatrudnieni. Koniec umowy i pozostało załatwić ostatnie formalności? Po odezwaniu się do pośrednika - ten odsyła nas do kierownictwa. Żeby nie powiedzieć brzydko i wulgarnie.... "To po co ten pośrednik?" Odpowiedź jest prosta, by zgarniać hajs za to, że jesteśmy zatrudniany przez niego... Tyle w temacie. Wypłaty 10 dnia miesiąca? Zapomnijcie, u nich norma (tak jest też wpisane na umowie) to... 14 dni. Dodatek nocny? Jakbyśmy byli bezpośrednio u pracodawcy zatrudnieni to i owszem, u pośrednika? To tylko marzenia. Nie polecam.

AdrianWieliczka
Kandydat

Zart. Zgodnie z wymogami w ogłoszeniu, wstawilem sie na podana godzinę w agencji. Mily chłoptaś rozpoczął wywiad. Zapytal o znajomosc jakichs smieszmych sterowników, ktorych poprsotu nie znałem. Aplikowalem na cnc w MAN (produkcja czesci do ciężarówek) majac doświadczenie w cnc aero space industry zdobyte w ameryce. Stwierdził ze na 99% nie dostane tej pracy, ze odpadne w 2gim etapie bo nie znam tych sterownikow, więc musi minzaoferowac inne stanowisko (linia produkcyjna za 4000 brutto 20.12.2021r.) Zapytalem dlaczego nie nogli zapytac o to przez telefon, bylbym do przodu 59km na benzynie i CZAS! odpowiedzial ze dowiedzial sie 10min temu... Za te 10 min ma u mnie negatywa i zapraszam do pierdoooooleenia tego ustrojstwa. Nie nadają sie do tej pracy wiec niech ich inni zastąpią. Dzwonie do głównej siedziby nawrzucam im od (usunięte przez administratora) na te niepolomice to moze sie ktos zainteresuje ich"praca" orwz o skasowanie moich damych osobowych.

Almostdone
Kandydat

Co za żart jest ta firma. Doświadczyłem tego z pierwszej ręki. Otworzyli stanowiska dla nowego zespołu (Sales Operations) w Warszawie, wewnętrznie dla grupy Manpower. Przeprowadzili wywiady z ludźmi na innych Stanowisko w zespołu od ledera do analyst. po prawie miesiącu rozmów na różnych etapach, po ostatnim etapie dowiadujemy się, że opinie są naprawdę pozytywne, jednak biznes zmienił zdanie i postanowił nie otwierać na razie nowego zespołu w Warszawie. Żart!. Dlaczego więc po pierwsze, wszyscy w ogóle zamieszczacie oferty pracy i przeprowadzacie wywiady z ludźmi? po co marnować wszystkim czas ... i zabawne jest to, że po raz kolejny zamieścili te oferty na swojej stronie internetowej. więc bądź ostrożny, ponieważ mogą po prostu ćwiczyć, jak przeprowadzać wywiady. Ponieważ nie są gotowi do rekrutacji, po prostu marnuj czas innych.

@Almostdone

Masz rację agencja porażka, nie dotrzymują słowa, oszukują na wypłacie. Zgłaszam do inspekcji pracy.

Nick
@Nana

A pracowałaś może dorywczo dla nich na zleceniach? Bo się zastanawiam czy iść na zlecenia od czasu do czasu

Kostka
Kandydat

Witam. Warto zacząć współpracę z tą agnecja? Chodzi mi o pracę na magazynie w Adamowie.

@Kostka

Nie warto, (usunięte przez administratora) na wypłacie, na premiach. Nie można się nigdy dodzwonić, pracownika mają za nic. Agencja porażka, nie mają zielonego pojęcia o pracy z ludźmi.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Manpower Polska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Zen
@Pytanie

Jak w każdej firmie. Dobra i mocna osoba zawsze osiągnie sukces. Jest tam trochę takich co siedzą pi ładnych kilka, zaczynali jako konsultanci a dziś są kierownikami.

Rozwój
@Pytanie

Zdecydowanie jest :) Większość awansów to awanse wewnętrzne. Organizacja jest duża, globalna, ma mnóstwo działów, w których można się odnaleźć. Można awansować zarówno poziomo, jak i pionowo, firma bardzo poważnie podchodzi do rozwoju kompetencji w kierunkach wskazanych przez pracownika, a jeśli dana osoba nie sprawdza się na stanowisku, szuka dla niej miejsca w bardziej dopasowanym do niej dziale.

@Rozwój

Nie zgadzam się, nie szuka innego miejsca, tylko po błaganiach pracownika żeby go przenieśli na inne stanowisko ,jest jedynie propozycja, zwolnij się. Nawet Pani BHP mówi bzdury na zebraniu,jak nie dajesz rady zgłoś. Lecz po zgłoszeniu nic nie robią, nie przenoszą, tylko propozycja jest, zeolnij się.Kłamią że jest lekko a robota ciężka. Liczy się produkcja, plan, a nie pracownik

Magda

Najgorsza agencja pracy jakakaolwiek istnieje ! Płacą połowę mniej , nigdy nie dostaniesz premii która Ci się należy, a dodzwonić się do nich żeby cokolwiek załatwić to porażka.

No nie wiem
@Magda

Ja zawsze dostaję premie na czas. Może to specyfika jakiejś konkretnej linii biznesowej? O której agencji mówisz?

@Magda

Zgadzam się to prawda oszuści, zgłaszam ich do inspekcji pracy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ManpowerGroup Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy ManpowerGroup Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak
@Pytanie

Tak, jak najbardziej. Studenci mogą zatrudnić się na zlecenie, jeśli chcą - mają wtedy więcej pieniędzy do ręki.

Nickwork

RAFAŁ
@Nickwork

A czego potrzebujesz? Bo w tej firmie tego nie znajdziesz

ANTOŚ
@Nickwork

Kilka kwiatków... Może kilkanaście, ale na pewno nie więcej. Więc środowisko jest. Nawet coś takiego przypominające palmę widziałem. Taka palemka. Fajnie. A ludzie tacy normalni, przeciętni, bez jednostek wybitnych. Mili, ułożeni. Fajnie. Idź, czekają na nowego top performera

kingi
@ANTOŚ

czy to dobra firma do pracy? jakie są opinie ludzi, którzy pracują w firmie?

Atmosfera
@kingi

Atmosfera jest bardzo fajna :) Ludzie się wspierają, jest dużo szkoleń, imprez integracyjnych, wyjazdów. Naprawdę bardzo polecam - w porównaniu do innych agencji, jest super.

ola
Kandydat

Dostałam propozycję pracy na magazynie w Adamowie ? Czy ktoś tam pracuje ? Jak warunki itp?

Zostaw merytoryczną opinię o ManpowerGroup Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ManpowerGroup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy ManpowerGroup Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ManpowerGroup Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ManpowerGroup Sp. z o.o.