Opinie o ManpowerGroup Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ManpowerGroup Sp. z o.o. w Warszawa

ekwiwalent

Nie polecam aplikować na staż u nich, ciągle ogłoszenia odnawiane, od 4 miesięcy, chyba im się nudzi

J.

Praca wewnątrz oddziału łódzkiego. Plusy: - fajny zespół i fajna atmosfera - dobra lokalizacja - dobra firma na start kariery Minusy: - mobbing - argumentacja emocjonalna (że to wciąz zdarza się w firmach) - w nagrodę za wyniki możesz zjeść kolację z główną szefową (żenującość mówi sama przez siebie) - typowe korpo, gdzie więcej się mówi, niż robi

@J.

W Katowicach również. Chyba mowa o tej samej ,, głównej szefowej'', ale za lunch trzeba sobie zapłacić. Warto dodać: oszustwo na każdym kroku na wynagrodzeniu, kiepska atmosfera przez ciągły nacisk na KPI. MOBBING w białych rękawiczkach. Szkoda czasu i nerwów na tą firmę, nawet na początek! Mam nadzieję, że ktoś się za nich w końcu weźmie. Jako Agencja powinni być przykładem - nie odwrotnie.

marta

jeden wielki (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: większe zaangażowanie pośredników i uczciwość

Domanmich105

Manpower de, projekt Arvato w Ennigerloh. Odradzam, jesteśmy zakwaterowani w 22 osoby w jednym motelu z jedną kuchnią, gdzie są tylko 4 palniki i jednokomorowy zlew i 3 łazienkami gdzie żadna nie jest wyznaczona jako damska. Poza tym jest tutaj 8 młodych Panów którzy zachowują się jakby byli tutaj sami, alkohol, głośna muzyka itd, wracając z pracy o 23.30 nie dają spać nikomu,pomimo tego że wiedzą o tym że ktoś musi wstać o 4.00 do pracy. zostawiają (usunięte przez administratora) wszędzie po sobie( w toaletach również!!), jeżeli uda się komuś dostać do kuchni to musi sobie ją najpierw posprzątać. Ostatnio ktoś wezwał w końcu policję ,to po wszystkim pytali się kto to zrobił bo chcieli się z tym kimś rozprawić. Od samego początku zgłaszamy sprawę firmie, w biurze przez które jesteśmy zatrudnieni w Bielefeld nie ma osoby polskojęzycznej, osobą kontaktową jest Marek W. z innego biura(osoba mało kompetentna, mówiąca nie prawdę, wprowadza ludzi w błąd), która twierdzi że takie problemy powinniśmy rozwiązać sami i że on nie jest naszą niańką, a poza tym jak nam się nie podoba to nikt nas tutaj nie trzyma na siłę, czyli dla nich możesz chodzić nie wyspany, głodny do pracy, oni mają to gdzieś! Niejednokrotnie ten sam problem firmie zglaszali właściciele budynku, im również odpowiedzieli że to nie jest ich problem. Sytuacja jest tak napięta że nie wiem czy nas wszystkich stąd nie wyrzucą przez podejście firmy manpower. Oczywiście z wyplatami też jest problem, miała być dieta A jej nie ma, godziny źle policzone A korektę mogą zrobić dopiero w przyszłym miesiącu, na zaliczki niektórzy czekali 3 tygodnie cały czas mówili że zostały wysłane! Najgorsze praca, mieszkanie, firma, "koordynator " jakie do tej pory miałem przyjemność poznać w Niemczech! Szkoda czasu na takie projekty, pierwszego dnia jak to zobaczyłem mogłem zrezygnować, ale nie spodziewałem się że będzie aż tak źle.

Del Shannon
@Domanmich105

PROSZĘ MANPOWER O ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!!!! CO BRAK WAM ODWAGI PSEUDO-AGENCJO PRACY !!!!!!!!!!

XxXxxxx

Nie polecam tej firmy. Pracowałem przez 4 dni przez ta agencje pieniędzy jak nie ma tak nie było tłumaczenie ze zły numer konta był podany choć to niemożliwe ponieważ było sprawdzane z 6 razy i mówienie ze pieniądze zostały wysłane poczta i ze listonosz ma 14 dni pracujących na przyniesienie Ci ich. Gorąco nie polecam nie potrafią zadbać o pracownika nic nie potrafią wytłumaczyć mówienie ze szkolenie będzie trwało około 3 godzin po czym dowiadujesz się ze zostajesz do końca zmiany po czym następnego dnia idziesz do pracy na 6 rano a szkolenie kończysz o 22. Ludzie proszę was nie zatrudniajcie się przez tą agencje totalne (usunięte przez administratora) kur*y a nie ludzie....

Del Shannon
@XxXxxxx

WSZYSTKO SIĘ ZGADZA PAZERNE DZIADY (usunięte przez administratora)

Anita

Nigdy w ofertach pracy nie piszą gdzie ta praca, jaka stawka i kłamią bezczelnie że atrakcyjne wynagrodzenia a potem zawsze się okazuje że to poniżej minimum ubóstwa. Piszą tą samą ofertę pracy na 100 sposobów aby wygadało że niby do innej fabryki. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać kłamać w ofertach pracy utajniać zarobki

XXX

NIE POLECAM, nie otrzymałem wypłaty za przepracowany czas, a z agencją nie ma jak się dogadać ponieważ nie odbierają i tłumacza się tym, że nie oni płacą. Jednym słowem szukają darmowych pracowników.

Mateusz

Witam odnośnie Manpower w niemczech. Koordynator Janusz organizujący zamieszkanie dla pracowników libri po przyjezdzie odebrał tylko raz. A nastepny proby telefonów byly ignorowane. Natomiast na sms nigdy nie otrzymywalismy odpowiedzi. Internetu nie mamy 2 miesiac. Za to Pan Roland bardzo pomocny człowiek. Do rany przyłóż złego slowa nie mozna powiedzieć. Bardzo pomocny i zyczliwy. Pomógł z wypowiedzeniem oraz wycofaniem ubezpieczenia Aok. Super!

Mm
@Mateusz

Czesc jesli mozesz odezwij sie do mnie potrzebuje wiecej info na temat jakie warunki pracy sa w libri

Pani Dobrarada

Beznadzieja. Zawracanie liter rozmowami, wysyłanie na rozmowę do firmy, a rekrutujacy wielce zdziwieni, bo nawet nie wiedzielu z kim rozmawiać będą, po czym brak odpowiedzi. Żenada. Jak ktoś się bardzo nudzi i nie ma co z kasą robić to polecam, można sporo pojeździć i nic nie załatwić.

Maniek

Wszystkie agencje pracy tymczasowej powinni zlikwidować

Uwaga na manpower niemcy ulm i okolice problem z koordynatorem Januszem. Spóźnione wypłaty i paski. W niczym nie chętnie pomóc. Nie odbiera telefonów. Jak ktoś nie wieży to niech jedzie.powodzenia

Pracownik654

Ogromnie nie polecam. Idąc do pracy zastajemy zupełnie coś innego niz było mówione przy podpisywaniu umowy. Firma dostaje pieniądze za każdą umowę, więc nie patrzą na to ile ich podpisza. Po czym cierpią tylko pracownicy gdyż przyjeżdżają Bóg wie ile kilometrów do pracy tylko po to zeby zostać odesłanym do domu. Powód: "za dużo pracowników, za malo pracy" .. mało istotne jest dla nich to ,ze wczesniej to auto trzeba było zatankowac.

xxxD

Ta firma to totalne dno. Ludzie patrzą tylko na kasę jak zarobić na kolejnych osobach a mają to gdzies co się z tobą dalej dzieje. Osobiście dziś pojechałam do pracy na 6:00 a o 7:00 zostałam wysłana do domu i nie biorą tego pod uwagę ze zapie...alałam tu ponad 60km. Odradzam każdemu kto chce wgl skorzystać z usług tej firmy. Najgorsza firma nadająca się do natychmiastowego zamknięcia za nieuczciwosc. A to co w umowie nie zgadza się się praca rzeczywiście.

Nie polecam

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Mówią jedno a okazuje się całkiem co innego... Są akordy na których żeby wyjść na równo z godzinowka musisz się nieźle narobić a przecież wystarczy pokazać kawałek (usunięte przez administratora) i cyckow i już się jest na godzinowce i to jest sprawiedliwość? Są nie slowni....

Najgorsza firma na rynku. Manpower zatrudnia kogo popadnie dlatego że za każdą podpisana umowę dostają pieniądze i to nie małe. Po czym ludzie przychodzą do pracy i zostają odeslani do domu co jest przesada maja w (usunięte przez administratora) to że jedziesz do pracy ponad 50 km i musisz zatankowac auto a za to ci nikt pieniędzy nie zwraca . Nie ma grafiku. Ludzie wyżej od ciebie traktują cię jak śmiecia

DARIO

SZCZERZE RADZĘ OMIJAJCIE TĄ AGENCJĘ Z DALEKA ! !!PROJEKT MANPOWER NIEMCY ULM !!! -KORDYNATOR PAN JANUSZ S. KŁAMLIWY BESZCZELNY SKUR**EL - OBRACAJA PIENIEDZMI PRACOWNIKA (oszukują na klasach podatkowych nadgodzinach grają na zwłokę z zarobionymi przez pracowników pieniędzmi ) -W BIURZE KŁAMIĄ PROSTO W TWARZ Z USMIESZKIEM WIECZOREM NA MEILA DST. ZUPELNIE INNE INFO CO W BIURZE JAKIEŚ WAŁKI Z OSTATNIA WYPŁATĄ JUZ PO ZAKONCZENIU PROJEKTU -PROBLEMY Z PAPIERAMI M.I.N UBEZPIECZENIE ,KLASA PODATKOWA,KWIATKI Z WYPŁAT - 8 CHŁOPA JEDNA CHATA JEDNA PRACA 6 ROŻNYCH WYPŁAT. . - WIECZNE DŁUGOTRWAŁE ODKRECANIE POMYLEK NIE POLECAM SZKODA ZDROWIA I NERWÓW

zawiedziona

Jestem mocno rozczarowana osobą, która miała ze mną porozmawiać na temat pracy w ich podległym oddziale, najpierw sami Cię znajdują po przez Twój profil zawodowy w internecie, proponują Ci rozmowę na temat pracy w ich strukturach, potem przez długi czas milczą, a kiedy dzwonią do Ciebie i informujesz ich o tym, że jesteś w tej chwili w pracy i nie możesz rozmawiać, a prosisz o telefon np. koło 20.30 tego samego dnia lub następnego nawet o 8 rano to nikt nie raczy w ogóle do Ciebie oddzwonić, rozumiem naprawdę wiele kwestii choćby takich, że nie oddzywają się bo była przerwa świąteczna, albo ponieważ trwa jeszcze rekrutacja na stanowisko i czekają na jeszcze jakieś zgłoszenia kandydatów lub choćby to że, mają swoje godziny pracy i np. o 20.30 nie skontaktują się z Tobą, ale prosiłam o kontakt następnego dnia nawet o 8 rano! Już nawet nie wspominając o choćby wiadomości sms lub mailu z jakąkolwiek informacją zwrotną, po to by człowiek nie czekał. No cóż Pani Edyto M. daleko Pani nie zajedzie w rekrutacji tego typu zachowaniami, ponieważ tendencja na rynku pracy jest taka: to PRACA SZUKA CZŁOWIEKA więc należy tego człowieka jak i jego zasoby czasowe szanować, bo zawsze może ktoś Panią wyprzedzić, a tym samym straci Pani możliwość posiadania potencjalnie dobrego kandydata do pracy!

Edyta Moszczyńska
@zawiedziona

Szanowna Pani - Pozwoli Pani, że nie będę się odnosić do Pani prośby o kontakt o godzinie 20,30. Chętnie z Panią porozmawiam i wyjaśnię sytuację. Wie Pani w jaki sposób się ze mną skontaktować. Ja nie jestem w stanie Pani namierzyć, bo nie przedstawiła się Pani. Pozdrawiam

total

totalna porażka, gdy Cię potrzebuja dzwonią jak na sraczkę, namawiają, koloryzują, opowiadają bajki. mnie przez 2 miesiące nakłaniali, złote góry obiecywali, gdy się zdecydowałem - w biurze w Gliwicach - już tak miło nie było, na umowie nie było zapisu o obiecanych premiach, ale gdy już rezygnujesz z jednej pracy do nich, przyjmujesz ich warunki. Po podpisaniu umowy Panie z MANpower zapominaja jak się nazywasz, zero zainteresowania, nikogo nie obchodzi czy praca odbywa się zgodnie z BHP (szkolenia to kpina), czy zmiany są zgodne z kodeksem pracy, czy są ubrania i buty robocze, woda czy przerwy. Mam wrażenie że dalej dla nich pracownik to tylko cyfra i kasa, nikomu nie polecam, chyba że naprawdę nie innego wyboru.

aneczka

Ja nie dostawałam żadnych dziwnych meili. Ale chciałam podzielić się inną informacją. A mianowicie pracowałam na Brembo zatrudniona przez firmę Manpower. Ogólnie nie mam dobrego zdania o tej firmie. Ponieważ najpierw był problem z Panią koordynator, nie przychodziła do pracy bądź się zmieniały jak rękawiczki i nie były odpowiednio przeszkolone. Był problem z umowami. Kiedy już to się wyklarowały i była odpowiednio poinformowana pani koordynator to znowu gdy się rozchorowałam i miałam operacje.Nie przedłużono mi umowy. Dobrze ja to jeszcze rozumiem. Jednak nie mogę pojąc dla czego od dwóch miesięcy nie mogę doprosić się o załącznik Z-3 (Zaświadczenie Płatnika Składek, który wypełnia pracodawca, a mianowicie Manpower). Za każdym razem kiedy dzwonie do Sosnowca czy Częstochowy mam wrażenie, że oni mają mnie za śmiecia i ciągle zbywają. Dzięki Manpower jak dobrze pójdzie odetną mi gaz i prąd bo nie jest mnie stać bym mogła popłacić rachunki.

Szkofia
@aneczka

Witam Aneczko czy w końcu doczekałaś się wypełnienia się tego druku? Mam identyczny problem. Właśnie straciłam mieszkanie, a prosiłam ze sto razy... ??? szkofia@hotmail.com

@Szkofia

Doczekałyście się w końcu? Mam podobny problem. Nie dostarczają nawet na prośby druku Z-3

Truskawka

Agencja to jakaś kpina. Zwalniają w połowie miesiąca mimo ze umowa trwa. Masz mieć zapłacone za niewykorzystany urlop. Nie widzisz nawet złotówki. Niepłacone za zwolnienia lekarskie. Niekompetentne pracownice nie potrafią odpowiedzieć konkretnie za żadne pytanie.

Uleur
@Truskawka

To idź z tą sprawą do sądu. Najlepiej będzie. :)

mozil
@Uleur

@Truskawka, myślę że bez problemu można złożyć pozew zbiorowy, bo te kwestie dotyczą wielu pracowników

Katarzyna
@mozil

To prawda. Może warto tak zrobić.

Katarzyna
@Truskawka

To prawda. Może warto tak zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o ManpowerGroup Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ManpowerGroup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ManpowerGroup Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ManpowerGroup Sp. z o.o.