MP Services Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o MP Services Sp. z o.o.

Darek

Dzisiaj bylem sandro jop powiedzieli mi ze 2000neto na hucie katowice w dabrowie gorniczej czy to prawda prosze odpisac czekam

zizxi

ma ktoś numer telefonu do firmy ABC? w dabrowie górniczej? albo mail do nich?

proszęopomoc

czy orientuje się ktoś czy MPS jeszcze istnieje na hucie katowice - jeśli tak to gdzie, bo ponoć jest teraz sanpro job service

niestety pracownik MP Services

jeżeli jesteście w młodym wieku, jeszcze bez rodziny czyli kawalerowie, to nawet szkoda myśleć o pracy i przyszłości w hucie, tutaj tylko starzy hutnicy mają w miarę, po pensje około średniej krajowej, natomiast wszyscy przyjęci od około 5 lat są jako niewolnicy, bierzcie życie w swoje ręce i wyjeżdżajcie za uczciwym wynagrodzeniem za uczciwą pracę, patrzę na młodych chłopaków w szatni co mają około 20 lat i naprawdę szkoda Was - jesteście tu bez przyszłości, ja natychmiast wyjechałbym,

niestety pracownik MP Services

jakie podwyżki w MPS skoro w AMP brak ? od grudnia jestem pod hutą i ciągle te same grosze : najniższa krajowa + dodatek za nocki, soboty, niedziele, tylko trochę ochłapów ze zbiorowego układu pracy dodali, gruszy nie wypłacą, bo nie robiliśmy w hucie tylko chyba w polu, dalej harujesz więcej niż hutnicy, bo oni mają układy i tylko lawirują w robocie, chętnie zwolniłbym się tylko gdzie iść ?

szukampracy

Jak by co dajcie znac okej czy są przyjecia :) z góry dzięki.

bee

Beda przyjecia jak polowa obecnych pracownikow MP nie przyjmie nowych warunkow i zwolni sie za porozumieniem stron . Szefostwo Mitala odpowiedzialne za sprawy zwiazane z przyjmowaniem pracownikow pod spolki samo podcina sobie galaz na ktorej siedzi . Jeszcze sie przekonaja ze jest duza liczba pracownikow(MP) ktorzy maja niemaly wplyw na prawidlowe funkcjonowanie firmy i utrzymywanie produkcji na wysokim poziomie. Obudza sie jak w okresie letnim nie bedzie obsady np na liniach produkcyjnych. Pozdrawiam

szukampracy

Witam wiecie moze czy bedą przyjęcia prze ta nowa spółke Impel ??? Potrzebuje tej pracy. A do abc niechce isc bo sie pokłóciłem z Agnieszka i wyzywałem ja i mnie zwolniła :/

@szukampracy 02.05.2014 19:43

Witam a masz może numer na tą spółkę ABC bo składałem CV i chciał bym sobie zadzwonic jak tak do wysłał byś mi na adres email przemekkozlowski91@gmail.com

...

Witam czy ktoś orientuje się może czy pracownicy MP services dostana ta podwyżke i premie roczna za wklad pracy przyslugująca pracownikom AMP ?? Drugie pytanie dotyczy przejecia pracownikow MPS przez firme Impel . Czy ktos wie na jakie warunki mozemy liczyc ?? Pozdrawiam

@... 18.04.2014 22:27

witam kolege podwyzki i nagroda roczna tylko dla pracowników amp a grupa mp services od dnia 1 czerwca bedzie przejmowana przez firme Nowa Spółka z grupy Impel - Sanpro Job Service Sp. z o. o a warunki zostaną nam przedstawione najpózniej do 20 maja przy spotkaniu z nowymi przedstawicielami spółki IMPEL.pozdrowionka pracownik Walcownia Duża Nszz Solidarność

Marcin

Jestem byłym pracownikiem MP i w sumie w miare dobre zdanie miałem o MP , ale do czasu.... Pokręcili mi cos z PITem , chciałem z miejsca to rozwiązać przez telefon z Dąbrowom ale dostałem odpowiedź " za pity odpowiedzialna Warszawa" - więc poprosiłem o numer do Warszawy - no i nie dostałem (nie wiem dlaczego) , za bardzo się kłócic z nimi nie chciałem pomyślałem ze poszukam w internecie. I co? I ten numer stacjonarny - nie istnieje !!!! Po godzinnym grzebaniu w necie , znalazłem jeszcze jeden- komórkowy. I co? No i autmatyczna sekretarka mówi ze numer juz nie aktywny i było to ERA Tak Tak.... :-) Jak poważna fima ma tak taka? :-)

pokemon

witam emaila nie mają w dabrowie (usunięte przez administratora)

dd

mam sprawe,poda mi ktoś email do mp services???

niestety pracownik MP Services

na Dużej przeszły 22 osoby, na Średniej 12, u nas jednym z kryteriów była ilość dni chorobowych, na szczęście zdrowie mam dobre i przez 4 lata ilość dni miałem 0, załapałem się na przeniesienie, umowa na stałe od 30 grudnia, stawka ta sama, ale w kadrach powiedzieli, że od stycznia będą podwyżki, życzę Kolegom szybkiego przejścia do huty,

manSila

Noooo tak! Milion przejść pod hutę,a tu ciiiiiiiiiisza jak makiem zasiał. 20 na małej, 50 na dużej, 100 na piecach, setki gdzie indziej a o nas zapomnieli ( 4 lata +)!??? (przez przypadek). Po forum widać kto przeszedł! (FaQ)

niestety pracownik MP Services

wiadomo, rozliczając szczegółowo na godziny wychodzi po 48 godzin wolnego, ja napisałem jak popularnie mówi się o czterobrygadówce i jak pokazuje grafik,

shogo

Na cztero brygadówce nie ma po nockach 2 dni wolnego ,zawsze jest 48 godzin . po kazdej zmianie

niestety pracownik MP Services

chodzą słuchy, że pracowników MPS ma przejąć firma ABC na jeszcze gorszych warunkach, prawda czy plotka ?

leon

Witam, czy spodziewane są jakieś przyjęcia do pracy w Hucie Katowice/ Hucie Sendzimira ?

kaloon

bez rewelacji

?

1500 - na zmiany, 1700 - na brygady, jak wszędzie składasz podanie i czekasz,

pad

to ile zwykły pracownik fizyczny dostanie na starcie? Są jakies przyjecia planowane wogole?

niestety pracownik MP Services

nawet na stołówce jest segregacja, dzisiaj hutnicy dodatkowo dostali jabłko, a my nie, niby pierodoła, ale chodzi o sprawy nierówności za tę samą pracę,

niestety pracownik MP Services

Słuchajcie, tak narzekamy i narzekamy, może podajcie pomysły co zrobić, aby zmienić to oszukiwanie nas,

niestety pracownik MP Services

dlaczego ciągle pytasz Tassador i Tassador ? przecież my wszyscy również potrafimy odpowiedzieć, w jaki sposób firma[usunięte przez moderatora] ? chyba przeczytałeś wszystkie wypowiedzi od początku i nie rozumiesz ? to fikcyjny [usunięte przez moderatora] jako niepotrzebny pośrednik między [usunięte przez moderatora] a nami, [usunięte przez moderatora] płaci mu normalną kasę jak za każdego hutnika, [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] to zakład pracy więc jest relacja - pracownicy i pracodawca,

paloszud

Ktoś może się orientuje co z przejściami na Walcowniach Dużej i Średniej? Są może jakieś informacje?

niestety pracownik MP Services

może ja odpowiem, bo Tessador nie odpowiada, zależy gdzie trafisz, głównie to praca na brygady czyli 4 rano, 1 wolny, 4 popołudniu, 1 wolny, 4 nocki, 2 wolne, masz dodatek 4zł na godzinę za taki system i dodatkowo 12 dni wolnego w roku, rzadko możesz trafić na 5 rano, 5 po południu, 5 nocek, soboty i niedziele wolne, jednak brak tu dodatku na godzinę i brak dodatkowych wolnych dni w roku,

niestety pracownik MP Services

Tassador, skoro już jesteś hutnikiem, to możesz powołać się na wspomniane przeze mnie paragrafy i skierować sprawę do Sądu Pracy o zrównanie płacy z hutnikami, przecież obecnie pracujesz w tym samym zakładzie co oni, my niestety w innym zakładzie,

Tassador

kurcze w mps i rapsie robilem 5i pol roku teraz po przejsciu do amp po urlopie nie nalezy sie grusza (musze rok przepracować) , w umowie nie ma hutnika. jakbym przyszedł z ulicy i nie wyrabiał zysku firmy -=- podstawa 1460 zl tryb zmianowy

Ja przeszedlem z Mp servise do AMP Umowa z miejsca na czas nieokreslony

Ja przeszedlem z Mp servise do AMP Umowa z miejsca na czas nieokreslony

elo

jak wygląda praca jako ślusarz utrzymania ruchu na walcowni dużej?

Haroldek

No i podpisałem. Ale stawka ta sama co w Mps mialem czyli dokladnie 1606 zl. Plus dodatki.. Ale mowili ze dadza jeszcze angaze na wydzialach.. Tak ze pozostaje tylko czekac. Pozdro

hagi

to kolego gratki i jak mozesz to zrób wpis ile ci w amp dali na start,,, ja dymam juz 8 rok i mam nadzieje mnie w koncu mnie wciągną w struktury amp do konca roku

Haroldek

W poniedzialek to jest 15.07.2013 podpisuje umowę z Amp. Jeszcze niewiem jaka stawka, i td..

gosc

jak przejdziesz do amp to daj znac. ja pracuje 6 rok w biurówce w denver i nie mam mowy o przejsciu, wiec tobie zycze powodzenia.

Nowy-krakus

Witam serdecznie. W poniedziałek podpisuje umowe z mps. warunki 3miesiace 1900brutto pozostałe 9miesiecy 2400brutto plus ruchome dodatki. po 12 miesiacach obligatoryjnie przechodze do Arcelora. Dziekuje , pozdrawiam

pokemon

ja kolego pracuje 7-rok i mam stawkę 1469zł.....co do podwyżki to pamiętam 3 lata wstecz dostało kilkadziesiąt osób[podpierdalaczy i lizusów] takze kolego nie obrazaj grupy osób [252]ktore przeszly z RAPZ do mp-services i do obecnej chwili maja stawki 1300-1500 a pracuja od 6 do 12 lat..na terenie arcelor mittal...

Haroldek

Witam! To moze ja sie wypowiem pracuje w Mps 4-ty rok w systemie cztero-brygadowym. Mialem jedna podwyzke przez ten czas z 1300 zl na 1600 brutto plus dodatki do cztero-brygadowki to wezme 2000 zl na reke. Powiem tak mogloby byc lepiej ale, i tak nie jest najgorzej. Wyplata jest zawsze na czas, "wczasy pod grusza" co roku dostaje, dodatek swiateczny (Bożonarodzeniowy) Z rzdu 600-800 zl tez zawsze jest. Kartki stolowkowe dostaje. Robilem u roznych pracodawcow, ale niema nawet porownania z tym co w mps. Tak że panie, i panowie. Jak na dzisiejsze czasy niema co narzekać.

hagi

Witam kolegów i koleżanki z Mp Services i informuje iż w dniu 21.05.2013 o godzinie 14. odbędzie się zebranie członków solidarnosci w celu powołania komisji zakładowej.wszystkich prosimy o mobilizacje i zapraszamy do budynku Damm [biurowiec zwiazkowy]ww terminie..pozdrawiam HAGI

lucas00

PANOWIE I PANIE Z MPS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po ostatnich rozmowach z Solidarnością i szefostwem mps wyniknął jeden aspekt. Nasz kochany szef powiedział ze nie było podwyżek bo nikt nie pisał podań co oczywiście jest nieprawdą! Wiec My jako grupa z Wielkich Pieców apelujemy do wszystkich o masowe podania o podwyżki niech się tym zapchają !!!!!!!

świony

Witam teraz wszyscy podostawali umowy na 3/4 etatu szkoda gadać wyzysk dalej trwaaa

lysol

Krogulec - 2011-05-04 20:21:33 Firma pasożyt jak wiele w Polsce standardowa pensja 1367 brutto Pracownicy na hucie robią za trzech zarabiając polowe tego co hutnicy az milo:) Ogólnie jeśli pracować to w desperacji praca bez perspektyw[usunięte przez administratora]

z

i jak tam przyjmowali coś w tym miesiacu?

Marek

Były przyjecia w grudniu . przyjeli 20+ osob.

Zdesperowany

Chcesz się zatrudnić w tej firmie i nabawić depresji to zapraszamy w szeregi szczęśliwców, zarobisz przy stawce 1386 zł 1700zł za 23-24 dniówki przepracowane,a co niektórzy zadbają o twoją depresję masz to jak w banku,ostatnio zginęło tu 5 młodych ludzi i wszyscy udają że się nic nie stało na czele ze związkami wina po stronie Zmarłych...........Ale ja uważam że powinni nas jeszcze 2 razy dziennie lać żebyśmy byli szczęśliwi i nie odważyli podnieść głowy jak to w niektórych naciach bywało ,chcesz zostać białym najemnikiem to chętnie ustąpię swojego miejsca zapraszam, szczęśliwy biały murzyn. Pozdrawiam.

hagi

tak firma ABC znajduje sie w żółtym budynku zaraz koło wiaty przystankowej wejscie przez duze przeszklone drzwi....na poczatek dają 1600 zeta i umowe na 3 miechy na okres próbny

abc

masz moze namiar na to ABC? To też sie znajduje w tym wieżowcu ?

hagi

witam kolegów i kolezanki z mp services,po ostatnim zebraniu z solidarnoscią [01.03.2013]wiadomo jest ze pan manfred zapowiedział ze nie ma przejsc a kontynuacja kolejnyck przyjec to tylko przez firemko typu mp services a w ostatnim czasie [ABC]......takze zycze marzyc dalej i nadzieja matką głupich jak mówi pewne powiedzonko.a co do zarobku to powinno byc lepiej ale niech którzy z was zwrócą uwage ze w 80%procent innych pracodawców z miłą chęcią was zatrudni ALE 1200 zeta wam dadzą na ręke,,,takze nikt na siłe nikogo nie trzyma

gdzie

No i jest marzec i co z tymi przyjęciami ?

hagi

jestem pracownikem z walcowni duzej prosze wszystkich kolegow i kolezanki o podpisanie sie pod wnioskiem w celu podwyzki....jezeli ktos z wielkich piecow przeczyta ten post to prosze o kontakt z sipowcem z mp services

Zostaw opinię o MP Services Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MP Services Sp. z o.o.