Manpower Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Manpower Polska Sp. z o.o.

Pani Anonim

zastanówcie się dobrze zanim podejmiecie decyzjie. Ta firma to jeden wielki wałek ,pracowałam w niej i to śmiech na sali co innego robisz co innego obiecują. NIE POLECAM !!!!!

Dd

Żałuję że nie przeczytałem tu opinii zanim tam poszedłem... Stawke przez telefon pani podała mega zadowalającą pojechałem na miejscu okazało się że niższa ...Nie polecam strata czas

Destroyer

Hmm od miesiąca pracuje przez nich w 3M hmm stawki i zasady takie jak ranstad.16.3 brutto trafiłem na rzetelną konsultantke . Trochu dali ciała z ciuchami dostalem w komplecie 2 koszulki 2 polówki 2 spodnie i buty zabrakło polaru w razie alarmu lub na wtryskarkach mogło by mnie przegwizdać , ale zgłoszone i załatwiane jak mi zimno moge założyć swoją bluze

PracownikMP

Kiedyś spoko firma. To co tam się teraz dzieje to masakra, korpo pod każdym względem. Popsuło się wszystko a szkoda.

zawikłany-zawikłana

Brak możliwości rozwoju. Kolesiostwo, nie masz układów - nie ma awansu, nie ma rozwoju.

Niezadowoly

Banda oszustów i nie kompetentnych idiotów, wysyłają ludzi do Czech, na miejscu oferta nie zgadza się z tym co obiecują, liczą chyba na to, że skoro ktoś przejechał taki dystans zgodzi się na wszystko. Zamieszanie i bajzel jest nie do opisania, a jak wyjdzie szydło z worka to potrafią dzwonić co godzinę, żeby nie uciekać, bo wszystko się wyjaśni... Po prostu brak słów

Majki dajar

bo ja nie jestem pierdrolonym robotem.....

Wks

Nie dbają o rzetelny kontakt i informowanie kandydatów i klientów. Bałagan organizacyjny, niestety taka jest prawda pani Anno D. i Patrycjo K. Nie potraficie docenić klientów i to się co raz bardziej przekłada na sposób w jaki postrzegany jest Manpower na rynku pracy. Nie polecę nikomu kontaktu z tą agencją , zresztą Wasi klienci też szybko się poznają lub poznali na Waszej amatorszczyźnie.

użytkownik zarejestrowany

traku
użytkownik zarejestrowany

no tak tylko kwestia tego aby się jednak odzywali .

jużspadamcześć

też mi śmierdzi ta firma...unikałam do tej pory jak ognia zatrudnienia przez agencje, wiadomo dlaczego, tłumaczyć tego zbytnio nie trzeba, ale teraz jestem w innej sytuacji, chciałam się zatrudnić na dużo niższym stanowisku względem swojego wykształcenia i dotychczasowego zajęcia, pod firmę z niezbyt ciekawą opinią, ale co zrobić, to w końcu Bangladesz Europy, mija tydzień i wciąż brak umowy, badania, szkolenia wstępne i inne pierdoły oczywiście są, nawet data rozpoczęcia pracy, a o umowie, ubezpieczeniu nawet, cisza, dobrze że jeszcze jej nie podpisałam, chyba pora zwijać żagle i spadać. Jeszcze te zapewnienia, że firma nie odciąga prowizji, jakoś nie chce mi się wierzyć :)

Weunu

Serio, szkoda tracić na nich czas. Byłam na rozmowie, pani piała nad moim świetnym CV, wyborne kwalifikacje na to stanowisko, firma odezwie się do pani pod koniec tygodnia, a potem podpisujemy umowę. I zero odzewu do tej pory. Spoko, rozumiem, że są zajęci, ale chyba można kandydatowi po ludzku napisać maila, że jednak nie? Nieprofesjonalne.

dziekas

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do firmy na stanowisko stażystki. Pani prowadząca ten proces rekrutacji zapewniła, że poinformuje mnie o efekcie końcowym. Odzewu nie było... Bywa.Wiem, że to nie jest najważniejsze stanowisko dla tej firmy, ale skoro ja poświęciłam swój czas na to spotkanie, to wypadałoby napisać chociaż maila. Ponad miesiąc później... Pani znów do mnie zadzwoniła, czy może jestem jeszcze zainteresowana (na szczęcie znalazłam już staż na dużo lepszych warunkach. W tej firmie proponowano mi 20 godz tygodniowo przez 2 miesiące bezpłatnie a później 7zł/h+ premia za scora)

Klient

Jeden wielki syf i oszustwo! Zaprosili mnie na rozmowe. Po paru dniach wyslano mnie na rozmowe do firmy w ktorej docelowo mialem pracowac. Stanowisko magazyniera na wozku wysokiego skladowania, wysokie zarobki, dobrze platne nadgodziny i cuda na kiju. Okazalo sie na rozmowie juz w firmie ze malo tego ze chca wrzucic mnie na jakies inne stanowisko za smieszne pieniadze, nadgodzin niema, a MAŁO TEGO, tam nawet nie ma wozkow wysokiego skladowania. Pani w firmie byla "zaskoczona" i uznala ze zle zrozumialem Pania z Manpowera, rekrutantka z Manpower byla "w szoku" ze cos takiego powiedziano mi w firmie. Wypytuja po pol godziny czy interesuje cie ciekawa praca, czy chcislbys sie rozwijac i awansowac, a w rzeczywistosci chca dac ci stanowisko tak "ambitne" ze rece opadaja. Swietnie. Pelen profesjonalizm. NIE POLECAM! Nauczka: Nigdy wiecej pracy przez posrednikow ( szczegolnie tak gównianych ). Pozdrawiam.

olo

Zgadzam się z przedmówcą eee. Nie dość że biorą i tak prowizję za każdego zatrudnionego pracownika gdzie stawka już jest okrojona przez taką agencje, to jeszcze nie potrafią dopilnować spraw kadrowych od których oni są. Te pseudo agencje powinni w cholerę wykopać bo to jest faktycznie żerowanie jak te pasożyty na biednych ludziach!!!!!!.

OnA

Totalna masakra!!! Oferują człowiekowi największe( usunięte przez administratora )na śmieciowych umowach, po czym człowiek zostaje zwolniony na zbity pysk przed samymi świętami i słyszy tylko "przepraszam"!!! To jest jakaś kpina!

rnd

nie poważna firma. sami powiedzieli ze o decyzji pozytywnej czy negatywnej zadzwonią na pewno. kilka razy powtarzała pani i nie zadzwoniła ))) kasę ekonomi czy co. chociaż ja nie pytałem czy będzie dzwonić itd.

Gregory

Zamiast zatrudniać w jakiś normalnych firmach we Wrocławiu, to wolą wysyłać ludzi do kołchozów pracy jak Biskupice Podgórne, czy inne wioski. Oczywiście na śmieciowych umowach (za którymi trzeba co tydzień samemu do biura biegać i się upominać, bo bałwanowaty konsultant zapomniał wydrukować) i za najniższą stawkę.

Zostaw opinię o Manpower Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manpower Polska Sp. z o.o.