Opinie o ManpowerGroup Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ManpowerGroup Sp. z o.o. w Warszawa

Jacek

Fakt jest spora baza ofert pracy w menpower ale zgodze się mają bałagan podczas rekrutacji. Dostałem od nich oferte dla nauczycieli języka francuskiego w Wrocławiu aby podszkolić ich pracowników do placówki którą mają otwierać we francji ale po dwóch etapach cisza i nie bardzo wiem czy to jest normalne u nich http://preply.com/pl/wroclaw/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-francuskiego

Amazon

Bałagan mają przepotężny, nic nie wnoszące prezentacje, wypełnianie papierów na kolanie, zero komunikacji z przyszłym pracownikiem. Być może dlatego, że całym procesem zajmują się dwa młokosy świeżo po studiach(?).

@Amazon

Gdybym nie poczekała, to do rozmowy zwyczajnie by nie doszło. Tylko i wyłącznie z powodu mojej wyrozumiałości oraz cierpliwości, rozmowa ostatecznie odbyła się. Nie wyobrażam sobie, żebym miała pracować dla Firmy, która w taki sposób traktuje ludzi i nie jest dla mnie istotne czy moja kandydatura została odrzucona czy nie.

sprawdziłam

@nelle, uważam że dla osoby, która przeprowadza rekrutację (to przykre co teraz powiem) jest to katastrofa. Taka osoba zwyczajnie wychodzi na osobę niekomptentną, odstrasza i (jak dla mnie) do tej pracy się nie nadaje.

@sprawdziłam

Nadmienię jeszcze że osoba z tej Firmy, która umówiła się ze mną na konkretną godzinę, nie daje znaków życia a osoby które z nią pracują i są w tym czasie w biurze, muszą się za nią tłumaczyć (zwalanie na innych braku kompetencji). Chciałam się skontaktować i dopytać o godzinę, jednak oczywiście ta osoba nie miała przy sobie telefonu służbowego. Średniowiecze.

sprawdziłam

Nie pracowałam ale byłam na rozmowie w sprawie pracy w Manpower Katowice. Pani była bardzo nieprofesjonalna. Po pierwsze umówiła się ze mną na konkretną godzinę ale się spóźniła. Po drugie była nieodpowiednio ubrana i wymalowana jak na imprezę disco (najwyraźniej na makijaż miała czas). Takie zachowanie nie świadczy o Firmie dobrze, pracownik jest reprezentantem Firmy dla której pracuje. Jeżeli ktoś zaprasza mnie na spotkanie w sprawie pracy a potem się spóźnia wymalowany i nieodpowiednio ubrany, to jest to dla mnie brak szacunku. Czy taka Firma, która zatrudnia takie osoby może się cieszyć poważaniem?

logo firmy Serwisant rowerowy

Nina

Mój brat czeka na razie od 10-tego grudnia, to jest 5 dni spóźnienia.

miki

uwazajcie jak wam wyplacaja bo ja do tej pory nie dostalem wyplaty za lipiec i mam czekac do 10 pazdziernika masakra

bleble

przeciez warunki jakie oferuje Manpower to są warunki jakie proponują firmy ;/ to co firma placi pośrednictwu jest poza wyplatą, moja siostra pracowala kiedys w pośrednictwie wiec wiem jak to wygląda. ja pracuje przez Manpower w Gli i jestem zadowolona. Proponują stawkę i albo się godzisz albo nie - to juz Twoja decyzja za ile chcesz pracować.

jebaćagencje
@bleble

nie bleble tylko taka prawda jak kolega napisał-niech sie (usunięte przez administratora) za robote weznma normalna, konstruktywna a nie (usunięte przez administratora) 3/4 kraje pokonczylo pseudo studia dziunie pierdzistolki a teraz robic nie ma komu to sobie wymyslili, ze na wyzysku innych beda zarabiac, wiadomo jest popyt-jest podaz, jakby zaklady nie chcialy wspolpracowac z takimi agencjami to by takie agencje nie istnialy, a drugiej strony jakby takie agencje nie istniale to by cwaniaczki zaklady nie korzystaly z ich uslug; chory (usunięte przez administratora) kraj i tyle, tyle samo agencji co kioskow z tanimi alkoholami, ja to w ogole sie dziwie, ze w tym kraju to sie jeszcze pieniedzmi placi, niech słoikom alkoholem placa oni i tak maja (usunięte przez administratora) za ile robia; taka agencja to jest po to zeby (usunięte przez administratora) studentowi robotke na 2 miesiace w wakacje zalatwic a nie przetrzymywac pracownikow po kilka lat bo juz do tego dochodzi (usunięte przez administratora) pasozyty dziunie pierdzistolki (usunięte przez administratora) jego mac! kazda z tych pan tam pracujacych w tych hujpowerach i sranstadach to zawod: zona albo zawod:corka (usunięte przez administratora) jak ja nienwidze tego narodu debilnego niech (usunięte przez administratora) pieklo pochlonie ta jeban polske!!!

antyobózpracy

wszyscy pośrednicy pracy powinni zostać zdelegalizowani, złodziejstwo i tyle. A pisanie, że znajdują codziennie pracę dla kilku tysięcy ludzi to przekoloryzowany fakt, bo mowa tutaj o pracownikach, którzy nie ukończyli podstawówki albo mają nóż na gardle lub ambicje na poziomie zero. normalni ludzie nie zgadzają się na takie warunki, które oni oferuj (usunięte przez administratora) kraj, wstydzę się, że mieszkam w takiej Polsce.

asia

Czekam na telefon od kierowcy, spakowana i znalazłam ten temat. nieźle

Mateusz

Jednak ściema. Manpower pl. Nie zajmował się tym bo to niby firma belgijska. Gość nie istnieje. Dzwoniłem do Belgii. Pogadalem 20 min z babka i wszystko się wyjaśniło. Nie wysyłajcie pieniędzy!

rozsadny

Ludzie pomyslcie logicznie od 23 lipca jest to ogłoszenie na wielu stronach internetowych czy firma Manpower by to usuneła jakby to było oszustwo?

ada

Ja tez dostałam oferte pracy od Pana Dawida Wozniaka i tez sie zastanawiam czy to nie naciaganie na kase dajcie znac jak ktos bedzie wiedziec cos.

wodzu

@matmar - dostałem dziś także takiego maila, również czekam na informację, z góry dziękuję!!!!!

Lukasz
@wodzu

Czesc. Wyslalem pieniadze na konto wraz ze swoja narzeczona. Gosc Dawid Wozniak nie odpowiada nie odpisuje. to jest jakas totalna sciema. Zbierzmy sie wszyscy i podajmy ta Kur..we na psiarnie niech odzyskuja nasze pieniadze. Mam numer konta oraz potwierdzenie na ktore wysylalismy pieniadze. Moj numer telefonu to 504540908. Razem sie uda odzyskac Pieniadze.

wodzu
@Lukasz

My nie wysylalismy pieniedzy. Nie zaryzykowałem. współczuję kolego, życzę powodzenia w walce z tymi zlodziejami. Dzis dostalem mail od Oktawiana niemczyka, wszystko tak samo, tylko inna nazwa firmy i goscia. banda (usunięte przez administratora) Powodzenia zycze mam nadzieje ze odzyskacie pieniadze!! pozdrawiam

Vecc
@Lukasz

Witam , wraz z Mamą również mieliśmy jechać do Liege. Również wysłaliśmy pieniądze na podany nr konta , telefon wylaczony na e-maile nie odpisuje

geleon
@Vecc

A ja nie współczuję, bo trzeba być skończonym idiotą by coś takiego zrobić. Bardzo dobrze każdemu co wysłał

karolak vanroji
@Vecc

jeszcze są tacy naiwni w naszym społeczeństwie ,pozdrawiam i powodzenia będzie ciężko ja do tej pory nie rozliczyłem się ze swoim krokodylem, Magna-era z Ostrowa.Wlkp porażka nawet nie podejmuję akcji z uwagi na długie łapki mojego byłego bossa???

matmar

Dostałam ofertę pracy podobno z firmy Manpower, pan Dawid Woźniak. Nie mogę się dodzwonić do siedziby żeby zapytać, czy taka osoba faktycznie dla nich pracuje. Mail się nie zgadza, numer telefonu z kosmosu i opłata za mieszaknie - niby nie jest konieczna jeśli ktoś ma swoje zakwaterowanie. Praca w Belgii, ktoś coś wie na ten temat ? Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje.

Mateusz
@matmar

Tez myslimy o tej ofercie , jesli dotarłaś do jakiś informacji w tej kwesti prosze skontaktowac się na adres mateusz.fira@gmail.com

Łukasz
@matmar

Zostalem Oszukany przez Dawid Wozniak Niby koordynator agencji Manpower. Oferta pracy byla zachecajaca,poniewaz bylo w niej wszystko dobrze rozpisane od poczatku do konca. Oczywiscie dla par rowniez. 3 Sierpnia wyslalismy pieniadzeza niby mieszkanie i nie otrzymalismy zadnej umowy. a 7 sierpnia zostal wylaczoiny telefon oraz na maila juz nikt nie odpowiadal. Jestesmy w raz z narzeczona oszukani jak wiele innych osob i chcemy wspolnie polaczyc sily i odzyskac swoje oszczednosci. dlatego proponuje dzwonic na moj numer(usunięte przez administratora)

Vecc
@Łukasz

Dokładnie dane oszusta u nas takie same ,również oferta była dla nas zachecajaca , wszystkie przedstawione informacje nie wyglądały z poczatku na jakies oszustwo dnia 5.08 rozmawialismy z tym Panem przez telefon i bylo niby wszystko w porzadku. Dnia 6.08 juz nie dalo sie dodzwonic do tego pseudo "Koordynatora" a na wiadomosci e-mail rowniez 0 odpowiedzi , umowa również nie została do nas przesłana i zostaliśmy oszukani. Prosimy o wiadomości tutaj od reszty poszkodowanych

wynagrodzenie

Oferują bardzo dobre wynagrodzenie to ile to będzie ? Może ktoś powiedzieć ? 1500 złotych czy mniej ? :) Bo chciałbym wiedzieć zanim cokolwiek im wyślę :) Był ktoś na spotkaniu w Warszawie bo za 1500 złotych to ja nie będę pracował ani nawet za 2000 złotych na rękę więc ile oni zapłacą netto ? To jest agencja więc połowę dla siebie zabiorą i jeszcze dadzą radę bardzo dobre wynagrodzenie dać ? :) Śmierdzi ściemą. Jak na Warszawę to trzeba 2 razy więcej zarabiać żeby się utrzymać niż w reszcie kraju żeby chociaż mieć gdzie mieszkać na kredyt mieć pieniądze , jedzenie, auto ,wczasy za 2 tysiące złotych to jest wegetacja Dlaczego nie piszą stawek jak do pracy za granicą każda agencja podaje stawki

mklo

Dziękuję za wiadomość,tak myślałem???

adam

Miałem niestety okazję pracować dla tej pseudo firmy,i nie polecam nikomu chyba że jesteś desperatem.

Jula

Dziś do mnie też zadzwoniła dziewczyna z Manpower, informując o spotkaniu dot rozmowy kwalifikacyjnej, ale po godzinie jeszcze raz się odezwała, że nie posiada maila do mnie, żeby wysłać zaproszenie. Dziwne... Pójdę na spotkanie w piątek zobaczę na własne oczy co to za aparatka.

waldi993

praca po ciulu niby od 10-12 dni jest okres szkolenia a potem norma ale walaw ciula robiłem 6 dni i na akord mnie wzieli. Przyszło co do czego to robiłem za 30 zł dziennie a dojazdy 15 zł a gdzie jedzenie gdzie papierosy tak jak ja pale . Po drugie ganiaja z terminami jak glupie tak sa w tyle

Radek

Manpower we Wrocławiu to porażka. Totalny bałagan, nikt nic nie wie. W biurze siedzi 10 panienek które przy kawce dyskutują o "imprezkach" i grają w pasjansa, zatrudnione pewnie dzięki doskonałej znajomości "języka francuskiego" albo po rodzinie. Ze wszystkimi sprawami odsyłają do Warszawy bo one nic nie mogą. Już chyba lepsza jest praca na umowie zleceniu niż przez tą nieszczęsną agencję pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ManpowerGroup Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ManpowerGroup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ManpowerGroup Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ManpowerGroup Sp. z o.o.