ManpowerGroup Sp. z o.o.
5 62 33 5 1
Bartosz

A właściwie to jakie benefity są aktualnie w firmie? Czy w ogóle rekrutuje firma ?

Nazwa działu: Handlowy
@Bartosz

Karta multisport i opieka medyczna. Wszystkie oferty są na stronie internetowej, ponadto można również wysłać swoje cv na adres ogólny z informacją w jakim mieście chce Pan pracować i na jakim stanowisku

Michał
@Anonim

Jeżeli pracujesz w ManpowerGroup i znasz firmę od wewnątrz, napisz bardziej szczegółowo o atmosferze i relacjach ze współpracownikami i przełożonym. Szczególnie interesuje mnie jak firma podchodzi do pracownika, można się rozwijać i wiązać swoją karierę zawodową z pracodawcą? Zachęcam Cie do odpowiedzi.

barti kostrzewa
@Michał

Rozwój w firmie..hmm..zawsze jest możliwy. Głównie dzieje się to kosztem np. odejścia osoby z danego działu. Wtedy firma budzi się z ręką w nocniku i nagle jest brainstorm, ktoś wpada na pomysł, zróbmy rekrutację wewnętrzną. Przecież to takie rozwojowe:) Firma jest happy i Ty "rozwijasz" się na nowym stanowisku. Ale ostatnio wychodzą z założenie, że lepiej zatrudnić osobę z zewnątrz bez kompetencji niż dać zarobić wewnętrznemu pracownikowi, który naprawdę zna się na pracy..

Tak3Nie
@Michał

Atmosfera jest świetna, jak w każdej firmie zdarzają się gorsze dni, ale kontakt i relacja z przełożonym jest na stopie koleżeńskiej. Myślę że ciężką pracą zawsze można się rozwijać w konkretnej firmie

TakNie2
@Anonim

W ostatnim czasie dużo się dzieje. Atmosfera w firmie(mówię, tu o warszawskim oddziale) nie tryska optymizmem. W przeciągu 2-3 miesięcy odeszło kilku doświadczonych, wieloletnich pracowników. Część działów sypie się. Kadra budzi się za późno aby zatrzymać dobre osoby..porażka.

Maria
@Anna

Dlaczego w przeciągu tak krótkiego czasu odeszło tyle osób? Czy było to spowodowane zatrudnieniem nowych pracowników? Firmy prowadząc zewnętrzne rekrutacje na wyższe stanowiska robią to z myślą o nowych pomysłach, które wniesie dana osoba, aby poprawić rozwój w firmie. Uważasz, że obejmując takie stanowisko będziesz w stanie wnieść do firmy pomysły, które pomogą w jej rozwoju?

@Maria

@Maria Odchodzą, ponieważ widzą co się dzieje i mają dość kiepskiej atmosfery, niskich zarobków w porównaniu do tego co proponuje rynek. Problem nie jest w pracownikach tylko w kadrze zarządzającej..

Mieczysław
@Anna

Jeżeli uważasz, że problem jest w kadrze zarządzającej firmą ManpowerGroup, to może mogłabyś napisać, czy próbowaliście może wraz z pozostałymi pracownikami w jakikolwiek sposób zgłosić swoje uwagi pracodawcy? Napisałaś w komentarzu o dość kiepskiej atmosferze. Myślę, że to kwestia, którą można z powodzeniem poprawić przy odrobinie zaangażowania zarówno pracowników, jak i pracodawcy.

TakNie3
@Mieczysław

Uwagi zgłaszane są przez pracowników w badaniach prowadzonych przez ManpowerGroup co kilka miesięcy. Dziwnym trafem w przeciągu kilku ostatnich badaniach kadra zarz. nie była pozytywnie oceniana(nadal brak wyciągniętych wniosków). A atmosfera, hmm..jeśli firma nie szanuje pracowników, to nic dobrego z tego nie będzie. Obsadzenie stanowisk "koleżkami", kurczowe trzymanie się za rączki i klepanie się po ramieniu..

Jerzy
@Bartosz

Pracowałam i tam nie ma benefitów, karta sportowa kosztuje blisko 80 zł ... Brak szkoleń zewnętrznych, brak bonów świątecznych, brak brak brak, tyle że fajna lokalizacja

Ewa
@Jerzy

Jak wiadomo, konkurencyjny pakiet benefitów jest jednym z czynników, który pomaga zapobiegać rotacji pracowników. Szkoda więc, że w ManpowerGroup nie oferuje się żadnych dodatków. A co z prywatną opieką medyczną? Czy chociaż na to można liczyć w tej firmie?

@Ewa

Jest opieka medyczna i premie roczne.

Waldek Nowy wpis
@Anonim

Tak jasne CV to w systemie nie przechodzi wysyłam i błąd

Anonim Nowy wpis
@Waldek

W systemie trzeba potwierdzić swój mail dodany do bazy wtedy cv powinno się zapisać. W poprzednim komentarzu chodziło o wiadomość na maila.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy w ManpowerGroup Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Andrzej Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) i kilometr mułu. Nie potrafią dopilnować najprostszej czynności jaką jest choćby zgłoszenie pracownika do ZUS

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do ManpowerGroup Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GazetaPraca.pl, ostatnio dodali 19 grudnia.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anonim

Lubię atmosferę w ManpowerGroup Sp. z o.o. za: Ludzie tworzą te firmę, tu nie można zaprzeczyć. Świetna atmosfera, benefity, możliwość rozwoju i wsparcie współpracowników - to się ceni.

Alicja

W swojej wypowiedzi poruszyłeś kwestie podejścia do nowego pracownika. Chciałabym jednak również wiedzieć, jak wygląda wdrażanie go do firmy? Mam tu na myśli przeprowadzanie dla niego wstępnych szkoleń z funkcjonowania ManpowerGroup i BHP.

TakNie

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja manpower na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kwidzyn i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Zainteresowany

Czy firma normalnie działa? Szkoda, że przestaliście pisać

glaco

również rzuciło mi się w oczy że szukają takiego człowieka. Bardziej ciekawi mnie jednak praca jako spawacz

glaco

oczywiście, że ludzie korzystają. Może nie będę robił tutaj reklamy innym agencjom pracy, ale Manpower i może tak naprawdę jeszcze 1 albo 2 na naszym rynku liczą się najbardziej. Po za tym przemawia za nimi duże doświadczenie i fakt , że wysłali do pracy już tysiące Polaków z naprawdę dobrym skutkiem

JAHOF

Firma manpower szuka nowych pracowników, pojawiło się właśnie ogłoszenie że szukają ludzi do pracy. Nie wiem jak wy, ale ja uważam że oferta godna zainteresowania. Co wy na to? Manpower Group  Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego klienta z branży kosmet... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723174?keywords=&region=

bożena

slawek - 2012-11-16 19:51:10 kasia - 2012-11-07 09:30:33 masz racje wszystko jest do niczego teraz i ManPower i Worka nie będzie i pracy tez nie czy wiecie gdzie jest biuro Manpower teraz? w Jabilu zostało logo a pomieszczeniu siedzi pani z WORKSERWIS jaja jakieś dosłownie[usunięte przez moderatora]

slawek

kasia

mario

no i już nie jest dobrze ,jak był ManPower to wszystko było na miejscu wszystkie zaświadczenia i umowy dzień przed teraz robią się schody ,trudny kontakt z Work Serwis i wszystko do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..i zresztą zaraz koniec pracy już rozbierają linie :-((

Kasia

ja też się zgadzam , najwazniejsze że jest praca a zarobki sa takie takie same

Kasia

ja jestem zadowolona pracuje sezonowo za granica , jak wracam do Kwidzyna zawsze moge liczyć na MANPOWER :-)

TakNie

pracuje od listopada i nie mam zadnych zastrzezen

Mario

zgadzam się z Tobą, jestem zadowolony, biuro na miejscu, kasa na czas i zarobki u pracodawcy uzytkownika są bardzo motywujące, pracuje w Firmie produkujacej telewizory, a trzy ostatnie lata pracowałem w innej fabryce w Kwidzynie, gdzie zarabiałem o wiele mniej a dodam że pracowałem na tym samym stanowisku (...)

Zostaw opinię o ManpowerGroup Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ManpowerGroup Sp. z o.o.