ManpowerGroup Sp. z o.o.
counter
4 69 49 5 1

Generalnie to co opowiadają rekruterki na rozmowie rekrutacyjnej to nie ma pokrycia z rzeczywistością. Sprzedaz sprzedaż i nierealne gole. Nawet szefowie wiedza ze to nierealne cele, ale zasada jest prosta. Trzeba mówić to co chca usłyszeć i robic swoje. Nie znają sie na ITO wcale. Nie maja pojęcia o realiach tej branży. Na premie marna szansa dla nowego. Niestety co lepsze kąski są rozdane. Albo po starych pracownikach, albo dla proservii - tez starych pracownik. Dlatego warto negocjować. Aktualnie nikt tam nie chce pracować. Tyljo desperaci bez perspektyw. Ja sie do nich zaliczam :) ale dostalem na dzien dobry 11000 brutto + forda focusa z paliwem. Da sie wiecej. Odszedlem do polskiej firmy po 2 latach. Unikajcie experisa i manpowergroup stres, brak profesjonalizmu, brak kompetencji.

Tak18Nie
Bartosz

A właściwie to jakie benefity są aktualnie w firmie? Czy w ogóle rekrutuje firma ?

Dominik

Jak sytuacja u Was? Warszawa mp obciął pensje od 5 do podobno 30% podstawy ( mi 10%) Wysłali kogo sie dało na opieke i na l4 na dziecko. Pewnie w pierwszej kolejności beda zwalniać tych na śmieciowych. A co w exp ?

TakNie3

TakNie3
@Dominik

Wrocław wraca do gry, pensje pocięte. Ludzie wracaja do biura. Kochamy mp i płacimy konsultantom 3300 brutto, wszyscy sa zmotywowani, wszyscy chca pracować. Wszyscy kochamy MP. A (usunięte przez administratora)za 35000 to jakas pomyłka... kolejna

Mariusz
@Dominik

Info z ostatniej chwili od lipca zwalniać tych którzy nie robią wyniku. Korona time, przykro mi...

Tak2Nie1
@Dominik

Mp obcina pensje by potem dać Ci niższą odprawę zwalniając z przyczyn ich dotyczących (sytuacja ekonomiczna). Mi też wycieli taki numer.

Były pracownik Nowy wpis
@Mariusz

Brzmi dokładnie jakby pisał to ktoś z samej góry MP....czyżby był to Pan MZ??? MP to tragiczna firma z wieloma osobami które zajmują się gierkami i manipulanctwem.

GG Nowy wpis
 Problem

Mi obciął 50%, aby dać 50% odprawy przy zwolnieniu

Tak18Nie
Alicja Nowy wpis
@Były pracownik

Stres to najważniejszy czynnik z uwagi na który nie da się tam długo wytrzymać. Moja "kierowniczka" nie dość że w niczym mi nie była w stanie pomóc, to jeszcze wytykała każde potknięcie, Praca do 20:00 to u nich standard. Oczywiście oficjalnie nikt tego nie rozlicza,

TakNie

Nie rozliczają nadgodzin. Maile i telefony o godzinie 19-20 zdarzają się prawie codziennie, co więcej jeśli nie odpiszesz na maila, to będziesz na pewno nie zostanie ci to zapomniane. Nie da się zaplanować przy takim sposobie pracy co będzie się robić wieczorem. Co więcej, jeśli zająkniesz się w sprawie odbioru nadgodzin szybko można dostać wypowiedzenie - osobiście znam w tej firmie 2 takie przypadki. Oficjalnie nadgodzin nie ma.

Tak2Nie
Alicja Nowy wpis
@Były pracownik

Mi również nie rozliczyli nadgodzin za cały przepracowany okres. Co więcej przedłużyli mi umowę na rok, a po tygodniu dostałam wypowiedzenie.

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Kandydat

Poszedłem na rozmowę bo słyszałem że fajne dzidy rekrutują. I co? I niestety pasztety. Miały ssać jak odkurzacz, ale brzydziłem się. Jedna świnia gruba krowa, reszty nie widziałem bo rzygłem i wyszłem. Szkoda czasu

Tak6Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

TakNie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

@Pytanie

Jeżeli osoba wykonuje wzorowo swoje obowiązki i wykazuje się kreatywnością, nie boi się nowych zadań to awans jest kwestią czasu.

Dorota

Serio? Ja mam 3700 brutto

Szymon

Śląsk sie trzyma. Fulosz jak murorz, a z kapsy ci cymynt leci. Niych tobie Pon Bóczek poszczyńści.

Bartosz

@Bartosz

Karta multisport i opieka medyczna. Wszystkie oferty są na stronie internetowej, ponadto można również wysłać swoje cv na adres ogólny z informacją w jakim mieście chce Pan pracować i na jakim stanowisku

Michał
@Anonim

Jeżeli pracujesz w ManpowerGroup i znasz firmę od wewnątrz, napisz bardziej szczegółowo o atmosferze i relacjach ze współpracownikami i przełożonym. Szczególnie interesuje mnie jak firma podchodzi do pracownika, można się rozwijać i wiązać swoją karierę zawodową z pracodawcą? Zachęcam Cie do odpowiedzi.

barti kostrzewa
@Michał

Rozwój w firmie..hmm..zawsze jest możliwy. Głównie dzieje się to kosztem np. odejścia osoby z danego działu. Wtedy firma budzi się z ręką w nocniku i nagle jest brainstorm, ktoś wpada na pomysł, zróbmy rekrutację wewnętrzną. Przecież to takie rozwojowe:) Firma jest happy i Ty "rozwijasz" się na nowym stanowisku. Ale ostatnio wychodzą z założenie, że lepiej zatrudnić osobę z zewnątrz bez kompetencji niż dać zarobić wewnętrznemu pracownikowi, który naprawdę zna się na pracy..

Tak4Nie
@Michał

Atmosfera jest świetna, jak w każdej firmie zdarzają się gorsze dni, ale kontakt i relacja z przełożonym jest na stopie koleżeńskiej. Myślę że ciężką pracą zawsze można się rozwijać w konkretnej firmie

TakNie2
@Anonim

W ostatnim czasie dużo się dzieje. Atmosfera w firmie(mówię, tu o warszawskim oddziale) nie tryska optymizmem. W przeciągu 2-3 miesięcy odeszło kilku doświadczonych, wieloletnich pracowników. Część działów sypie się. Kadra budzi się za późno aby zatrzymać dobre osoby..porażka.

Maria
@Anna

Dlaczego w przeciągu tak krótkiego czasu odeszło tyle osób? Czy było to spowodowane zatrudnieniem nowych pracowników? Firmy prowadząc zewnętrzne rekrutacje na wyższe stanowiska robią to z myślą o nowych pomysłach, które wniesie dana osoba, aby poprawić rozwój w firmie. Uważasz, że obejmując takie stanowisko będziesz w stanie wnieść do firmy pomysły, które pomogą w jej rozwoju?

@Maria

@Maria Odchodzą, ponieważ widzą co się dzieje i mają dość kiepskiej atmosfery, niskich zarobków w porównaniu do tego co proponuje rynek. Problem nie jest w pracownikach tylko w kadrze zarządzającej..

Mieczysław
@Anna

Jeżeli uważasz, że problem jest w kadrze zarządzającej firmą ManpowerGroup, to może mogłabyś napisać, czy próbowaliście może wraz z pozostałymi pracownikami w jakikolwiek sposób zgłosić swoje uwagi pracodawcy? Napisałaś w komentarzu o dość kiepskiej atmosferze. Myślę, że to kwestia, którą można z powodzeniem poprawić przy odrobinie zaangażowania zarówno pracowników, jak i pracodawcy.

TakNie4
@Mieczysław

Uwagi zgłaszane są przez pracowników w badaniach prowadzonych przez ManpowerGroup co kilka miesięcy. Dziwnym trafem w przeciągu kilku ostatnich badaniach kadra zarz. nie była pozytywnie oceniana(nadal brak wyciągniętych wniosków). A atmosfera, hmm..jeśli firma nie szanuje pracowników, to nic dobrego z tego nie będzie. Obsadzenie stanowisk "koleżkami", kurczowe trzymanie się za rączki i klepanie się po ramieniu..

Jerzy
@Bartosz

Pracowałam i tam nie ma benefitów, karta sportowa kosztuje blisko 80 zł ... Brak szkoleń zewnętrznych, brak bonów świątecznych, brak brak brak, tyle że fajna lokalizacja

Tak3Nie
Ewa
@Jerzy

Jak wiadomo, konkurencyjny pakiet benefitów jest jednym z czynników, który pomaga zapobiegać rotacji pracowników. Szkoda więc, że w ManpowerGroup nie oferuje się żadnych dodatków. A co z prywatną opieką medyczną? Czy chociaż na to można liczyć w tej firmie?

@Ewa

Jest opieka medyczna i premie roczne.

Waldek
@Anonim

Tak jasne CV to w systemie nie przechodzi wysyłam i błąd

@Waldek

W systemie trzeba potwierdzić swój mail dodany do bazy wtedy cv powinno się zapisać. W poprzednim komentarzu chodziło o wiadomość na maila.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 241 dni.

Czy w ManpowerGroup Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

TakNie2
Andrzej

(usunięte przez administratora) i kilometr mułu. Nie potrafią dopilnować najprostszej czynności jaką jest choćby zgłoszenie pracownika do ZUS

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 342 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do ManpowerGroup Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GazetaPraca.pl, ostatnio dodali 19 grudnia.

TakNie5
Anonim

Lubię atmosferę w ManpowerGroup Sp. z o.o. za: Ludzie tworzą te firmę, tu nie można zaprzeczyć. Świetna atmosfera, benefity, możliwość rozwoju i wsparcie współpracowników - to się ceni.

Alicja

W swojej wypowiedzi poruszyłeś kwestie podejścia do nowego pracownika. Chciałabym jednak również wiedzieć, jak wygląda wdrażanie go do firmy? Mam tu na myśli przeprowadzanie dla niego wstępnych szkoleń z funkcjonowania ManpowerGroup i BHP.

TakNie

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja manpower na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kwidzyn i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Zainteresowany

Czy firma normalnie działa? Szkoda, że przestaliście pisać

glaco

również rzuciło mi się w oczy że szukają takiego człowieka. Bardziej ciekawi mnie jednak praca jako spawacz

glaco

oczywiście, że ludzie korzystają. Może nie będę robił tutaj reklamy innym agencjom pracy, ale Manpower i może tak naprawdę jeszcze 1 albo 2 na naszym rynku liczą się najbardziej. Po za tym przemawia za nimi duże doświadczenie i fakt , że wysłali do pracy już tysiące Polaków z naprawdę dobrym skutkiem

JAHOF

Firma manpower szuka nowych pracowników, pojawiło się właśnie ogłoszenie że szukają ludzi do pracy. Nie wiem jak wy, ale ja uważam że oferta godna zainteresowania. Co wy na to? Manpower Group  Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego klienta z branży kosmet... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723174?keywords=&region=

bożena

slawek - 2012-11-16 19:51:10 kasia - 2012-11-07 09:30:33 masz racje wszystko jest do niczego teraz i ManPower i Worka nie będzie i pracy tez nie czy wiecie gdzie jest biuro Manpower teraz? w Jabilu zostało logo a pomieszczeniu siedzi pani z WORKSERWIS jaja jakieś dosłownie[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o ManpowerGroup Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ManpowerGroup Sp. z o.o.