ManpowerGroup Sp. z o.o.

Adres: Prosta 68, 00-838 Warszawa

NIP: 5262493733 REGON: 16863993 KRS: 0000062137

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opinie o ManpowerGroup Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Bartosz
 Opinia

A właściwie to jakie benefity są aktualnie w firmie? Czy w ogóle rekrutuje firma ?

Anonim
Nazwa działu: Handlowy
@Bartosz 11.04.2019 11:17

Karta multisport i opieka medyczna. Wszystkie oferty są na stronie internetowej, ponadto można również wysłać swoje cv na adres ogólny z informacją w jakim mieście chce Pan pracować i na jakim stanowisku

Anonim
 Opinia

Lubię atmosferę w ManpowerGroup Sp. z o.o. za: Ludzie tworzą te firmę, tu nie można zaprzeczyć. Świetna atmosfera, benefity, możliwość rozwoju i wsparcie współpracowników - to się ceni.

Alicja
 Opinia

W swojej wypowiedzi poruszyłeś kwestie podejścia do nowego pracownika. Chciałabym jednak również wiedzieć, jak wygląda wdrażanie go do firmy? Mam tu na myśli przeprowadzanie dla niego wstępnych szkoleń z funkcjonowania ManpowerGroup i BHP.

Opinia

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja manpower na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kwidzyn i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Zainteresowany
 Opinia

Czy firma normalnie działa? Szkoda, że przestaliście pisać

glaco
 Opinia

również rzuciło mi się w oczy że szukają takiego człowieka. Bardziej ciekawi mnie jednak praca jako spawacz

glaco
 Opinia

oczywiście, że ludzie korzystają. Może nie będę robił tutaj reklamy innym agencjom pracy, ale Manpower i może tak naprawdę jeszcze 1 albo 2 na naszym rynku liczą się najbardziej. Po za tym przemawia za nimi duże doświadczenie i fakt , że wysłali do pracy już tysiące Polaków z naprawdę dobrym skutkiem

JAHOF
 Opinia

Firma manpower szuka nowych pracowników, pojawiło się właśnie ogłoszenie że szukają ludzi do pracy. Nie wiem jak wy, ale ja uważam że oferta godna zainteresowania. Co wy na to? Manpower Group  Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego klienta z branży kosmet... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723174?keywords=&region=

Tak1Nie
bożena
 Opinia

slawek - 2012-11-16 19:51:10 kasia - 2012-11-07 09:30:33 masz racje wszystko jest do niczego teraz i ManPower i Worka nie będzie i pracy tez nie czy wiecie gdzie jest biuro Manpower teraz? w Jabilu zostało logo a pomieszczeniu siedzi pani z WORKSERWIS jaja jakieś dosłownie[usunięte przez moderatora]

slawek

kasia

mario
 Opinia

no i już nie jest dobrze ,jak był ManPower to wszystko było na miejscu wszystkie zaświadczenia i umowy dzień przed teraz robią się schody ,trudny kontakt z Work Serwis i wszystko do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..i zresztą zaraz koniec pracy już rozbierają linie :-((

Kasia
 Opinia

ja też się zgadzam , najwazniejsze że jest praca a zarobki sa takie takie same

Kasia
 Opinia

ja jestem zadowolona pracuje sezonowo za granica , jak wracam do Kwidzyna zawsze moge liczyć na MANPOWER :-)

Opinia

pracuje od listopada i nie mam zadnych zastrzezen

Mario
 Opinia

zgadzam się z Tobą, jestem zadowolony, biuro na miejscu, kasa na czas i zarobki u pracodawcy uzytkownika są bardzo motywujące, pracuje w Firmie produkujacej telewizory, a trzy ostatnie lata pracowałem w innej fabryce w Kwidzynie, gdzie zarabiałem o wiele mniej a dodam że pracowałem na tym samym stanowisku (...)

Zostaw opinię o ManpowerGroup Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie