Opinie o ManpowerGroup Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ManpowerGroup Sp. z o.o. w Warszawa

Chętny

Wzięli ode mnie cv, nic konkretnego nie odpisali, automat wysyła odpowiedzi, wydaje mi się, że zbierają tylko cv do bazy danych, a potem cisza, nawet nie odpisują na maile dotyczące prośby usunięcia dokumentów z ich bazy kandydatów, ponawiają cały czas te same ogłoszenia o pracę, chyba tylko po to, żeby powiększyć swoje zasoby. Absolutnie nie polecam.

Ktoś

Nie polecam, w ogłoszeniu jest napisane jedno, a potem pani dzwoni i okazuje się że nagle jest wymagane niewiadomo jakie doświadczenie i znajomość języka obcego i ona biedna nie może zarekomendować do pracodawcy. Więc pytanie, dlaczego nie napisali tego w ogłoszeniu?

zxc

Wiecie, co jest fajne? Że skończy się latanie na do niczego nieprowadzące pseudorekrutacje w takich firemkach. Teraz przez lata ludzie będą się dwa razy zastanawiać przy każdym wyjściu, czy na pewno jest ono warte ryzykowania podłapania jakiegoś świństwa. I raczej nie będą się telepać zatłoczonym metrem czy autobusem przez pół miasta, żeby odpowiadać na idiotyczne pytania typu co zmotywowało do ubiegania się o pracę albo jaki jest ulubiony kolor. Takie wygłupy będą już możliwe tylko przez telefon, gdzie łatwo się rozłączyć i nie ma frustracji z powodu zmarnowanego czasu (i czasem także pieniędzy na dojazd). Do samej pracy też rzadziej będzie się jeździć, a częściej załatwiać wszystko przez internet. Rekrutacje będą odbywać się praktycznie w 100% zdalnie, a praca częściowo. Ta cała pandemia ma swoje plusy.

PM

Niestety ale firma Experis czy Manpower wykazuje sie wielkim brakiem szacunku. Perfidnie lamia dane slowo, oraz maja "wlasna interpretacje" umow... z przykroscia informuje ze NIGDY WIECEJ nie nawiaze z nimi wspolpracy a mysle ze Uokik chetnie sie przygladnie ich praktykom... WIELKI WIELKI NEGATYW

@PM

Możesz coś więcej napisać co konkretnie masz na myśli?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zbierają tylko cv.

Kdk

Atakują na rozmowie, strasznie nie profesjonalni, jak najdalej od nich

@Kdk

Masz na myśli rozmowę kwalifikacyjną? W jaki sposób atakują? Mógłbyś podać konkretne pytania, które padły podczas tego spotkania?

kdk
@Michał

Ciężko teraz mi przypomnieć sobie pytania jakie padły na rozmowie, ale rozmowa była bardzo napięta, Pani prowadząca była bardzo nie miła, atakowała Cię dziwnymi pytaniami, potrafiła 4 razy zadać to samo pytanie, aż miało się ochotę powiedzie ; halo pytała Pani o to już 4 razy, tępa jakas?'' Cała rozmowa trwała wieczność ok 2-3 h, nie rozumiem tylko po co.. skoro na samym początku Pani powiedziała że ; nie mam doswiadczenia, nie nadaje sie do tego, nikt mi tyle nie zaplaci itp.

Ludzie!!!! Omijajcie te firme szerokim łukiem. Banda oszustów i tyle kłamią i tak oszukują ludzi z wypłatą że szok.

Czy często w firmie Manpower Polska zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Onaona1234

Niestety tak.

Miesiąc temu byłam na rozmowie o pracę do zakładu M-e. po 2 tygodniach dzwoni do mnie Pani z propozycją innej pracy w zakładzie A-n . ale tylko na kilka dni, więc się jej pytam czy w zakładzie M-e. praca jest już nieaktualna , stwierdziła że nadal jest , obiecali się odezwać i do tej pory cisza . Dzwoniłam do nich 2 razy ale nawet nie oddzwonili.

Marzena
@Kasia

Przykro mi, niestety takie sytuacje się zdarzają. I co zamierzasz teraz zrobić, będziesz ponownie aplikować do Manpower Polska? Nie napisałaś nic o tym, jaka to miała być praca.

@Marzena

aplikować? no nie bądź śmieszna xD

Marzena
@Kasia

@Kasia Rozumiem, że możesz być zdenerwowana z powodu zaistniałej sytuacji. Napisz proszę jeszcze, jakie masz ogólne wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Marzena

Czemu ludzi okłamujecie z pracą? tak was wytresowali? w jakim celu zbieracie cv od ludzi? , na co wam one jak i tak nie macie zamiaru nikogo wysłać do pracy? nawet nie raczycie oddzwonić. macie odpowiedzieć na pytania!

Iza
@Kasia

Kasia, spokojnie. Wiem, że jesteś poddenerwowana tą sytuacją, ale może jednak pomożesz mi i opowiesz, jakie wstępnie warunki zatrudnienia zaproponowali Ci w Manpower? Byłaś chyba z nich zadowolona skoro chciałaś się zatrudnić?

Manpower zbiera tylko cv a tak naprawdę to nikogo nie szukają , człowiek jest zainteresowany a oni mają go w (usunięte przez administratora) szukają żeby tylko nie znaleźć. Te ogłoszenia na ich stronie to jedna wielka lipa.

L.

Pani Katarzyna z Manpower Wrocław zero profesjonalizmu. Myśli, że jak przyjmuje kogoś na produkcję to jest to zwykły robol i można mu wszystko wcisnąć... Mój mąż chciał znaleźć lepiej płatną pracę, bo spodziewamy się dziecka, skusiła go pani, która podała atrakcyjną kwotę netto, jak się okazało, była to kwota brutto (mąż już na rozmowie się upewniał w tym temacie, a jest po studiach więc sporo rozumie ;)), a umowa na 1/2 etatu...mąż odrzucił wcześniej dwie propozycje ponieważ ta wydawała mu się atrakcyjniejsza. Jak się okazuje, mógł już dawno pracować za lepsze pieniądze i na umowę bezpośrednio z firmą. Przy podpisaniu umowy z Manpower, co nie bez powodu odbywało się dopiero w pierwszym dniu pracy, pani robiła z niego głupa, że pewnie czegoś nie zrozumiał. Myślę, że powinna teraz bardziej uważać na to co mówi, tym razem nie trafiła na idiotów.

Jarek
@L.

Dokładnie tak jest!Dziwię się,że w 2019 roku pozwala się w Polsce na taką działalność. 1/2 etatu to tak naprawdę pełny etat.Pracuje się 40 godzin tygodniowo.Brak jakiegokolwiek zainteresowania losem pracowników.Liczy się tylko ilość złapanych dusz. Jeśli zakłady nadal będą szły na łatwiznę i zatrudniały ludzi poprzez takie agencje to ciągły brak rąk do pracy mają zapewniony.

@Jarek

Jak nie Polacy to Ukraiñcy inni po za kraju przyjdą ,choć zagranica kusi ich większymi zarobkami .

Poszukujący

Na jakie stanowiska poszukują do NGK ? Jakie warunki a po jakim czasie można przejść pod firmę , czy lepiej do Neextera ,Plastic Omnium , Roca ,Kirchoffu , Hlu ,Aiut,BMZ,Johnson Mattey,ZF ,HP,Logstor? o tych firmach słyszałem sporo i że jak iść to do tych firm ,niech się wypowie kto ma wiedzę na temat tych firm pracował albo pracuje .Ps:idzie ktoś do Amazonu na Bojkowską jak o otworzą ?

@Poszukujący

Pracowałem 5 lat w Tenneco mi.n i uznałem że pójdę gdzieś indziej . Mam uprawnienia na Suwnice 0 -kabinową też , wszystkiego kategorie wózków .Chyba że polecacie co innego po za strefą np Bumar czy Hutę ? albo na kopalnię najlepiej iść ?

Zenada

Umawiaja sie na rozmowe o prace ( kaza samemu drukowac swoje cv i przynosic .. ) a potem na umowiona godzine sie nie pojawia rekruter i nawet laskawie telefonu nie odbierze. Stracony czas i pieniadz.

Katrinaaa

Nigdy więcej rekrutacji z ta firmą człowiek po studiach tytuł magistra a rekrutantki nie przygotowane do pełnienia roli rekruterki wymalowane usta na czerwono i do tego nie znające języka ,na który zostałam zgłoszona do firmy! Ukrainki rekrutujcie swój naród! !!!

Azaza

Manpower Bolesławiec. Firma zatrudnia tylko przez pośrednika a tu obsługa pracownika na poziomie administracyjnym ...tragedia. W teorii biuro czynne a w praktyce przychodzi się i całuje klamkę, kontakt telefoniczny to loteria raz odbiorą raz nie. Nie polecam ale jeszcze jakiś czas musze pracować przez to.

Darecki

Uwaga na Valerius Kornak jest złodziejem pracował wcześniej w manovi

marschmallow

Nie polecam agencji! Już od pierwszej rozmowy telefonicznej gdzie pani nie wiedziała do końca na jakie stanowisko rekrutuje, na jakich warunkach i na jaki okres! Agencja jest tylko od tego żeby podpisać umowę. Przez cały okres trwania umowy za każdym razem jak miałam jakieś pytania czy wątpliwości to osoba z która się kontaktowałam była bardzo niekompetentna i często nie potrafiła mi udzielić wszystkich informacji. W momencie podpisywania umowy nie zostałam poinformowana o możliwości wykupienia opieki medycznej czy karty Multisport. Wszytkich informacji musiałam zasięgać u kolegów również zatrudnionych przez Manpowera... Bardzo nieprofesjonalna i nierzetlena firma! Unikać jak ognia...

Zbigniew
@marschmallow

Czytając Twój wpis, nasunęło mi się jedno pytanie. Mianowicie jak to się stało, że trafiłaś do pracy akurat za pośrednictwem agencji Manpower Polska? W Warszawie jest duża ilość biur, które pośredniczą w zatrudnieniu, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy agencję polecił Ci znajomy, czy może znalazłaś ogłoszenie, które odpowiadało Twoim preferencjom. Ciekawi mnie to, dlatego, proszę o odpowiedź.

Nie polecam tej agencji. Pan Łukasz W. o prace w Brodnicy przekonywał mnie miesiąc czasu i obiecywał wszystko. Po podpisaniu umów kwota całkiem inna niż obiecał przy rozmowie, w umowie nie było napisane dodatki i premie czyli tego nie ma. Pracownika po podpisaniu umowy mają gdzieś. Nie ważne dla nich ze się zrobiło 50 km i wysłała firma pracownika powrotem do domu. Manpower telefonów nie odbiera. Nie polecam! !!!

Malwa

Ja tez pracowałam przez Manpower 6 miesięcy i tez miałam dodatki i premie. Aż sprawdziłam swoją starą i nie ma ich zapisanych w umowie (chyba nie muszą być) ale są wypłacane do pensji. Nigdy nie miałam problemów z Manpower w Brodnicy - wszystko na czas, mili telefony też odbierają albo oddzwaniają, wypałatę miałam taką jak obiecali ale trzeba było się narobić. Teraz pracuje już przez zakład i szczerze to wolałabym wrócić bo przez agencję można wiele rzeczy szybciej załatwić. Tego Pana Łukasza też znam - nigdy nie miałam z nim problemów więc nie zgodzę się z powyższym ale każdy ma swoje zdanie.

Katarzyna Anna Nowak
@Malwa

Wydaje mi się, że należy Pani do koordynatorek lub / i pracuje w tej agencji. Na 30 negatywnych komentarzy, tylko jeden, Pani komentarz pozytywny. Bardzo mało wiarygodna jest Pani wypowiedź. Te same osoby, które Pani chwali, byli skrytykowani przez innych kilkadziesiąt razy. Także proszę nie robić z siebie, jak i z innych ludzi, glupsza niż jest w rzeczywistości. A jeżeli jest Pani Polka, to Kraj powinien się wstydzić za takiego obywatela, który próbuje swoim komentarzem, skłonić tudzież nakłonić innych na współpracę z Firmą, która w tak bezczelny sposób oszukuje maluczkich ludzi, którzy nie znają języka, którzy próbują zarobić na życie i w wielu przypadkach utrzymać rodzinę, przez co są z dala od nich nierzadko kilka miesięcy. Nawet jeżeli jest Pani tylko pracownikiem Manpower, musi Pani wiedzieć jak bardzo firma jest niekompetentna I zarabia na krzywdzie swoich pracowników. I skoro tak Pani wychowala Agencje, dlaczego robi to Pani anonimowo? Proszę się podpisać z imienia i nazwiska. Z całego serca nie pozdrawiam.

@Malwa

Ile pani zapłaciła ta,,agencja pracy,, żeby tak pani ładnie pisała? Bardzo dużo opinii jest negatywnych,w tym moja,mojego brata,rodziny,znajomych,przyjaciół.

Jarek

Najgorsza firma w jakiej robiłem, jeżdżę już 6 lat na Niemcy przez nich byłem 3 miesiące i całe 3 miesiące byłem na 6 klasie podatkowej. Osobiście im potwierdzenie z finamzamt dostarczyłem że jestem na 1 klasie podatkowej, 18 grudnia, wypłata w styczniu itak z 6 grupy podatkowej liczona do tego się nie zgadza! Najgorsza możliwa firma, nie polecam! Moje sugestie dla Manpower Polska: Zwolnijcie księgowych

@Jarek

Najgorsza firma.Kazali zrobić badania lekarskie,i już miałam podjąć pracę.Potem mnie poinformowali,że mam czekać.Czekałam 2 tygodnie,nikt nie skontaktował się ze mną,dzisiaj już pracuję,na własną rękę poszukałam pracy.Pracują tam ludzie nie poważni.

@Olcik

Ta agencja,co pisałam znajduje się w Łodzi.Ludzie nie poważni tam pracują,dają ludziom tylko nadzieje na pracę.Nie polecam nikomu tej,,agencji pracy,,

Zezo

Jak każda agencja oszukują roboty majaw (usunięte przez administratora) ale poco dać lepiej kłamać że nie ma zresztą gdzie bym nie poszła tak robią to jest polska właśnie jedne (usunięte przez administratora) kłamstwo (usunięte przez administratora) grunt że te (usunięte przez administratora) maja robote

Dorota
@Zezo

Muszę Ci najpierw przypomnieć o regulaminie serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Bardzo proszę, zawsze tu pamiętaj o stosowaniu kulturalnego słownictwa. Wyraźnie widać, że masz złe mniemanie o firmie Manpower Polska. Jednak Twoja wypowiedź jest trochę chaotyczna, a przez to nie do końca zrozumiała. Powiedz na początek, jak długo zatrudniałeś się poprzez tę agencję pracy?

@Dorota

Mam również jak najgorsze zdanie o waszej agencji pracy.Mieszkam w Łodzi,miałam podjąć pracę przez agencję,szybko kazano mi zrobić badania lekarskie.Potem mnie poinformowano,że mam czekać na telefon.Przez 2 tygodnie nikt nie kontaktował się ze mną.Dzisiaj już pracuję,sama sobie pracę znalazłam,bez ich łaski.Nie polecam nikomu tej agencji pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ManpowerGroup Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ManpowerGroup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ManpowerGroup Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ManpowerGroup Sp. z o.o.