KAEFER S.A.

3 Dodaj opinię
KAEFER S.A.
3 303 424 5 1
Kolega
Nazwa działu: Produkcja

Jest Spoko

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest umowa w firmie KAEFER S.A.? Wiecie czy jako Specjalista Ds. BHP zatrudniają na zlecenie?

Malas

Poszukują spawacza elektroda stawka 16 pln brutto za godz. Jak spawacz spawa to dostanie 3 pln za godzinę extra. Jakieś premie.. także można się spodziewać 23 pln brutto na godzinę...

Zobacz wszystkie opinie (424)

Specjalista Ds. Zakupów 2018-06-26 12:01 przez TG

Przebieg rekrutacji

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Pytania

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Witamy WIEZAT w KAEFER S.A.❗️❗️❗️

Z radością informujemy, że 1 października 2019 roku spółka WIEZAT Sp. z o.o. stała się częścią KAEFER S.A.

Będziemy kontynuować i rozwijać działalność prowadzoną dotychczas przez WIEZAT Sp. z o.o. Jednocześnie utrzymany zostanie w całości dotychczasowy zakres naszej działalności.
Jesteśmy przekonani, że połączenie obu spółek przyniesie naszym klientom zadowolenie i satysfakcję w dalszych wzajemnych kontaktach biznesowych.

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

KAEFER S.A.