KAEFER SA
3 298 6 1

Marcin Szularz Wiceprezes Zarządu, KAEFER SA

Pracę w KAEFER SA rozpoczął w lipcu 2012 roku. To skuteczny manager z ponad 10 letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach. Pan Marcin Szularz posiada sprawdzone umiejętności w obszarze reorganizacji struktur, zarówno administracyjnych jak i operacyjnych oraz przygotowywaniu spójnych strategii funkcjonowania przedsiębiorstwa. Posiada także doświadczenie w usprawnianiu procesów administracyjnych, poprzez wdrażanie stosownych systemów informatycznych i projektowaniu narzędzi kontroli oraz dogłębną znajomość zagadnień związanych z pracą działów kontrolingu, podatkowego, księgowości, kadr i płac, zakupów, IT i transportu. Do swoich kluczowych dokonań zawodowych zalicza przygotowanie planu reorganizacji obszaru operacyjnego, restrukturyzację działów administracyjnych, wdrożenie systemu finansowo - księgowego MS Navision oraz reorganizację struktury finansowania firmy KAEFER SA. Pan Marcin jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Johannesa Keplera w Linz , gdzie studiował Zarządzanie i Marketing. Ukończył również akademię stowarzyszenia ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants). Pasją pana Marcina jest wspinaczka skałkowa i narciarstwo. Interesuje się także historią i piłką nożną.

Przeczytaj cały wywiad »

Tułacz

Kaefer na zachodzie już pomału się kończy . Zlikwidowali i sprzedali odział Gorzów Wlkp i Zieloną Górę. Został tylko Głogów i kilku starych fachowców. Nie biorą robót bo nie mają ludzi.Ludzie na delegacji narzekają na zarobki.

Pracownik!!!!

W oddziele Zabrze czterech pracowników zwolniło sie . Traca dobrych ludzi a dyrekcja ma to w d...e. Ofert pracy maja od roku .I nikt nie chce sie przyjac . Ludzi maja za niewolników . Podwykonawcy wiecej zarabiaja niz pracownicy Kefera to wstyd.

Dobra dusza

Hej, to czemu dalej robicie dla Kaefera skoro takie grosze placa, ze niewolnictwo itp??

Specjalista Ds. Zakupów 2018-06-26 12:01 przez TG

Przebieg rekrutacji

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Pytania

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
KAEFER SA
pracodawca

Podczas corocznego, międzynarodowego spotkania Managementu grupy KAEFER (IMM) w Bremie, 26 września rozdano nagrody spółkom, które w 2017 roku szczególnie wyróżniły się w kluczowych dla KAEFERA obszarach.
KAEFER SA miał przyjemność odebrać nagrodę Best Turnaround 2017, za osiągnięte wyniki finansowe, wynikające ze stabilizacji spółki i umocnienia jej pozycji rynkowej w Polsce.
Zarząd KAEFER SA składa podziękowania wszystkim pracownikom spółki, bez których zaangażowania i codziennego wysiłku, osiągnięcie tego wyniku nie byłoby możliwe.
To sukces nas wszystkich! 
Pozostałe nagrody przyznane zostały w następujących kategoriach:
Health & Safety -  KAEFER Benelux i KAEFER Malaysia & Thailand,
Lean – KAEFER (Oman)
Innovation – KAEFER WANNER (Francja)
Best Development – KAEFER Integrated Services Pty Ltd. (Australia)
Exceptional Performance – RIP (Brazylia)
Best Performance – KAEFER Energy (Norwegia)