KAEFER S.A.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o KAEFER S.A.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni użytkownicy portalu gowork.pl
 
Informujemy, że seria wpisów szkalujących Spółkę oraz niektórych pracowników, zostanie w najbliższym czasie wykasowana. Powodem jest fakt, że pomimo próby stworzenia pozorów, iż jest to otwarta dyskusja kilku osób poprzez używanie różnych nazw użytkownika, analiza ID użytkowników wskazała, że zdecydowana większość nieprawdziwych komentarzy jest faktycznie publikowana przez osoby korzystające z dwóch numerów IP. Jest to niezgodne z regulaminem portalu, a przede wszystkim wyczerpuje znamiona pojęcia „pomówienie”.
 
Spółka KAEFER S.A. jest otwarta na rozmowę oraz konstruktywną opinię ze strony obecnych oraz byłych pracowników. Przypominamy również o funkcjonującej w Spółce linii compliance na którą można zgłaszać wszelkie nieprawidłowości.
 
Równocześnie, nie możemy pozwolić na bezpodstawne szkalowanie, oszczerstwa czy pomówienia w stosunku do Spółki oraz naszych pracowników przez anonimowych użytkowników internetu, w związku z czym sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich instytucji.
 
Jednocześnie pragniemy zaapelować o odpowiedzialne korzystanie z mediów jakimi są portale internetowe, w tym gowork i przypominamy, że w internecie nikt nie pozostaje anonimowy, a nieprawdziwe komentarze pozostające w przestrzeni ogólnej oraz godzą w dobra osobiste pracowników i Spółki.
 
Z poważaniem
 
KAEFER S.A.
lucek
Były pracownik
 Pytanie

@Pracodawca Jakie szkalowanie jak to WSZYSTKO PRAWDA ! Pozbywacie się najlepszych pracowników, bo myślenie i własna inicjatywa nie jest tu mile widziane. Mile widziane jest natomiast (usunięte przez administratora) i szczucie pracowników jeden na drugiego. Seria wpisów, hahaha, zapłacicie, to wykasują, proste. Ludzi uważacie za kretynów czy co? Takie są zasady na gowork.

lucek Nowy wpis
Były pracownik
@lucek

"Ja, Lucek w chwili popełnienia komentarza z dnia 13 lipca 2023 r. dotyczącego warunków zatrudnienia w Kaefer S. A. nie byłam pracownikiem tej spółki i nie miałam wiedzy o wydarzeniach, do których odnosiłam się. Mając na uwadze powyższe przepraszam Kaefer S.A. za uczynione przeze mnie pomówienie" oraz proszę o skasowanie komentarza z dn. 13 lipca 2023.

Justa Nowy wpis
Inne

Dofinansowania w zakresie benefitów: zajęć sportowych, wypoczynku, szkoleń, wydarzeń kulturalnych, nauki języków - czy mogę poprosić o podanie % dofinansowania w każdym z tych zakresów (dla stanowiska kosztorysanta budowlanego)?

Zainteresowany kandydat. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam możecie powiedzieć jakie stawki dają w firmie dla doświadczonych monterów izolacji i rusztowań?

FV Nowy wpis
Inne

Jako pomocnik fizyczny ktoś pracuje w firmie? Zarobki dużo się różnią od tych dla fachowców? Nie mam doświadczenia i chciałbym się przyjąć za pomocnika warsztatowego. Chyba ze idzie podszkolić się w firmie czy zdobyć jakieś uprawnienia? Piszą i rozwoju i chęci uczenia się, ale wiecie jak to czasem bywa:) Pracuje się na gołej podstawie czy jakieś dodatki oprócz socjalu są?

Specjalista Ds. Zakupów
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Pytania

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Judyta
Inne

W ofercie pracy dla księgowej nie widziałam opieki medycznej. Nie wchodzi ona w pakiet świadczeń dodatkowych? I chciałam zapytać o możliwość pracy zdalnej - czy jest to tylko i wyłącznie praca w biurze centrali?

Zimny Janusz
Pracownik
 Pytanie

Mam pytanko czy normalna sprawą jest, że pracownicy na budowie w Niemczech pracują bez kurtek zimowych? W okresie zimowym oczywiście. Wielokrotne rozmowy z kierownikiem aby załatwił kurtki dla pracowników nic nie dają czy to są normalne praktyki? Zaraz mamy koniec grudnia. Podobno kierownik zabronił wydawanie kurtek pracownikom bo są za drogie... tak usłyszałem jak chciałem pobrać kurtkę z magazynu

LE
Inne
@Zimny Janusz

Cześć, nie pomogę ci za dużo, bo nie pracuję w firmie (jeszcze sprawdzam różne opcje co do wyjazdu, ale firma jest w mocnej czołówce, ale z doświadczenia wiem, że dostanie ubrań roboczych, w tym ciepłych kurtek to nie podlega dyskusji. Może warto zebrać się w większą ilość pracowników i zgłosić to? Te kurtki nieszczęsne to jedyny minus pracy tutaj? Czy coś jeszcze ci się niezbyt podoba? O plusach tez bym chetnie poczytał, żeby nie było:) Stawki są ok, można godnie zarobić?

Grzegorz
Kandydat
@LE

Obecnie także szukam pracy, ale komentarz mnie zaniepokoił : mocna czołówka i problem z dostaniem odpowiednich ubrań roboczych w międzynarodowym koncernie brzmi jak moderowany wpis.

Pracodawca

@Zimny Janusz

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Taka praktyka jest oczywiście niezgodna ze standardami, jakimi kierujemy się w KAEFER. Kwestia rozdysponowania kurtek zimowych pracownikom na rynku niemieckim zostanie niezwłocznie przeanalizowana i rozwiązana. Jednocześnie w przypadku zaistnienia innych nieprawidłowości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą anonimową linią etyki, Local Compliance Officerem lub Dyrektorem HR. Z poważaniem KAEFER S.A.

Ono
Pracownik

Witam. Chciałbym otrzymać namiar na kontakt z linią etyki, lub inny organ w firmie gdzie można zgłaszać problemy. Bo rozmowy z na miejscu nic nie daje.

Pracodawca

 Pytanie
@Ono

Dzień dobry, Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Dyrektorem HR pod adresem e-mail: jan.fic@kaefer.com lub zgłoszenie na Infolinię Compliance pod linkiem - https://www.bkms-system.com/bkwebanon/report/clientInfo?cin=11kae5&c=-1&language=pol Z poważaniem KAEFER S.A.

Małgosia
Pracownik
@KAEFER S.A.

Bardzo dziękuję za podanie linka po przemyśleniach zamierzam skorzystać z takiej możliwości powiadomienia o niezgodnym z deklarowanymi wartościami postępowaniu wobec pracownika.

J
Inne
@Małgosia

Możesz napisać jakie to postępowanie? Ktoś się do ciebie nieodpowiednio odezwał? Serio rozmowy nic nie dały. Inni pracownicy też mają takie problemy?

asdf
Inne

Nie wiem w zasadzie co oznacza „korpo wywód” chyba ze rozwiniesz myśl? Z perspektywy którego stanowiska się odnosisz tak w ogóle? Widzę, że jest ono już byle ale dział ciekawi. Czy to od niego zależne będzie podejście do innych? miedzy którymi utrzymywane są teraz najlepsze relacje i dlaczego?

Pytanie
 Pytanie

Czy w KAEFER S.A. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Monter umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 29 października na GoWork.pl.

Andrzej
Pracownik
 Pytanie

Co dalej z Płockiem? Prawda to że zwolnili kierowników?

1
Janusz
Kandydat
@Andrzej

Wiesz może z jakiego powodu mieliby ich zwolnić? Ogólnie będą wymieniać kadrę kierowniczą i szukać kogoś na to miejsce?

Staś
Inne

To tutaj tylko na kierowniczych stanowiskach utrzymują się ludzie zatrudnieni po znajomości? A zwykłe szeregowe stanowiska? Teraz szukają operatora maszyny natryskowej. Chciałem aplikować ale nie mam żadnych pleców. Przyjmą jak się ma kwalifikacje czy tylko z polecenia?

Ryszard
Inne

Cześć. Mam pytanie o stanowisko magazynier / operator ładowarki teleskopowej. W ogłoszeniu podali, że praca jednozmianowa, co mi się podoba od 7 do 15 i dodatkowo, że umowa o pracę. Podają też, że poza pensją jeszcze inne świadczenia. Jakie dodatki są na magazynie? Zdarzają się sytuacje, że trzeba pracować dłużej niż do tej 15?

Pracodawca

@Ryszard

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wszystkie interesujące - doprecyzujące informacje pozyska Pan w trakcie procesu rekrutacyjnego. Poszczególne etapy to przesłanie aplikacji na interesujące stanowisko, po wyselekcjonowaniu spełniających oczekiwań kandydatów, wstępna rozmowa z rekruterką, rozmowa z bezpośrednim kierownikiem/dyrektorem oddziału. Zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez naszą stronę: https://www.kaefer.pl/Operator-adowarki-Teleskopowej-Bechatow.html Z poważaniem KAEFER S.A.

Monika
Inne

Hej, znalazłam na ich stronie info, że poszukują Specjalisty ds. HR. Ktoś powie jaką ilość pracowników firma posiada na dzień dzisiejszy? Jednym z moich obowiązków byłoby tworzenie rocznej oceny pracowniczej, więc chciałabym się zorientować jak duża odpowiedzialność na mnie by spadła i czy nie musiałabym pracować po godzinach :) Ponadto, fajnie jeśli ktoś orientuje się czy w dziale HR jest system premiowy od takiego czynnika jak zatrudnienie osoby w firmie i dałby mi znać :)

Pracodawca

@Monika

Dzień dobry, Firma zatrudnia aktualnie około 850 pracowników. Natomiast corocznej ocenie pracowniczej podlega ok. 140 osób zatrudnionych na stanowiskach nierobotniczych. Pracowników pionu HR nie obowiązuje premia za zatrudnienie pracownika.

?
Pracownik
 Pytanie

Pytanie do zarządu Czy kierownicy nadal z biura będą pracować zdalnie czy powinni być obecni na swoich projektach codziennie ? Czy majster lub brygadzista ma chodzić do klienta i świecić przed nim oczami a „kierownik projektu” będzie tylko dzwonił i pytał czy ok czy ludzie pracują ??? Czy klient ma zarządzać praca osób w firmie Kaefer czy to rola kierownika Kaefer wyznaczyć zadania i przedstawić cały obraz prac terminów ilości osób na projekcie i sposobu wykonania prac klientowi ?

Jędrek
Kandydat

Znalazłem info że szukają blacharza warsztatowego. Praca w Norymberdze. Mile widziana znajomość j. niemieckiego i angielskiego. Ale jak się nie zna języka za dobrze to jest na miejscu pomoc albo jakiś koordynator który telefonicznie pomoże rozwiązać ewentualne problemy, co?

Władek
Pracownik
 Pytanie

Dziś były strzały z ucha? Ejjj dziewczyny i chłopak nie próżnujemy. Może tak zaczniecie sami na sobie zglaszac? To tak z banalnych tematów kto samochodzikiem uszkodził bramę i nie zgłosił? Dziecko zgłoś się sama To tak na rozgrzewkę. Jutro może o laptopach, telefonach :) strach ma wielką kite co:) Oglądać kamery, słuchać ludu i zgłaszać, zgłaszać.

3
Wojtek
Kandydat
 Pytanie
@Władek

Z powyższych opinii wynika, że świetna atmosfera współpracy i koleżeństwa, jak zawsze można liczyć na życzliwość - taka korporacyjna kultura organizacyjna. Ciekawe, czy przekłada się to na wyniki organizacji, nowe kontrakty ?

Kamil
Kandydat

Operator ładowarki teleskopowej ktoś coś o tym stanowisku wie albo pracował? To jedno z nowych ogłoszeń, które na stronie się pojawiły i tak rozmyślam sobie, czy aplikować. Zapytam o podstawy. Napisali, że zatrudnienie na czas trwania projektu. Idzie przewidzieć od razu z góry, ile on będzie trwał? Znacie przypadki, że po zakończonym projekcie pojawiały się nowe i dawały też zatrudnienie w pierwszej kolejności tym, co już pracowali? Pakiet świadczeń dodatkowych poza multisportem i wczasami pod gruszą to co jeszcze w jego skład wchodzi?

Pietrek
Pracownik
 Pytanie

Pytanie do pracodawcy: czy nowy pracownik działu BHP w Płocku notabene wieloletni pracownik produkcyjny jest w stanie uzupełnić wymagane prawem i przepisami obowiązującymi na terenie głównego Klienta w Płocku dokumenty? Czy posiada wymagane wykształcenie? Czy jest to próba wpływania na opinie i decyzję związków zawodowych? Tym bardziej że powszechnie jest wiadomo że pracownicy z firmą idą walczyć o swoje prawa do sądu.

Wojtek
Pracownik

Dziwny ten cenzor, nawet pochwalne opinie o sukcesach nowych władz usuwa. To jeszcze raz brawo nowe kontrakty, świetne wyniki, nie trzeba być takim skromnym

Lidia
Inne

Cześć Wam, mój mąż chcę do nich aplikować na Montera Rusztowań. Czy zakwaterowanie dla pracownika jest darmowe, czy naliczają jakieś opłaty? No i jak często są zjazdy do domu w ciągu miesiąca, czy wtedy też jest transport do Polski, czy to się odbywa we własnym zakresie? Czy posiadając Certyfikat SCC jest szansa na wyższe wynagrodzenie?

Artur
Kandydat
 Pytanie

Każda metoda jest dobra jak się chce znaleźć pracę. Teraz jest oferta dla montera rusztowań. Napisali że na wyjazdach na kontraktach zagranicznych do Szwecji, Finlandii, Belgii. Ty wyjeżdżałeś do takiej pracy? Możesz napisać jakie warunki i czy są urlopy na powrót do domu?

:)
Pracownik

Gratulacje dla Zwiazkow Zawodowych. Właśnie się dowiedzieli ze Zarząd Kaefer może ich w każdej chwili zwolinic bo przestrzeganie prawa nie jest dla Zarządu norma. Ciekawe kto następny. Może chronione donosicielki.....

Stach
Inne
 Pytanie

Fundamentem wszystkich działań K… są jego wartości. Zaufanie jest podstawą współpracy wewnątrz i na zewnątrz grupy. … Kierujemy się wartościami !!! W czym jest problem ?

Bolek
Kandydat
 Pytanie

W tej firmie to jest tylko administracja, że ciągle pracowników administracji szukają ? A ktoś na to zarabia ?

Artur
Kandydat
@Bolek

Nie tylko szukają do administracji chociaż jest kilka takich ofert. Teraz jest praca dla monter izolacji przemysłowych. Dają premie i zakwaterowanie dla osób spoza regionu. Ciebie bardziej interesowałby takie stanowisko?

Oniko
Kandydat

Ile obecnie wynosi dieta dla pracownika przebywającego na delegacji zagranicznej w Niemczech

Pracodawca

@Oniko

Dzień dobry, Pracownicy zatrudnieni w KAEFER S.A. są oddelegowani na rynki zagraniczne zgodnie z Dyrektywą 96/71/WE Parlamentu Europejskiego i Rady dotyczącą delegowania pracowników w ramach świadczenia usług, Dyrektywą 2018/957 zmieniającą dyrektywę 96/71/WE oraz Dyrektywą 2014/67/UE w sprawie egzekwowania Dyrektywy 96/71/WE, oraz rozporządzeniem WE nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia. W związku z powyższym, nie otrzymują diety delegacyjnej zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy dot., podróży służbowej, natomiast są wynagradzani na podstawie osobnego dokumentu, aneksu do umowy głównej, określającej stawkę w € lub innej walucie. Zgodnie z przepisami dokumentów wskazanych powyżej, stawka ta nie może być niższa niż minimalna w kraju świadczenia pracy, określona w układach zbiorowych/branżowych lub przepisach ogólnych.

Zostaw merytoryczną opinię o KAEFER S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w KAEFER S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy KAEFER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEFER S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEFER S.A.?

  Kandydaci do pracy w KAEFER S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAEFER S.A.
Przejdź do nowych opinii