KAEFER S.A.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KAEFER S.A.

ŚWIATŁA, KAMERA, AKCJA

Pracownicy KAEFER to ludzie czynu. Każdego dnia nasze załogi na całym świecie ciężko pracują realizując wymagające projekty, dbając o to, aby procesy przemysłowe w obiektach i instalacjach naszych klientów przebiegały w sposób dla nich optymalny.
Nowy film wizerunkowy KAEFER pokazuje naszych kolegów w akcji i jest poświęcony ich wytężonej pracy, wykonywanej podczas realizacji wspomnianych projektów. Oddajemy głos tym, którzy tworzą KAEFER.

Administrator Nowy wpis

Firma KAEFER S.A. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Marsylia. Ile płacą na stanowisku Pracownik Budowlany?

Pracownik Nowy wpis

Dlaczego firma niepodnosi stawek godzinowych w Polsce jak pracownik pracuje zagranicą mając umowę na czas nieokreślony??Zaznaczam że stawki są poniżej minimum u kraju!!!

Nowy wpis

@Pracownik

Pracownicy KAEFER S.A., zatrudnieni na podstawie umów o pracę, są wynagradzani zgodnie z obowiązującymi przepisami, z zachowaniem miesięcznej stawki minimalnej zarówno w Polsce (3010 PLN brutto/m-c od początku 2022 roku), jak i we wszystkich krajach w których KAEFER S.A. realizuje kontrakty zagraniczne.

Oli

Pracowałem kilka lat w kaefer, niestety nie mogę dodać pozytywnej opinii ponieważ ta firma to jedna wielka farsa znajomi znajomych itd. Nie ważne czy jesteś dobrym fachowcem jak nikogo nie znasz lub nie włazisz w (usunięte przez administratora) To długo nie zagrzejesz miejsca. Praca dobra dla kogoś kto chce się czegoś nauczyć i odrazu znaleźć inną lepsza firmę bo tutaj nadal niestety pracownik jest traktowany z góry i przeliczany na godziny

Agnieszka Nowy wpis
@Oli

Ale ile za godzinę, bo wcześniej pisali, że najniższa w Tarnowie, a gdzie indziej wyższa o kilka pln?

Amadeusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
Kandydat

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym się zatrudnić do Firmy KAEFER. Czy warto jak ocieniacie ? Co do stawek ile? Wiecie coś dla gościa bez doświadczenia. I jak eksporty, pewnie w kraju trzeba przerobić kilka miesięcy żeby wyruszyć

Alison
Kandydat

Brak odpowiedzi zwrotnej po rekrutacji (Zabrze).

Jak często w KAEFER S.A. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 6 października na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Arłamowskie balety
@Pytanie

Co najmniej raz w roku w najlepszych ośrodkach szkoleniowo - wypoczynkowych. Oczywiście rozumiem że pytasz o szkolenia dla kadry umysłowej bo dla pozostałych jest tylko robota a nie przyjemności. (usunięte przez administratora)

Aktualność
"Wyleczyć - czasami, ulżyć - często, pocieszyć - zawsze" - te słowa Cicely Saunders, twórczyni nowoczesnej medycyny paliatywnej, przyświecają z pewnością takim placówkom jak Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie.
15 października grupa pracowników, reprezentująca obie spółki KAEFER w Polsce: KAEFER S.A. oraz Termokor KAEFER Sp. z o.o., miała okazję odwiedzić siedzibę Hospicjum i przekazać w imieniu Grupy KAEFER potrzebne środki higieniczne i spożywcze dla młodych pacjentów. Mogliśmy zapoznać się również z pięknymi pracami plastycznymi, które można licytować na rzecz Hospicjum, w ramach aktualnie trwającej aukcji.
Jesteśmy bardzo poruszeni tą wizytą. Kłaniamy się nisko całemu personelowi placówki, a pacjentom życzymy z całego serca zdrowia, sił i najlepszego samopoczucia.

#KAEFER#WhenItCountsCountOnUs
Ojciec

Witajcie krewniacy z Kaefera nie wiecie jaki jest teraz nowy dyrektor w Tarnowie i nowy na Francję

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w KAEFER S.A.?

Dyrektor
@Pytanie

W Tarnowie podstawa to minimalna stawka godzinowa plus marna premia. W innych oddziałach stawki godzinowe sa wyzsze o kilka zlotych niz w Tarnowie

Fajny

Kogoś wam to przypomina? :P

Finlandia

Finlandia: robota jak robota idziesz montujesz... ale atmosfera mozna siekiere zawiesic... a spokoj w pracy najwazniejszy... podejscie niewolnicze... pewnie sa setki lepszych ofert pracy niz ta... to tylko moje zdanie pozdrawiam.

Zainteresowany
@Finlandia

Słyszałem że bardzo długo bez zjazdów??

Porvoo
@Zainteresowany

Mija dziś siedemdziesiąty dzień pobytu w Finlandii i brak informacji o jakichkolwiek zjazdach.

Rafineria
@Zainteresowany

Ponad 3 miesiące

Legutko

Czy Firma będzie brała udział w programie szczepień pracowników

Galan

Dlaczego tyle tu kiepskich opinie, a i tak widać, że wiele usuniętych przez administratora (czytaj pracodawcę)? Co u ta firmą nie tak? Mój ojciec pracował tam z 10 lat temu i wychwalał. Co się stało?

JA
@Galan

NIE WIDAC ABY USUWALI OPINIE.. Akze ttego..

Andrzej
@JA

9 lat temu ludzie zarabiali ponad 4 tyś w połańcu teraz nawet 3 tyś nie dostaniesz. Wszystko drożeje tylko wypłata w kaeferze topnieje???? a te umowy o pracę mniej niż 18 zł tylko premia niby jest ???? robiąc dodatkowe 4 soboty wypłata w granicach 3400zl???? majster Andrzej J. najbardziej niepotrzebny majster nie zna się na niczym a kasę za 4 bierze

Hahah
@Andrzej

Eeeee eeee eeee

Nikt
Kandydat

Czy w Połańcu KAEFER zatrudnia pracowników ?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w KAEFER S.A.? Chętnie zatrudniają?

Dawid

Podajcie miasta w których działa firma ?

@Dawid

Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.kaefer.pl/KAEFER-na-wiecie.html

Alfa Arietis

Jak wyglądają rotacje w Kaeferze? Ile tygodni pracuje się za granicą i na ile zjeżdża się do Polski?

@Alfa Arietis

Bardzo proszę skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z Działem HR, pod numerem +48 32 2777 554.

On
 Rekomendacja

To zależy gdzie pracujes. Mniej więcej co 5 tygodni ,a w domu to do tygodnia

Alfa Arietis
@On

Dzięki. Nie rozumiem, czemu Kaefer w odpowiedzi na każde pytanie każe dzwonić do siebie, zupełnie jakby takie informacje były jakąś tajemnicą.

WELNIAK
 Rekomendacja
@Alfa Arietis

Praca na rotacji - np Zagranica Niemcy 0600-1800 Warsztat, 1800-0600 Montaż wełny na obiekcie. Sobota niedziela po 12h. Bardz odobre stawki, ok 6 euro brutto, pokoje wieloosobowe 8- 12 osób z łązienką. Ostatni miesiąc wyszło mi 350 godzin

@Alfa Arietis

Jakie są warunki zatrudnienia w KAEFER S.A.?

pracodawca

Ciekawski

Dlaczego w tym roku nie ma zapomogi jesiennej?

@Ciekawski

Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa Zarząd spółki w porozumieniu ze Związkami Zawodowymi podjął decyzję o realizacji w 2020 roku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych wyłącznie zasiłków celowych.

Zostaw merytoryczną opinię o KAEFER S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KAEFER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KAEFER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEFER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, a 4 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEFER S.A.?

Kandydaci do pracy w KAEFER S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAEFER S.A.