3 Dodaj opinię
3 302 422 5 1

Opinie o KAEFER S.A.

Aktualność
Wszyscy razem – dla bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska!!!
W maju KAEFER S.A. zorganizował pierwszą edycję Tygodnia Bezpieczeństwa. Jego celem była promocja i podnoszenie świadomości pracowników na temat bezpieczeństwa w codziennej pracy.

W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa, pracownicy uczestniczyli w szeregu wydarzeń, jak:
- pokazy filmu BHP opowiadającego historię wypadku przy pracy jednego z naszych kolegów i promującego używanie In­dy­wi­du­al­nych Środ­ków Ochro­ny Oso­bi­stej,
- pokazy bezpiecznych metod pracy oraz ewakuacji z wysokości
- prezentacje nowych modeli odzieży ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej.

Pierwszy Tydzień Bezpieczeństwa spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem pracowników. Planowane są kolejne edycje tej akcji.️
JA Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

N a15" laptopie to na pewno wszyscy zaobserwowali 100% szczegółów i usłyszeli co było na prezentacji.. ZDJ 2. jak typa z nr 3 z lewej strony spuszczali na tych szelkach co ma założone to chyba mu nie odcięło mu zasilania? Te szelki to asekuracyjne nie do ewakuacji i zwisania...

Galan

Dlaczego tyle tu kiepskich opinie, a i tak widać, że wiele usuniętych przez administratora (czytaj pracodawcę)? Co u ta firmą nie tak? Mój ojciec pracował tam z 10 lat temu i wychwalał. Co się stało?

Tak2Nie
JA Nowy wpis
@Galan

NIE WIDAC ABY USUWALI OPINIE.. Akze ttego..

Nowy wpis

Witamy WIEZAT w KAEFER S.A.❗️❗️❗️

Z radością informujemy, że 1 października 2019 roku spółka WIEZAT Sp. z o.o. stała się częścią KAEFER S.A.

Będziemy kontynuować i rozwijać działalność prowadzoną dotychczas przez WIEZAT Sp. z o.o. Jednocześnie utrzymany zostanie w całości dotychczasowy zakres naszej działalności.
Jesteśmy przekonani, że połączenie obu spółek przyniesie naszym klientom zadowolenie i satysfakcję w dalszych wzajemnych kontaktach biznesowych.

Tak1Nie1

Jaka jest umowa w firmie KAEFER S.A.? Wiecie czy jako Specjalista Ds. BHP zatrudniają na zlecenie?

@Pytanie

Dzień dobry, wszelkich informacji na ten można zasięgnąć w Dziale Kadr KAEFER S.A. pod numerem +48 32 2777 554. Zapraszamy do kontaktu.

Jo Nowy wpis
@Pytanie

Na umowę o pracę. Specjalista 5k brutto

Tak1Nie
Malas

Poszukują spawacza elektroda stawka 16 pln brutto za godz. Jak spawacz spawa to dostanie 3 pln za godzinę extra. Jakieś premie.. także można się spodziewać 23 pln brutto na godzinę...

Tak2Nie1

Już jest❗❗
KAEFER S.A. w nowej odsłonie❗❗
Zapraszamy na naszą nową stronę❗❗
NICK
Nazwa działu: Produkcja

Praca w FIRMIE KAEFER SA ODDZIAŁ południowy stawki od 15 pln brutto. plus ewent premia po ok 20-30 nadgodzin na miesiac. W ostatnich 18 miesiącach zostało przyjętych 4 osoby odeszło ok. 10. Rok temu 3 osoby z dnia na dzień zwolniły sie, w tym roku 2 osoby z dnia na dzien. Wieczne problemy z wypłata - coś ktoś nie doliczył dodatków godzin, wiecznie trzeba sprawdzac wykłucać sie to jest niedopuszczalne.

Jureq
@NICK

Ogloszenia na montera wiszą juz ladnych pare miesiecy. Dla zamiejscowych jest kwatera. Aaa byli pracownicy z UA chyba 3 jakis rok temu. Popracowali 3 mce i sie zwolnili bo slaba kase zarabiali ????. Swoja droga tez byli kiepskimi pracownikami. Chlopaki mowili ze musieli za nich robic ????.

Ródy

Nie tolerują rudych..

Nasz nowy slogan:
When it counts, count on us.

• Jesteśmy KAEFER. Nasza misja jest jasna: być najbardziej niezawodnym i efektywnym dostawcą usług technicznych dla przemysłu.

• Nasz nowy slogan jest naszym głównym przesłaniem i deklaracją jaką składamy klientom.

Rura

Jak tam panowie? Dzieje się coś w tej firmie? W Tarnowie jest jakaś robota? Co tam ogólnie słychać, tylu dobrych ludzi tam było, gdzie oni wszyscy się podziali?

Trąbka
@Rura

Robota jest. A ludzie uciekają bo słaba kasa.

@Trąbka

Co to znaczy słaba kasa? 3500 jest na rękę czy nie?

TakNie3
Trąbka
@Rura

Niema, tylko nieliczni maja jak są nadgodziny

@Trąbka

To nie dziwię się że ludzie odchodzą

Nick

(usunięte przez administratora) ten (usunięte przez administratora) robi w Kaefer S.A?jako kto??

Marek

Witam chciałem zapytać o tą firmę KAEFER na montera rusztowań może ktoś się wypowiedzieć na temat tej firmy chciałbym jeszcze do tego zapytać jakie dają umowy polskie czy niemieckie??

Tarnowianin
@Marek

Dają polska umowę bo pracujesz w polskiej firmie i zostajesz skierowany do pracy w np. Niemczech. Diety żadnej nie masz, premii nie masz, rozłąki nie masz, tylko czyste godziny. Firma jak firma, nie liczysz się Ty tylko Oni. Miłego dnia

Tak5Nie

➡️ Wszyscy razem – dla bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska❗️

➡️ 20 maja ruszamy z I edycją Tygodnia Bezpieczeństwa❗️
➡️ Gdzie? Grupa KAEFER w Polsce❗️
➡️ Cel? „Zero Wypadków” poprzez dalszą poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy❗️

Aktualność
⚠️ Dlaczego przestrzeganie zasad BHP jest tak ważne?
⚠️ Zawsze.
⚠️ Bez wyjątku.
⚠️ Obejrzyj historię jednego z naszych Kolegów:
Tak7Nie
Hokusxpokus

Jakie są godzi y prscy biura w Tarnowie?

Tak1Nie
Pracownik biurowy
@Hokusxpokus

Pracują od 7 ale nie wszyscy oczywiście. Niektórzy nie mogą wstawać tak wcześnie żeby na 7 zdążyć. A Ci co dają radę wstać to piją kawę do 8 więc sam zdecyduj o której można tam coś załatwić

Tak3Nie2
Hokusxpokus
@Pracownik biurowy

Dziękuję za odpowiedź :) A czy posiadasz jakieś informacje nt stanowiska koordynatora ds. projektów zagranicznych? Na czym dokładnie to stanowisko polega?

@Hokusxpokus

KAEFER S.A. prowadzi aktualną rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Projektów Zagranicznych. Pełen opis stanowiska znajdą Państwo po poniższym linkiem: https://www.kaefer.pl/Specjalista_ds._Wsparcia_Projektw_Zagranicznych.html

Antyemeryt

Jak to w końcu z tymi emerytami jest? Chcą obniżenia wieku emerytalnego ale jakoś żaden nie chce iść chociaż osiągnął już odpowiedni wiek. Szanowni emeryci dziękujemy za pracę w firmie przez tyle lat, ale już najwyższą pora na zasłużony odpoczynek.

Tak17Nie1
emeryt
@Antyemeryt

poczekaj jeszcze chwilkę i będziesz i ty na emeryturce będziesz jadł szczaw z kawiorem i jeżdził po hawajach . co robiłeś jak emeryt płacił podatki

Nick

https://budownictwo.wnp.pl/budowa-bloku-910-mw-w-elektrowni-jaworzno-iii-cztery-osoby-z-zarzutami-korupcji,341387_1_0_0.html Sławomir W. to obecnie dyrektor w firmie KAEFER SA.

Tak1Nie2

@Nick

KAEFER zaprasza do otwartego dialogu i do bezpośredniego kontaktu w przypadku posiadania informacji rzetelnych, prawdziwych i mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy. Przypominamy, że osoby posiadające informacje istotne dla Spółki są proszone o ich przesłanie na adres e-mail: komunikacja@kaefer.com lub o kontakt poprzez Linię Etyki. Jednocześnie prosimy raz jeszcze o rozwagę i nie rozpowszechnianie opinii opartych na pomówieniach, godzących w dobre imię spółki i jej pracowników, i tym samym naruszających jej interes. Osoby, które zamierzają rozpowszechniać opinie naruszające chronione dobra Spółki KAEFER SA lub związanych ze Spółką osób, są uprzejmie proszone o przemyślane działania. Wpisy na forach internetowych nie gwarantują anonimowości a Spółka KAEFER SA podejmie działania w celu ustalenia autorów takich wpisów i podjęcia odpowiednich, zgodnych z prawem działań.

Tak9Nie1
Blablaserwis

Zainteresowanym pogłębieniem tej ciekawej informacji o tym co się działo w Jaworznie polecam wszelką lekturę związana ze spółką ALMONT SERWIS;)

Nicck

certyfikaty antykorupcyjne otrzymuje tylko za co. Za takich dyrektorów .

Aktualność
Pracownicy KAEFER S.A. otrzymali wyróżnienie Głównego Inspektora BHP rafinerii TOTAL LA MEDE (Francja) za szczególny wkład w bezpieczeństwo pracy❗
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym❗
Tak4Nie1

Aktualność
Zapraszamy naszych interesariuszy (pracowników, partnerów biznesowych, udziałowców etc.) do wzięcia udziału w krótkim sondażu KAEFER dotyczącym zagadnień zrównoważonego rozwoju.
Wyniki sondażu wykorzystamy do określenia najważniejszych tematów, którym poświęcimy nasz kolejny Raport Zrównoważonego Rozwoju. Będziemy wdzięczni za wszystkie Państwa opinie.
Ankieta jest aktywna do 14 lutego 2019 pod linkiem:

Tak8Nie
Tarnów

Dziękujemy i wzajemnie

Tak2Nie

Zainteresowany

Panowie jak sytuacja w firmie w Tarnowie? Jest robota czy nie bardzo?

Nasza szkoła w Tarnowie kształci już od 50 lat

• Kształcimy w zawodach: monter izolacji przemysłowej, blacharz izolacji przemysłowej i murarz pieców przemysłowych

• Zatrudniamy wszystkich chętnych do współpracy absolwentów

• Wychowankowie tarnowskiej szkoły zajmują czołowe miejsca w Mistrzostwach Polski i Europy Monterów Izolacji Przemysłowych...

• Absolwenci szkoły pracują na kluczowych projektach w kraju i za granicą

• #ZasadniczaSzkołaZawodowaWTarnowie

Tak6Nie

Panowie 140kor szwedzkich ile to jest w pl na rękę?

Aktualność
Czekamy na Was na Targach Pracy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej!

* chcesz dołączyć do zespołu KAEFER SA?
* chcesz pracować na projektach w kraju i za granicą?
* odwiedź nas już jutro na Targach Pracy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej!!!

Informacja szczegółowa

#TargiPracyIPrzedsiębiorczościPolitechnikiŚląskiej #Rekrutacja #KAEFER
Tak5Nie
Jawor

Takzwane paski z wypłat po 3-4 miesiącach są dostarczane do ręki żeby tylko się nie doliczyć gdzie ukradli bud. Jaworzno tak działa tam system hehe

Tak13Nie

Aktualność
Podczas corocznego, międzynarodowego spotkania Managementu grupy KAEFER (IMM) w Bremie, 26 września rozdano nagrody spółkom, które w 2017 roku szczególnie wyróżniły się w kluczowych dla KAEFERA obszarach.
KAEFER SA miał przyjemność odebrać nagrodę Best Turnaround 2017, za osiągnięte wyniki finansowe, wynikające ze stabilizacji spółki i umocnienia jej pozycji rynkowej w Polsce.
Zarząd KAEFER SA składa podziękowania wszystkim pracownikom spółki, bez których zaangażowania i codziennego wysiłku, osiągnięcie tego wyniku nie byłoby możliwe.
To sukces nas wszystkich!

Pozostałe nagrody przyznane zostały w następujących kategoriach:
Health & Safety -  KAEFER Benelux i KAEFER Malaysia & Thailand,
Lean – KAEFER (Oman)
Innovation – KAEFER WANNER (Francja)
Best Development – KAEFER Integrated Services Pty Ltd. (Australia)
Exceptional Performance – RIP (Brazylia)
Best Performance – KAEFER Energy (Norwegia)
Tak6Nie

Kolego na Jaworznie jest niewolnictwo do potęgi... Tego nie ma w żadnej innej firmie która tam jest...

Tak15Nie1

anonymous
@Były pracownik

Podobno największe wypłaty to 3600 z dwoma sobotami po 6 godzin i w tygodniu po 10 godzin!!!!tak mało to nawet z ukrainy nie zarabiają.

pracownik na elektrowni
@Były pracownik

Najwyższe wypłaty za miesiąc czerwiec to 3600,tylko co niektórzy co maja wygórowane stawki za 2 soboty po 6 godzin i od poniedziałku do piątku po 10 godzin.Ukrainiec wiecej zarobi.Ale majster co nic nie robi i sie nie wiele zna bierze 7 tyś.Niemcy po prostu zniszczyli tę firme i mi się wydaje że chcą ja dobić w polsce.

Tak11Nie
nik
@pracownik na elektrowni

To prawda

Aktualność
KAEFER SA jako druga spółka globalnej grupy KAEFER, przeszła pozytywnie audyt na zgodność z wymaganiami normy ISO 37001(Systemy zarządzania działaniami antykorupcyjnymi), co zostało potwierdzone przyznaniem jej certyfikatu❗❗❗

Uzyskany certyfikat potwierdza pełną transparentność wszystkich procesów biznesowych KAEFER SA oraz gotowość spółki do prowadzenia działań prewencyjnych i interwencyjnych w powyższym zakresie.
Tak8Nie

Zostaw opinię o KAEFER S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie