opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o KAEFER S.A.

YZ Nowy wpis

Pojechałbym tam do pracy i widzę, że dla takich jak ja „z daleka” nawet kwatery mają oferować, chodzi o ofertę Monter Izolacji Przemysłowych. Ciekawe jakie warunki, czy sensowne. Mam nadzieję, że nie gniecenie się w 10? Raz już byłem w takiej pracy z firma jedna, masakra :D

Roboń Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Siemka, jak ta nowa zmiana stawek wpływa na wypłaty? + ten dodatek frekfencyjny?. I co się dzieje w Połańcu

Zimny Janusz

Mam pytanko czy normalna sprawą jest, że pracownicy na budowie w Niemczech pracują bez kurtek zimowych? W okresie zimowym oczywiście. Wielokrotne rozmowy z kierownikiem aby załatwił kurtki dla pracowników nic nie dają czy to są normalne praktyki? Zaraz mamy koniec grudnia. Podobno kierownik zabronił wydawanie kurtek pracownikom bo są za drogie... tak usłyszałem jak chciałem pobrać kurtkę z magazynu

LE
@Zimny Janusz

Cześć, nie pomogę ci za dużo, bo nie pracuję w firmie (jeszcze sprawdzam różne opcje co do wyjazdu, ale firma jest w mocnej czołówce, ale z doświadczenia wiem, że dostanie ubrań roboczych, w tym ciepłych kurtek to nie podlega dyskusji. Może warto zebrać się w większą ilość pracowników i zgłosić to? Te kurtki nieszczęsne to jedyny minus pracy tutaj? Czy coś jeszcze ci się niezbyt podoba? O plusach tez bym chetnie poczytał, żeby nie było:) Stawki są ok, można godnie zarobić?

Grzegorz
@LE

Obecnie także szukam pracy, ale komentarz mnie zaniepokoił : mocna czołówka i problem z dostaniem odpowiednich ubrań roboczych w międzynarodowym koncernie brzmi jak moderowany wpis.

@Zimny Janusz

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Taka praktyka jest oczywiście niezgodna ze standardami, jakimi kierujemy się w KAEFER. Kwestia rozdysponowania kurtek zimowych pracownikom na rynku niemieckim zostanie niezwłocznie przeanalizowana i rozwiązana. Jednocześnie w przypadku zaistnienia innych nieprawidłowości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą anonimową linią etyki, Local Compliance Officerem lub Dyrektorem HR. Z poważaniem KAEFER S.A.

Irmina Nowy wpis
@KAEFER S.A.

I jak sytuacja z kurtkami? Proszę o informację, czy zostały one zapewnione pracownikom. Poza tym, czy ze względu na warunki atmosferyczne panujące podczas pracy na budowie w zimie, można liczyć na jakieś posiłki rozgrzewające? (: Dajcie znać, proszę.

Aktualność
Szanowni użytkownicy portalu gowork.pl

Informujemy, że seria wpisów szkalujących Spółkę oraz niektórych pracowników, zostanie w najbliższym czasie wykasowana. Powodem jest fakt, że pomimo próby stworzenia pozorów, iż jest to otwarta dyskusja kilku osób poprzez używanie różnych nazw użytkownika, analiza ID użytkowników wskazała, że zdecydowana większość nieprawdziwych komentarzy jest faktycznie publikowana przez osoby korzystające z dwóch numerów IP. Jest to niezgodne z regulaminem portalu, a przede wszystkim wyczerpuje znamiona pojęcia „pomówienie”.

Spółka KAEFER S.A. jest otwarta na rozmowę oraz konstruktywną opinię ze strony obecnych oraz byłych pracowników. Przypominamy również o funkcjonującej w Spółce linii compliance na którą można zgłaszać wszelkie nieprawidłowości.

Równocześnie, nie możemy pozwolić na bezpodstawne szkalowanie, oszczerstwa czy pomówienia w stosunku do Spółki oraz naszych pracowników przez anonimowych użytkowników internetu, w związku z czym sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich instytucji.

Jednocześnie pragniemy zaapelować o odpowiedzialne korzystanie z mediów jakimi są portale internetowe, w tym gowork i przypominamy, że w internecie nikt nie pozostaje anonimowy, a nieprawdziwe komentarze pozostające w przestrzeni ogólnej oraz godzą w dobra osobiste pracowników i Spółki.

Z poważaniem

lucek

@Pracodawca Jakie szkalowanie jak to WSZYSTKO PRAWDA ! Pozbywacie się najlepszych pracowników, bo myślenie i własna inicjatywa nie jest tu mile widziane. Mile widziane jest natomiast (usunięte przez administratora) i szczucie pracowników jeden na drugiego. Seria wpisów, hahaha, zapłacicie, to wykasują, proste. Ludzi uważacie za kretynów czy co? Takie są zasady na gowork.

lucek Nowy wpis
@lucek

"Ja, Lucek w chwili popełnienia komentarza z dnia 13 lipca 2023 r. dotyczącego warunków zatrudnienia w Kaefer S. A. nie byłam pracownikiem tej spółki i nie miałam wiedzy o wydarzeniach, do których odnosiłam się. Mając na uwadze powyższe przepraszam Kaefer S.A. za uczynione przeze mnie pomówienie" oraz proszę o skasowanie komentarza z dn. 13 lipca 2023.

Specjalista Ds. Zakupów

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

Justa

Dofinansowania w zakresie benefitów: zajęć sportowych, wypoczynku, szkoleń, wydarzeń kulturalnych, nauki języków - czy mogę poprosić o podanie % dofinansowania w każdym z tych zakresów (dla stanowiska kosztorysanta budowlanego)?

Zainteresowany kandydat.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Witam możecie powiedzieć jakie stawki dają w firmie dla doświadczonych monterów izolacji i rusztowań?

FV

Jako pomocnik fizyczny ktoś pracuje w firmie? Zarobki dużo się różnią od tych dla fachowców? Nie mam doświadczenia i chciałbym się przyjąć za pomocnika warsztatowego. Chyba ze idzie podszkolić się w firmie czy zdobyć jakieś uprawnienia? Piszą i rozwoju i chęci uczenia się, ale wiecie jak to czasem bywa:) Pracuje się na gołej podstawie czy jakieś dodatki oprócz socjalu są?

Judyta

W ofercie pracy dla księgowej nie widziałam opieki medycznej. Nie wchodzi ona w pakiet świadczeń dodatkowych? I chciałam zapytać o możliwość pracy zdalnej - czy jest to tylko i wyłącznie praca w biurze centrali?

Ono

Witam. Chciałbym otrzymać namiar na kontakt z linią etyki, lub inny organ w firmie gdzie można zgłaszać problemy. Bo rozmowy z na miejscu nic nie daje.

@Ono

Dzień dobry, Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Dyrektorem HR pod adresem e-mail: jan.fic@kaefer.com lub zgłoszenie na Infolinię Compliance pod linkiem - https://www.bkms-system.com/bkwebanon/report/clientInfo?cin=11kae5&c=-1&language=pol Z poważaniem KAEFER S.A.

Małgosia
@KAEFER S.A.

Bardzo dziękuję za podanie linka po przemyśleniach zamierzam skorzystać z takiej możliwości powiadomienia o niezgodnym z deklarowanymi wartościami postępowaniu wobec pracownika.

J
@Małgosia

Możesz napisać jakie to postępowanie? Ktoś się do ciebie nieodpowiednio odezwał? Serio rozmowy nic nie dały. Inni pracownicy też mają takie problemy?

asdf

Nie wiem w zasadzie co oznacza „korpo wywód” chyba ze rozwiniesz myśl? Z perspektywy którego stanowiska się odnosisz tak w ogóle? Widzę, że jest ono już byle ale dział ciekawi. Czy to od niego zależne będzie podejście do innych? miedzy którymi utrzymywane są teraz najlepsze relacje i dlaczego?

Czy w KAEFER S.A. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Monter umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 29 października na GoWork.pl.

Co dalej z Płockiem? Prawda to że zwolnili kierowników?

Janusz
@Andrzej

Wiesz może z jakiego powodu mieliby ich zwolnić? Ogólnie będą wymieniać kadrę kierowniczą i szukać kogoś na to miejsce?

Staś

To tutaj tylko na kierowniczych stanowiskach utrzymują się ludzie zatrudnieni po znajomości? A zwykłe szeregowe stanowiska? Teraz szukają operatora maszyny natryskowej. Chciałem aplikować ale nie mam żadnych pleców. Przyjmą jak się ma kwalifikacje czy tylko z polecenia?

Ryszard

Cześć. Mam pytanie o stanowisko magazynier / operator ładowarki teleskopowej. W ogłoszeniu podali, że praca jednozmianowa, co mi się podoba od 7 do 15 i dodatkowo, że umowa o pracę. Podają też, że poza pensją jeszcze inne świadczenia. Jakie dodatki są na magazynie? Zdarzają się sytuacje, że trzeba pracować dłużej niż do tej 15?

@Ryszard

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wszystkie interesujące - doprecyzujące informacje pozyska Pan w trakcie procesu rekrutacyjnego. Poszczególne etapy to przesłanie aplikacji na interesujące stanowisko, po wyselekcjonowaniu spełniających oczekiwań kandydatów, wstępna rozmowa z rekruterką, rozmowa z bezpośrednim kierownikiem/dyrektorem oddziału. Zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez naszą stronę: https://www.kaefer.pl/Operator-adowarki-Teleskopowej-Bechatow.html Z poważaniem KAEFER S.A.

Hej, znalazłam na ich stronie info, że poszukują Specjalisty ds. HR. Ktoś powie jaką ilość pracowników firma posiada na dzień dzisiejszy? Jednym z moich obowiązków byłoby tworzenie rocznej oceny pracowniczej, więc chciałabym się zorientować jak duża odpowiedzialność na mnie by spadła i czy nie musiałabym pracować po godzinach :) Ponadto, fajnie jeśli ktoś orientuje się czy w dziale HR jest system premiowy od takiego czynnika jak zatrudnienie osoby w firmie i dałby mi znać :)

@Monika

Dzień dobry, Firma zatrudnia aktualnie około 850 pracowników. Natomiast corocznej ocenie pracowniczej podlega ok. 140 osób zatrudnionych na stanowiskach nierobotniczych. Pracowników pionu HR nie obowiązuje premia za zatrudnienie pracownika.

?

Pytanie do zarządu Czy kierownicy nadal z biura będą pracować zdalnie czy powinni być obecni na swoich projektach codziennie ? Czy majster lub brygadzista ma chodzić do klienta i świecić przed nim oczami a „kierownik projektu” będzie tylko dzwonił i pytał czy ok czy ludzie pracują ??? Czy klient ma zarządzać praca osób w firmie Kaefer czy to rola kierownika Kaefer wyznaczyć zadania i przedstawić cały obraz prac terminów ilości osób na projekcie i sposobu wykonania prac klientowi ?

Jędrek

Znalazłem info że szukają blacharza warsztatowego. Praca w Norymberdze. Mile widziana znajomość j. niemieckiego i angielskiego. Ale jak się nie zna języka za dobrze to jest na miejscu pomoc albo jakiś koordynator który telefonicznie pomoże rozwiązać ewentualne problemy, co?

Władek

Dziś były strzały z ucha? Ejjj dziewczyny i chłopak nie próżnujemy. Może tak zaczniecie sami na sobie zglaszac? To tak z banalnych tematów kto samochodzikiem uszkodził bramę i nie zgłosił? Dziecko zgłoś się sama To tak na rozgrzewkę. Jutro może o laptopach, telefonach :) strach ma wielką kite co:) Oglądać kamery, słuchać ludu i zgłaszać, zgłaszać.

Wojtek
@Władek

Z powyższych opinii wynika, że świetna atmosfera współpracy i koleżeństwa, jak zawsze można liczyć na życzliwość - taka korporacyjna kultura organizacyjna. Ciekawe, czy przekłada się to na wyniki organizacji, nowe kontrakty ?

Kamil

Operator ładowarki teleskopowej ktoś coś o tym stanowisku wie albo pracował? To jedno z nowych ogłoszeń, które na stronie się pojawiły i tak rozmyślam sobie, czy aplikować. Zapytam o podstawy. Napisali, że zatrudnienie na czas trwania projektu. Idzie przewidzieć od razu z góry, ile on będzie trwał? Znacie przypadki, że po zakończonym projekcie pojawiały się nowe i dawały też zatrudnienie w pierwszej kolejności tym, co już pracowali? Pakiet świadczeń dodatkowych poza multisportem i wczasami pod gruszą to co jeszcze w jego skład wchodzi?

Pietrek

Pytanie do pracodawcy: czy nowy pracownik działu BHP w Płocku notabene wieloletni pracownik produkcyjny jest w stanie uzupełnić wymagane prawem i przepisami obowiązującymi na terenie głównego Klienta w Płocku dokumenty? Czy posiada wymagane wykształcenie? Czy jest to próba wpływania na opinie i decyzję związków zawodowych? Tym bardziej że powszechnie jest wiadomo że pracownicy z firmą idą walczyć o swoje prawa do sądu.

Wojtek

Dziwny ten cenzor, nawet pochwalne opinie o sukcesach nowych władz usuwa. To jeszcze raz brawo nowe kontrakty, świetne wyniki, nie trzeba być takim skromnym

Lidia

Cześć Wam, mój mąż chcę do nich aplikować na Montera Rusztowań. Czy zakwaterowanie dla pracownika jest darmowe, czy naliczają jakieś opłaty? No i jak często są zjazdy do domu w ciągu miesiąca, czy wtedy też jest transport do Polski, czy to się odbywa we własnym zakresie? Czy posiadając Certyfikat SCC jest szansa na wyższe wynagrodzenie?

Artur

Każda metoda jest dobra jak się chce znaleźć pracę. Teraz jest oferta dla montera rusztowań. Napisali że na wyjazdach na kontraktach zagranicznych do Szwecji, Finlandii, Belgii. Ty wyjeżdżałeś do takiej pracy? Możesz napisać jakie warunki i czy są urlopy na powrót do domu?

Gratulacje dla Zwiazkow Zawodowych. Właśnie się dowiedzieli ze Zarząd Kaefer może ich w każdej chwili zwolinic bo przestrzeganie prawa nie jest dla Zarządu norma. Ciekawe kto następny. Może chronione donosicielki.....

Stach

Fundamentem wszystkich działań K… są jego wartości. Zaufanie jest podstawą współpracy wewnątrz i na zewnątrz grupy. … Kierujemy się wartościami !!! W czym jest problem ?

Zostaw merytoryczną opinię o KAEFER S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KAEFER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KAEFER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEFER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEFER S.A.?

Kandydaci do pracy w KAEFER S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.