ES-SYSTEM sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy ES-SYSTEM sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ES-SYSTEM?

Karolina
Inne

Jak to tylko dla rodziny? Awanse innych osób w firmie się nie zdarzają? Zastanawiam się więc w jaki sposób w takim razie jest doceniany pracownik, który naprawdę się stara i angażuje w pracę. Można liczyć wtedy na jakąś podwyżkę lub premię?

Pracownik ES Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Nie ma żadnych możliwości Masz tylko (usunięte przez administratora)... to będzie twoja jedyna możliwość ???? Wynagrodzenia coraz mniejsze !!!

Kris Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam, w ofercie pracy na stanowisko konstruktor jest możliwość pracy hybrydowej ile razy w tygodniu trzeba się zgłosić do pracy w Krakowie? Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy ES-SYSTEM sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

coffee paprika
Pracownik
 Pytanie

Swojego czasu ES-SYSTEM był świetną firma dla zaczynających przygodę w jakimkolwiek obszarze pracy. Przyjmowali osoby zielone, wykształcali, uczyli pracy, systematyczności, organizacji, przekazywali doświadczenie. W momencie kiedy taka poczwarka stawała się już motylem, i przychodziła po podwyżkę czy inne benefity to zaczynało brakować…oczywiście, dla jednych brakowało a dla innych zawsze się coś znalazło. W każdym razie, co gość robił, szukał lepszej roboty w jakiejś korpo… Cóż to za marnotrawstwo potencjału i środków! W skrócie, ES był wylęgarnią talentów. Teraz się to trochę pozmieniało, ludzie odchodzą. Najgorsze jest to, że odchodzą wartościowe osoby, z długim strażem, znające firmę, systemy. Co robi firma?…nic, a norweski właściciel tylko to pogłębia. Zaraz nic już po tej firmie nie zostanie, ale za to budżet się będzie zgadzał bo etaty wypadną. Czy się zatrudniać?, nie wiem, może, ale jeśli tak, to na krótko, bo perspektyw raczej słabe, choć może to kwestia czasu, aż się ustabilizuje wszystko na jakimś znośnym poziomie, aktualnie to mamy tutaj „niezły bur… siostry”. Chyba najlepszym podsumowaniem jest to że jak ktoś w ES złoży wypowiedzenie to od pracowników usłyszy gratulacje.

Nick
Pracownik
@coffee paprika

W praktyce ES-SYSTEM już nie istnieje. Obecnie został tylko brand. Jakiekolwiek komentarze powinny być umieszczone pod profilem firmy GLAMOX https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24679302

1
True but..
Pracownik
 Pytanie
@Nick

Nie do końca się z Tobą zgodzę, gdyż spółka „dołączyła” do grupy spółek giganta GLAMOXA. Czy brand zostanie? Dobre pytanie, być może będzie jak z Osramem wykupionym przez Ledvance.

Baran Nowy wpis
Pracownik
@True but..

Glamox. Czym jest glamox. Jakie ma zasady.jakie ułatwienia daje pracownikom. Do tej pory nie wiemmm.....

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ES-SYSTEM sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

Hans Solo
Były pracownik
@Pytanie

Zależy na jakie stanowisko się ubiegasz.

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy można dowiedzieć się czegoś o pracy w księgowości? Aplikowałem na stanowisko częściowo zdalne, jaki jest system wynagradzania i szkolenia pracowników?

Pracodawca

@kandydat

Dzień dobry, praca w zespole księgowości może być wykonywana częściową zdalnie - wymagamy obecności w firmie wymiarze min. 2 dni w tygodniu. Wynagrodzenie jest miesięczne - całkowite nie są stosowane premie okresowe. Pracownicy zespołu księgowości aktualizują swoją wiedzę o zmieniających sie przepisach co najmniej 2 razy w roku, a na bieżąco mają dostęp do platformy szkoleniowej oraz dostęp do płatnych serwisów zawierających aktualne regulacje oraz interpretacje przepisów. Z poważaniem Zespół HR ES-SYSTEM

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ES-SYSTEM? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Adam
Kandydat
@Pytanie

Np. w przypadku nowego Centrum Dystrybucyjnego w Swarzędzu pod Poznaniem wygląda to tak: 1. Ogłoszenie o pracę wstawione na strony internetowe przez agencję pracy. 2. Pierwsze sito selekcyjne i pierwszy kontakt ze strony agencji (rozmowa telefoniczna), agencja przesyła aplikację kandydata, jeżeli na tym etapie wszystko się zgadza, już do firmy. 3. W razie pozytywnego przejścia przez pierwsze sito jest już kontakt telefoniczny z krakowskiej centrali i umówienie konkretnego terminu rozmowy kwalifikacyjnej w formie video online. 4. Rozmowa video z osobą z działu personalnego oraz z przełożonym. 5. Kontakt z krakowskiego działu personalnego z informacją o decyzji w sprawie konkretnego kandydata. Zatrudnienie od razu bezpośrednio przez firmę. Powyższy schemat w przypadku zatrudnienia na stanowisko magazyniera, a więc pracownika fizycznego. W przypadku stanowisk specjalistycznych wygląda to może inaczej, tego nie wiem.

Adam
Kandydat
@Pytanie

PS Dopowiem, że w moim przypadku decyzja przyszła drogą mailową 11 dni po rozmowie video.

Pytanie
 Pytanie

Czy ES-SYSTEM oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Klaas
Pracownik
@Pytanie

Student - umowa zlecenie, najkorzystniej dla studenta i pracodawcy. Reszta o ile mi wiadomo to ma UoP, chociaz zależy to od działu.

Luki
Kandydat
 Pytanie

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak w dziale programisty (programowanie mikrokontrolerów), jest ok, ludzie pomogą czy raczej każdy patrzy na swój czubek nosa?

Swierk
Kandydat
 Pytanie

Jaka stawka dla grafika 3D? Proszę odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o ES-SYSTEM sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
ES-SYSTEM sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii