ES-SYSTEM sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

O nas

O NAS
 

Projektujemy, wdrażamy, produkujemy i sprzedajemy szeroki asortyment profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych LED o wysokiej wydajności przeznaczonych dla środowisk architektonicznych, przemysłowych, handlowych i miejskich. Nasze produkty obejmują wiele zastosowań oświetleniowych i oferują liczne konfiguracje, pozwalając rozwiązywać najróżniejsze wyzwania oświetleniowe, od małych wnętrz biurowych, po galerie handlowe, sale koncertowe, duże stadiony, ośrodki edukacji i przestrzenie medyczne.

Niezależnie od tego, czy chcesz oszczędzać energię, czy poprawić jakość światła i dobre samopoczucie nasze produkty i usługi dostosowane są do Twoich potrzeb.

Tym, co nas wyróżnia, to sposób, w jaki pracujemy. Poprzez własną sieć 11 oddziałów rozmieszczonych na terenie całej Polski zapewniamy kompleksowe lokalne wsparcie.
Od grudnia 2019 roku jesteśmy częścią Grupy Glamox. To norweska firma przemysłowa, która projektuje, produkuje i dystrybuuje profesjonalne rozwiązania oświetleniowe na rynek globalny. Łącząc nasze wysiłki z lokalnymi biurami firmy Glamox jesteśmy jedną z największych firm oferujących profesjonalne rozwiązania oświetleniowe w Europie.
Współpracując z lokalnymi partnerami jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów i zaoferować bardziej spersonalizowane doświadczenia.

Międzynarodowy sukces oraz śmiałe wyznaczanie trendów w technice oświetleniowej jest możliwe dzięki własnym zakładom produkcyjnym oraz nowoczesnemu laboratorium.

Na terenie Polski posiadamy dwa zakłady produkcyjne oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji.

Nasze wyspecjalizowane akredytowane przez BBJ laboratorium posiada status laboratorium nadzorowanego SMT. Jest jedną z czterech prywatnych placówek badawczych tej klasy w Polsce działającą w branży oświetleniowej.

Zdobyta wiedza z zakresu projektowania opraw oraz długoletnie doświadczenie w realizowaniu wyjątkowych inwestycji na całym świecie zaowocowały międzynarodowym uznaniem. Wdrożone produkty oraz niezwykłe realizacje zdobyły wiele prestiżowych nagród. Naszą obecność na zagranicznych rynkach potwierdzamy udziałem w wielu międzynarodowych targach branżowych, m.in. light+building, Lux Live czy [d]arc room.

Cenimy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych pracowników, którzy lubią wyzwania i chcą kreować rzeczywistość wokół siebie.

Dołącz do nas! 

 

 

www.essystem.pl

 
ES-SYSTEM sp. z o.o.