Xbs Polska

Katowice

Opinie o Xbs Polska

Rafaello 2014-05-30 16:56:17
Zostałem zatrudniony przez pośrednika współpracującego z XBS.
Po dwóch tygodniach kiedy wracałem z pracy dostałem SMS od XBS z podziękowaniami za współpracę(od osoby z którą widziałem się pół godziny wcześniej)!
Uważam to za niedopuszczalne i w związku z tym obniżam ocenę ze słabej czwórki na
sterczącą pałę!
(usunięte przez administratora)
Rafaello 2014-05-30 17:08:13
Sprostowanie
Zaszła pomyłka.Przepraszam firmę Xbs Polska.
Chodziło mi o firmę XBS Logistics.
(usunięte przez administratora)
1
wielkie nieporozumienie 2015-03-17 14:16:00
Miałem wątpliwą przyjeność pracować w firmie XBS Logistics... Prezes pracocholik, wiecznie niezdecydowany. Kadrza zarządzając delikat niemówiąc słabiutka... może poza kierowikami magazynów. Pozdrowania dla Michała M.
Poza tym wieczne lawirowanie, jakoś to będzie. Nic nie przygotowane i klejone na prędce. Oczekiwania i aspiracje b. duże, a możliwości mierniutkie. Stanowczo odradzam. W szczególnośći zwykłym pracownikom magazynowm, którzy są traktowani z zasady jak niewolnicy. Dodatkowo francuski lord zmieniea ludzi jak rękawiczki, a szacunek jest pozorny pod przykrywką kulturalnych, salonowych zachowań. Nie chcę nikogoobrażąć, ale słowo "burak" do(usunięte przez administratora).,to jedyne odpowiedznie które udaje mi się zanleść. A wszystko to napisał były pracownik średniego szczebla zażądzającego.
1
Zostaw swoją opinię o Xbs Polska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xbs Polska