Invest Security Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Invest Security Sp. z o.o.

huzar 2011-03-16 10:40:17
invest security to super pracodawca. mało jest takich pracodawców w wawie jeżeli chodzi o ochronę. pan [usunięte przez moderatora] to uczciwy człowiek sympatyczny zawsze chętnie pomoże. pracowałem z wieloma firmami i znam doskonale fach pozdro
guziec op 2015-05-20 14:09:16
Przez 14 lat pracy w ochronie trafiłem na taką firmę. Utrzymuje standard jeżeli chodzi o pracę. Stawki oferowane przez firmę są na wysokości rynkowych stawek. Wynagrodzenie wpływa na konto dużo przed terminem. Kadra kierownicza pierwsza klasa wymaga tego co najważniejsze ale nie czepia się pierdół. Jeżeli najważniejsze zagadnienia instrukcji są realizowane zgodnie z wytycznymi praca jest bardzo spokojna.
Daniel 2016-09-28 00:41:06
Pracowalem w tej firmie. Super kadra,mozliwosc awansu,pomocni zawsze. Jezeli wroce kiedys do wawy dzwonie najpierw tam. Pzdr. Dla calej ekipy z pomorza.
kobieta 2016-11-09 15:56:14
Wiadomo jak jest w ochronie-byle jakie zarobki, wyzysk i brak szacunku. Ale nie w tej firmie. Ludzcy, uśmiechnięci właściciele, dobre warunki pracy, kasa na czas, a nawet przed terminem. Polecam!
Zostaw swoją opinię o Invest Security Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Security Sp. z o.o.