Just Fun Place Zabaw

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Just Fun Place Zabaw

ona 2016-06-03 14:52:58
Byłam na rozmowie. Pomijając fakt, że Pan, który prowadził rozmowę był kompletnie nieprzygotowany, cały czas powtarzał szybko, szybko bo szkoda czasu to niczego konkretnego się nie dowiedziałam. Rozmowa trwała może 3min bo bardzo się Panu spieszyło. Padło pytanie o zarobki i o to od kiedy mogłabym podjąć pracę, jakieś pierdółki po angielsku. Praca miałaby polegać na sprzedawaniu ich produktów na place zabaw itd. coś w stylu call center, obsluga klienta itp. No i niby zależy im na wykształceniu adekwatnym do zajmowanego stanowiska i doświadczeniu, a jeden z pracowników z wykształcenia jest historykiem...Jak dla mnie to trochę niepoważna firma skoro tak traktują ludzi i zatrudniają niekompetentnych pracowników. Ogólnie odradzam, może komuś zaoszczędziłam czasu idąc tam na rozmowę :)
Ania 2016-06-04 11:40:29
Cześć, właśnie widzę, że potrzebują specjalisty ds handlu i marketingu, ale czytając twój komentarz to chyba zrezygnuję bo faktycznei coś jest nie tak skoro w taki sposób przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne i wyszktałcenie ludzi tam pracujących odbiega od rzeczywistości. Pewnie wybierają tych, którzy najmniej chcą zarabiac nie patrzac na doswiadczenie i wyksztalcenie. A czy ktos z obcnych tam pracownikow moze sie wypowiedziec na ten temat? bo ciezko znalezc jakies opinie o tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Just Fun Place Zabaw - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Just Fun Place Zabaw