Opinie o Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz w Gorzów Wielkopolski

JKT Nowy wpis

Doskonała klinika-lekarze z wielkim sercem podchodzą do każdego pacjenta, do tego poziom wiedzy i doświadczenia naprawdę na najwyższym poziomie-polecam każdemu i sama jako lekarz weterynarii polecam również tę klinikę właścicielom pacjentów z tej części Polski-Joanna Karaś-Tęcza

Jak teraz jest w firmie Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz w miejscowości Gorzów Wielkopolski z zatrudnieniem, bo nie ma wieści o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

Saklawia Nowy wpis
@Administrator

Kiepskie zarobki, (usunięte przez administratora) praca w ciągłym stresie. Brak zrozumienia i znikome przygotowanie do wykonywanych zadań. Z całego serca odradzam.

Ksara Nowy wpis
Klient

Bardzo dziękuję doktorze Kurosz! W Poznaniu full klinik, ale jadę zawsze do Pana bo ma zaufanie i wiem, że zawsze mogę liczyć na dobrą diagnozę i szybkie leczenie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz
0/5 Na podstawie 0 ocen.