Koleje Czeskie Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Koleje Czeskie Sp. z o.o.

admin 2015-10-28 23:15:23
Macie doświadczenie w firmie Koleje Czeskie Sp. z o.o. jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.
coll 2016-01-22 10:31:47
Gratuluje kolejom nabycia wspaniałego bezzebnego fachowca. Dzieki ze go zabraliście coolprem
6
Albański Mocarz 2016-10-11 13:40:12
Macie Ojtka prawie jak Wojtas z Blok Ekipy pozdrowienia Spejson
8
obserwator 2017-04-04 20:17:13
Robota jak robota raz lepiej, raz gorzej z perspektywy czasu patrząc jest dobrze .Jedyny problem w firmie to dyspozytura oraz osoba kierownika p. Palasza D który za wszelką cenę chce zostać dyrektorem tylko zastanawiamy się czego cygaństwa , słupków ,statystyk,intryg,...itp.Dyspozytorów co maja trochę pojęcia jest dwóch może trzech ale są napiętnowani przez swojego przełożonego bo nie uczestniczą w jego malwersacjach i cygaństwach .Reszta dyspozytury jest połączona niewidoczną pępowiną ze swoim kolegą i chcąc nie chcąc za wstawiennictwo w sprawie pracy muszą uczestniczyć w cygaństwach . WNIOSEK potrzebna osoba z zewnątrz która nie będzie kolegą tego tamtego ...z tym piję a z tamtym chodzę na piwko .......CDN
27
Zostaw swoją opinię o Koleje Czeskie Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koleje Czeskie Sp. z o.o.