Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

ass

Przelewy też by mógł podpisać...

mari

Wypowiedzenia podpisuje teraz prezes Vlodek

asik

Niewiecie kto wysyła teraz wypowiedzenia? Szybko sobie przypomnieli...

cobra

Teraz walczymy aby odzyskać kasę z funduszu. Innej możliwości już nie ma. A towarzystwo z zarządu oraz hr, regio czyli osoby które zgotowały nam ten los odpowiedzą przed sądem cywilnym.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
zmartwiony

Hey piszcie prosze jak macie nowe informacje!!??? ktos cos już wywalczył ?? czas mija a tu nic się nie zmienia:-( i chyba tak juz zostanie....wyrolowanie!

bob

Do jakiego 23.09 pieniądze? A którego roku?

elle

Ja juz dostalam sadowny nakaz zaplaty w ciagu 2 tyg od daty wydania wyroku :-)))) czekam na kase

bbb
@elle

To czekaj...na tym się skończy. Już są osoby z takimi wyrokami. Czekaja już miesiąc.

siwa
@bbb

hej dostalas pieniadze zgodnie z wyrokiem ???

ttt

Hey co z waszymi sprawami w sadzie?? macie jakies info piszcie prosze udało wam się cos załatic?? ja słyszałam ze sady sa tak zawalone roznymi sprawami ze pół roku może nie wystarczyc na zapoznanie sie przez nich ze sprawa:-///// p.s jest ktos kto jeszcze sprawy nie złożył??????

@ttt

mam sprawę 5.11 pewnie sąd wyda nakaz zapłaty. oczywiście w otrzymanie kasy nie wierzę ale chociaż świadectwo pracy dostanę.

ddd

Skad masz informacje ze do 23.09 maja byc uregulowane zaleglosci???

www

dostałam dzisiaj wypowiedzenie od Kepuce więc może coś ruszyło. Ktoś ma jakieś nowe info?

kwa

Powiedzcie mi czy tą całą sprawą zajmuje się tylko sąd pracy w Warszawie? Taką informacje uzyskałam w PIP ,że wszystkie pozwy należy kierować do Warszawy ponieważ tam była siedziba. Czy może ktoś miał sprawe przekazana do swojego miasta bądz okolic?

@kwa

PIP kieruje skargi do Warszawy bo tam była siedziba główna, ale sprawę do sądu kierujesz zgodnie z miejscem swojej pracy czyli np. sklep w Kielcach to pozew do Sądu Pracy w Kielcach. Musisz o tym wspomnieć w Uzasadnieniu w pozwie.

krecha
@kwa

Pozew skladasz do sadu rejonowego w miescie gdzie pracowalas a nie gdzie byla siedziba firmy.

P

kochani podajcie mi link do ADP można się zalogować?

a kiedy był złożony ?

@P

4.09

mc

mój pozew czeka w sądzie na decyzję.

P

coś wam powiem jesli chodzi o galerie to nie ze wszystkimi byli nierozliczeni bo u nas to normalnie zabrali cały sprzęt i towar już po zamknięciu się sklepu więc musieli się rozliczyć z galerią bo inaczej nie wpuścili by ich do środka Pan P.... przyjechał po to razem ze swoją panna

hej ludzie ktoś coś wie? czy ktoś miał już sprawę w sądzie? kase z utargu kazali nam wpłacać na jakieś inne konto

www

Odzyskał ktoś pieniądze?

xyz

A pisma? Wszystkie są tak wiarygodne jak to z 06.05...

mops

Galerie też się z nimi sądzą, więc napewno jest ogromna ilość rozpraw. Może się jeszcze wszystko poukłada i kasa przyjdzie na konto...

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o