Opinie o Woseba w Odolanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Woseba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Woseba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woseba w Odolanów

Anula Nowy wpis

Wiem ,ze to może być dla kogoś wyzwanie, ale może się jednak ktoś go podejmie… napisano wcześniej, że występuje taki system wynagrodzeń, w którym nikt nie wie o co chodzi. z jakich przyczyn? chodzi o jakieś premie uznaniowe od danego obrotu? Nie liczy się żadnego %? Ciekawa jestem jak handlowcy mają to ujęte w umowie

Pan Nowy wpis

Praca na stanowisku przedstawiciela: -marne zarobki, system demotywacyjny w którym i tak nikt nie wie o co chodzi, zajechane auta. Praca ok. dla podłapania doświadczenia max na kilka miesięcy, bo później i tak nic lepszego cię tam nie spotka, nawet jak będziesz się dwoił i troił.

O jakich ograniczeniach w wypłacie mogła być kiedyś mowa? Z rok temu taki wątek był poruszany ale nikt już się nie odniósł. Było to też napisane w kontekście pracy jako handlowiec a ja właśnie widziałam ogłoszenie dla pracownika biurowego. Wisi na takim portalu od trzech tygodni, wygląda na to ze już z 5 osób się zgłosiło. Opisze ktoś aktualny proces rekrutacyjny? Warto próbować?

pokolenie X Nowy wpis

Nie wiem o jakie stanowisko dokładnie im chodzi, w wymaganiach są typowo tematy kupieckie natomiast rekrutacja , jej pierwszy etap polega na wypełnieniu testu obejmującego zagadnienia związane z obsługą klienta czyli od strony handlowca i sprzedaży

@pokolenie X

Il pytań będzie zawierał taki test? Obiektywnie może zdawać się trudny czy raczej każdy kto już miał styczność z branżą mimo stresu sobie poradzi? Ja już tamtej oferty, do której ktoś nawiązywał nie widzę. Wtedy tylko jedna osoba była potrzebna? Jak duże jest to cale biuro?

Leszek

Przeczytałem że PH z premią wyciągał tylko 3 tysi. Trochę mało jak na takie stanowisko. To nie można zrobić wyższej premii żeby dostać więcej kasy? Są jakieś ograniczenia?

były
@Leszek

Są ograniczenia w wypłacie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Woseba? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Zdumiona

Witam. Dokonałam zakupu w Kauflandzie min. kawę WOSEBA partia L 20121512 8 godz. 13:43 jakież było moje zdziwienie kiedy na dnie młynka " posypały się" monety 10 groszowe a było ich 5. No cóż waga się zgadzała ale nie w ziarenkach !!!. A młynek poszedłby w Pireneje nie mówiąc o ekspresie do kawy który przewyższa wartość artykułu.

zainteresowny

Witam. Znalazłem ogłoszenie na stanowiska PH zachodniopomorskie, proszę powiedzieć jakie warunki finansowe firma oferuje, jaka podstawa, jak liczona jest premia ? Jak umowa o pracę (na rok/dwa a może po okresie próbnym na czas nieokreślony) ? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam

Niko
@zainteresowny

W 2018 placa podstawa plus premia - 3000 na rękę. Umowa próbna i trzy po roku. Na czas nieokreślony dopiero po umownych 33 miesiącach.

Elżbieta
@Niko

@Niko całkiem przejrzyste warunki pracy proponuje Woseba. Firma ogólnie wszystkim znana, więc do to też o niej dobrze świadczy. Mam nadzieję, że wszyscy pracownicy podzielają Twoje zdanie. Powiedz, jakie są benefity pracownicze, i jaka atmosfera panuje wśród pracowników?

xXXX
@zainteresowny

Zadzwonił do mnie dyrektor..... Dają 2065zł netto podstawy + 50 gr od kg kawy premium i 20gr za kg kawy economy... dobry zart :D

Marcel

Polecacie tam prace na PH?

Pracodawca godny polecenia

Balli

Pracodawca ok.? To dobrze. A jakie są relacje wsrod załogi? Jak zasiedziali pracownicy przyjmują nowych? Życzliwie? Czy tak po Polsku? Kąśliwie? Próbując się dowartosviowac?

NIKI
@Balli

Co znaczy zasiedziały pracownik? Jeśli ktoś pracuje długo, to znaczy że jest dobry i firma go nie zwolniła. Potrafisz się dogadać z ludźmi, to dasz radę :)

Witam, jestem zainteresowana pracą w Wosebie, obecnie pracuję jako pracownik administracji.

Jak dostać się do pracy ? Jakie są działy?

Klaudia

Jak można dostać się do pracy w Wosebie?

Maja
@Klaudia

Podstawową kwestią jest to, na jakie stanowisko chciałabyś aplikować. Woseba szuka teraz tylko Przedstawiciela Handlowego. Ogłoszenie znajdziesz bez żadnego problemu na bardzo znanym portalu z ofertami pracy. I właśnie poprzez tę stronę można aplikować. Spróbujesz, czy może interesuje Cię praca w innym charakterze?

Klaudia
@Maja

Chodzi o pracę na produkcji

Ana

Jak mozma dostać się do pracy w wosebie?

Leszek
@Ana

Zależy jakie stanowisko Cię interesuje. Aktualnie firma Woseba szuka grafika komputerowego i oferuje możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, stabilną pracę, dogodne warunki i klarowne zasady współpracy. Daj znać jeśli będziesz aplikował.

Ana
@Ana

Chodzi mi o pracę na produkcji ????

Rekrut

Jakie warunki pracy dla PH na Warszawę? Jaka flota samochodów? Jaka struktura sprzedaży? Czy firma ma korporacyjne zapędy? Jak ten produkt odbierany jest w stolicy?

Kok

O proszę narescie pozbył sie dyrektor kierowniczka z Szczecina trochę puznie 4 lata temu trzeba było wyrzucić a la karma wraca pani Lid trzeba być człowiekiem a nie wariatem

Mario
@Kok

Haha co za ludzie żyją na tym świecie

Mario
@Mario

Muszę cię zmartwic nikt nikogo nie zwolnił zwalnia się głupich takich jak ty

Asd-_^

Witam serdecznie forumowiczów. Mam pytanie odnośnie w/w pracodawcy, a konkretnie dotyczy one specyfiki stanowiska Regionalnego Kierownika Sprzedaży... Chciał bym zasięgnąć rzetelnych informacji, a mianowicie: Jakie uposażenie oferuje pracodawca (samochód / marka/model), narzędzia, ilość PH w Zespole, szacowane zarobki (pensja zasadnicza)... z góry dziękuje za pomoc i rychła odpowiedz. Pozdrawiam!

Dereck

Hej więcej niż 10 lat temu pracowała p.Maria na dziale kier lub dyr handlowego oddział zachodniopomorskie pom tak gruba taka niby miła ale wsadzała swoich ludzi a stałych zwalniała . Ktoś pamięta ? Nazwisko

@Dereck

Używanie na forum publicznym danych personalnych nie jest zgodne z jego regulaminem - proszę zatem, abyś następnym razem o tym pamiętał. O tę osobę możesz bezpośrednio zapytać kogoś stamtąd. Tu masz kontakt: http://woseba.pl/pl/kontakt/ Pracowałeś kiedyś w firmie Woseba?

Meg

Pracowałam w tej firmie dość dawno i przez kilka lat.Do dzis z sentymentem wspominam te czasy .Godziwe zarobki ,uczciwy pracodawca jesli chodzi o warunki zatrudnienia ( a z tym dzis różnie bywa) do tego dość zgrany zespół co przełożyło sie na atmosferę w pracy .Byla to moja pierwsza praca jako PH moze tez stad takie odczucia.

@Meg

@Meg Fajnie, że mimo upływu czasu zechciałaś podzielić się z nami swoimi wrażeniami o pracy w firmie Woseba. Bardzo dobrze wspominasz czasy, kiedy byłaś tam zatrudniona. Ciekawe tylko, jak wygląda aktualna kondycja tego przedsiębiorstwa. Masz może kogoś znajomego, który tam teraz pracuje i mógłby włączyć się do dyskusji?

Patryk

Jak firma jest dobra to zawsze wymaga od pracowników dobrej pracy. To nie wszystkim się podoba!!

Edyta

@Ginger, wyjaśnisz dlaczego uważasz, że nie masz szansy na wyrobienie premii w Woseba? Czy warunek konieczny do spełnienia jej jest w Twojej ocenie awykonalny? Proszę Cię o rozwinięcie swojej opinii o swoim zatrudnieniu u tego pracodawcy? Będzie ona ważna dla innych użytkowników chcących się zatrudnić u niego.

Edyta

Już jakiś czas na tym forum występuje cisza. Czy jest jakaś kwestia, którą warto Waszym zdaniem poruszyć o tym miejscu pracy? Jeżeli dysponujecie ciekawymi i jednocześnie ważnymi informacjami o Woseba jako pracodawcy, to zachęcam Was do zamieszczenia ich w tym wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Woseba - Odolanów

• Jak się pracuje w Woseba?

Zobacz opinie na temat firmy Woseba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woseba?

Woseba