Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

Cała prawda o tej firmie!!! Jedna wielka masakra z czystym sumieniem odradzam pracę w Stako reklamują się że napędzają przyszłość.Moim zdaniem napędzają ale BIEDĘ 3% Podwyszki ludzie muszą brać nadgodziny bo inaczej 3 tys na wypłatę tragedia co się dzieje Stawka na dzień dzisiejszy 24.50 pracownik fizyczny

opinia
@Tomek

dziękuj za te stawke bo i tak więcej jak najniższa krajowa po za tym jak sie pół dnia przesiedzi na palarni i sie nabija z innych za placemi co chcą i pracują to 24,50 i tak sporo

Oooo

No to Stako sięgnęło (usunięte przez administratora). Podwyżka dla pracowników 3%. Żenada

Michu
@Oooo

Pracuję od września 2023r mam 23,50zł/h . To jak niby mam mieć 27,70zł/h a potem 28,20 jak dadzą 3% ?

pracuś Nowy wpis

Witam. Chodzi mi o poszanowanie pracowników przez majstrów(pseudo majstrów). Potrafią stanąć na środku hali i drzeć japę eeeeee i się z tego cieszą. Zero kultury i szacunku dla pracownika Za takie eee można w japę dostać. Mam nadzieje że szefostwo coś nad tym pomyśli. Ja to bym ich wymienił a nie pracowników bo to oni psują atmosferę w firmie. To tyle moich uwag

Tomek Nowy wpis

opinia Nowy wpis

Malarz Nowy wpis

Jeszcze w pandemię gdy firmę przejęła Kanada obiecywali podwyżki inflacyjne zapewniali o dobrej woli. Suma sumarum 2024 podwyżka o 80 groszy dla doświadczonych pracowników. Do grudnia 2023 wykonaliśmy rekordową liczbę zbiorników co skutkowało mniejszą premią do wypłaty na koniec roku. Nadgodziny? Tylko to utrzymywało wypłaty na rozsądnym poziomie. Zaplecze socjalne? Oczywiście, bilety do teatru z kukiełkami "tencza". Ktoś musi dorosnąć i i zagrać "all in"

Na co mogę liczyć pracując jako kontroler szczelnosci??

Pomocny
@Tomek

Na ciekawą pracę w rozwojowej firmie.

pora pora pora
@Tomek

Na to że znajdziesz nie szczelność

@Tomek

Dużo obowiązków oraz wiele odpowiedzialności za drobne pieniądze

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

Oooo

Michu
@Oooo

Jak jest z pakietem medycznym w Stako? Można dołączyć rodzinę?

Jaki jest styl zarządzania w Stako?

Firma jak firma zero organizacji pseudo zebrania same dziadki na produkcji ciężka praca nie polecam zwłaszcza na dziale prasy nie umieją obsługiwać komputera brygdzisci , ustawić prasy nie umieją a wymagają (usunięte przez administratora) wie co od pracowników płacą najniższa krajowa patolazaklad ci przez agencję po pół roku dopiero można dostać umowę na stako dopiero nie szybciej jeden dzień do pracy nie przyjedziesz to ciebie zwolnią pozdrawiam z pras hah.

Byłem tam

Ciężka praca raczej orka polegająca na dzwiganiu beż żadnych pomocy typu transporter żadnej mechanizacji zero urządzeń tylko siłą rąk ,robota na trzy zmiany brygadziści buraki kartofle bez wykrztałcenia nadający się na liścia w pysk kadra z biura debilowata jak by naćpani ogółny (usunięte przez administratora) na halach spawalnia prasy nie polecam

Dzień dobry chce ludzi przestrzec przed tą firmą na na dziale prasy nic nie widzą nic nie ogarniają nawet maszyny ustawić nie umieją a co dopiero ciąć blachy zero ogranizacji pracy jakiej kolwiek . Jedynie lider tam coś wie i umie reszta nic się dziwię że ten zakład jeszcze funkcje przy takiej ogranizacji pracy nikt tam nie będzie chciał robić pozdrawiam.

Czy będą jakieś podwyżki z nowym rokiem.? Kiedy i ile?

Na co może liczyć pracownik produkcji. Jakie są różnice między agencją a pracą pod firmą.

Pomocny
@Paweł

Żeby pracować bezpośrednio przez firmę STAKO trzeba być wykwalifikowanym ślusarzem, spawaczem bądź lakiernikiem, mechanikiem, itd. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego się nauczysz.

Misiek

W słowniku wyrazów brak jest wystarczająco obelżywych słów by określić pracę w tej pseudo firmie

Mirek
@Misiek

Misiek a na jakim dziale pracowałeś??

@Misiek

Nie strasz aż tak zle

Ogłoszenie na Spawacz do Stako pojawiało się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

Pppp

Nie polecam a bynajmniej nie pokazuj i się nie wychylaj i przedewszystkim uważaj co mówisz wylengarnia konfidentow

Jakiś

Każdemu podoba się co innego. Jeśli będziesz polegać na opinii innych ludzi a sam nie spróbujesz, to nie będziesz wiedzieć tak naprawdę czy warto?

misiek

Smród, bród i ubóstwo, praca jak w zakładzie karnym jesteś non stop obserwowany a kamery takie że przeczytają jakiego smsa wysłałeś.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Stako? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ktoś

Zależy od stanowiska

Obiad dla pracownika

Czy to prawda, ze jest szansa na catering raz w tygodniu dla pracownika? Tydzien temu kumpel na zmianie mi o tym mowil, ale to moze tylko plotki.

@Obiad dla pracownika

To niestety tylko plotki, albo żart ze strony Twojego kolegi. Zmień kumpli.

Taka propozycja
@Obiad dla pracownika

bedzie taka propozycja by do pracy przychodzić robic robić robić jeść spać wstać i dalej robić ale ż pracy nie wychodzić wszystko płatne za setki zero kobiet alkoholu muzyki używek to jest propozycja

obiad

Ok, moze ktos sobie robi jaja bo pracuje stosunkowo niedlugo wiec moze ktos sobie zazartowal. Ale zapewniali mnie, ze jest jakis plan aby byl dostarczany 1x w tygodniu catering z obiadem dla kadzego pracownika + przekaska. ale rzeczywiscie brzmi to chyba zbyt dobrze.

Nahujcitachata
@obiad

Potwierdzam . Wszyscy pracownicy dostaną miskę ryżu. Narazie raz w tygodniu ,ale jak firma nad kreskę wyjdzie to wszyscy będą zadowoleni ;)

Nahujcitachata

Tak dobrze to nie ma nigdzie żeby pracownikomi firma sushi serwowała ;)

@Nahujcitachata

To w końcu miska ryżu czy katering z obiadem, bo widzę zdania są podzielone. Nie macie tam stołówki albo baru gdzie można zamówić sobie jedzenie?

nick

Stołówki nie ma.

Filip

Firma potrzebuje moze nowych ludzi? Wiecie coś więcej?

Kane
@Filip

Cały czas potrzebują

Justyna
@Kane

Czy ludzi w wieku po 50- tce też przyjmują do pracy?

Twarożek
@Justyna

Po 50-tce nie polecam, można się na badanie alkomatem załapać, na trzeźwo bez problemu.

Mirosław
@Twarożek

Mam rozumieć, że w firmie jest duży problem z alkoholem? Głupio pytać, ale dotyczy pracowników czy ... tzw. góry? No i nic z tym nie zrobiono jeszcze?

@Mirosław

Proszę czytać ze zrozumieniem i całą konwersację, bo takie wyrwane z kontekstu odpowiedzi generują jakieś niepotrzebne stwierdzenia. @Justyna zapytała "czy OSOBY w wieku po 50-tce zatrudniają w STAKO", a @Twarożek napisał że "po 50-tce można się załapać na badanie alkomatem" (żart), którego Mirosław nie zrozumiał.

@Pracujący

Wiesz może coś o aktualnych przyjęciach do pracy? Jak się nie ma doświadczenia w branży, to też się można załapać, czy raczej takich świeżaków nie przyjmują. Bardzo mi zależy dlatego pytam ;)

pampam
@Marcin

Szukaj ogłoszeń bo ja nie słyszałem żeby przyjmowali.

@pampam

No właśnie szukam, ale nic nie publikują. Myślisz, że warto zadzwonić do kadr i tam zasięgnąć języka? Napiszesz jakie warunki dają nowo przyjętym? Warto się tu na dłużej zahaczyć?

Julian
@Marcin

Zadzwoń do kadr bo praca jest ok.

Andrew

Siema słuchajcie na jakie zarobki może liczyć spawacz z uprawnieniami i doświadczeniem w tej firmie ??

Czy nowo zatrudnione osoby w Stako otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracujący

To zależy. Jeśli posiadasz zawód spawacza lub slusarza to jest szansa zatrudnienia bezpośrednio przez firmę STAKO na umowę o pracę. Jeśli nie posiadasz kwalifikacji zawodowych (kierunkowych dla branży w której się u nas pracuje) możesz zostać zatrudniony przez agencję pracy w oparciu o umowę o pracę.

Mirosław
@Pracujący

A jaka jest różnica pomiędzy tymi zatrudnieniami? Pewnie jak zwykle w kasie? :D Bo przecież i tu i tu jest UoP?

@Mirosław

Różnica w kasie na pewno jest, ale ważniejsza różnica jest taka, że wykwalifikowani w konkretnym zawodzie pracownicy przychodząc do nas nie "ulatniają się" po jednym dniu pracy. Natomiast pracownicy kierowani do nas przez agencję pracy są najczęściej pracownikami pomocniczymi i przychodzą tylko "po nowe buty"- nimi już zaprząta sobie głowa agencja.

@Pracujący

Tylko jak zatrudnić się bezpośrednio pod firmą z pominięciem agencji? Jest taka możliwość i firma sama też rekrutuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 893 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk