Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

tylinia

Moj maz byl w pazdzierniku na kurczakach w wassenaar. Praca ciezka, malo godzin, nic nie zarobik i zjechal po dwoch tygodniach. Nie boi sie ciezkiej oracy bo to budowlaniec, ale pracowal 2 razy w tygodniu po 8 godzin. Czyli prawie NIC.

adam78

witam ja mam jechcac z ta firma w lutym jako ona jest. jest praca mozna zarobic czy sa besikbary prosze o opinie

seba

witaj kamcia ja jade do Rijswijk jade z sieradza pozdro

Zeta
@seba

A co to za praca??

seba

Witam jade w piatek jedzie ktos z łódzkiego sk613@wp.pl

kamcia
@seba

Hej Seba, ja wracam z urlopu na wasenar teraz ale z mazowieckiego tez w piątek

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
gumis

Kto jedzie dajcie znac sms lub tel na nr (usunięte przez administratora).. STRZAŁKA....

gumis

Siemka..mi kazali przyjechac do biura na podpisanie umowy niewiem co robic..???jak tak jestda sie zarobic? jehac? priv.rafal1987@opoczta.pl

Beata

Ola a na co Ty jedziesz? bo ja dostaam dzis telefon na pakowanie karmy w Rheine

Ola
@Beata

Nie wiem, nie powiedzieli dokładnie na co. Wiem tylko tyle, że do drobiu.

Ola

Hej wszystkim. Ja jadę w ten piątek tj. 23, z chłopakiem, z Łodzi. Ktoś jeszcze rusza?

Kamil1992

Witam Czy jedzie ktoś z was teraz w ten piątek ? bo ja jadę mój numer to (usunięte przez administratora).Woj. Lubelskie

green devils

nie w ten czas nie wliczam przerw. tyle wychodzi . jezdzisz roznie jak jest duzo roboty to wyjazd 5 lub 6 rano

jjhhhh

jedno wielkie dno kawaler może jechac ale nikt kto ma rodzine bo nie wyrobi

beata1983

ja jade teraz w sobote na wassenar z pomorkiego moj tel 797769233 kto jedzie niech sie odezwie pozdrawiam

tragedia
@beata1983

nawet nie jedz !!!!!!!!!!!! i już mi cie zal,ty nie wiesz co jest masakra !!!!!!!!!!!!!!! BIEDA!!!! I POSTOJE!!!!!!!!

Komisarz Zawada

Co do Pawła to jest jak czoopek tylko wchodzi w (usunięte przez administratora) jeszcze głębiej ;O wiec to jakbyś rozmawiała z Benem . Ale jak ci się uda coś ździałać to daj znać ;D

Witam jedzie ktos do Wassenaar w sobote?:)

green devils

aha bo zapomnialem . wczesniej byly 3 przerwy po 15 minut i 1 pol godzina. teraz jest 3x 20 minut. jesli bedziesz jeszcze cos chcial wiedziec to pisz.pozdro

green devils

a co chcesz wiedziec ? ja ci opowiem bo nie dawno wrocilem i nie bylo kolorowo

@green devils

Please, daj info: 1. Ile godzin tygodniowo się pracuje i ile dni? Czy codziennie? 2. Jaka jest stawka godzinowa brutto a ile wychodzi czysto na rękę? 3. Jak z zakwaterowaniem (czy możliwe warunki mieskzniowe) po ile osób w pokojach. 4. A przede wszystkim jak traktują Polaków? I czy to prawda iż koordynator stosuje mobbing i przemoc fizyczną? Czy to może ściema? I powtarzam iż chodzi mi tylko o obiektywną prawdę. A nie mam zamiaru tam jechać na imprezę tylko aby cięzko zap(...)

@Katon

w tygodniu pracujesz 3, 4 dni.na ręke masz niecale 5 euro.brutto 8,50. warunki mieszkaniowe takie sobie da sie mieszkac tylko bardzo maly pokoj. mieszkasz po 4,5 osob w domku .w pokojach max 2 osoby ja mieszkalem sam. .nie ma zadnego mobbingu!!! przynajmiej ja nie doswiadczylem. a robota ciezka trzeba szybko robic. musisz miec tak zwane tempo bo jak nie to bedziesz do odstrzalu albo cie przezuca gdzie indziej jak bedziesz sie dobrze sprawowac.

@green devils

Dzięki za info. Ale powiedz mi jeszcze - 3-4 dni roboty, ale po ile godzin taki dzień pracy? I czy miałeś stycznośc z niejakim Benem bądź Bennym z firmy? Jeśli tak, to czy naprawdę on taki straszny jak go opisują? Napisz mi jeszcze to, please. Pozdrawiam

@Katon

pracujesz przewaznie po 10 , 11 godzin.nie ja nie mialem z nim stycznosci bo on jest na wassenarze a ja bylem w oss.widzialem go tylko raz.takze nie powiem ci jaki jest ale tez slyszalem o nim rozne wiesci

xyz
@Katon

jak chcesz wiedzieć jak jest napisz na xyz343@interia.pl . Pracowałam na Wasenarze

@green devils

Jeszcze jedno pytanie: Piszesz iż pracuje się 10-11 godzin, ale czy w ten czas wliczasz przerwy (wiem że nie są one płatne). Czy te 10-11 godzin to pełny czas pracy? Daj info please.

Katon

Na tym forum opinie biuro ma różne, lecz na innych totalna masakra. Szczególnie nie lubią koordynatora, że podobno bardzo nerwowy? Czy to prawda. Napiszcie jak to jest. Szczególnie apel do osób obecnie pracujących i tych, którzy niedawno powrócili. Dajcie info jak jest naprawdę

kama
@Katon

jeśli takie marudy wyjeżdzają ktore nawet z forum nie potrafią sobie poradzić to wcale się nie dziwie że koordynatorzy moga by nerwowi. Każdy chce żeby go za rączke prowadzić....

@kama

Ja nikogo nie obrażam. Chcę po prostu znać prawdę. Chcę skonfrontować negatywne opienie z innych forów z faktami. Stąd moja prośba do pracujących tam osób aby napisały jak jest naprawdę. Nie chcę wyjeżdżać w ciemno, jestem gotów do cięzkiej i uczciwej pracy, ale za to chcę być godnie traktowany. Stąd chodzi mi tylko o prawdę. jak tam jest teraz, jakie są warunki pracy i jak postępują z Polakami. Nie wiem po co tyle agresji i takie zdziwienie? Proszę o info

kama
@Katon

wystarczy że przeczytasz ze zrozumieniem wcześniejsze posty. Byłam tam i praca nie jest lekka ale da się zarobić i jesli nie jedziesz imprezowac to bedzie ok

violka34
@Katon

Witam wiec juz ci piszę,praca cięzka ale to kwestia wdrozenia się.Prauje tylko 3 dni w tyg.mówią że to tylko na poczatku tak,zobaczymy...Zarobki zostawiają wiele do zyczenia na umowie stawka 8.66 na reke wychodzi 4.77 wiec łatwo obliczycjak duzy podatek zabieraja wychodzi jakos 48% warunki mieszkaniowe ciasne pokoje,dosc przytulne.Pozdrawiam i powodzonka:-)

@violka34

A gdzie pracujesz Violu ? W Wasenar czy Oss? I czy masz kontakt z Benem/Bennym? Jeśli tak, to napisz jaki on jest? Czy naprawdę taki straszny jak go na forach przedstawiają?

Katon

Prośba do osób tam pracujących, lub które pracowały: 1. Ile godzin tygodniowo się pracuje i ile dni? Czy codziennie? 2. Jaka jest stawka godzinowa brutto a ile wychodzi czysto na rękę? 3. Jak z zakwaterowaniem (czy możliwe warunki mieskzniowe) po ile osób w pokojach. 4. A przede wszystkim jak traktują Polaków? Czy jest to uczciwa i wiarygodna agencja? Dajcie info.

Byłam
@Katon

Ileż można na te same pytania odpowiadać?? Popatrz wyżej masz odp!!!! HALOOO?! CZYTAMY ODPOWIEDZI!

tośka

hej, wróciłam w ten weekend. Byłam na Wassenarze. Zanim wyjechałam nie ukrywam że się bałam bo czytałam opinie a wiadomo że najbardziej patrzy sie na te negatywne ;/ mimo wszystko stwierdziłam ze jak będzie coś nie tak to sie pakuje i wracam.....i tak pojechałam i przepracowałam pełny kontrakt :) teraz mam urlop i wracam za dwa tygodnie. Praca na początku wydaje sie trudna, wiadomo nowe osoby , zakład itp. Praca jest przy kurach, po tygodniu człowiek już łapie tempo i robi rutynowo. Na domku byłam z 3 osobami więc super. Wypłaty tez zawsze na czas. Jak ktos chce jechac do pracy a nie na impreze to jechać i nie bać sie ! :)

ja tez sie wybieram ale po 20.01 :) Opinie są rózne ale zamierzam to sama sprawdzic:)

besta 1983

niewiem moze ja pojade okol malborka bylam tam i powiem szczerze nie jest lekko

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works