Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o VIVASANIT

Pracowałeś w firmie VIVASANIT i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2011-09-29 20:02:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ta firma to jedna wielka porażka. Atmosfera w pracy [usunięte przez moderatora], "dyrekcja" to dno. Można traktować pracę w tej firmie jedynie jako przystanek do znalezienia innej a i to tylko w ostateczności. Omijać jak się da.
zdjecie uzytkownika
andy - 2016-04-15 09:12:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie wiem skąd ta opinia @Pracownik? Vivasanit jest jednym z liderów w branży wyposażenia łazienek, systemów instalacyjnych oraz techniki grzewczej, niestety nie ma ofert pracy w tej firmie, wiem bo śledzę ich stronę www od dawna

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie VIVASANIT!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIVASANIT

Twoj email:
Wiadomość: