Opinie o Respol Export-Import Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Respol Export-Import Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Respol Export-Import Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Respol Export-Import Sp. z o.o. w Kraków

Hej. Mam doświadczenie z pracy jako specjalista ds. zakupów a widziałam, że kogoś takiego do was szukali jakiś czas temu. Zastanawiam się jak duży to dział i czy nie będzie jeszcze ktoś potrzebny? Znam się wstępnie na branży instalacyjno-grzewczej i chciałabym spróbować swoich sil

Robert Nowy wpis

Bardzo dobre podejście do klienta, obsługa i pomoc na każdym etapie i w dodatku rzetelne :) Szybka obsługa, jakość na najwyższym poziomie, świetny i zgrany zespół. Firma godna polecenia, współpracujemy od kilku lat i zawsze wszystko załatwione jak trzeba i na czas bez zbędnych pytań. Pozdrawiam

Jula Nowy wpis

Ostatnia opinia widzę, że dotyczy kontaktu przed jak i po sprzedaży, magazynier bezpośredniego wpływu akurat na te relacje to nie ma? ogłoszenie na linku wisiało z miesiąc temu i widzę, że dwie osoby na nie się zgłosiły, wiecie jak rozmowa teraz wygląda i czy w ogóle trudno jest się dostać? Robota jaka w sobie na miejscu jaka jest? warto aby chłopak ewentualnie aplikował? Jakie zarobki?

Na stronie internetowej Praca.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Respol Export-Import Sp. z o.o.. Poszukiwani są Księgowa. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Konrad Nowy wpis

Super ludzie, super firma... Świetna obsługa i podejście do klienta, profesjonalne doradztwo techniczne. Bezproblemowy kontakt z firmą zarówno przed jak i po sprzedaży. Serdecznie Polecam!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Respol Export-Import Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wojtek

O jakich problemach mowisz

Małgorzata

Widzę, że w ostatnim czasie piszecie, że firma jest super, obsługa i ludzie też. A jakie są zarobki tutaj? W porządku?

Grzegorz

Dają się lubić i lubię tam kupować

Małopolanin

Firma jest dobra, ponieważ ludzie w niej pracujący są super. Piję w Respolu sporo kawy :)

Odpowiada wam grafik w firmie ?

Bazylio

Dobra firma i tyle na temat.

Jędrek

Bardzo dobra, rzeczowa i szybka obsługa.

Stach

@ADAM a jak oceniasz konkrety czyli finanse? ;)

ADAM

Hurtownia rewelacyjna. Pracownicy doskonale zorganizowani. Łatwo nawiązują kontakty i posiadają przyjazne usposobienie, co korzystnie wpływa na ich relacje z klientami. Są otwarci i uśmiechnięci, czym szybko zjednuje sobie sympatię. Dyrektor oddziału jest skuteczna w działaniu, konkretny i rzeczowy, a jednocześnie bardzo przekonujący. Potrafi szybko i precyzyjnie ocenić potrzeby klienta. Jest dyspozycyjny, życzliwy i bardzo oddany obowiązkom. Działa skutecznie, jednocześnie budząc sympatię klientów. Pozyskuje klientów i buduje długotrwałe relacji. Potrafi zachować cierpliwość i zimną krew w sytuacjach stresowych. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jego pracę oceniam wysoko.

Monter

Polecam, U nich jakoś wszystko takie proste.

Rafał

Fajni ludzie. Przyjazna atmosfera. Jest dobrze, tak trzymać.

Robert

Spoko firma. Polecam.

Lolek

Wg mnie zdecydowanie najlepsza hurtownia w Krakowie.

Wojciech
@Lolek

Twoje zadowolenie z obsługi przez firmę widać w opinii. Ponieważ jest to forum pracownicze chciałbym też przeczytać jak się pracuje obecnie zatrudnionym tam osobom. Czekam na Wasze komentarze o warunkach pracy i wynagrodzenia.

Monit

Jeszcze nie ma przerostu formy nad treścią. Mili ludzie.

Major

Bardzo dobry pracodawca i wystarczy spojrzeć na puste forum żeby utwierdzić się iż to dobra firma.

Inka
@Major

Ma Pani rację Pani Aniu.

Hydrokan

To moja ulubiona hurtownia Krakowie. A targi które odwalili to poezja. Wszystko na 5.

Zostaw merytoryczną opinię o Respol Export-Import Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Respol Export-Import Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Respol Export-Import Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Respol Export-Import Sp. z o.o.?

Respol Export-Import Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Bukowiecka 73
    03-893 Kraków

Respol Export-Import Sp. z o.o.