Madejski Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Madejski Sp. z o.o.

eryk 2016-05-13 16:14
poszukują pracownika Działu Handlowego w branży hydraulika siłowa, @fajos,nic nie piszą o umowie, ale oferuja możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
srtwertert 2016-12-10 15:33
zobaczysz szkolenia jak świnia kosmos
ps. uważaj na kamery w kiblu
ogogogog 2017-03-27 09:22
te kamery to tez chyba z kosmosu wziales
asdas 2017-05-13 18:30
0 szkolen, 0 podnoszenia kwalfikacjii. Kierownicy którzy czuwają tylko aby się do Ciebie dop.. i dogryść. Pieniądze na początek OK, z czasem 0 podwyżek, nie pasuje - wypi... Szef to zwykły burak który się dorobił, nie szanuje nikogo.
kulin 2017-05-21 09:18
warunki pracy w tej firmie która sprzedaje turecki towar -węże hydrauliczne i przemysłowe itp:
-9 godzin g:7-16 od pon-pt (godzine pracujesz gratis- zabezbieczyli się prawnie ze podpisujesz papier ze masz godzinną przerwę, której tak naprawdę nie masz),
-produkcja i magazyn pracuje3-4 soboty w miesiacu,biuro 1 sobota w miesiacu w g. 9-13 za żałosne 42 zł na rękę dostajesz za sobotę
- każdy ma umowę na najniższą krajową,
-wypłaty dopiero 10 dnia następnego miesiąca
-wynagrodzenie średnie rynkowe, "ale nie ma chorobowego"- idziesz na L4 dostajesz to co w umowie czyli najniższa krajową
-premii brak, zero podwyżek, zero szkoleń, zero motywacji,
NIE POLECAM !
Były 2017-06-27 12:08
Firma totalnie nie szanuje pracowników i ich potrzeb.
- 0 szkoleń
- 0 podnoszenia kwalifikacji
- 0 pozytywnego motywowania pracowników.
- 0 informacji o brakach i nowych produktach.
- Szef potrafi nazwać odchodzącego pracownika "śmieciem ludzkim" przy potakiwaniu kierownictwa.
- Słabe narzędzia pracy, przedstawiciel handlowy nie może korzystać z samochodu po godzinach pracy.
- Brak wyrównania za nadgodziny.
- Pójście na chorobowe lub L4 na dziecko jest "niemile postrzegane".
- Zdarzają się "pretensje" o to że człowiek wypełnia swoje obowiązki. "Motywacja negatywna".
- Wymaga się wyników a ciężko uzyskać jakąkolwiek decyzyjność przy najprostszych decyzjach których samemu nie można podjąć.
- Szef i kierownictwo nie słucha tego co pracownicy mają do powiedzenia na temat rynku. Według nich pracownik nie zna się na niczym a oni na wszystkim.

Stanowczo odradzam!

Agata 2017-07-25 12:55
@Były czy opisywane problemu były zgłaszane bezpośrednio do kierownictwa? Czasem warto podyskutować o zmianie warunków pracy albo chociaż skierować pracodawcę na to forum, które powinno służyć oprócz wymiany informacji między pracownikami, także wymianie między nimi a pracodawcą.
Zostaw swoją opinię o Madejski Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madejski Sp. z o.o.