Opinie o serwis przyczep Wiola w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie serwis przyczep Wiola. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie serwis przyczep Wiola na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o serwis przyczep Wiola w Knurów

Kalina Nowy wpis

Mąż znalazł ogłoszenie sprzed kilku miesięcy dla montera, warto mimo to wysyłać cv? Bo szukali wielu kandydatów. Czy zarobki teraz są wyższe niż ta górna kwota 6k brutto? Skoro soboty są dobrowolne, ale dobrze płatne to można pracować w każdą sobotę miesiąca? Mąż chciałby jeszcze wiedzieć jakie są widełki, jeśli chodzi o premie.

Aplikowaliście na stanowisko Kasjer w serwis przyczep Wiola i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

kirk Nowy wpis

Nie wiem, kto piszę te komentarze... W tej firmie nie ma kasjera, to nie Biedronka :P

Marzena Nowy wpis
@kirk

Może o handlowca chodziło? generalnie to wiadomo co jest ze stronką? pytam, bo jak wchodzi się w karierę to błąd 404 wyskakuje. Nikogo nie szukają obecnie?

kirk Nowy wpis
@Marzena

Z tego co wiem, to nie szukają. W biurach wszystkie miejsca są zajęte.

Joanna

Szukam informacji o pracy jako Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży. Wpadłam na stare ogłoszenie gdzie podali pensję 4100 - 4500 zł brutto. Czy firma dała podwyżkę ostatnio z powodu inflacji?

handlowiec numer 1
@Joanna

Nie ma aktualnie naborów na to stanowisko. Ogłoszenie było z 2017 roku.

serwis przyczep Wiola ma teraz aktualne oferty pracy w Żory. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

pracuś

Nie ma żadnej oferty pracy w Żorach

Monter

Umówienie na telefon, rozmowa z właścicielem około 20 minut ile bym chciał zarabiać, co potrafię itp. Bardzo miły człowiek. Dostałem dobrą propozycję wynagrodzenia i pracuje już 3 miesiące

Umiejętności, gdzie mieszkam, co robię w wolnym czasie itp.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Zainteresowany praca

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy w firmie, jak ludzie i zarobki, przeprowadziłem się niedawno do Knurowa i szukam pracy bliżej, pozdrawiam.

@Zainteresowany praca

Osobiście nie polecam. Jak sam szef i ludzie z biura są w porządku, tak na hali banda (usunięte przez administratora) Pieniądze całkiem przyzwoite muszę przyznać, ale czy warte ciężko powiedzieć. Naprawdę trzeba uważać bo co niektórzy to zamiast mózgu mają papkę, nie mówiąc o tym, ze niektórzy to po alkoholu czy narkotykach pracują i nikt nie widzi w tym problemu.

Jakie godziny pracy obowiązują w serwis przyczep Wiola?

kkkk

6-14 a jak bedzie 2ga zmiana to 14-22

Pablo

Cześć czy warto podjąć pracę w Wioli ? Jest dużo roboty ? Jest szansa zarobić powyżej 4 tysięcy bez nadgodzin ? Jako monter-spawacz ? Mógł by się ktoś szczerze wypowiedzieć ? Pozdrawiam

dave
@Pablo

Jako spawacz tak ale jako monter 4 tys nie zarobisz bez nagdodzin.

Pablo
@dave

Ale mówimy bez nadgodzin tak ? Z premia 4 z przodu jest ?

@dave

Czyli ile wynosi podstawa dla montera w Wioli? Czy wspomniane nadgodziny są dobrowolne i można je sobie po prostu dobierać właśnie po to żeby podbić wysokość wynagrodzenia? Jak ktoś ma naprawdę spore doświadczenie to jest to brane pod uwagę przy ustalaniu wstępnych warunków zatrudnienia (w tym stawki)?

dave
@Paulina

32 232 19 65 wewnętrzny 26 - telefon do działu kadr

@dave

I jak się chce coś załatwić to tylko telefon czy można gdzieś się udać albo na maila?

Witam jak jest w Wioli ? Idzie zarobić faktycznie ? Podstawa jest w miarę okej i praca jest non stop ? W soboty można ciągle przychodzić ?

@Nowy

Ja dostałem w pierwszym miesiącu 2600 na rękę za 8 godzin dziennie a po 3 misiącach z dwoma sobotami i premia mi wyszlo 3400 na reke. w lutym dostalem tez 3 stowy podwyzki a praca spoko jak dla mnie ale trzeba trzymac normy czasowe na przyczepach to bedzie git :) roboty mam sporo

@lolo

Aha czyli premia dopiero po trzech miesiącach ? Premia jest co miesiąc ? I soboty można robić ciągle ? Czy są jakieś przestoje?

@Nowy

trzy miesiące to okres probny i jak je przeszedlem to dostawalem juz premie co miesiac. soboty mozna robic wszystkie bo sa placone 150% i roboty mamy sporo. za 4 soboty mam 600zl i dodatkowe 20% do premi a kase za sobote mozna sobie u nas wybrac gotowka po pracy wiec zona nie widzi :)

@lolo

Aha rozumiem, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź:) a pracujesz tam jako spawacz ?

jako monter

Swiezak
@lolo

Gdybys mogl podac na jakim stanowisku pracujesz?? Spawacz operator maszyny CNC czy monter. Dziekuje

@lolo

Czy bez problemu udaje się co miesiąc wypracowywać wspomniane premie w Wioli? :) Jak wyglądają normy, które trzeba wyrabiać? Czy jest to trudne? Zdarza się, że komuś się to nie uda? Co wtedy?

qlfon

Zmniejszyli nam godziny pracy bo zrobili 2 zmiany ale dostalem ponad 300 podwyzki to nie mam co narzekac hajs sie zgadza :)

@qlfon

Witam mógł byś coś więcej powiedzieć ? Jaka jest podstawa ? I jaka umowa ?

@Nowy

chlopie zadzwon i sie zapytaj kadrowej

@qlfon

Mógłbyś mi napisać jak w takim razie obecnie wyglądają godziny pracy w Serwisie Wioli? W jakich godzinach się pracuje na tych 2 zmianach?

Qlfon
@Paulina

6-14 i 14-22

Cześć czy w Wioli jest szansa zarobić powyżej 4 tysięcy bez nadgodzin ?

Gorol
@Kandydat

Bynajmniej ale z nadgodzinami

@Gorol

Czyli z samą premią nie ma szans tyle zarobić jako spawacz

@Kandydat

jako spawacz spokojnie 4 wyciągniesz

NOWY

Właściciel firmy na rozmowie kwalifikacyjnej, wyjaśnił mi wszystkie niuanse dotyczące swoich oczekiwań i wynagrodzenia. Człowiek sukcesu szanujący pracowników - co w dzisiejszych czasach, nie jest w cale takie oczywiste. Pracownicy też pozytywnie nastawieni do "nowych". Praca nie należy do najlżejszych, ale za to można dobrze zarobić (średnia krajowa jest w zasięgu ręki - oczywiście po okresie próbnym)... nadgodziny i praca w soboty mile widziana. Jak ktoś się szybko regeneruje, może spróbować. Ja z żalem odpuściłem, a raczej mój kręgosłup - praca w wymuszonej pozycji "w parterze", a nie mam już 20 lat :) była ponad moje siły. Będę jednak pozytywnie wspominał mój krótki pobyt w firmie. Chłopaki robią dobrą robotę, przyczepy wykonane na bardzo wysokim poziomie, z dobrych jakościowo elementów.

monterkujawiakow

Mi sie wydaje ze tutaj placze najbardziej kilka tych samych osob :) Pracuje 5 miesiecy i czasami slysze te lamenty od tych co sie nie potrafia wyrobic sie w czasie bo albo nie mysla albo im sie nie chce. Za Luty podstawa 2800, 3 soboty 459 + 600 zł premii = 3859 zł Trzeba uczciwie pracowac to sie uczciwie zarobi. jak ktos ma checi do pracy i nie robi bubli to po roku srednia 4 tys sobie wyrobi.

qlfon
@monterkujawiakow

ja mialem 80% premi czyli 8 stowek dodatkowo wpadlo

konstantyn

pracuje juz czwarty miesiac, po trzecim dostalem premie 800 zl i stawke 2600 na reke + dwie soboty po 6 godzin = 3688 zł na rękę. nie wiem skad sie tu biorą tacy malkontenci ale praca jest spoko. czasami trzeba sie naszukac ramy na placu. firma idzie do przodu i to widac. pozdro

monter
@konstantyn

Potwierdzam da się tutaj sporo zarobić jak ktoś ma chęci do pracy

KróleRzondzooo
@monter

Biuro samo sobie pisze te opinie i je lajkuje.. wstyd! Ja u Was bardzo ciężko pracuję przez tyle lat i jakoś inaczej to widzę. Nie ma tragedii ale wcale nie jest tak kolorowo - jest ciężko i to momentami bardzo - śrubowanie norm czasowych. Jak jeden pogoni z czasem to na innych to się mści. Kultury to wśród ludzi szukać ze świecą - pojedyncze jednostki. Natomiast Szpadzik ma dużo racji, więc Ariel czep się siebie!

prawdziwy krol
@KróleRzondzooo

nawet nie potrafisz sie sam podpisac tylko sie podszywasz ?

Poirytowany

Płaca minimalna wzrasta ....a w Wioli kolejny rok bez podwyżki...mega irytujące ....zaraz trzeba będzie szukać dodatkowej pracy....

Adrian
@Poirytowany

Skoro w firmie tej od nowego roku nie nastały żadne podwyżki to może zdradzisz ile dokładnie można aktualnie tam zarobić? Czy dowiem się tego od Ciebie? Będzie mi miło, jak dodasz rzetelny i merytoryczny wpis w tym zakresie. Z góry serdeczne dzięki.

@Adrian

14 netto za 1 roboczogodzinę w pierwszym miesiącu i umowa zlecenie. Kolejny miesiąc 15 i następny 16 ale już na umowę o prace. Następnie to co wynegocjujesz. Tutaj ludzie pracują po 10 lat i największa stawkę jaką mają nie przekracza 20 zł na stanowisku spawacza. Pozostałe stanowiska są mniej płatne. Ja stąd znikam i nie polecam firmy. Musisz wiedzieć, że w firmie są normy czasu pracy na wykonanie konkretnej przyczepy. Natomiast jeżeli coś zawalisz to albo obniżą Ci stawkę o 1 zł na godzinę albo dostaniesz wypowiedzenie!. Tutaj musisz pracować bardzo szybko i każdy ma to w głębokim poważaniu czy ta praca jest szkodliwa czy też nie. Pamiętaj, że Prezesa musi być stać na loty helikopterem do Krakowa na kawę!

kolega z blach
@John

Szpadzik idź płacz gdzie indziej bo chyba za wysokie ego miałeś do tej pracy. Typowy teoretyk. Haha Jak już to prezes lata samolotem na kawe i to do torunia

kolega z blach
@Poirytowany

gadałem z kierownikiem, do końca miesiąca mają być podwyzki dla dobrych pracowników. Wiec ja pewnie dostane

@kolega z blach

To ja też dostanę bo czas na obiegówkach się zgadza

Ulan
@Poirytowany

Typowe(usunięte przez administratora) Zamiast przyjść i zapytać to znowu szczekacze tutaj płaczą że za mało zarabiają.

borzydar
@Poirytowany

Nawet na start miałem wiecej niz minimalna w pierwszym miesiącu więc co ty gadasz chlopie.

kłosek
@John

Oj Szpadzik, daremny byłeś i tyle "specjalisto" od wszystkiego ;)

Poirytwany
@borzydar

@borzydar proszę się nauczyć czytać ze zrozumieniem ....napisałem że najniższa krajowa WZRASTA a we Wioli nic się nie zmienia jeśli chodzi o zarobki...ale widocznie do szkoły nie było Ci po drodze ????

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w serwis przyczep Wiola?

Po miesiącu

@kirk

Nikt nie dostał umowy na stałe czyli na czas nieokreślony po miesiącu pracy. Nie okłamuj ludzi!

ja dostałem

Pytający

Witam jaka stawka na początek?

@Pytający

14 netto(usunięte przez administratora)

Pytajacy
@John

Rozumiem że 14 zł na godzinę?

DAMIAN

Jakie opinie o pracy kierowcy w firmie ?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie serwis przyczep Wiola? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W

Są płatne 150% normalnej stawki. Jeśli ktoś chce, to może je również wybrać

dawa

Witam Czy pracuja na produkcji ludzie z Rybnika? chodzi o wspolny dojazd

Robur

Kirk, czy macie świadczenia socjalne np. Wczasy pod gruszą, karta multisport?????

Zostaw merytoryczną opinię o serwis przyczep Wiola - Knurów

• Jak się pracuje w serwis przyczep Wiola?

Zobacz opinie na temat firmy serwis przyczep Wiola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w serwis przyczep Wiola?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy serwis przyczep Wiola?

Kandydaci do pracy w serwis przyczep Wiola napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

serwis przyczep Wiola
2.4/5 Na podstawie 452 ocen.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów