Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Atmosfera w LM Wind Power

Powiem szczerze atmosfera w waszej firmie musi być straszna skoro od kilku lat tylko obgadujecie siebie nawzajem na tym forum. To jest forum dla ludzi którzy chcieliby poznać warunki pracy w firmie a nie czytać tylko o tym jak siebie nienawidzicie nawzajem i jak każdy z was podkopuje pod sobą dołki. Powiem szczerze że tylko czytając komentarze normalny człowiek nigdy w życiu nie złoży papierów do waszej firmy. Typowe polskie małomiasteczkowe zachowanie, wylewa się wasz żal i rozgoryczenie. Nie musicie się zachowywać jak typowi Janusze ale robicie to. Dla mnie masakra, mam nadzieję że nigdy w życiu nie trafię do takiej firmy ani na tak zawistnego i zgorzkniałego człowieka na jakiego większość z was tutaj się kreuje...

Zuza
@Papa

Dobrze, że chociaż doceniają, ale to dorzucają coś ekstra do pensji? Jakie informacje ten Pan donosi, za to że skarży na innych to może liczyć na awans?

On

Za nierobów z Ukrainy się wziąć i to wystarczy, przychodzą odpoczywać do pracy i siedzieć na telefonach ,nikt tego nie widzi.

@Anonim

Ile osób ostatnio zwolnili jeśli chodzi o Polków? Podają w ogóle przyczyny takich redukcji? Załoga jest teraz pół na pół z obcokrajowcami?

sznurek

Cześć, jak wygląda aktualnie sytuacja w serwis LM. Warto? jak wynagrodzenia? atmosfera? kierownictwo?

@Wojtek

Serio... ale pech, zmieniam pracę i zakład był wysoko na mojej liście potencjalnych pracodawców.. no nic, to potwierdzone info i czy dotyczy całej firmy, czy np. działu logistyki czy tam produkcji?

AA

Kiedy te alkomaty będą????bo w końcu komuś się coś stanie hehe

Upp
@Jolanta

Pytanie poniekad nie trafne co do alkoholu,to jakbys zapytala sie czy ,po narkotykach mozesz prowadzic auto.

Zwolniony Nowy wpis

(usunięte przez administratora) na pierwszej zmianie , na finiszu zwolniono o 4 osoby więcej żeby zrobić miejsce dla jednej z kontroli, dwóch z montażu i ze szlifierni, gratulacje

Już były

Ciekawe czy zwolnią kierowniczka drugiej zmiany i jego lalunie ukrainki, nieroby chronione przez cwaniaczka, on powinien pierwszy polecieć...pozdro B.S.

666 Nowy wpis
@Już były

Worek jest pojemny, wszystkich zmieści

Minus Nowy wpis
@666

Nie wszystkich niestety (usunięte przez administratora) zostają

Chetny do pracy

Hejka. Czy to prawda co pisza, ze bedzie mocna redukcja etatow a w perspektywie zamkniecie zakladu? Nie wiem czy jest sens na skladanie dokumentow o prace.

Monkey
@Chetny do pracy

To prawda, od wczoraj zaczęli zwalniać pracowników około 250.

@Monkey

A Rudego zwolnili

Romek Nowy wpis

Którego rudego?

Monkey

Jestem pod ogromnym wrażeniem co zrobił LM z polskimi pracownikami na rzecz ukraińców. Nie zadbali o rodzimy rynek pracy ale o ludzi którzy powinni teraz bronić swojego kraju a nie chować tylko w Polsce. Teraz bardzo żałuję ,że byłem pracownikiem tej firmy.

Anymous
@Monkey

Dokładnie , mało tego . Zwolnili ludzi , którzy przez wiele lat pracy nie chodzili na zwolnienia , pracowali rzetelnie, zostawiajac tych wiecznie chodzących na zwolnienia .Wiec jaki z tego morał ?? Wiadomo co się liczy

Jola

IT Junior Supporter w tamtym roku miał podany wymóg 1-3 lata doświadczenia. Czy jak mam ten rok z groszem to mniej zarobię ? Od takiej osoby co ma 3 lata i więcej, nic nie napisali o ich ofercie finansowej.

sznurek

abdul
@sznurek

warto / 9000 - 12 000 netto / zależy od zespołu / 8/10

@abdul

Hej, a na jakich stanowiskach takie widełki? Chciałbym na dniach podpytać o stanowisko planisty produkcji, wiesz może czy na tym stanowisku też można tyle zarobić. W ofercie wspomnieli tylko, że zarobki są adekwatne do umiejętności. Tak cię jeszcze podpytam, czy jak w firmie wyglądają te delegacje, bo ponoć są i to zagraniczne?

Wojtek

Nie musisz się fatygować firma zwalnia a od kwietnia grupowe zwolnienia szukaj gdzie indziej

@Wojtek

Kto napisze jak wyglądają teraz wypłaty operatora produkcji? Znalazłem, że w 2018 roku było to tak: od 3000 zł brutto zasadnicze + 700 zł część ruchoma wynagrodzenia, ponadto premia kwartalna 660 zł. Po okresie próbnym podwyżka + kolejna część ruchoma do 600 zł brutto. Ile czego teraz w PLN? Błagam, nie piszcie, x zrobił to, y zapytaj, bo rozbiję ekran. Ludzie z zewnątrz nie rozumieją Waszych wpisów.

Mann

3700 minimalna podstawa na start +700 lub więcej premii plus co kwartał 660 no i po 3 miesiącach poliwalencja łatwa do zdania 600. No i wejściówki z tym że zależy od zmiany. Są sprawiedliwe żeby każdy miał po równo a są takie gdzie wchodzą tylko ci co pracują długo, 5 brutto masz na start łącznie. Jak jesteś facet to ucz się szlifować od samego początku to napewno będziesz lepiej traktowany jeśli chodzi o jakieś dodatkowe pieniądze.

@Mann

A co jaki czas są podwyżki? W sumie nie wiem, czy to co napisałeś, to już po tej noworocznej czy przed. No i za ile to godzin miesięcznie, ile średnio wyrabiacie jednego miesiąca, mógłbym to jeszcze wiedzieć? Bo szukam czegoś na normalny etat, bez nadgodzin.

Ale że co, jakieś masowe zwolnienia? Czy pojedyncze przypadki? Bo to różnica jakby nie patrzeć, dlatego mógłbyś coś więcej napisać, jesli to nie jest żaden kłopot. W ogóle na ile tam teraz są umowy? Ciekawe...

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie LM Wind Power Blades na stanowisku technik serwisu? 14 marca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu LM Wind Power Blades?

Złożyć cv przez pracuj.pl najlepiej w nowym roku, bo teraz nie ma przyjęć a są zwolnienia

Wow, faktycznie nie ma żadnych ogłoszeń. Ile tych zwolnień i na jakich stanowiskach? Chodzi tutaj o produkcję? Niby tak wszyscy idą w zieloną energię ze względu na ceny paliw, myślałby ktoś, że właśnie odwrotnie, będą nowych ludzi potrzebować, żeby linie produkcyjne obsłużyli...

Ale to jest pewne, że będą rekrutację od nowego roku? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Chciałbym aplikować na technika serwisu, jakie warunki musiałbym spełniać? Jeśli się orientujesz, to daj znać. :)))

Julia

Jakie warunki w firmie panują na ten moment? Czy zwolnienia i rotacje, o których pisaliście już minęły? Czy nadal trwają? Można liczyć na stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony? :-) Tak poza tym, jeśli już faktycznie dochodziło do tych zwolnień, to pracownicy otrzymywali jakieś odprawy? Albo chociaż okres wypowiedzenia?

On

Ona/On

Z niektórymi Ukraińcami lepiej się pracuje niż z Polakami. Wiec wziąść się za tych co nic nie robią i Polaków i Ukraińców.

Kol
@On

Oni wszyscy wszystko widzą. To nas ganiają nas zwalniają a oni bezpieczni

Rys
@Kol

Chyba najwyższa pora żeby dyrektor wyszedł i powiedział jaka jest sytuacja firmy

Gacek
@Rys

Sam tego nie wie to co ma mowic.

Sylwia
@Rys

No właśnie widzę, ludzie tu piszą że nawet masowe zwolnienia były... Mąż znalazł nową ofertę dla technika serwisu, to mówicie, że długo tam raczej by nie zagrzał miejsca? :( Chociaż to praca mobilna w kraju i za granicą, więc może jest szansa? Jakie są warunki jeśli chodzi o te wyjazdy, zakwaterowanie itp?

@On

Prawda!!! Prawda!!! Polaków zwalniają!!! A ukraincow trzymają @!!! Co to ma byc!!! Jeszcze żeby robili!!! Połowę zmiany przesiedzą na szatniach!!!! Nikt tego nie widzi!!!!

@Anonim

Jeszcze więcej (usunięte przez administratora)z pre-moldingu na stołkach kierowniczych to już do reszty ropadnie się ten LM . Cały ten pre-molding do uśpienia był , nic tylko w piłkę kopali z szefami i to był ich największy atut do posadek. Teraz wychodzi jacy "fachowcy" Zero defekt tylko na koszulkach :)

Atmosfera w LM Wind Power

Try on
@Atmosfera w LM Wind Power

Ludzie mają zbyt malo ciekawe życie tam , czekają tylko , aż ktoś piernie, by powiedzieć, że się zesral- Masakra . Co do Twojego wpisu masz 1001% racji . Informacje o firmie uzyskasz, tylko takie , że kto to , kto tamto - kto komu dał( MASAKRA)!!! Pracuje tam trochę czasu więc, się śmieje z tych desperatow. Kur..two takie , że strach im w oczy powiedzieć komus co myślą o kimś, bo przecież można na forum wylać swoje gorzkie żale, ach śmiech na sali. twardziele internetowi tacy so much , ach ta ich odwaga . Najlepsze jest to jak 1 na 2 nadaje * A tak to kumple/kumpele tacy. Tam idzie spotkać różne zjawiska ludzkie haha. Generalnie nie mam tam wrogów, ale opinie taka mam , jak się naslucham i zobaczę... Góra też nie lepsza , na zebraniach wspominają o tym że szacunek , atmosfera , podziekowania itd A sami po części napędzaja to koło nienawiści... ehh rzygać się chce czasem . Jak powiadają są plusy i minusy , ale tam wiekszosc minusów, plus to wyplata jaka tako i weekend co 2 dni heh

Ono
@Atmosfera w LM Wind Power

Tak to prawda, atmosfera jest mega straszna w tej firmie. Pod każdym względem na dobrą sprawę człowiek czuje się tam parszywie. Nie jest istotne co robią ludzie z siebie bo to ich prywatne życie, choć można tylko współczuć rodzinom nie których pracowników czy to panów czy pań lecz zdemoralizowanie jest nie którym przypisane chyba juz w metryce :-( A co do kwestii samej pracy to lepiej się nie wypowiadać gdyż książkę można byłoby napisać. Współczuję kolejnym i obecnym nowo przyjętym pracownikom.

Jakub
@Ono

W ostatnich wypowiedziach skupiacie się na atmosferze, która panuje w firmie LM Wind Power Blades. Zastanawiam się, czy próbowaliście może zintegrować się z pozostałymi pracownikami? Często jest tak, że wspólne pozasłużbowe wyjścia sprawiają, że atmosfera znacznie się oczyszcza. Może w tym przypadku również warto by było o tym pomyśleć.

Produkcja
@Try on

Szacunek i atmosfera.....gora.... Chyba w słowniku fifi i bereta nie ma takich słów ale może się mylę...

Rozbawiony

Damian idz mu powiedz to w oczy a nie po ponad pół roku nabrałeś odwagi zeby smarować na forum!! A z tego co wiem to nie przedłużyli Ci umowy bo byles slaby i tak jest prawda

Mikołaj
@Atmosfera w LM Wind Power

Tez sie zgadzam z ta opinia .... ja tam popracowalem gora 2 miesiace .... klimat jest masakryczny.

Ewcik
@Mikołaj

Atmosfera rewelacja firma spoko jestem na tak

Stanley
@Atmosfera w LM Wind Power

Trochę na wyrost oceniasz firmę po wpisach ludzi. Fakt ,nie są ciekawe????Takie opinie piszą widocznie ludzie którzy nie bardzo chce im się pracować (ale muszą) Ja pracuję już jakiś czas i nie narzekam,czasem jest ciężko ale ogólnie ok a ludźmi którzy obrabiają komuś tyłki to bym się wcale nie przejmował,widocznie to jakiś margines ????

Ostatni pracownik
@Atmosfera w LM Wind Power

Omijajcie to miejsce jesli chcecie miec sprawne dlonie wykozystaja was a ich pracownicy beda was straszyc wyzuceniem z roboty . A ich przelozeni beda was inwigilowac nie podawajcie numerous tel. Mowie Calkiem seriooo

Gość gościa
@Atmosfera w LM Wind Power

To po co ten komentarz???????

POIRYTOWANY
@Atmosfera w LM Wind Power

ATMOSFERA JEST NIE DO ZNIESIENIA , TAM PRACUJĄ (usunięte przez administratora)CHORZY LUDZIE..

Papa

Praca w tej firmie nie jest zła pod warunkiem że lubisz ostro zasuwać i nie być z tego względu docenianym. I bardzo trzeba uważać na niektóre osoby. Bo są strasznie fałszywe. Uważajcie na team lidera T.J bo naprawdę możecie się nie miło zaskoczyć. Udaje on Wielkiego przyjaciela ludu a tak naprawdę wszystkich by sprzedał aby tylko zrobić jaka kolwiek karierę

Zuza
@Papa

Obecny pracownik

Znów posypały się zwolnienia i sypać się będą, jak człowiek ma pracować, weźcie się za tych co uważają się za nietykalnych i tych kierowniczkow bez-na-dziejnych, co niektórzy wyżej sr... niż (usunięte przez administratora) mają

Łopata
@Obecny pracownik

Jak należysz do odpowiedniej grupy to i umowę dostaniesz

I tych świętych krów nikt nie widzi , że bujają się, no ale jak ma się plecy to i można nic nie robić i kierownik nie widzi , tragedia jest z tą niesprawiedliwością, a ci co pracują sumiennie są zwalniani ,bo nie mają pleców.

@Anonim

No właśnie czytam te komentarze o zwolnieniach, ale nikt się już jakiś czas nie wypowiadał na ten temat. Czyli już nie ma takich sytuacji w ogóle, można być spokojnym o pracę? Jakiś konkretny powód tych zwolnień był w sumie? Bo po niektórych wpisach ciężko stwierdzić bez konkretów.

Obecny

Zwolnienia są caly czas, tylko nie wszyscy żyją tym by siedzieć i pisać o tym , nic się nie zmieniło i chyba już nie zmieni.

W sieci widnieje ogłoszenie dot. pracy na stanowisku Senior Buyer. Cała ta oferta pracy została napisana w języku angielskim. Czy to oznacza, że pracuje się głównie używając tego języka? ;o Zauważyłam, że firma oferuje całkiem sporo benefitów. Ciekawość mnie zżera, jeśli chodzi o opiekę dentystyczną! Przecież zęby to drogi interes! Jak to w praktyce wygląda? Firma opłaca jaką część wizyt u stomatologa?

Witam , czy wiadomo coś na temat przyjęć do firmy LM ? Jak wygląda sytuacja?

NDT

Kto pije z kierownikiem ten ma lżej , no i oczywiście rodzinne kliki to cały LM , nikt za nic nie odpowiada , robią błędy które kosztują firmę fortunę , ale jak masz nie taki nożyk to wylecisz .

Pewnie kto by trzymał taka załogę na tak małą produkcje a jak rusza o ile rusza znowu to ludzie zawsze się znajda

Pfff

Mała załoga ale za to jaka ???nie musisz nic umieć no i wiadomo nawet robić ale skoro się podobasz to zostajesz i oczywiście w szczerych rozmowach hehe sprzedawać info na temat innych co w pełni uświadomi kierownikowi bądź mentorowi że jesteś właściwym człowiekiem na właściwym" miejscu" . Załogi mogą być mniejsze ,tylko ludzie muszą równo traktowani bądź zgodnie z tym co potrafią a nie co mówią i jak wyglądają w innym wypadku mamy to co mamy i tak już zostanie

Zapytanie

Witam, czy wiadomo coś na temat przyjęć do Waszej firmy ? Czy można składać CV ? Proszę o odpowiedź, dziękuję.

To nie jest odpowiedź Firmy. Osoby kompetentnej. Bez żartów, bo ludzie pytają poważnie.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w LM Wind Power Blades?

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 200.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 87 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów