LM Wind Power Blades

Uhuhy 2016-05-26 17:28:39
@dawaj dawaj
A kysz glombie!
~pakito 2016-05-26 18:21:01
ja tez stad spadam .... chora atmofera , smieszna firma za granica takich rzeczy niema co w Polsce ....
666 2016-05-27 22:38:44
Matko jak Wy ludzie narzekacie. Japracuje w Lm prawie 5 lat i mialam juz 6 superwackow i jak to w naszej firmie bywa byly wzloty i upadki.... W zeszle wakacje robilismy po 3 dni po 12 godzin i wogole byla rozpier....ducha ale... No wlasnie to ale. Ja swoja prace lubie tzn to jest zbyt wyniosle powiedziane. Ja ja akceptuje... Jak macie jeczec jak Wam jest zle to dla mnie nie ma problemu W parku w Gol jest sporo pracy wiec bierzcie te swoje szanowne cztery litery i aut.....
Ubytek 2016-05-29 17:57:50
Górę adres plony ubytek wezwę Creat inkuby kominy trenera innych wesela
mali 2016-06-02 11:58:34
Czarny ,ty lepiej za robote sie wez a nie za oierniczanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzia. Jestes załosny ,nudny i pozal sie boze. Najlepsze jest to jak z jedna osoba i druga rozmawiasz a do trzeciej podchodzisz i gadasz na te wczesniejsze. Myslisz ,ze jestes (usunięte przez administratora)wie kim a jestestak naprawde farbujacym sie zerem
Auri 2016-06-20 08:51:45
Siemanko wszystkim Slyszalem za zwolnili Andrzeja Moze ktos wie dlaczego?
~Auri 2016-06-23 13:51:26
jaki andrzej ten z najwiekszej formy ??
do ~t23 2016-06-25 18:34:45
te doplaty do posilkow pozal sie boze po ciezkiej pracy nie maja zadnych wartosci energetycznych ...... pamietam jak dostalem kiedys 2 sztuki racuchow jablkowych z cukrem ..... karta multisport ? po takiej robocie ciezko myslec nad pojsciem do silowni :)
Do 2016-06-26 18:49:41
Eee tam pewnie ze tak. Lepsze takie firmy gdzie nie karty multisport. Bo wtedy nie ma na co narzekać
janek 2016-06-27 08:44:39
wkrotce dowiemy sie ze urlop zostanie skrocony do tygodnia bo 58,7 ma pare lopat na minusie a norme trzeba wyrbic Ok moze niech osoby ktore zatrzymywaly produkcje w niemal kazda niedziele na poczatku roku pofatyguja sie teraz na zebranie o 1845 i przedstawia swoje argumenty w taki sposob abym ja operator produkcji nie czuł sie wydymany kolejny raz z zasłuzonego urlopu Wspolczuje soltysowi i ormowcowi bo prawdopodobnie po tygodniu wolnego w lipcu kilku tz doswiadczonych operatorow oleje ten niepowazny zaklad i poprostu nie wroci do pracy a ci dwaj beda sie dwoic i troic aby dalej wszystko szlo trakerowo Szkoda mi ich bo dla paru stowek wiecej stana sie zwyklymi ...nie ze swojej winy Przerabialem to wszystko rok temu panowie i jak zaklad nam tak my mu I jeszcze mam pytanie Po co wieszacie grafik biurowe szmaty skoro wiadomo bylo bodajze w maju ze lopata 58.7 potrzeboje wiecej czasu niz 24h przy tak oslabionych skladach Stan osobowy to zgadza sie na papierze Wezcie sobie Iwanow do domu nieh tam zamiataja
gość 2016-06-27 15:29:37
Jak tam po integracji???
ormak 2016-06-29 05:03:04
jestes asystentem , musisz planowac i kupowac kawe dla biura i inne profity , codziennie planowac takze swoim czasem pracy i prawieniem komplementow oraz przed kazdym przyjsciem do biura z rana krzyczec i podziwiac te wielkie biale twarde lopaty
Monia 2016-06-29 11:39:22
hej wam wszystkim . mam pytanko czy sa u was jakieś przyjęcia ? chodzi o mężczyzn .
Monia 2016-06-30 09:58:34
dziękuję za odp. pozdrawiam
pfa 2016-07-02 10:18:26
ormo jeszcze trochę i z sołtsemy sami na łopacie zostaniecie i będziecie kręcić czasy bo po urlopie nie wracam!! Powodzenia na 58 życzę i rubcje sobie te swoje łopaty ale be ze mnie pozdro.
Cole 2016-07-17 20:12:20
Ciekawie czytało się te kilkanaście stron, jednak oprócz pewnego nie smaku który to czytanie pozostawiło, pozwalam sobie zadać kilka pytań dotyczących:
- przyjęć do firmy w chwili obecnej - są przyjęcia czy ich nie ma?
-zarobków oraz zasad na jakich są przyznawane w chwili obecnej - jak to wygląda w rzeczywistości bez bajerowania?
- trybu zmianowego czyli - ile godzin dziennie i dni w tygodniu trzeba pracować?
- jakie są szanse na urlop, jak jest przyznawany i czy jest przyznawany zgodnie z KP?
- czy posiłki (jakie i ile w ciągu doby) są finansowane z pensji pracowników?
- jakie są warunki socjalne tj. toalety, prysznice (jak są) , stołówka itp.?
- czy osoby palące zarabiają odpowiednio mniej od nie palących (jeśli wychodzą często do palarni) ?
- jakie są możliwości awansu nie posiadając koneksji i układów czyli tylko za ciężką pracę?
- czy podczas produkcji na chwile obecną przestrzega się zasad BHP oraz wszelkich zasad bezpieczeństwa?
- czy to prawda, że pracownikom "obcina się premię uznaniową" za fakt przebytej choroby?
- czy w firmie istnieje mobbing a jeśli tak to w jakim wymiarze?
Z góry dziękuję za odpowiedzi, nie jestem pracownikiem tej firmy ale mam nadzieję, że ktoś opisze mi sytuację firmy w oparciu o moje pytania.
Cole 2016-07-17 20:29:28
Widzę że sporo wiesz o firmie, w sumie to mnie to nie dziwi bo jasno wynika z twoich postów, że tam pracujesz. Czy możesz odpowiedzieć chociaż na kilka zadanych prze ze mnie pytań? Mam nadzieję że to nie jest jakiś problem?
Cole 2016-07-18 20:15:05
Niestety jak widać jednak jest jakiś problem co tylko bardziej mnie niepokoi... Nie robię wywiadu dla pipów i innych sripów tylko chciał bym poznać choć część prawdy o firmie w której być może chciał bym pracować. Czy zatem jest coś złego w zadawaniu takich właśnie a nie innych pytań? Ja nie mam problemu ani ciśnienia tudzież żadnego parcia na szkło ale dobrze by było wiedzieć po jakim lodzie będzie się stąpać zanim się na niego wejdzie...
luzik 2016-07-21 20:48:10
no i sie wszyscy osrali za przeproszeniem
Cole 2016-07-22 19:48:48
No to teraz odpowiedz na chociaż kilka z pytań które zadałem, bo jakoś nikt nie ma jaj z pracowników jak zresztą widać. Pozdro
goleń 2016-07-25 08:21:09
Przyjmują na stanowisko Główny zamiatacz mopowy - wymagania własne wiadro i zmiotka i na specjaliste ds. mycia okien z doświadczeniem 15 lat.
Cole 2016-07-25 17:08:03
Czyli wysyłać cv i lm i czekać? Ciekawe jak długo czeka się na odzew ze strony firmy ale pewnie zależy to od tego co się ma w cv...
ciekawy 2016-08-01 15:39:38
Witam. Mam pytanie odnośnie trzech dni pracy i jednego dnia wolnego czy to jest przez pewien okres czy tak jest cały czas?
jesion 2016-08-02 10:18:05
przez pewien okres. wyjatkowa sytuacja
borsuk 2016-08-04 16:36:18
bo ludzie uciekaja , nie nadazaja z produkcja , proste i logiczne ....
kol 2016-08-16 15:22:07
3 dni pracy, 1 dzień wolnego, 3 dni pracy. wychodzi tak, że pracujesz od poniedziałku do soboty. To jest tak dobrze?
Buraczysko 2016-08-17 14:44:55
Witam mam pytanko do pracowników. Jakie są zarobki po 3 miesiącach okresu próbnego i jaki jest system pracy bo są rózne wersje. Pracuje w Dąbiu w Pilkingtonie i chciałbym zmienić . Pozdrawiam
Power 2016-08-25 13:42:05
Witam,mam pytanie,czy ktoś zajmie sie sprawą Pana -ofiary ,który został uderzony do tego stopnia że ma złamane żebra?Czy oprócz chorej atmosfery ,która panuje na terenie tego zakładu dotyczacej traktowania nowych,ktoś zwróci uwagę na przemoc?Wszyscy wkolo o tym wiedzą,mówią a Pan chojrak w dalszym ciągu pracuje jak gdyby nigdy nic?Ludzie co sie z wami dzieje?Pytanie kieruje zwłaszcza do mentorów,bo to oni widza najwiecej,nie ma mozliwości by było inaczej.Postawcie na miejscu ofiary siebie lub kogoś ze swoich najbliższych,czy wtedy sumienie was ruszy?Czy osoby slabsze psychicznie taki wlaśnie czeka los przy boku psychopaty,takiego jak ten gowniarz?Panikujecie jak dzieje sie coś zlego na świecie, ale obok siebie udajecie że nic nie widzicie i nie slyszycie.To się nazywa ZNIECZULICA. Zwłaszcza że to juz troche trwało,bo wszyscy o tym teraz gadają.Pana gowniarza, chojraka pozdrawiam srodkowym palcem i proponuje udac się do dobrego specjalisty a ostatecznie do lasu porąbać drzewo tą pusta mózgownicą.
Catia 2016-08-27 21:04:49
Sam masz chyba połamany ale mózg , lekkie sluczenie nic więcej a ze lubi robić z siebie ofiarę to jego sprawa. Sam kopnal chlopaka w kolano bardzo mocno i do tego chciał uderzyć w twarz ale w ostatniej chwili chłopak zrobił unik. Wiec w sumie kto tu kogo pierwszy uderzył . Nie wiesz do końca jak było to się nie wypowiadaj a środkowym palcem to tez ciebie pozdrawiam za te gowna co tu piszesz. Skoro jesteś taki mądry to się wypowiedz o tym w pracy prosto w oczy przy wszystkich a nie na forum obsmarowywujesz ludzi.
Power 2016-08-28 15:23:41
Kotek nie denerwuj się,złość piękności szkodzi,później nikt nie będzie cie chciał nawet w tylek kopnąć :-) Ujawnij się pierwszy a obiecuje ci że zrobie to zaraz za tobą :-) Resztę zostawiam bez dyskusji .Pa skarbie z pozdrowieniami z srodkowych paluszkow z obu rączek.Buziaki.Aha zapomnialbym ,pamietaj agresja budzi agresję :-)
lol 2016-08-31 17:41:15
idą zmiany :) :)
wyindywidualizowny 2016-09-03 13:07:58
Wspaniale jest codziennie wstawać z myślą , że praca czyni człowieka wolnym , pozwala mu się wzmacniać , chociaż może go nawet zabić , żaden wypoczynek tak naprawdę nie pozwoli Ci odpocząć od tego co Ci zrobią z głową bez przerwy wykorzystując swoje pozycje, stanowiska , stołki i większe doświadczenie do tego żeby cię poganiać , pytanie tylko czy potrafisz się przyzwyczaić do takiej formy mobingu ? Dostaniesz to na co się zgodzisz Ci , którzy się nie zgadzali a były ich całe setki - a setki są też ich potrzebne niestety już tutaj nie pracują .
Paweł 2016-09-06 18:43:46
witam. Czy w lm wind są jakieś oferty pracy na wózek widłowy?
Nieśmiały 2016-09-17 21:12:33
A mi podoba się ta czarna szczupła dziewczyna z "problejda". Dziewczyno jesteś zjawiskowa. Obyś więcej na zewnątrz wychodziła :)
Karol 2016-09-23 12:31:07
Witam w Stargardzie az sie roi od ukraincow u was tak samoo????
popek 2016-09-26 21:56:11
a mi sie wydaje ze gowno wiesz macku o pracy w lm Taaa cala gora od mentora jest spoko rozumieja twoje problemy i pomagaja je rozwiazac Tylko z glupimi kubkami jest problem logistyczny na poziomie ekspert i wkrotce powstanie stanowisko dla osoby takiej jak ty generalnie to lm ssie
Rulez 2016-09-29 21:11:03
Mam pytanie odnośnie działu IT
Czym on się zajmuje tak dokładniej?
Rulez 2016-09-29 22:13:40
Dzięki za info i pozdrawiam
tim lider 2016-10-01 09:15:29
haha co tu się dzieje ???? Pozdrawiam poje..ba z bukowego i kolege jego
Joachim 2016-10-18 21:01:59
A reginald robi jeszcze jako lider?? :)
Ja 2016-10-19 22:41:04
A ja bardzo cenie tego pana. Dużo mi pomógł. Wytłumaczył.
Jest spoko.
XXX 2016-10-20 10:51:49
umow sie na spotkanie a sie dowiesz wszystko
zaje*** klimat i ok zarobki byly 3-5 na reke
wrocilbym! pozdrawiam IT w LM
IT 2016-11-06 19:50:07
@Rulez - praca to pomoc zdalna na telefon. Wymagana głównie znajomość angielskiego, z IT podstawy. Na wszystko masz procedury, więc twoim zadaniem jest tylko załatwiać sprawy, tak żeby aby statystyka była dobra.

@XXX - z zajebistym klimatem to żart? Wszystko-najlepiej-wiedzący senior manager i jego popychadło które się przypierdziela do wszystkiego, a na prawdę nie ma wiedzy merytorycznej... Generalnie na pierwszą pracę warto się tam przemęczyć jakiś czas, żeby poznać podstawy i pracę w korpo. Jeśli ktoś już pracował w IT, to raczej mu się tam nie spodoba.
Ada 2016-11-11 07:39:39
Hej. Jaki jest system zmianowy na produkcji?
Swojak 2016-11-11 13:46:23
Czterobrygadówka.
2 dni po 12 godzin a potem dwa dni wolnego.
Całkiem dobrze sie to sprawdza bo jest mniej dojazdów w miesiącu.
Trytek 2016-11-25 17:46:18
Co do wejściówek to chyba na każdej zmianie jest tak że dopisywane są dla tych co robią nic. Na zmianie PARA jest kilka osób które biorą pieniądze za tych którzy wychodzą z łopaty zafajdani w kleju. Jest to przykre że jedni muszą się truć po zamknięciu łopaty a drudzy biorą pieniążki za darmo. Cały LM!!!
Póki 2016-11-26 00:00:16
U Jasa też tak jest.
asdf 2016-11-27 18:39:23
jak masz dowody to napisz donos, kto tak robi.
Z firmy kilku poleciało za przekręty.
Pan z foemy 2016-11-28 21:49:42
Zobacz sobie w regulaminie tego portalu -
Jak piszesz nazwiskami to gowork usuwa takie wpisy bo nie wolno używać nazwisk bo ktoś sobie może nie zyczyc
Pani z formy 2016-11-28 23:46:21
Jak masz dowody idz ...pewnie wiesz gdzie..
Zostaw swoją opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LM Wind Power Blades