Opinie o Wosh Wosh Martyna Zastawna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wosh Wosh Martyna Zastawna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wosh Wosh Martyna Zastawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wosh Wosh Martyna Zastawna w Warszawa

Nanana

Brak profesjonalizmu w procesie rekrutacji.

Miron

Mam również pozytywne zdanie o firmie. Staram się o pracę tu i szukałem potwierdzenia.

Dominika

@zadowolona możesz napisać, jak tobie pracuje się u tego pracodawcy? Jakie widzisz największe plusy swojego zatrudnienia? Więcej konkretów da pełny obraz twojego punktu widzenia wszystkim uczestnikom forum.

Zadowolona

Jak zawsze zdania są podzielone ale z przewagą dobrych opinii.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wosh Wosh Martyna Zastawna.
Ewelina

Idealnie trafiłam do Wosh Wosh! Obawiałam się ze bede musiała wyrzucić buty! Zaryzykowałam! I NIE ZALUJE!! JESTEM NAPRAWDĘ SZCZĘŚLIWA I ZADOWOLONA. POLECAM wszystkim ❤

Dominika

Co nowego słychać w Wosh Wosh Martyna Zastawna? Zupełna cisza na forum pozwala przypuszczać iż praca w firmie daje zadowolenie.

Zadowolona

Bardzo fajna firma i bardzo szybko rozrasta się klientela, suoer.

ula

Polecam firmę, super odnowili mi butki!

a

wydaje mi się, ze oosba zatrudniona własnie do obsługi klienta to na pewno powinna znać się dobrze na standardach uprzejmosci i cierpliwość tez jest tu wymagana.

siedlce

Najpierw byłam klientką firmy, potem sama się zatrudniłam w wosh wosh - dzięki temu wiem, że w środku wosh cały czas się rozwija i faktycznie potrzebuje jeszcze kilku zmian, ale uważam, że praca z Martyną jest naprawdę w porządku. Pod warunkiem, że podchodzisz do pracy profesjonalnie, to twoje starania zostaną docenione. Martyna zakładała wosh wosh sama, ogarnia wiele rzeczy i chociaż jest nieco roztrzepaną osobą, to jednak w podejściu do pracownika jest bardzo sprawiedliwa i chętnie służy wsparciem. Ja poszłam krok dalej i zmieniłam nieco bieg swojej kariery, ale zdecydowanie polecam pracę w wosh wosh. Można się dużo nauczyć i przetestować swoje granice cierpliwości oraz uprzejmości ;)

beata

Pierwszy raz oddałam buty do Wosh Wosh w październiku tamtego roku, rzeczywiście czekałam 2 miesiące i efekt nie był oszałamiający. Zaryzykowałam i oddałam we wrzesniu - po 2 tygodniach, dostałam prawie nowe buty. Jestem pozytywnie zaskoczona i bardzo się ciesze, że woshwosh nauczyło się przez rok tak wiele! Na pewno będę polecac. Tak trzymać woshwosh

daga

Wysłałam swoje buty do WoshWosh i po około miesiacu oczekiwania dostałam praktycznie nowe, aż ciężko było mi uwierzyć, że to te same buty! :) Bardzo fajne wykonanie, będę wysyłac kolejne, chyba, ze otworzą punkt w Gliwicach ;)

pracodawca

Polecam pod każdym względem :)

hubert

Świetny pomysł i świetna robota. Fajnie, że często mają różne promocje. Oddałem do nich, łącznie 5 par, wliczając buty żony, na promocji własnie. Czekaliśmy koło 3/4 tygodni, ale efekt był świetny! Bardzo polecam

BARDZO ZADOWOLONY KLIENT

Długo zastanawiałem się, czy oddać buty do WoshWosh, bo przeczytałem o nich dużo złych komentarzy w sieci. Postanowiłem jednak zaryzykować. I z tego też powodu, pisze tu komentarz, czego normalnie nie robię.. Jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony. Buty idealnie wyczyszczone, nadal jestem w szoku, dopłaciłem za czyszczenie szybsze i po 4 dniach, miałem gotowe buty. Obsługa bardzo kompetenta, dodatkowo Pani z obsługi, w okularach, doradziła mi jak powinienem dbać o buty. Dostałem też zniżke 15% na kolejną oddaną parę (którą na pewno do nich oddam). Bajka! Po tym wszystkim zdałem sobie sprawę, że tak to jest z hejterami w sieci. W Polsce nie można założyć nowego, innowacyjnego biznesu, który nie byłby pożarty. Brawo woshwosh, że się nie poddaliście!

Helan

Renowacje to oni robią zajefajne! propsy

kkaska

Oddałam do woshwosh swoje szpilki, bo żaden szewc nie chciał ich przyjąć. Musiałam na nie chwile zaczekac, ale efekt był super :) dodatkowo załapałam się na promocje, które często można w woshwosh spotkac. Polecam z ręką na sercu.

kate81

Mam pytanko..u nas w lublinie nie ma chyba takiej firmy..a moze ktos cos wie ? bardzo prosze o info..jesli nie znajde bede wysylac buty do warszawy..

ela86
@kate81

z tego co wiem, to w lublinie nie ma. Najbliżej do Wawy

adry

(usunięte przez administratora) Jak możecie to omijajcie to miejsce i tę firmę z daleka

gosc

Witam. Czy ktoś z obecnych kub byłych pracowników może mi podać numer do Pani właścicielki? Chciałabym z nią poważnie porozmawiać na temat jakości świadczenia usług oraz poziomu obsługi klientow przez pracowników wosh wosh. Będę bardzo wdzięczna za pomoc gdyż inne kanały komunikacji juz zawiodły.

Zostaw merytoryczną opinię o Wosh Wosh Martyna Zastawna - Warszawa

• Jak się pracuje w Wosh Wosh Martyna Zastawna?

Zobacz opinie na temat firmy Wosh Wosh Martyna Zastawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wosh Wosh Martyna Zastawna
2.5/5 Na podstawie 75 ocen.

Wosh Wosh Martyna Zastawna