Opinie o Wosh Wosh Martyna Zastawna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wosh Wosh Martyna Zastawna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wosh Wosh Martyna Zastawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wosh Wosh Martyna Zastawna w Warszawa

pracownik67634

Mi z Martyną pracowało się bardzo dobrze.Podziwiam,że sama poradziła sobie ze wszystkim.Myślę,że inni zazdroszczą jej sukcesu,stąd masa tych nieprawdziwych komentarzy powyżej.Jako były pracownik mogę zapewnić,że większość tych komentarzy to jakieś dziwne imaginacje zazdrośników.

Kat

Praca jak praca, bardziej bym narzekala na zespol w Warszawie. Dzieciaki, ktorym ciagle cos nie pasowalo. Nie dziwie sie tym komentarzom skoro pracowali tam glownie studenci ktorzy chodzili obrazeni, bo musza "czyscic" buty.

Kumaty

Pracowałem w woshwosh, praca OK, pieniądze w terminie. Dziwią mnie te wszystkie opinie, wyglądają jak zmowa konkurencji. W sumie nie ma się co dziwić bo takich firm w Waszawie jest kilka .

urka burka szef podwórka

Karma już je zżera. Na dniach jade po swoje glany.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wosh Wosh Martyna Zastawna.
zapracowana

Pracuję w tej firmie od 2 miesięcy i oczywiście jak w każdej firmie bywa nerwowo. Są terminy, trudne zadania, klienci, którzy oczekują cudów i to na wczoraj. W firmie pracuje dużo studentów, ludzi dla których to jest pierwsza praca i są trochę oderwani od realiów. Jeśli kogoś dziwi, że pracownik ponosi odpowiedzialność za swoje błędy to chyba jest najlepszy dowód na brak doświadczenia życiowego. Pracodawca nie jest od tego żeby głaskać po głowie i powtarzać "nic się nie stało". Pani Martyna jest wymagająca, rzetelna i bywa surowa, ale chyba dlatego odniosła sukces, którego wiele osób jej tak bardzo zazdrości. Naprawdę, jeśli ktoś uważa, że praca w Woshwosh jest stresująca, a atomsfera słaba to chyba pracował w niewielu firmach do tej pory :)

opinie chyba dodała kolezanka, która przeszła do konkurencji :D właścicielka jest bardzo fajna, pomaga ludziom i ja nie mam do niej zastrzeżeń. Po miesiącu otrzymałem podwyżkę i docenia pracowników za kreatywnośc albo dodatkowe umiejętności. Pieniądze są zawsze na czas. A pieniądze potrącone z pensji to jakaś bzdura.

jestem pracownikiem tej firmy i totalnie nie zgadzam się z wyżej wymienioną opinia. Napisała go chyba kolezanka, która rzeczywiście zniszczyła buty, bo nie chciało jej sie zastanowić nad tym co powinna właściwie zrobić. żenada

pracujacy

Ja pracuje tu około miesiąca. Praca jest beztresowa, ludzie bardzo fajni, ogólnie bardzo mi się podoba. Dziewczyny bardzo szybko rozwineły firmę z jednosobowej działalnosci do ponad 20osobowej firmy, która (jak sie oruentuje) obsługuje miesiecznie około 1000 klientów i na prawde robią bardzo dużo, aby wszystkim dogodzić, ale ludzie oczekują zdecydowanie więcej i są totalnie nie wyrozumiali. Podziwiam dziewczyny i zachęcam wszystkich do pracy, Totalnie nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. I moge przysiasc, a siedze obok dziewczyny od odbierania telefonu, ze jest "na słuchawce" od 10 do 16, a telefon został usuniety, o ile wiem, to dlatego ze ludzie nie przestawali dzwonić, o każdej porze dnia i nocy. a woshwosh to firma lokalna, a nie korpo z call center... i jeszcze jedno, zadnych butow nie zgubiły, każdy ma swój numer i odpowiednią półke. Także, w skrócie polecam :) m.in toja robie cuda zbutami!

poznański szewczyk
@pracujacy

Jestem szewcem z zawodu i buty da się rozciągnąć (jeśli skóra jest na to dość podatna) nawet w ciągu kilku godzin. Aczkolwiek zgodnie z zasadami (w zależności od rodzajui jakości skóry) powinno się trzymać buty minimum dwa-trzy dni.

Kasia Majewska

Jakiś czas temu widziałam na facebook'u ofertę pracy w firmie Wosh Wosh. Czy wiecie może czy to jeszcze aktualne i czy dziewczyny poszukują kogoś jeszcze do zespołu? W ogłoszeniu było tylko info o wymaganym prawo jazdy, zaangażowaniu i perfekcjonizmie. Ale czy nie trzeba mieć jakichś konkretnych umiejętności? Czy ktoś coś wie na temat zatrudnienia w tej firmie? Będę wdzięczna za informacje - może ktoś kto aktualnie pracuje tam będzie mógł podzielić się swoimi doświadczeniami, lub może właśnie właścicielki się wypowiedzą? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Wosh Wosh Martyna Zastawna - Warszawa

• Jak się pracuje w Wosh Wosh Martyna Zastawna?

Zobacz opinie na temat firmy Wosh Wosh Martyna Zastawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wosh Wosh Martyna Zastawna
2.5/5 Na podstawie 75 ocen.

Wosh Wosh Martyna Zastawna