Opinie o Neuca Toruń w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Neuca Toruń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neuca Toruń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca Toruń w Toruń

Kazimierz

Aktualnie firma Neuca Toruń poszukuje pracowników na specjalistyczne stanowiska takie jak analityk systemowy, czy specjalista ds. marketingu. Wśród wymagań firma stawia na pierwszym miejscu wykształcenie potencjalnego pracownika, dlatego w tym momencie zaciekawiło mnie, czy są możliwości, aby aplikować do tej firmy mimo braku wyższego wykształcenia? Możliwe jest, aby już w trakcie zatrudnienia uzupełnić swoje kwalifikacje? @Kolega, wiesz może, jak to wygląda? Chciałbym poznać informacje na ten temat.

Kolega
@Kazimierz

Nawet tam się nie pchaj Mateusz kierownuk Tylko dużo obiecuję to nie jest firma(usunięte przez administratora)

Kolega

Nie polecam tej firmy jest to najgorsza firma rządzi tam Tomuś i jarus jego szwagier teraz na nowym zakładzie doszedł Mateusz cała klika robią co chcą zarząd nic nie wie co się robi są tam hamy wyzywają ludzi krzyczą nie szanują tam nikogo mam tylko nadzieję że ludzie ominą ten zakład i nie bedzie mnial tam kto robić i Ukraina wyjedzie do Niemiec

Hanna

@Gość, jeżeli masz inne informacje o tym, jak wygląda praca osoby, która transportuje produkty w firmie Neuca Toruń to chciałabym, abyś przedstawił, jak wyglądają warunki zatrudnienia, na które może liczyć potencjalny pracownik. Najbardziej interesuje mnie stawka wynagrodzenia oraz ilugodzinny system pracy panuje na tym stanowisku. Jeżeli możesz to przedstaw te warunki.

Hanna

@Jarek, pracodawca informował, jak rozlicza się z osobą, która podejmie się zatrudnienia na tym stanowisku w firmie neuca toruń? Wiesz może, czy zwracane są wszystkie koszty dojazdów, czy wliczone są one już w oferowaną stawkę wynagrodzenia? @ZUZIA29, dlaczego uważasz, że pracownicy z Ukrainy są lepiej traktowani od osób z Polski? Masz jakieś konkretne przykłady, które potwierdzałyby to, co napisałaś?

Xx
@Hanna

Choćby dlatego że boją się odejścia Ukraińców i wtedy wgl nie będą mieć ludzi do haruwki, a dobrze wiedzą że starzy pracownicy Polacy ni odejdą i są gorzej traktowani

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Neuca Toruń? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Księgowy – Kierownik Działu Finansowo-Księgowego
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
Hanna

@Bim bam, o jakich przeprowadzkach piszesz? Jeżeli możesz to napisz również ilugodzinny system pracy panuje w firmie Neuca Toruń? Praca jest jednozmianowa, czy może jest kilka zmian ustalanych według grafiku? Zachęcam do dalszej dyskusji i dzielenie się swoimi informacjami na ten temat.

Hanna

@bim bam, widzę, że jesteś aktywny w wątku opinii na temat pracy w firmie neuca toruń, dlatego chciałabym, abyś podzielił się z nami szczegółowo swoimi informacjami, które posiadasz na temat tego miejsca pracy. Możesz przybliżyć, jak wyglądają zarobki, które oferuje firma osobom, które są zatrudnione w firmie? Z biegiem czasu są szanse na otrzymanie podwyżki wynagrodzenia? Opisz, jak to wygląda z Twojej wiedzy, którą posiadasz.

Bim bam
@Hanna

najnizsza krajowa plus przy jakis akcjach (swieta, przeprowadzka) 100-200 zl dodatkowo.

Hanna

@Ankara, może Ty przedstawisz nam, jak konkretnie wyglądają zarobki za pracę w firmie neuca toruń? Czy odpowiednio wynagradzany jest tak długi czas pracy zatrudnionych pracowników? Ciekawi mnie również, jak wygląda atmosfera pomiędzy zatrudnioną kadrą pracowniczą? Możesz opisać, jak to wygląda?

Ankara

Neuca to (usunięte przez administratora). Brak szacunku dla pracownika. Brak możliwości rozwoju. Ludzie pracują do 2 w nocy, jak mają wrócić do domu? Harmonogramu pracy nie potrafią ułożyć. To masakra, co chwilę zmieniają godz. pracy. Nigdy nie wiesz o której godz. będziesz mógł wyjść do domu. Wynagrodzenia bardzo niskie. Ludzie młodzi po miesiącu uciekają. Zostają ci którzy mają na utrzymaniu rodziny i oni są wykorzystywani przez kierownictwo. Teraz przy przenoszeniu magazynu " na Jar" ludzie są zmuszani do pracy po 12 godz i więcej. Nie ma dogodnego połączenia bo autobusy nie kursują o godz.1 czy 2 w nocy a w takich godz. kończą się zmiany. Pracownikom odmawia się dążenia do rozwoju i doskonalenia zawodowego. To wielkie dno i (usunięte przez administratora).

Hanna

@karolina, brałaś udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie neuca toruń? Jaką ofertę przedstawił pracodawca, że określasz ją jako "słaba"? Przedstaw również konkretnie, jakie wymagania miała wobec Ciebie firma neuca toruń. Zachęcam do dalszej aktywności.

@Hanna

Właśnie boją się pisać jakie warunki finansowe i jakie wymagania w zamian

karolina

Wymagania z kosmosu, a oferta od nich slaba

ZUZIA29

TU PABIANICE! NASZ MAGAZYN PRZEJĘŁA UKRAINA! TO JEST JAKIŚ ABSURD ZEBY UK BYŁA LEPIEJ TRAKTOWANA OD PRACOWNIKÓW POLSKI.MAŁE ZAROBKI - NIC Z TYM NIE ROBIĄ,BRAK ROZWOJU,BRAK STARANIA SIĘ O PRACOWNIKA, KIEROWNIK MAGAZYNU JEDNA WIELKA PORAŻKA. NEUCO OGARNIJ SIĘ!!!!

Rafał
@ZUZIA29

Ale konkretnie to ile płacą w Neuca

Rafał

Cześć jak wyglądają zarobki na magazynie atmosfera i godziny pracy czy są jakieś nadgodziny. Dziękuję za odpowiedź.

Hanna

@Karol, posiadasz wiedzę na temat warunków pracy w dziale IT w firmie neuca toruń? Widzę, że wypowiedziałeś się w takim tonie jakbyś rzeczywiście posiadał informacje, dlatego opisz, proszę, jak wyglądają warunki pracy w tym miejscu? Łatwo jest dostać się do pracy? Wypowiedz się w tym temacie.

Jarek
@Hanna

Dowiedziałem się na rozmowie, że do klienta jeździ się własnym samochodem lub cytat: autobusem! Strasznie słabo, dno i wodorosty.

Hanna

@Vanili, czytając Twoją wypowiedź widać, że masz zupełnie inne odczucia na temat warunków pracy w firmie neuca toruń od poprzedniego użytkownika, który wypowiedział się w temacie. Możesz przedstawić, jak z Twojego punktu widzenia wyglądają warunki pracy w tym miejscu? Jak rzeczywiście wygląda ten czas pracy?

bim bam
@Hanna

moze im trzyma palec w (usunięte przez administratora) Sam biega do Tomka czy innego Jarka i i z ucha strzela

Oj

Czy mógłby ktoś powiedzieć, jak się pracuje w toruńskiej neuce przy kompletowaniu leków dla aptek na magazynie ?? Czy warto do nich iść ??

Do oj
@Oj

Jak nie chcesz zostac czlowiekiem zoombi to lepiej tam sie nie pchaj szkoda zycia.

@Do oj

Aż tak... Pewnie przez to, że są 3 zmiany to fakt można wyglądać jak zombiak :/ Jednak myślałam, że da radę to nadrobić fajną atmosferą tam, ludźmi czy coś ?? Rozglądam się za pracą i sądziłam, że taka duża firma to pewnie jest tam ok...:/

Anonymus
@Oj

Atmosfera była kilka lat temu. Teraz więcej ludzi z łapanki niż stałych pracowników.

a idz sie przejsc
@Oj

szukaj dalej. Zaczynasz od bycia frajerem z najgorszym grafikiem i syfem. Po jakims czasie jestes dalej syfem ale juz tam kogos znasz tylko przy problemach tradycyjnie cie oleja. Grafik nadal syficzny. Trzymasz palec w (usunięte przez administratora) tym wyzej jestes dalej syfem ale nie masz twarzy bo nawet lustro pokazuje ci srodkowy palec. Potem po 3-4 miechach dochodzisz do wniosku ze NIC nie umiesz bo NIKT sie toba nie interesuje. Kierownik ma cie w torbie a brygadzista NIC nie moze. Daj sobie pokoj bo w miescie znajdziesz robote 150 razy lepsza

@a idz sie przejsc

Kurcze...no to ogłoszenie przez agencję pracy randsrad jest i tam wszystko pięknie, fajnie...3 zmiany co tydzień inna zmiana, kasa jakoś jakoś, wolne weekendy... a się okazuje że mega lipa :/ w ogóle z tą pracą w Tr jest dramat, a chciałam tylko góra dwa msc tu iść ale po tych wpisach to nie wiem czy dwa dam radę :/

Sram na to
@Oj

3 zmiany i weekend w obozie. Po 2-3 tygodniach jadac do obozu nie wiesz jaki jest dzien tygodnia wtorek, czwartek a moze sobota??? Ludzie jak sie ciesze ze pracuje w normalnym swiecie :) Z tym obozem nie chce miec nic wspolnego.

Vanili
@Sram na to

Bzdura. Nikt nie narzuca Cibtakiego trybu pracy zeby pracowac 3tyg bez przerwy ba nawet nie pozwalaja. Z (usunięte przez administratora) ta firma ma tyle wspolnego co Pszczółka Maja ze Slonikiem Jumbo. Podejrzewam ze Cie wylali z pracy bo olewales ja a teraz wylewasz swoje gorzkie zale na forum publicznym.

bim bam
@Vanili

alez opczywiscie :) Lepiej pracowac na jedna zmiane od poniedzialku do piatku w stalych godzinach niz co chwila inaczej z grafikiem aktualnym 2-3 min po powieszeniu na tablicy. 5 min pozniej grafik jest zmieniany bo ziomkowi brygadzisty czy jego przydupasowi nie pasuje.

specjalista

Coś o pracy w biurze, a dokładniej w dziale zakupów... Jeśli planujesz swoją karierę z nastawieniem na rozwój osobisty to śmiało... SZUKAJ INNEJ OFERTY, INNEGO PRACODAWCY. Dodatkowo nie licz na jakąkolwiek podwyżkę, będziesz zwodzony za każdym razem. Cały czas oczekiwania od pracownika i nic w zamian od pracodawcy. Płace gorsze niż na kasie w Biedronce. Do tego wszystkiego dolicz kolesiostwo i masz całkowity wizerunek firmy.

Karol
@specjalista

To prawie taki sam (usunięte przez administratora) jak w dziale IT, tyle że miałeś mimo wszystko nieco lepiej.

Hanna

@... na to, możesz coś więcej napisać na temat pracy za pośrednictwem firmy neuca toruń? Rozumiem, że w swojej wypowiedzi chciałeś przekazać, iż pracownik zatrudniony w tej firmie pracuje pełne 7 dni w tygodniu bez dni wolnych? Czy jest to z góry narzucone przez pracodawcę, czy po prostu taki system pracy zwiększa wynagrodzenie pracownika? Sprecyzuj, proszę, swoje informacje przekazane w temacie na temat pracy w firmie neuca toruń.

Miki
@Hanna

Nie ma takiej mozliwosci zebybktos w firmie narzucil Ci trzy tyg pracy bez dnia wolnego. Za kazdy przepracowany weekend masz placone lub dni wolne w tyg do wybrania.

Spartakus

Tak czytam to ta Neuca to niezły (usunięte przez administratora)

Hanna

@specjalista Z Twojego wpisu wynika, że negatywnie oceniasz w firmie neuca toruń atmosferę pracy oraz poziom wynagrodzeń. Czy próbowałeś zgłaszać swoje zastrzeżenia do przełożonego? Może warto było jeszcze poczekać z ostateczną decyzją i oceną firmy neuca toruń? Czy pamiętasz jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna do tej firmy?

ciekawy

witam, pytanie odnośnie warunków pracy w neuca w toruniu w biurze. wiem, ze w rekrutacji są 2 etapy, pierwszy to rozmowa z HR i kierownikiem działu a drugi to case study. czy ktos coś może więcej powiedzieć w tym temacie?

ddd
@ciekawy

olewactwo i brak szacunku - to ci moge powiedziec. na stronie jasno okreslony proces rekrutacyjny. w praktyce rownanie do zera i brak szacunku

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Neuca Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca Toruń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Neuca Toruń