Opinie o Novar w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Novar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Novar o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novar w Gliwice

bon,,,

da sie zarobic jak znasz sie na swojej robocie,a nie ze jestes fachowcem znajdujesz sie na miejscu a ty nie masz zielonego pojecia to lepiej siedziec w polsce a nie pozniej wypisywac jacy tu zli ludzie pracojo jak to opisał nam jeden pracownik Binz hehehe

pracownik- BINZ-LORCH
@bon,,,

He,he pisząc tu opinie pisze o pracownikach typu ..kolegach z czasów szkolnych wielkiego pana kierownika którzy pracują osiem latek w tym zawodzie a nie potrafi zdemontować zderzaka od MERCEDESA,,

bon,,,

Moim zdaniem trochu jest racji z kierownikiem-ze nie zawsze mozna na niego liczyc bo ma nas w (usunięte przez administratora) ale pracowniku Binz przeginasz z reszto i to na maksa- co chodzi o cpunow,zlodzieji i cholote,jest multum chlopakow z ktorymi normalnie sie dogadujesz o wszystkim i w robocie i w domu.Sam musiales miec cos na sumieniu ze teraz tak hujowate bzdury wypisujesz ,pamietaj jak sie nie umisz odnalezc za granico do wroc do polski i pracuj z inteligencjo za grosze a nie szarp zlej opini drugim,to na tyle ja pracuje i ile tylko bedzie mozna bede pracowac dalej bo wiem ze mojo prace wykonuje jak najlepiej.

pracownik- BINZ-LORCH

Panowie trzymajcie się z daleka od tej pracy w Lorch p.Przemek -kierownik naściągał hołotę czyli ćpunów i kryminalistów ze swoich stron nie zapewniając bezpieczeństwa pracy w miejscu pracy jak i po pracy bo,,,,,co go to obchodzi że ktoś jedzie do pracy żeby spokojnie pracować a nie myślieć czy prześpi spokojnie noc ponieważ w spół lokator naćpał się i miał wizje o potem karatki i ośmieszanie się przed Niemieckim obywatelstwem..Nie polecam!!! Afery za aferami a jeżeli ktoś wątpi w tą opinię to niech sam spróbuje jak się pracuje w śród rodzinie i kolegach kierownika.

rr

Raczej na grubasa daniela który się wozi po hali z długopisem zamiast pracować. Wcześniej nic nie robil a teraz to juz jak kierownik nierob jeden.firma porażka

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Novar, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRACOWNIK DO WALCOWANIA BLACH? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
pracownik kalmetu

uważajcie na Bartka kapuś i za 5zł sprzeda każdego

rr do dzieła

Twoja głupota cię przewyższa pajacu rr haha

znajomy

Całkowicie popieram ,,,tylko czy można zaszkodzić mafii hanysów ..Kierownik z Lorch naściągał z Polski hołotę ze swoich stron którzy całe życie kradli albo ćpali różne wynalaski a w Niemczech udają fachowców bo pracują po znajomości przy okazji psując normalnym Polakom opinie.

jozef323

zly zaklad potwornie naginacze prawa lamiace wszelkie przepisy gnebia ludzi mobing totalny

franek228

szok szok szok uciec od nich jak najdalej

franek228

zastanawiam sie czy nie powinien sie ta sprawa zajac sad pracy az mnie korci podac pewne sprawy tak w tym zakladzie nie powinny miec miejsca lamanie przepisow bhp ludzie dla nich sie nie licza oni mysla ze to sa tylko roboty zero jakiegos szacunku omijac z daleka ten zaklad

buu

Jeśli chodzi o wypłaty to zawsze są na czas. Nie jest cięzko dla osoby która sie zna na swojej robocie.

snadok

spawaczy tez wysyłają do niemiec???

maler

Witam, jako malarz ile mozna u was zarobic, szukam pracy.Do Niemiec sa delegacje??? Z kalmetu wiem, ze i malarze przeszli

kaczor

Młody zacznij od ortografi,nazwiska piszemy z DUżEJ litery,Kluba a nie hluba.Nawiązując do pracy jak się nie podoba to poszukaj sobie innej,KALMET!!!.Powodzenia.

MŁODY

Do końca roku to dobra firma ale z dniem 1 stycznia 2014 żądy przejmuje pa boruszko i hluba czyli kalmet 2 (usunięte przez administratora) Pierwszą decyzją obu panuw była obniżka uposażeń o 400 500 złreszty nie tżeba mówić

sajmon21

Brawo kolego w końcu ktoś odważny fajnie by było zainteresować PIP i inne urzędy tą firmą może w końcu ktoś za to beknie

Robert

Jaka jest opinia o pracy w odlewni w Niemczech z tej firmy,ponieważ mam zamiar wyjechać jako oczyszczacz odlewów.

wollf

Witam słyszeliscie o p[oistepowaniu [usunięte przez moderatora] ostatnio nawet zaszedł tak daleko że jak otrzymał od pracownika druk L4 to go wywalił do smietnika i powiedział że nic nie otrzymał ,także straszył ludzi pracujących w Lorch że jeśli będą komuś świadczyc w sądzie to wylecą z pracy.

uno

ostatnio ponoc byly podwyzki

uno

nie ma żadnych opinii ? z tego co wiem firma w Gliwicach działa prężnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Novar - Gliwice

• Jak się pracuje w Novar?

Zobacz opinie na temat firmy Novar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novar?

Novar