Opinie o Call Center Inter Galactica w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Kielce

Poinformowany

Już pomijając fakt, że niektórzy menadżerowie w tym kołchozie wyżej s*ają niż du*ę mają, to jednak największym bucem i (usunięte przez administratora) był shift z I piętra - DW. Serio, kolo chodził non stop naburmuszony, nierzadko rzucał się do innych konsultantów, a najlepsi byli menadżerowie, którzy mu podlegali i szli na poranne zebranie z nim. Pamiętam ten strach w ich oczach. On im tam jawnie pluł w twarz, a ci gadali, że deszcz pada. Cóż, nie moja sprawa. Nie mniej jednak w każdej cywilizowanej firmie taka osoba byłaby wywalona na zbity pysk i miała sprawę o mobbing, no ale to są Kielce, tu wszystko jest na opak. Mam nadzieję, że kiedyś sprawiedliwość dopadnie tego pana i będzie mieć poważne kłopoty.

eloelo
@Poinformowany

o matko, lepiej bym tego nie ujęła, przysięgam. typ granatem od pługa oderwany, zero szacunku do ludzi, to jak on się odzywa do tych TM to jest jakiś dramat. szłam do niego kiedyś po zdrapkę, za lead'a chyba dawał. 10 min czekałam aż podniesie wzrok i drugi raz zapyta po co przyszłam, bo grał w gierkę na telefonie i nie mógł przerwać. w życiu nie poznałam bardziej chamskiego człowieka.

Uratowana

Jeśli się męczysz, infolinia Play w Telbridge w Kielcach, niezastąpiona. Tu są ludzie którzy się szanują. "Minus" taki że ta firma na prawdę utrzymuje RODO

Era gsm
@Uratowana

Prawda jest taka że w innych miastach jest lepiej jesli chodzi o call center. Kielce to zagłębie call center bo nie ma przemysłu i przyszłości. Dlatego tutaj wymuszają sprzedaż abonamentow oraz usług których nikt nie zna bo nikomu nie sa potrzebne. I ogolnie, abonamenty. Na co komu abonament za 70 90 zl jesli w prepaid za 25 zl ma to samo? Dla tanszego telefonu? Przeciez w ratach wychodzi to drozej niz zakup w sklepie. 30zl miesiecznie przez 2 lata to 720zl. 60 to juz 2x wiecej. I dzwoni taki gosc ze studiow i proponuje cos gorszego niz samemu mozna zamowic przez neta, jaki to ma sens? A przelozeni wymuszaja dzwonic sprzedawac itp. W innych miastach są call centry informacyjne gdzie to ktos dzwoni w konkretnej sprawie aby sie cos dowiedziec, a w kielcach tylko ta cala sprzedaż.

Xxxxxxx
@Uratowana

Potwierdzam. Infolinia w Tellbridge jest super. Nie ma ciśnienia o wynik, ludzie z reguły dzwonią o pierdoly ( faktura, pakiet internetu, zablokować lub odblokować usługę). 5-7h leci na prawdę szybko, szczególnie z rana gdy mało osób dzwoni. Pracuje 3tyg i mam już 90h co w ccig byłoby moim wynikiem godzinowym z całego miesiąca :) Nikt w tellbridge nie każe się wylogować i iść do domu, zawsze pytają kto chce wyjść, komu się nie chce już siedzieć i zawsze znajdzie się pare osób. Polecam bardziej niż ccig, szczególnie osobom którym nie idzie sprzedaż i wciskanie gownianego abonamentu droższego 2-3x w stosunku do ofert na karte :)

elo
@Xxxxxxx

a ile płacą za dodanie takiego komentarza? :D

Zaciekawiona
@Uratowana

A dlaczego jest to minus?

Trzeba swoje robić, jak nie to warsztat, a i sceny zazdrości grupy trzeba przeżyć, o 0,50 groszy (usunięte przez administratora) zużywają

Romnow

Można polecić tą pracę dla osób które są w stanie się utrzymać za ok 1000 zł, którym brakuje np na % itp. O najniższej krajowej można pomarzyć, nawet jeśli robisz wszystko co Ci każą, a nie masz umów to krótko mówiąc zostaniesz przegnany do domu niczym pies.

konsultant
@Romnow

Z tego co kojarzę to najniższa krajowa to 14.70 brutto/h, i tyle właśnie dostajesz w tej firmie. Ja z premiami za sprzedaż spokojnie wyciągam 3tys i nigdy nie zostałem przegnany do domu

Ehe
@konsultant

To idź powiedz to ludziom którzy mają 10,73 bądź 11 z hakiem, że mogą siedzieć dowoli w pracy, i że nie będą zmuszeni do nekania ludzi telefonami po kilkanaście, kilkadziesiąt razy po to żeby usłyszeć nie chcę płacić dwa razy tyle.

Sisi
@Ehe

Jakie dowoli? Jak nie podpiszesz umowy to Ci godziny skracają także nie musisz tutaj koloryzować :)

Doradca Klienta Biznesowego

Na początku wysłałam zgłoszenie na OLX (czyli CV) na drugi dzień oddzwonił do mnie miły Pan i zaprosił na rozmowę rekrutacyjną następnego dnia o godzinie 14, podał mi adres i powiedział abym zebrała ze sobą dowód osobisty. Po wstawieniu się na miejsce następnego dnia, podeszłam do dziewczyn pracujących w recepcji, przedstawiłam się i powiedziałam, że jestem umówiona na rozmowę o pracę, dziewczyny powiedziały, abym poczekała i że zostanę zawołana przez osobę z którą rekrutacja ma być przeprowadzona. W końcu zza drzwi wyszła młoda i sympatyczna blondyneczka i zaprosiła osoby, które były zaproszonę na tą godzinę na rekrutację. W trakcie rekrutacji musieliśmy opowiedzieć o sobie, czyli czym się zajmujemy, ile mamy lat itp. Później dostaliśmy kartki na których napisany był wierszyk z łamańcami językowymi, który musieliśmy przeczytać, później uzupełnialiśmy kwestionariusze osobowe, a na końcu każdy musiał odegrać krótką scenkę. Ja otrzymałam wiadomość zwrotną od razu po odegraniu scenki, że się dostałam i muszę rozpocząć szkolenie, które będzie trwało 5 dni. Więc poszłam do recepcji i podpisałam oświadczenie o ochronie informacji o klientach (RODO). I na drugi dzień poszłam na szkolenie, uczyliśmy się o ofertach aktualnych, o ofertach archiwalnych, technikach sprzedaży itp. W każdym dniu szkolenia był test, który musiałbyś zdany na 85% a na koniec certyfikacja ( czyli test z całej wiedzy) i dostanie od trenera certyfikatu a potem podpisanie umowy. Po tym jak podpisałam umowę Trenerka zaprowadziła mnie do mojej grupy i mojego Team Menagera, który opowiedział mi o zespole, zdradził techniki sprzedażowe itp. Na drugi dzień sluchalam przez godzine doświadczonego konsultanta, po czym odegrałam pare scenek z moim TM i weszłam na sluchawke :)

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
sssxxx

Nie polecam pracy szczegolnie na wakacje. Nie wiem jaka jest logika w zatrudnianiu po 5-6 nowych osob do zespolu, czasami nawet i wiecej. Nowe osoby deklaruja ze i tak beda pracowac miesiac/dwa przez co starsi konsultanci nie moga robic godzin a co za tym idzie zarabiac pieniedzy. Od poczatku miesiaca narzucony jest grafik 4-5h i do domu. Kolejny temat- baza klientow. Przedzwoniona, najnizszym abonamentom mamy wciskac nowe numery najlepiej z narzuconymi odgornie telefonami, czepianie ze strony menagerow bo nie udalo sie wcisnac komus czegos na sile. Nie moge doczekac sie konca wakacji, szkoda tylko ze starsi konsultanci nie potrafia sie jakos zbuntowac i np we wrzesniu czy pazdzienriku kazdy wziac sobie tydzien wolnego, wtedy nie bedzie problemu zeby zostac po 8 a nawet 10h :) szkoda ze nie teraz, 4h i do domu. Nie polecam tej pracy, dobrze ze sie zwolnilam.

@sssxxx

Możesz powiedzieć coś więcej o zarobkach w tej firmie?

sssxxx
@Ania

12.58 na reke + pit co rok ewentualnie teraz ok 14.50 i bez pitu, chodzi o ten podatek do 26 roku zycia czy tam cos. ale nie polecam Ci tej firmy, sama przenioslam sie do galerii na ciuchy, nikt nade mna nie stoi, nikomu nie wciskam niepotrzebych rzeczy, pozdrawiam

Allete
@Ania

Bida z nędzą, prowizję takie, że zbieranie puszek będzie bardziej opłacalne...,przyjdź a się przekonasz, oczywiście na wstępie będą czarować, ale jak siądziesz zobaczysz to czary mary znikną.

Przyszły pracownik

Czy może ktoś polecić jakąś szkołę, która pomaga w pracy w CCIG. Pisząc wprost, chodzi mi o zdobycie statusu ucznia.

Roller

Jezeli trafisz do zespołu składającego się z 2 menadżerów w tym pani z SS, ktora myśli, ze jest nietykalna, wyzywa się na pracownikach, decyduje o tym ile godzin kto ma pracowac, ponieważ robisz coś źle (czytasz z kartki wg życzenia 2go menadżera- świetna komunikacja między nimi, za co ucierpisz Ty :) ) Jeżeli oczekujesz braku szacunku, otrzymywania od menadżerów sprzecznych komunikatów i kolokwialnego darcia na Ciebie mordy to polecam ten kołchoz :) no i pensje 1100 netto przy ucietych godzinach.

Ut35

(usunięte przez administratora) z ut8 Mimo, ze nowy to uważam, ze Bedzie jednym z najlepszych menadżerów!

Ludzie nie są ślepi.

Cóż, publiczne umniejszanie osobom homoseksualnym przez shift menagera w tej firmie chyba wystarczająco mówi o poziomie całej kadry :) Myślę, że nie osoby z środowiska Panie Danielu powinny mieć mete w szpitalu a Pan :)

nowy19

Marek Stańczyk Najlepszy Menager. Mój mentor

Powrót

Hej, hej chcę wrócić do ccig i zastanawiam się czy na b2c nadal sprzedajemy abonamenty komórkowe czy coś się zmieniło?

pomocny :))
@Powrót

sprzedajemy wszystko :) wracaj :)

Nadszedł czas.
@Powrót

Cześć, Tak, nadal abonamenty. Wracaj! Akacja poleceń jest organizowana.

Hiheyhello

Witam czy orientuje się ktoś jaka jest stawka godzinowa w Kielcach dla osoby nie uczącej się?

Pomocna duszyczka
@Hiheyhello

10 z groszami nie pamiętam ile dokładnie :D

Mario
@Hiheyhello

14,70 brutto

awansmabyć

Karolina D. super kobitka polecam, potrafi byc fair dla swojego teamu jest wyrozumiala, ale za razem potrafi wyciagnac konsekwencje.

Konsultant
@awansmabyć

Sama to sobie Karolina napisałaś? Bo ci co z tobą pracują na pewno by tego nie pisali. Żadnej pomocy z twojej strony. Miały być elastyczne godziny pracy, a Teraz co się dzieje to jest po prostu żałosne. PS. Nie chowaj tego brzucha pod biurkiem XD

nick nick nick
@Konsultant

Jak można być takim bezczelnym i wypisywać tak niemiłe rzeczy na temat drugiego człowieka pod przykrywką jakiegoś idiotycznego nicku i Internetu? Do reszty Wam ludzie wyżarło mózgi już? Czy chowacie je pod biurkami? Z takim potencjałem intelektualnym to może ktoś zaproponuje Wam lepsza pracę z elastycznym grafikiem np. na kasie w biedronce? Ocknijcie się wreszcie, zacznijcie żyć własnym życiem a nie jakimiś tandetnymi sensacjami na goworku czy ukrywaniem własnych kompleksów poprzez nieudolną próbę obrażania kogoś w ten sposób.

@Konsultant

Pracuje z Karoliną od dawna i jest to najlepszy przełożony na jakiego mogłam trafić. Elastyczne godziny pracy są jak najbardziej, ale jeśli przez to określenie rozumiesz olewanie grafiku i ogólne wywalenie na robotę i jeszcze się dziwisz że nie masz poklasku to gratuluję dzieciaczku. Nic nadzwyczajnego się nie dzieje w zespole, a ona nie potrzebuje sama pisać takich rzeczy, bo dobrze zna swoją wartość jako menager. Nie pozdrawiam żałosny czlowieczku.

Jajaminaklate

Pracowałam na biznesie i nie wspominam przyjaźnie tego stanowiska. Ciągłe cięcie godzin, "zachęcanie kijem", premie to był śmiech na sali bo nawet za godziny się jej nie dało wyrobić przez cięcie, a managerowie niektórzy to porażka i nie wiem czemu się znaleźli na swoim stanowisku. Chociażby Woch, nie nadaje się do żadnej pracy w kontakcie z kimkolwiek, Karolina jest w porządku kobietą, zawsze dało radę się z nią jakoś dogadać i była dosyć wyrozumiała w większości sytuacji. Woło to już w ogóle super człowiek, świetnie prowadził team moim zdaniem. Tak czy siak, nie polecam.

Były konsultant

Praca sama w sobie nie jest zła, aczkolwiek bardzo duże znaczenie ma to, do jakiego menagera pójdziesz... i tutaj, bardzo odradzam panią menadżer K.P z TS31.. atmosfera w teamie jest bardzo niemiła, menagerka daje do zrozumienia, ze pracujecie na nią, nie na siebie, rzucając głupimi tekstami „podpisałeś simke? Co ja z tego będę miała?”, a jeżeli chcecie dłuższe wolne, bo macie urwanie głowy na uczelni, jest to dla niej równoznaczne z wypowiedzeniem. Przelewa sprawy osobiste na prace, jak ma zły humor, to wyżywa się na konsultantach.. i można by tak wymienić i wymieniać.. Fakt, ze nowi konsultanci odchodza od niej po kilku dniach, max po miesiącu, rzadko zdarza się, ze ktoś zostanie na dłużej, tez o czymś świadczy.. ogólnie bardzo zle wspominam współpracę z nią, nie raz wychodziłam z pracy z placzem, co odbiło się na moim zdrowiu psychicznym. Naprawdę drogie CCIG przyjrzyjcie się składowi menagerskiemu, bo przez takie osoby jak K.P robicie sobie zła renomę.. Gdyby nie te okoliczności, zapewne zostałabym w pracy, bo fajne pieniądze się dało zarobic, ale zdrowie jest wazniejsze, a przez menagerke straciłam bardzo dużo nerwów.

XYZ
@Były konsultant

Potwierdzam, pracowałem jakis czas temu z Kinga P. również nie polecam. Jej podejście, a raczej jego brak do konsultanta to istna żenada. Ten człowiek nie ma pojecia o pracy menadżera. Wspołpraca z nią to był istny horror. Traci pracowników, ponieważ ma taki dobry wpływ że sie odechciewa tam pracować.

Ciekawa jestem, kto ma tak nawalone do gara. Albo kto raczej przychodzi na godzinowke robiąc za marne tło. Jeśli twoja argumentacja ogranicza się do wyglądu co jest po prostu poniżej krytyki i swoje żale wolisz wylać na forum niż powiedzieć(usunięte przez administratora) prosto w twarz co Ci się nie podoba, jesteś zwyczajnie smutnym człowiekiem. Życzę powodzenia w życiu z takim podejściem obrażonego bachora. A propos gdybyś musiał tyrac tyle ile (usunięte przez administratora)to byś zrezygnował po tygodniu, więc oszczędź sobie pisania, oszczędź innym czytania i siedź sobie w ciemnym pokoiku otulony zimnym światłem monitorka.

Jak w tej firmie wygląda wypłata pieniędzy za pracę? Musiałem założyć konto w banku aby była ona terminowo 7dnia a tu ani widu a dzień się kończy. Menagerowie bez wiedzy również

Jowicia
@Nowy

Akurat tak trafiłeś ogólnie pierwszy raz się zdarzyło żeby było opoznienie pare godzin bo w banku mieli jakieś pracę techniczne ccig wypłaca terminowo. A musiałeś założyć konto bo oni współpracują z tym bankiem i tak jest wszystkim wygodniej i lepiej dla firmy

@Jowicia

Kolejny raz to samo. Kiedy można liczyć na wypłatę? W ogóle można?

Jowicia
@Nowy

Od kiedy BZWBK zmienił się na Santander to dzieją się właśnie takie cuda parę h opóźnienia jest. O kasę się nie martw zawsze wypłacają pracuje rok i nie było nigdy problemu z hajsem

Logiczny

Firma lepiej sobie radzi niz z wcześniejszymi menagerami typu Patrycja. R która myślała ze jest pępkiem tego całego CCIG i myślała że jak odejdzie to całe CCIG bedzie za nią płakało ojej nie udało sie? oj jaka szkoda . CCIG jest teraz silniejszą firmą bez niej oj jaka szkoda. Pozdro dla kumatych :)

faaantka

Ja polecam ogólnie firmę, jak na realia w tej branży nie jest najgorzej. Na pewno uczy cierpliwości, to chyba najbardziej można wynieść. Według mnie warunki pracy nie są złe, socjal mają dobry.

Sasanka
@faaantka

Jaki socjal? Hahahaha

Czy w CCIG jest też infolinia (tzn. opcja pracy na linii przychodzącej)?

Sasasa
@Tomek

Nie

konsultanto
@Sasasa

Trzeba umieć łapać połączenia jak ktoś próbuje oddzwaniac na infolinie. Pozdro 600!

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Kielce

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica