Opinie o Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o. w Poznań

Thornus

Witam z Łodzi. Od 16 mają br. do 30 czerwca firma Vigor ochraniała 4 obiekty należące do MAKiS ( Miejska Arena Kultury i Sportu). Wszyscy pracownicy w tym czasie "zatrudnieni" byli na czarno. Nikt nie dostali żadnej umowy do podpisania a dyr. Pan Piotr obiecał stawkę godzinową w wysokości 20 zł na rękę. W dniu dzisiejszym dostaliśmy wypłaty oczywiście nie w wysokości 20 zł ale 18 za godzinę. Daję gościowi 2 tygodnie na wyrównanie zaległości. Po tym czasie zgłaszam sprawę do PIP.

Thornus@
@Thornus

Panie P. !!!! Właśnie dzisiaj minął termin do którego miał pan podjąć decyzję co do rozliczenia się za pracę za miesiąc czerwiec. Ponieważ nie ma żadnej reakcji z pana strony, jutro udaję się do PIP.

Polecam firmę Vigor Security. Jestem pracownikiem jednego z obiektów w Poznaniu. Wypłaty zawsze na czas, koordynator ok. Pracuję od roku.

Nby
@Nie znana

Na cały etat mają osoby z grupą inwalidzką. Pozostali mają 1/16 i to nie w Vigor Security a w Vigor Safety.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Michal

Cześć, mnie także interesuje ten staż pracy. pisali cos w innym wątku (w zasadzie po Twojej opinii), że zarobki się komuś jednak nie zgadzały. Pracujesz tu jeszcze żeby móc się w ogóle do tego odnieść? zastanawia mnie czy starsi pracownicy są może jakoś inaczej traktowani? Maja może przywileje?

@ krzysztof Nowy wpis

Vigor to firma kanciarzy do dzisiaj nie wypłacili mi należnych pieniędzy i nie dali umowy żadnej ,zrezygnowałem z pracy jak upomniałem się o zaległe 4500 złotych

Misia Nowy wpis

Dzień dobry, przeglądam właśnie firmy ochroniarskie za pracą dla kogoś. Tutaj zostało wprost napisane, że osoby z grupa inwalidzką maja zapewnioną umowę na cały etat. zastanawiam się tylko czy jest jeszcze przy tym uwzględnione to jaki kto poziom ma?

Co jeszcze mogło się zmienić do dziś w warunkach zatrudnienia? po dawniejszych opiniach widzę, że ludzie pisali nawet o pracy na 1 / 16 etatu a w ostatniej z nich już było wspomniane o opcji 1 / 1. Do dziś już tylko na takiej można się zatrudnić? a co z ocena warunków współpracy? czy warto w nią wejść?

kd Nowy wpis

Witam pracuje w tej firmie 1 rok ,wyplata na czas, ubezpieczenia opłacone -sprawdzam co miesiąc,umowa na 1/1 etatu ,pan Piotr jest okey,w grudniu nowy przetarg jestem za tym by VIGOR go wygrał

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Nie znana czy

Czy pracuję ktoś dużej w tej firmie i czy wypłacają wynagrodzenie za umowę o pracę na czas

Michal
@Nie znana czy

Pracuję od ponad 2 lata i wypłaty zawsze byly i są na czas.

@Michal

Można dopytać o szczegóły tej dwuletniej współpracy? Czy faktycznie tak jest, że bez grup nie otrzyma się zatrudnienia na cały etat? Widziałam, że ktoś tak jeszcze niedawno pisał

@Michal

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o.?

Thornus

@Thornus

Byłem na wstępnej rozmowie, pan prowadzący przekazywał jaka będzie stawka za godzinę i było to 20 zł na rękę. Teraz jak to czytam to dobrze że nie odszedłem z mojej pracy.

Thornus@

@pracownik

Widzisz Ty akurat z koordynatorem się dogadałeś, a co w przypadku negatywnego scenariusza w tej kwestii? Masz szansę na ewentualną wymianę? Jak podchodzą do rozwiązywania jakiś problemów? W Twoim przypadku lub w Twoim otoczeniu wystąpiły jakiekolwiek?

@pracownik

Co ty za głupoty piszesz.Umowa jest na 1)16 lub 1)4 etatu a reszta na czarno.To skandal,kiedy z tym zrobią porządek.

@pracownik

Pań chyba żartuje ze wypłaty są na czas pań Jaszczuk jest kłamcą i (usunięte przez administratora) w Lowiczu chłopaki nie mają wypłat chociaż na umowie jest że do 10 każdego miesiąca jak się okazuje umowy też to tylko fikcja a przetrzymywanie prywatnych pieniędzy jest karalne będzie składanie wniosek do prokuratury o pepelnienia przestępstwa przez firmę Vigor i pana Jaszczuka

Nie znana

No my jakoś mamy umowy na całe etaty i wypłaty a na 1)16 to mają jak przechodzą na emeryturę więc ten co na emeryturę ma to taką ma umowę 1)16 a tak to ja cały etaty sa

Nby

Wiesław

Witam,proszę o opinie i jakieś świeże informacje na temat firmy Vigor.Wiem że obstawiają urzędy państwowe takie jak sądy prokuratury i zusy.Chodzi mi o Woj lubuskie,czy płacą na czas czy z umowami jest ok .Napiszcie jaka jest sytuacja

bokek45
@Wiesław

Jak masz umowę o pracę to do 10 każdego miesiąca masz góra 11 wypłatę z urlopami jest problem bo obstawiają 3 osoby na obiekt całodobowy ,jest problem z otrzymaniem kwitów zaświadczeń itp. bo kadrowa albo pracuję tam za kare albo jest z rodzinki szefa .

@bokek45

A kto ci karze pracowac w ochroni???!!! idz do tartaku!!

Wieslaw
@bokek45

Dzięki za info, mam podobne informacje i to widze sie potwierdza

@bokek45

Szanowny kolego , wiem , że masz uwagi co do terminu zaświadczeń , pouczam jedynie , że w urzędach czy innych instytucjach , termin na wydanie dokumentu jest 14-30 dni i jest to zgodne z prawem. Jeżeli z kolei dzwonisz do firmy i chcesz mieć zaświadczenie od ręki , to nikt tu nie siedzi na (usunięte przez administratora) i czeka jak zacny pan przedzwoni to od razu jest załatwiony. Wielokrotnie jest tak , że klient nie potrafi sprecyzować o jaką formę zaświadczenie mu chodzi ( dochód , przychód , czy zaświadczenie do MOPS itp) Aby coś upubliczniać warto byłoby siebie ocenić .

Ttttttgggg
@pracownik

W tej firmie trzeba się prosić żeby wystawili zaświadczenie bo nigdy czasu na to nie mają nawet w 14 dniach nie potrafią się wywiązać z obowiązków ????Wiem że Ta firma nie jest godna polecenia bo pracuje w niej moja mama która ma już dość całego (usunięte przez administratora) w tej firmie i zamierza zmienić pracę . I pytanie jakim cudem ta firma wygrywa przetarg na sprzątanie w wojsku skoro Pip również wiele razy zajmowała sie ta firma bo mieli zgłoszenia od innych osób. A Pani kierowca która ma tylko rozwozic pracowników do sprzątania kwater firma chyba powinna wiedzieć co należy do obowiązków kierowcy a myli z funkcje dla mnie ta firma jest po prostu dziwna i nie powinna wcale istnieć ????

Umowa nie jest ok
@Wiesław

1/10 etatu (usunięte przez administratora)

@Wiesław

Firma ochroniarska vigor to jeden wielki przekręt na obiekcie w Łowiczu pracują od stycznia bez żadnej umowy wypłaty miały być do 10 teraz może będą 15 ? Wielkie kłamstwo i (usunięte przez administratora)

Honorata

co z tematem tych umów? pisane było to w marcu i zastanawiam się co teraz ze składkami czy tez samym w sobie ubezpieczeniem. czy do teraz zatrudniają się te same osoby? wypłaty jeśli faktycznie opóźnione to czy zostały uregulowane?

Baśka

Podjęliśmy pracę w styczniu 2023 wraz kilkoma osobami. Do końca stycznia nie ma żadnych umów a p.przedstawiciel zaproponował pieniądze do ręki i buzia w kubeł a wypłata pod stołem po 2 miesiącach pracy. Sprawa zgłoszona do odpowiednich instytucji. Omijać szerokim łukiem bo nielegalne i oszukańcze

@Baśka

Witam czy oni wypłacają wynagrodzenie Bo U nas taka sytuacja umowy na miesiąc a zlecenia do czy są wypłacalni na umowę o pracę

Graf
@Nie znana

U nas taka sytuacja że od początku roku nie ma żadnych umów i tylko obietnice bliżej nieznanych wypłat i bliżej nieznanych terminów .Kończymy współpracę i sprawę przekazujemy odpowiednim władzom.

@Nie znana

Czy ktoś już dużej tam pracuje i czy są wypłacalni czy raczej nie

@Baśka

My dostaliśmy umowy o pracę nie wiem jak jest gdzie indziej

@Graf

Teraz firma Emporio wygrała przetarg na Młyny Rothera w Bydgoszczy,praca na czarno lub 1(16 reszta wypłaty w kopertach.Totalna porażka,kiedy zrobią z tym porządek.

Honorata

A faktycznie mają z czym? tzn., zastanawia mnie to, że w tak otwarty sposób piszesz o tego typu warunkach i nikt w zasadzie się tym nie zainteresował. Jaka może być co do tego przyczyna? Kto ostatecznie powinien być odpowiedzialny za nadzór tego typu warunków albo do kogo to zgłaszać?

Wiesiek

Mam zamiar podjąć pracę w firmie ochrony VIGOR. Co to jest za firma i co o niej sądzicie?

@Wiesiek

Bardzo dobra ! i solidna ,a pracuje w ochronie 18 lat!

zygfryd
@Wiesiek

Możesz w ciemno! firma jak na razie solidna płaci nadgodziny

PRACOWNIK
@zygfryd

Firma nie płaci nadgodzin tylko otwiera rachunek na umowę zlecenie.W rozumieniu KC.Natomiast nadgodziny są wypłacane w rozumieniu Kodeksu Pracy.To jest bardzo duża różnica.

Blady
@fred

Bo tylko to potrafisz robić i nic więcej

Zbyszek
@Wiesiek

Od 2 miesięcy nie mamy umów o pieniądze trzeba się prosić tel nie odbierają chyba powinien się tym zająć Ziobro za te wszystkie przekręty tej firmy

@Zbyszek

Od dwóch miesięcy? Ja tam w tamtym roku widziałam jakieś opinie, że podobno 99% robiło bez umowy, więc co to za zmiana perspektywy nagle? Jednak były normalnie? Czyli odnosisz się do nowego roku skoro tyle miesięcy przytaczasz? Coś konkretnego się zmieniło jeszcze? Pracujesz to jesteś na bieżąco?

Ona

Z dniem 01. 03. 2022 r Vigor, przejął do tzw. ochrony Akademię Kaliską, no i co 99 procent, ludzi pracuje bez żadnej umowy. Ale to się skończy, o całej sytuacji został już poinformowany Pan Rektor Akademii Kaliskiej :) Pogratulować tej firmie takich koordynatorów... na dany region.

@Ona

99% ludzi beż umowy? :o Czyli co teraz z tym wszystkim tak naprawę się stanie?

Dady
@Ona

Bydgoszcz, Agencja Mienia Wojskowego - wszyscy zatrudnieni na czarno , płatne w kopertach

@Dady

A dużo chociaż w tych kopertach? Wiadomo ile?

Egon
@Honorata

Coraz mniej , oszukują ile się da

@Egon

Mimo aktualnego wzrostu inflacji mniej? Ludzie z racji tego, że podobno na czarno są to boją się upomnieć? Łatwo tutaj zmieniają pracowników?

Kask
@Egon

Czy w ogóle Poznań płaci dziś wczoraj miały być wypłaty a nie bylo

@Kask

Ostatecznie co z tą wypłatą z Poznania? Uregulowane to zostało jakkolwiek? Z tego co czytałam niedawno niektóry dostawali już umowę o pracę, więc tzn., że warunki się zmieniają? Osoby, które pracowały kiedyś bez niej również się jej doczekały?

(usunięte przez administratora) brak umów a płaca pod stołem jeśli w ogóle będzie

@Andrzej

No nie wiem bo ja jestem od stycznia tutaj zatrudniona właśnie w tym wigor security umowę mam do końca stycznia potem niby ma być do końca grudnia ale o pracę zobaczymy jak to będzie z tą wypłatą na zlecenie nie pracuje ale wiem że do ręki jest

Weronika
@Nie znana

A możesz powiedzieć ile na start jest na h? Jakie kwalifikacje są brane szczególnie przy zatrudnieniu i o co pytają na wstępie?

Ochrona

Takie mamy polskie państwo i polski rząd że dochodzi do takich sytuacji że firma Vigor ochraniająca wiele instytucji które są własnością państwa płaci pracownika na pół czarno ( w najlepszym wypadku-w wielu sytuacjach odlam umowy na papierze jest dużo niższy ) i państwo udaje że tego nie dostrzega.Na szczęście z końcem roku kończę pracę w tej firmie i uważam że i tak długo wytrzymałem.

Agent
@Ochrona

Dokładnie jest jak napisałeś. Właśnie wygrali przetarg na ochronę państwowej instytucji w Warszawie - wymóg umowy o pracę przez zamawiającego - jako konsorcjum z Emporio Security jako podmiot domiujący w nim i już proponują 1/2 etatu a resztę...(usunięte przez administratora).

Agent
@Agent

1/2 etatu: już jest nieaktualne, bo niedawno zaproponowali 1/3 etatu a resztę jak poprzednio - nie wiem dlaczego administrator usunął poprzedni fragment wpisu. Oczywiście odrzuciliśmy propozycję - aktualni pracownicy obiektu w kilkuletnim stażem - wejdą pracownicy firmy Emporio Security - zbieranina z innych obiektów tej firmy, którzy przyjęli warunki.

Obcy
@Agent

Ludzie ocżerniacie swoją firmę a wciąż w niej pracujecie.Jakto tak???

@Obcy

Sugestia, że nie może być aż tak źle? wiadomo jak aktualnie sytuacja wygląda? w firmie w trakcie pracy też narzekają czy tylko na forum tak? ciekawa jestem obecnej atmosfery

Na jakie benefity można liczyć w Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o.?

Krysia

Zapomnij o tym benefity to tylko z pracownika

@Krysia

Nie ma? :( A jak w takim razie prezentuje się strefa socjalna?

Krysia
@Honorata

Strefa socjalna ????tam tylko goła pensja nic poza tym

@Krysia

Poważnie? To jak tam wygląda Twój typowy dzień w pracy?

Jak szefostwo w Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Jan

Nie traktują dobrze, pracownika wykorzystują do cna, dużo chcą w zamian prawie nic nie dając.... Forma zatrudnienia też pozostawia wiele do życzenia

Sasiad
@Jan

Zgadzam sie z ta wypowiedzia ogulnie mowiac(usunięte przez administratora) klamcy

Aleksandra
@Sasiad

i to z tego powodu nazywasz ich kłamcami czy coś więcej się wydarzyło? opowiedz proszę, mąż szuka opinii o pracy u nich

jaja

Szkoda czasu

Justa

Firma (usunięte przez administratora) przetargi wygrywają bo dają śmiesznie niskie stawki, byle wygrać przetarg. Za to oszczedzaja na pracownikach, pracownika maja za nic, płacą grosze i zatrudniają na czarno. Bardzo duża rotacja pracowników. Ta pseudo firma to jeden wielki przekręt. Szczerze nie polecam!

Firma w firmie widmo jednym słowem. Niby podają numer na wizytówce który sam się rozłącza po sekundzie. Okłamują na wypłatach są nie uczciwi koordynator ma pracowników za nic. Nie można w Internecie znaleźć numeru do biura czy do działu księgowości. Nie polecam pracy w tej firmie ani w firmach połączonych z nią. To jeden WIELKI PRZEKRĘT.

fred

Dlaczego PIP nie widzi lub niechce widziec kantów małych firm ochraniarskich równiez urzedy skarbowe jedna trzeci wypłat (usunięte przez administratora) bez podatku i składek zusu tak było z vigorem ,potem co dali pod stołem szybko porobili umowa zlecenie choc nikt takiej umowy nie podpisywał takie rzeczy tylko w Polsce

@fred

Widzisz , tu piszesz o pieniądzach pod stołem , które chętnie brałeś , ale jak cię rozliczyli z umowy zlecenia i oskładkowali wraz z podatkiem , to główka zabolała , bo dochody nagle zwiększyły się i ZUS może dopierdzielić sie , że przekroczyłeś limit roczny zarobków. Trochę obiektywizmu i samooceny

Do Pracownika.
@pracownik

Do wiadomości.Pamiętaj Ja mogę dużo zarabiać a ty jeśli masz ograniczenia to twój problem.Więc nie pisz takich bzdur.Zapoznaj się z art.22@1 KP.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Czernichowska 28
    61-334 Poznań

Biuro Ochrony Vigor Sp. z o.o.