Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej w Wałbrzych

@Dukat

Kochani odradzam wam prace w tym miejscu.Praca na Pilsudskiego w Dukacie to istny (usunięte przez administratora).Prezesowa kaze pracownikow za byle co ciagle kontroluje ich kazdy krok.Nie jedna osoba stracila tam mnostwo nerwow.Na przerwe nie mozna isc wieksza iloscia osob,kazdy ma wyznaczona godzine na jedzenie.Malo tego nie mozna byc wesolym w pracy i utrzymywac przyjacielskich stosunkow miedzy soba.Bo zaraz jest sie rozdzielanym lub daja kare.Pomimo tylu skarg i spraw zglaszanych przez bylych pracownikow ta cala Pani prezes dalej stosuje swoje chore kary i zastraszanie.Nie ma czesto podstawowych srodkow czystosci jak papier toaletowy.Oj duzo by tu pisac.Omijajcie to miejsce szerokim lukiem!!!!!!!

@@dukat

Ech...dla mnie to dość dziwne praktyki...ale ta izolacja od innych pracowników przez ile czasu trwa? I ta praca na wieszakach jak pracownik zostanie przerzucony jest o wiele cięższa lub może monotonna?

@dukat

W Dukacie zwalniaja pracownikow za byle powod ,a czesto nawet niewinni sa posadzani o kradziez ubran czy o dopisywanie sobie kilogramow przerobionych ciuchow.Kierownictwo zamiast poinformowac o zwolnieniu osobiscie wysylaja smsy tylko.Zero szacunku do czlowieka, a o kompetencji juz nie wspomne.Atmosfera jest tam skisla jak kapusta.Nic tylko do telewizji isc z tym.

@Jacek

Prosze Pana premie tam dostaja tylko wybrani co w (usunięte przez administratora) wchodza Prezesowej.Takie sa realia pracy w dukacie.Dobre pytanie dlaczego taka niska,pracownicy ciagle sie skarza ze za malo dostali pensji i zglaszaja to kadra, a kadry tlumacza to tak dziwnie ze nikt nie wie o co chodzi.Wyzysk i oszustwo.Brak szacunku do drugiego czlowieka.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dukat sklep z odzieżą używaną? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ooo
@@dukat

Czyli totalnie bezstresowe zatrudnienie :D A powiesz ile teraz można u nich zarobić i czy dają umowę o pracę? Bo dwa lata temu ktoś napisał, że jest śmieciówka, ale no od tego czasu mogło się sporo zmienić...

klient Nowy wpis

Polecam sklep dukat, chodzę tam raz w tygodniu, towar znacznie się poprawił, można wybrać coś dla siebie. Ceny mógłby być niższe. Nie które pracownice są bardzo nie miłe, i traktują każdego jak (usunięte przez administratora). Widać dużą rotacje wśród pracowników. Jedna pani za każdym razem gdy ja widzę ciągle się śmieje i żartuję do klientów, jest trochę grubsza nie wiem jak jej na imię ale chyba nie jest tak źle skoro taki ma dobry humor w pracy.

Renata Nowy wpis
@klient

Hej, no ja właśnie szukam pracy i myślałam zeby nie zapytać tu w sklepie o etat. Czyli w sumie szanse na stanowisko są, skoro zauważyłeś że wysoką rotację wśród pracowników. Teraz tylko trzeba by było się zastanowić z jakich powodów ta rotacja i czy opłaca się złożyć swoje cv:p Ile pań pracuje na zmianie? Wiesz może czy potrzebna jest fachowa wiedza? Panie zawsze umieją ci doradzić w niektórych kwestiach przy wyborze produktów?

@dukat Nowy wpis
@Renata

Szanse sa na zatrudnienie lecz dlugo tam nie popracuje sie niestety.Rotacja jest,bo nie jest tam szanowany czlowiek i jego praca tez.Kazdy kto tam popracuje troche i zauwazy co sie dzieje to sam odchodzi,albo co gorsza go zwalniaja.Powody zwolnien sa rozne.Od pomowien o kradziez po zly humor Pani kierownik.Cv wogule nie jest potrzebne z ulicy przyjmuja.Pani jest mila ,bo moze ma takie wesole usposobienie i stara sie jakos przetrwac i nie zwariowac w pracy.

@Dukat

Rysiu
@@Dukat

No co ty? Przecież każdemu pracodawcy powinno zależeć na tym żeby pracownicy byli właśnie zgrani bo taki zespół lepiej pracuje. Powiesz o jakie kary chodzi i za co? Obcinają coś z wypłaty za karę?

@Rysiu

Temu pracodawcy wrecz przeszkadza gdy pracownicy sie zgraja.Robi wszystko by takie osoby oddzielic od siebie.Albo zwalnia,bo uwaza ze beda kradly i spiskowaly.Na szczescie nie obcinaja z wyplaty.Kary to takie ze jestes izolowany od teszty pracownikow w inne miejsce gdzie jestes sam.Albo zostajesz przeniesiony na wieszaki za zle wycenione rzeczy,badz inne przewinienie np:rozmowe z kolega z pracy bycie wesolym i pogodnym w pracy.

@dukat

Zgodze sie z tym wpisem.Kierownictwo ma wiele do ukrycia i boi sie przeciwstawic szefowej.Woli w (usunięte przez administratora) wlazic i oczerniac swoich podwladnych zeby siebie wybielic.

Xxx
@@dukat

Cała ta śmieszna pani która każe się tytuowac prezesem to jakaś pomyłka nie dość że ma monitoring w domu i obserwuje pracowników to jak jeszcze nie wykonasz normy to cie (usunięte przez administratora) z pracy z hukiem a pracujesz za marne 16 zł za godzinę to wszystko się nadaje do PIPb

Jacek
@Xxx

Na prawdę pracownicy są aż tak monitorowani w pracy? Za brak wyników zwalniają? Myślałem że co najwyżej zabiorą premię. Czemu stawka taka niska? Po podwyższeniu minimalnej powinno być więcej.

@Jacek

Ja weszłam z miejsca, zapytałam o pracę i następnego dnia zaczęłam. Raczej było mało chętnych, bo płaciłi naprawdę niewiele, na śmieć umowie, żadnych urlopów, benefitów, nadgodziny płatne śmieszne grosze, ale pracę lubiłam, bo i ubrania uwielbiam. Niemniej wracałam do domu kompletnie wykończona, a kręgosłup dostał od dźwigania :(

Nikt nie chce tam pracowac, a ludzie odchodzą z uwagi na nieludzkie traktowanie pracowników przez właścicielkę i śmieciowkę na najniższa krajowa. Idziesz, mówisz, ze chcesz pracowac i zaczynasz następnego dnia.

@dukat

Nie ma zadnego procesu rekrutacji w Dukacie.Nie zadaja cv, nie ma rozmowy kwalifikacyjnej zadnej z prawdziwego zdarzenia.Praktycznie z ulicy przyjmuja jak leci.

Ooo
@@dukat

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Pimpuś

Absolutnie odradzam pracę w tym miejscu, szefowa wyzywa pracownice od najgorszych, znęca się nad nimi psychicznie, wymyśla dziwne historię o nich, masz co do minuty wyliczone śniadanie i moment gdy na to śniadanie możesz iść. Praca z obsikanymi, obsranymi zawszonymi zarobaczonymi ciuchami. W miejscu płynu do odkażania byłam świadkiem jak wlewano Domestos i wodę. Warunki wręcz nie ludzkie. Odradzam. Pracownice już dawno powinny ja zgłaszać gdzie się da i to wielokrotnie

Rafał
@Pimpuś

O kurczę poważnie brzmi ta Twoja opinia. Jakieś sytuacje przytoczysz, aby tak ogólnie ta Twoja opinia nie brzmiała? W jakich sytuacjach szefostwa tak zachowuje się do swoich podległych pracowników? A narzędzia pracy w postaci ciuchów, dlaczego nie są czyszczone na bieżąco? Moja żona myślała tam aplikować ale teraz to już sam nie wiem, czy powinna.

Czy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej są szkolenia zewnętrzne?

Arek004

Dlaczego pracownice odkładają sobie rzeczy na zapleczu, wysyłają zdjęcia tych rzeczy np: swojej rodzinie. Dzisiaj byłem świadkiem jak taka niska blondynka pracująca na wojska polskiego dzwoniła do syna mówiąc że wysłała mu wiele zdjęć różnych rzeczy i że ma natychmiast wstawać (czyli spał jeszcze) i przyjeżdżać bo czekają na niego te rzeczy na zapleczu i że potem jeszcze ma w innym Dukacie też odłożone. Nie po to jadę 130km w jedną stronę by słyszeć taka rozmowę. Co to za kumoterstwo jest w tych sieciach sprzedaży

@Arek004

Tak , to często się zdarza a zwłaszcza w Zgierzu, a to dlatego że pani prezes i manager nie pozwalają na kupowanie markowych i lepszych rzeczy przez personel, dlatego wysyłają oni do ich kupna znajomych i rodzinę , wiem bo tam pracowałem/am, a kierowniczka w Zgierzu czasami zabierała rzeczy do domu , aby ktoś je przymierzył , a następnie na drugi dzień przynosiła te , które nie pasowały ;)

@Arek004

Jakby Pan pracował bez płatnych nadgodzin za najniższą krajową na śmieć umowie w brudzie i dźwigał jako kobieta worki po 15kg, to chciałby Pan chociaż coś sobie kupić taniej :) A dlaczego tak jest? Pracownica ma prawo sobie odłożyć 20 albo 24 ubrania w miesiącu i kupić z firmowym rabatem. Każdy sklep oferuje takie bonusy dla swoich pracowników. Nie ma obowiązku kupowania w second handach, a tym bardziej jeżdżenia do nich 130km (:

@Arek004

bardzo mnie zaciekawiła twoja wypowiedz arku , mógłbys mi to rozwinąc na prywatnej konwersacji ? np na facebooku ? chciałbym sie więcej dowiedzieć o tym co się dokładnie stało , może uda mi się rozwiązać twój problem

Tajemniczy klient

Mam pytanie czy była kiedyś kontrola w sklepie dukat wobec mobbingu?czy kierownictwo razem z pracodawcą czytali kodeks pracy ,?izolowanie.zastraszanie.nekanie psychiczne pracowników to jest mobbing.takie szkolenie przydało by się zastępcy kierownika tak to pani Pamela pupilek pani prezes obydwie do wora i odizolować od społeczeństwa.

Danuta

Wymiana całego kierownictwa a w szczególności zastępcę słychać jak drżę ryja i swoje zamieszanie wprowadza (usunięte przez administratora) włazi pracodawcy chyba za traktowanie pracowników jako klient okropnie się czuje jak (usunięte przez administratora) może niech zamknie interes jak każdy (usunięte przez administratora) a otworzy (usunięte przez administratora),,,!!wstyd i hańba tylem do klienta i pracowników uciekajcie z tego (usunięte przez administratora)!!!?

Kamila

Witam, niestety zderzyłam się z tą firmą. Szefowa reprezentuje (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o poziom kultury, poza tym proponuje umowe na etacie sprzataczki a ja miałabym pracować na kasie. Często wystepują spóźnienia z wypłatami, nie polecam.

@Kamila

Witam a w którym Dukacie Pani pracowała?

@Kamila

To prawda, szefowa wyzyskuje jak tylko się da, siedzi i obserwuje przez te kamery jak wielki brat, czy worki równo leżą na zapleczu, ale za to kierowniczkę miałam przecudowną na Felińskiego. Niestety jej zastępczyni lubowała się w mobbingu, zero kultury osobistej, wieczne awantury. Dlatego też zrezygnowałam, bo kierowniczka była zbyt kulturalna i delikatna by swoją podwładną ustawić do pionu.

Kazimierz D.

Wszystko jest czyste , wysokiej jakości ładnie wyeksponowane, a przede wszystkim bardzo tanie. Wadą jest brak rzetelnej informacji o zasadach cenowych obowiązujących przez cały tydzień (kiedyś taka informacja była). W dniu 22 listopada 2018 (czwartek) z treści jedynej informacji po lewej stronie wynika, że z wyjątkiem kurtek, kombinezonów, butów itp. które mają cenę 5,- zł., każdy przedmiot kosztuje 2,- zł. , brak jest informacji, że wywieszka ta nie dotyczy całego sklepu tj. prawego skrzydła sklepu, co moim zdaniem jest deinformacją, a więc inforamcją wprowadzającą w błąd.

Pracuś

praca w Dukacie na Piłsudskiego to istny meksyk , bałagan , brak porządnego przeszkolenia , musisz zapisywać na kartce ile wywieszakowałeś /minimum to 40kg na godzinę co w bałaganie z wieszakami jest nie lada wyzwaniem /, umowa, jak już, to śmieciowa i nisko płatna praca. Niepolecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej
  • Ludowa 61D