Opinie o Adesso w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adesso. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adesso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Adesso w Andrychów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
stary pracownik

Kochane Panie Dyrektor , Pani Prezes i Panie RKS Pracuje w tej firmie już bardzo długo i nie jedno przeżyłam, niejedną zmianę , kilku prezesów, rksów , dyrektorów. Nikt przed Wami nie traktował tak ŻLE tych ludzi którzy pracują na dole. I nie chodzi tu o to, że chce sobie ponarzekać- chcę abyście otworzyły oczy i chociaż na chwile zechciały postawić się na naszym miejscu- na miejscu sprzedawców. Jak można w dobie pandemii , kiedy nawet sklepy LPP itp odchodzą od obsługi klienta kłaść nacisk na tą obsługę , której nigdy w tym stopniu nie było wprowadzać i wymagać. Jak my mamy obsługiwać klientów zachowując odstęp i zasady bezpieczeństwa podczas pandemii? Już pomijając aspekt pandemii to jak my mamy obsługiwać klientów mając tak obkrojone zespoły? Proszę abyście rozpisały sobie na kartce plan dnia zwykły przykładowy np wtorek: -dostawa 3 torby -obsługa klienta -dyżur przy przymierzalniach i dezynfekcja po każdym kliencie -ściągniecie starej promocji -odnalezienie nowej promocji -wdrożenie instrukcji vm do gazetki hot spot, manekiny, działy Macie do dyspozycji 1 sprzedawce na 12 godzin i jednego na 8 ( bo to wtorek w inne dni juz tyle nie macie) i ruch w granicach 4000 netto To tylko przykład my z taką ilością pracy zmagamy się codziennie. Jesteśmy zmęczone, jesteśmy zestresowane sytuacją która panuje -pandemią i ciągłym nacisku z góry. My nie jesteśmy w stanie się roztroić. Wejdźcie w nasze buty i spróbujcie to udźwignąć chociaż 1 raz. Zminimalizowane zostały etaty a obowiązki wzrosły razy dwa. Gazetka co tydzień, katalog, ulotki, kolportaż, dostawy (przerzuty robi się 3 razy dłużej), zwroty na ww , kuweta, gazetka itd Ciągle coś źle , coś nie zrobione a ma byc na juz (doby brakuje). Nie dziwcie się że nie wszystko pamiętamy w tym biegu się nie da.

Aj

Premia jest dla kierowników i Agentów a nie dla Was i macie się podporządkować. To od kierownika zależy czy dostaniecie premie i jak ja podzieli jeśli w ogóle ma taki zamiar. Wszyscy tylko,, gdzie premia" Zostaniesz kierownikiem to będziesz dawał premie jak w ogóle zostaniesz jedna z drugą bo boją się odpowiedzialności ale pisać potrafią.

Mam pytanie czy była któraś już u prawnika. Czy te sklepy które pracują nie mogą pobrać swojej wypłaty z kasy i wystawić kw. Przecież kiedyś sami tak mam pozwolili. A teraz. Mnie nie stać na dojazdy. Żyje z miesiąca na miesiąc i nie mam nic odłożone bo się nie da. A mam swoje opłaty żeby żyć. Potrzebujemy pomocy co dalej a tu jej nie dostajemy. Moglibyśmy się zwolnić ale niech nie utrudniają i płacą za pracę. To nie uczciwe zwłaszcza względem nas pracowników. Może trzeba zrobić jakiś pozew zbiorowy. Nie wiem. Ja poprostu chce mieć zapłacone ja i dziewczyny że sklepu też. Nikt nie ma zamiaru pracować za darmo. Nikt nie jest milionerem i praca to nie tylko hobby

Karola

Wielka Pani RKS z gdańskiego na urlopie a i tak dopiernicza dziewczyna jak może . Podła osoba , życzę żeby ktoś ja tak traktowal jak ona te biedne dziewczyny pracujące niestety z nią .

Pracownik na macierzyńskim

Hej. Czy dziewczyny które są na urlopie macierzyńskim dostały jakieś pismo/wniosek ze ZUS was przyjął i będzie wypłacał wam macierzyński ?

@Pracownik na macierzyńskim

Trzeba czekać na zgodę dyrektora ZUS

Km Nowy wpis
@Hhhhhh

Dokładnie tak, dzwonikam dzisiaj do zusu, po 30 dniach po złożeniu wniosku przez txm dyrektor nie podjął jeszcze decyzji. Kpina

Yxm Nowy wpis
@Km

Następny zarobiony. Łaskę robi... Boże koszmar po prostu. Wszyscy wyrąbane mają. Bo co taki zarząd txmu czy jakiś tam dyrektor ZUSu będą się przejmowali zwykłymi ludźmi...

Km Nowy wpis
@Yxm

Oni na wszystko mają czas, a kobiety w ciąży i z dziećmi niech zdychają z głodu. Nasza Polska rzeczywistość.

Mm

Dziewczyny mam pytanie, skąd dowiemy się, że sąd przyjął wniosek o upadłość? Skąd będzie wiadomo, że syndyk już jest?

Dora
@Mm

Warto obserwować monitor gospodarczy

Lili Nowy wpis
@Dora

Czyli gdzie?

Halo

Halo halo, są tu kobietki które pracują już pod nową nazwą?

@Halo

Tak sprawdź sobie na FB MDK (moda dla każdego)

Mm
@Natalia

Tylko Mielec widzę, to pewne że to stary txm?

Hjk
@Natalia

MDK jest sklepem prywatnym nie ma nic wspólnego z txm

ATK
@Natalia

Skąd masz takie informacje ?

Mhm
@ATK

Grupa na fb która teraz nazywa się MDK (MODA DLA KAŻDEGO) MIELEC , była kiedyś grupą txm

Wkurzona

Czesc dziewczyny czy dostaliście juz może świadectwa pracy?? Ja nadal czekam złożyłam oczywiście skargę ale trzeba czekać nie ukrywam ze chcialabym podjąć nowa prace ale każdy pracodawca czeka na świadectwo pracy

Ja też nie dostalam

Elżbieta
@Pracownik

A długo już czekacie na te świadectwa?

Wkurzona
@Elżbieta

Do końca maja byłam na wypowiedzeniu według prawa firma ma dostarczyć świadectwo do 7 dni …

Xzxzx
@Wkurzona

Wysłałam wezwanie do wydania,zostało odebrane,ale zero reakcji.

Dno
@Wkurzona

Mi przyszło po 14 dniach od upłynięcia wypowiedzenia. Wezwania nic nie dają, jak i pisma do nich. Wszystko mają gdzieś. Ale wysyłaj przynamniej podkładka w sądzie będzie

Yxm

Dziewczyny na macierzyńskim - macie już decyzję albo jakiekolwiek info? Przeraża mnie, że to tak długo trwa i niewiadomo ile jeszcze.

@Yxm

Ja byłam w zusie pod koniec maja. Pani w zusie powiedziała że mój wniosek był wysłany do zusu 23 maja. Więc teoretycznie 23 czerwca coś się dowiem.

@Yxm

Rozmaiwalam z panią z ZUS w piątek , jest postępowanie wyjaśniające bo txm źle złożył dokumenty (coś w tym stylu ) , czekają na zgodę dyrektora oddziału ZUS w Warszawie o przyjęcie wypłat. Kazali dzwonić teraz pod koniec tygodnia

@Hhhhhh

Nic nie potrafią zrobić dobrze. Zostawili ludzi bez kasy z dnia na dzień i jeszcze nie potrafili dopełnić formalności. Brak słów. A czy Pani w ZUSie mówiła ile może trwać to postępowanie? Zaraz lipiec będzie.

30 dni od daty złożenia wniosku o przejęcie , czyli u mnie do 23 czerwca

@Hhhhhh

Też mam info z ZUSu, że moje dokumenty wpłynęły 23 maja. Szkoda tylko, że czekają do ostatniego dnia heh. No ale teraz już damy radę, oby wypłacili.

W piątek lub w czwartek będę dzownic jak nic nie będzie wiadomo 23

@Hhhhhh

Daj znać proszę, jeśli będziesz miała jakieś nowe info.

Czy któraś z was ma już pomoże L4 płacone przez ZUS ?

Była KM
@Pracownik

niestety nie. Byłam w ZUS nie ma moich dokumentów przekazanych dzwoniłam do Funduszu rwónież TXM nie złożył dokumentów . Pani z Funduszu powiedziła , że jestem nie jedyna , która dzwoniła w tej sprawie wystarczyło podać tylko nazwe pracodawcy i Pani wiedziała o co chodzi , wiele z nas pisze i dzwoni do nich w sparwie przejęcia wypłat . Rozawiałam również z PIP , i zasugerowano mi , abym wysłała wypowiedzenie z winy pracodawcy , które jest równoważne z tym jak by mnie TXM zwolnił ( naruszają przepisy zawrte w Kodeksie Pracy ) . Jesetem również na L4 i muszę teraz jechać do ZUS ( ponownie ) bo jak napiszę wypowiedznie z winy pracodawcy to ZUS powinien na 90% przejać wypłatę świdczenia , ale musze to jeszcze sprawdzić .

Była

Składała któraś z was pozew? Udalo się?

@Była

Ja jestem w kontakcie z prawnikiem… czekam cały czas na informacje od niej czy coś się ruszyło w sprawie…

Gocha

Ja składałam i czekam już 3 miesiące

Była

A wiecie że składki do zusu były wypłacane połowicznie od stycznia? Dowiedziałam się przez przypadek jak weszłam na pue...

@Była

Tak niestety tez się dowiedziałam przez przypadek. Teraz w czerwcu wogole nie była zapłacona składka za maj…

L4 w ciąży

Jestem na L4 w trakcie ciąży. Dzwoniłam do ZUSu. Wniosek o moje przejęcie przez ZUS wpłynął dopiero 3 czerwca. Teraz ZUS ma miesiąc aby rozpatrzyć moją sprawę. W razie braku jakiś dokumentów cała procedura może trwać dłużej. Po 3 lipca mogę zadzwonić aby dowiedzieć się na jakim etapie jest moja sprawa. Zatem dziewczyny, jeżeli dalej nie wiecie co z wami zadzwońcie do ZUSu. Będziecie chociaż wiedziały, czy wasza sprawa jest 'już' w toku. Na pewno dzięki temu będziecie mniej się zamartwiać. Najlepiej mieć założone PUE na www.zus.pl i aktywować w ustawieniach COT. Wtedy na infolinii będą mogli sprawdzić waszą sytuację i udzielą potrzebnych informacji

@L4 w ciąży

Pod jaki nr do zusu dzwoniłaś ?

L4 w ciąży
@Pracownik na macierzyńskim

+48 22 560 16 00 Połącz się z zasiłkami

Pracownik,,,,
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Na jaki adres wysyłacie pisma?

Była Km

Kancelaria a czy można dzwonić w razie problemów z zapłata wynagrodzenia ?

Malina

Czy jakiś sklep jest w ogóle otwarty?

Mimi
@Malina

Nie, od 6 czerwca wszystkie zamknięte, co z Naszymi pieniędzmi?

@Mimi

Przecież pracują pod nowa nazwa…

Mimi
@Nick

Chyba każdy wie, ze maja hero fashion... (usunięte przez administratora) nic więcej

Tiga
@Mimi

A co ze sklepami ajentów?

Nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Dziewczyny są jakieś informacje z firmy ? Czy zgłosili już wniosek do funduszu ?

Prośba

Dziewczyny ma któraś z was może numer tel do kogoś z centrali kto odbiera telefon i udzieli mi i formacji. Te numery które mam niestety żaden nie odpowiada.

Xxxx
@Prośba

Masz do pani prezes 722234940

IDA
@Xxxx

To jest prawdziwy numer,czy ściema?

Pracownik,,,, L4

Dziewczyny jak to jest z L4 ? po 33 dniach niby przejmuje zus, jak to wygląda w praktyce trzeba się do zusu zgłosić w tej sprawie żeby podać numer konta, czy firma powinna nas zgłosić ?

@Pracownik,,,, L4

Nie nie przejmuje . TXM jest pracodawca powyżej 20 osob więc on jest płatnikiem chorobowego . Teraz ma złożony wniosek aby ZUS nas przejol ale to może trochę potrwać bo wyjaśnienie jest w trakcie . Zacznijcie się dowiadywać u źródła albo chociaż wpisać w google pracodawca powyżej 20 osob a chorobowe.

@Km

A jak długo te wyjaśnianie może potrwać , zaraz kolejny miesiąc a my będziemy bez wypłaty

@Hhhhhh

I to mnie też przeraża bo w takiej sytuacji nie obowiązuje ich 30 dni ... Mają dłuższy czas ale nic nie możemy zrobić dziś rozmawiałam z panią z zusu i dokumenty jakiekolwiek będziemy składać jeśli zostaniemy i to poproszeni listownie

Mła
@Km

Tak czytam i czytam. .. W tej firmie to chyba połowa pracowników to albo w ciąży, albo ciężko chorzy na L4, tak sobie firma strzeliła w kolano likwidując ajentow i zatrudniając własnych pracowników. Miliony szły na chorobowe, urlopy... tak się zastanawiam kogo to był pomysł?

@Mła

Przepraszam bardzo czyli jako pracownik na pelen etat na umowę na czas nie określony jako młoda osoba nie wolno mi zajść w ciążę ? Zatrudniając młode kobiety trzeba się z tym liczyć że będą chciały zakładać rodziny bo mają do tego prawo . A dużo osób jest też na L4 przez nich bo się wykończyli psychicznie przez regionalnych . Ale ty pewnie pracownik roku nigdy na L4 i nigdy odezwać o swoje się nie potrafił masz zapłatę pracuj dalej za darmo ;)

textilka
@Mła

Pomysly TESCO.Oni same mieli wspaniale pomysły.Moze przydalo by sie je powymieniac troche.

ajent
@Km

Pewnie, że masz prawo założyć rodzinę i skoro firma zmieniła politykę i zaczęła ajentów zamieniać na młode Panie Kierowniczki to strzeliła sobie w ten sposób samobója, mogła tego nie robić to zapewne zaoszczędziłaby (usunięte przez administratora) kasy. Niestety pomysły Pań z Tesco doprowadziły tę firmę do ruiny. Jak można było likwidować meble z nadstawkami, gdzie towar z nadstawek sprzedawał się jak świeże bułeczki? Jak można otwierać nowe sklepy pod inną nazwą, gdzie same drewniane meble kosztowały fortunę, a mieć w tym czasie ogromne zadłużenia u dostawców i właścicieli lokali, nie wspomnę już o bankach... Jak można zakazać klipsowania towaru do 10 zł, czyli rozdawać (usunięte przez administratora) prezenty, straty inwentaryzacyjne można było liczyć w tysiącach sztuk na jednym sklepie. Jak można wieszać na bokach mebli paski, na których wiesza się w spożywczaku karmę dla psów, czy żyletki w drogerii i wieszać na nich skarpety, czy czapki, które kompletnie nie były widoczne dla klientów. Jak można wysyłać na sklepy towar źle uszyty z za długim jednym rękawem lub za wąskim, żeby nie można było w ogóle wcisnąć ręki? Czy ktoś w ogóle sprawdzał ten towar przed wysyłką? Czyli kolejne straty... Jak można zakazać kasjerowi polecania towaru na kasie, w którym się dobrze czuje i spokojnie sprzedałby ten towar w sporych ilościach? Jak można ustroić cały mebel kasowy w torby papierowe? Przecież ten mebel nagle przestał całkiem na siebie pracować. Jak można nakazać pracownikom atakować klientów po 60 sekundach od wejścia do sklepu? Parę lat temu już były specjalnie do tego zatrudnione przez firmę Panie Promotorki, które miały zajmować się tylko atakowaniem klientów i firma doskonale wiedziała, że skutek tego był odwrotny, sklepy traciły przez to klientów. Jak można na sklep wysyłać tak wielki nakład gazetek jak było wiadomo, że na sklepie jest jedna, góra dwie osoby, które ledwo wyrabiały się z obsługą, dostawą i porządkami, przeważnie gazetki lądowały w pobliskim śmietniku, a jak już zlecono kolportaż zewnętrzny to roznoszono gazetki bez podania adresu (usunięte przez administratora) kilometrów od sklepu. Jak można wydawać (usunięte przez administratora) kasy na miliony plakatów, na które klient prawie w ogóle nie zwracał uwagi. Do dziś zastanawiają mnie trójramki, które zostały wykorzystane tylko raz, na święta, kolejne wywalone pieniądze w błoto. Jak można na sezon zimowy nie zamówić kalesonów, szalików, piżam z długim rękawem a zamówić ramki do zdjęć, czy balony? Killer price to już w ogóle ciekawa historia, zakaz sprzedaży dzień przed promocją, nawet jeśli klient widzi, że towar wjechał i jest skłonny kupić za wyższą cenę. Masz zakaz sprzedaży za wyższą cenę, lepiej oddać to klientowi za miesiąc za 5 zł, bo w końcu firma bogata, a kto bogatemu zabroni. (usunięte przez administratora) bzdur i nonsensów, można by tak wymieniać i wymieniać, czasem się zastanawiam, czy to wszystko nie było celowe, żeby doprowadzić firmę do takiego stanu w jakim dziś się znajduje, a Panie z Tesco idealnie się do tego nadawały, gdzieś tam po drodze jedna z Pań "Piotra i Pawła" też wykończyła, więc zasłanianie się pandemią, czy wojną może i trafia do młodych, świeżo zatrudnionych Pań na sklepach własnych, ktoś kto był od początku z TXM lub w czasach gdzie o Paniach z Tesco nikt nawet jeszcze nie słyszał, doskonale wie jaka jest prawda.

Patrycja

Brawo, w samo sedno.

Szczera prawda.

Była Km
@ajent

Pamietam jak dziś słowa pewnej osoby która zajmowała stanowisko funkcyjne w firmie przyszła Pani z Tesco i prze…ie firmę .I tez się tak stało święte słowa .Długo nie trzeba było czekać

Bo to prawda zarządzający znis

Zarządzający zniszczyli ta firma

Basia
@Bo to prawda zarządzający znis

Słyszałam że nie czują się winni. Bezczelność i arogancja do końca.

@Pracownik,,,, L4

Zus może przejąć tylko te osoby gdzie w firmie pracuje poniżej 20 pracowników więc tu nie ma opcji żeby przejął nas zus.

Ehhh
@Natalia

A ci co na macierzyńskim?

@Ehhh

Wydaje mi się ,że tak samo ale na 100% nie jestem pewna.

@Ehhh

Trzeba sobie zadzwonić do zusu. Papiery macierzyńskie były przekazywane do zusu zapytać się czy są twoje papiery złożone i do końca miesiąca powinna być wypłata z zusu macierzyńskiego. Najlepiej sobie dzwonić bezpośrednio do źródła a nie pytać na forum xd

Pola
@ajent

Brawo brawo brawo. O matko jak to trafnie opisane. No brawo

@Onaaa
@Mła

Jakoś w innych firmach są salony własne i firma przez to nie upada. To nie jest wina pracowników, że tak się stało, firma od długiego czasu nie radzi sobie z sytuacją poprzez wspaniałe pomysły Zarządzających. Salony własne to większy zysk dla firmy to chyba jasne. Nie ma co czepiać pracowników tym bardziej, że wszyscy są w podobnej sytuacji jeśli chodzi o wynagrodzenia

On
@@Onaaa

Na sklepy własne może sobie pozwolić firma, która nie ma problemów finansowych i świetnie zarządza, stać ją na zwolnienia lekarskie, urlopy itd. Nasza wspaniałomyślna firma, będąc w mniejszych, czy większych tarapatach nie wpadła na pomysł, że przecież Ajent to mniejszy koszt utrzymania załogi sklepu, ale to już teraz nie istotne, myślę, że obecnie tego żałują.

Bella
@ajent

Święte słowa. Ile było dni tyle było nietrafionych kosztownych decyzji. Teraz naprawdę ma się wrażenie że działanie tego teamu było celowe. Wielka pani prezes fashion srashion i jej (usunięte przez administratora) ach szkoda gadać ile się tego przewinęło a co jeden to gorszy.

@@Onaaa

Nie ma się co czepiać pracowników? Na wizytach rks/dyrekcji nawet nie chciało się udawać obsługi klienta, zero poleceń produktów z kasy, vm niezgodna ze standardami, a o przerzutach i w jaki sposób były pakowane szkoda gadać... było dosłownie pare marketów które dawały rade bez zarzutu. Oczywiście fatalne zarządzanie firmą najwięcej zrobiło, jednak wyniki sprzedaży również były ważne. Tylko co sprzedawać, stare łachmany sprzed lat. Na szczęście wszyscy mamy to za sobą.

@Onaaa
@Nick

Przede wszystkim strzelili sobie w kolano z nie dostosowaniem asortymentu pod potrzeby klienta np. Na rozpoczęcie/zakończenie roku szkolnego klienci szukali koszul,spodni, spódnic eleganckich a z centrali dostawaliśmy dresy , t-shirty... można by wymieniać bez końca inne sieciówki super zatowarowane a u nas na zimę 2 modele cienkich kurtek... Mamy za sobą tylko Ciekawe czy otrzymamy zarobione pieniądze

@@Onaaa

Ile razy wam trzeba powtarzać każdy dostanie swoje pieniądze za prace trzyma was umowa zarobione pieniądze nie pracujecie na czarno!! Ale kiedy je odzyskamy niewiadomo, ale każdy dostać je musi !!!!!

@Xd

Nie no pomijając fakt, że dostaną te pieniądze nawet za 2-3 lata i możliwe że całości nie odzyskają.

@ajent

Święte i bardzo mądre słowa. Z życia wzięte. Brawo. Popieram.

Taa od razu za 10 lat!

Iza
@ajent

Pracowałam w TXM długie lata, najpierw jako kierownik potem ajent, od roku cisnęły mi się na usta te słowa, to wszystko o czym piszesz jest prawda i podobnie jak Ty przypuszczam, że to celowe działanie na niekorzyść firmy. To skandal, że zniszczyli tak dobrze prosperujaca firmę, nie licząc się z pracownikami. To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Można na palcach wyliczać bezsensowne bzdety jakie wprowadzali na sklepach nie licząc się ze zdaniem osób na nich pracujących. Pani A. S. do końca kłamała o wynagrodzeniach, zatrudniała ludzi do bezsensownych szkoleń i narażała ich na dodatkowe koszty. A teraz została sama i niby wypisuje świadectwa pracy, oby chociaż to umiała zrobić jak należy. Czy ktoś odpowie za to? Nie sądzę, wyliżą się pewnie. Już chodzą słuchy, że otworzyli się pod inną nazwą. Ja się tylko pytam, czy na takich ludzi naprawdę nie ma żadnego paragrafu?

Pracownik (były)
@Iza

Jest takie powiedzenie " jak kraść to miliony " Na zwykłego Kowalskiego paragraf się znajdzie ale na nich nie ma bata, że beknął za cokolwiek.

@Xd

I gdzie ta Twoja marna wypłata?

Textilka
@ajent

Nalezy jeszcze dodac Gościa Niedzielnego, nawigatora i wspaniałe parownice których nigdy nie użyłam. Hahaha brawo dla zarządzających

@Nick

Może ty masz marną, ja nie narzekam

Pracownik l4
@Pracownik,,,, L4

Również chciała bym wiedzieć czy składamy wniosek do ZUS ???

Xxxxxxxx
@Pracownik l4

ZUS dostał nasze dane o przyjęcie ale trzeba czekać o decyzję dyrektora ZUS . Taka dostałam informację

Xxxdd
@Xxxxxxxx

Ale w sensie ze poszły transfery pracowników konkretnie każdego z nas do zusu w swoim mieście czy mówisz cały czas o tym ogólnym wniosku który złożyli 17.05???

Natalią
@Xxxxxxxx

Nie ma jeszcze wszystkich naszych danych . Dużo dokumentów nie ma pracowników nie wiem wg czego oni idą że część jest w zusie a część jeszcze nie ma

Dddd
@Natalią

Możesz jaśniej bo piszesz jak pijana

Miki
@Natalią

Zus też słynie z bałaganu może mają nie ogarnięte tam

@Miki

Nie po prostu brakuje dużo osób dokumentów . Oni ciągle składają jakieś nowe ale na mój już czekam miesiąc . Co tydzień dochodzi po kilka jest tylko jedna osoba która składa te wnioski więc nawet jeśli będzie decyzja dyrektora to sobie poczekamy te osoby których dokumentów nie ma w zusie . Więc radzę dzwonić i pytać czy wasze są bo jeśli nie ma to trzeba składać wniosek Zas 53 i skargę POG. Uwierz większy bałagan jest w naszej firmie niż zusie

@Dddd

Jak pisze jak pijana to się dowiaduj sama

XYZ

A dziewczyny na l4 ciązowym co zalatwilyscie w Zus ? Wiadomo coś?

Natalią
@XYZ

Tak można złożyć jeden wniosek i skargę i czekać cierpliwie ;) chcesz to pisz na meila szczera54321@wp.pl lepiej można siebie informować

ilona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

dziewczyny a co jeśli choruje dlugotrwale i zaraz kończy mi sie okres wypowiedzenia czy ZUS przejmie mnie sam ? czy musze złożyć jakiś wniosek z góry dziękuje za odpowiedź?

Nick

Dziewczyny co z tym robicie ?? Świadectwa pracy brak o wypłacie już nie wspomnę…

Xxx

Tylko sąd pracy

Xxxxxxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Dziewczyny na macierzyńskim, macie jakieś info z ZUS?

Natalia

Dziewczyny czy dostałyście świadectwa pracy? Ile można czekać...

@Natalia

Świadectwa pracy wysyłają poleconym listem do domu ja dostałam po 12 dniach od skończenia wypowiedzenia

Niki
@Była

A wiadomo co z wypłata ?

Zostaw merytoryczną opinię o Adesso - Andrychów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Adesso?

Zobacz opinie na temat firmy Adesso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 787.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adesso?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 766, z czego 43 to opinie pozytywne, 219 to opinie negatywne, a 504 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Adesso?

Liczba opinii klientów firmy Adesso, to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adesso?

Kandydaci do pracy w Adesso napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.