Adesso

Adres: Krakowska 140a, 34-120 Andrychów

NIP: 7272624988 KRS: 0000185913

2 1185 2752 5 1

Opinie o Adesso

Filtruj opinie po kryteriach:

nora
Nazwa działu: Zarząd

Mamy nowego Prezesa . Obieramy kurs z Tesco na JMD . Może i dobrze?

HR

To ilu już ich jest?

nik
@HR

Ich Troje

ela
Nazwa działu: Produkcja
@nora

pewnie że dobrze ludzie z biedronki są lepiej zorganizowani

Tak
@ela

Skoro tak , to może podwyżki . Śmieszne żeby kierownik pobierał od kasjera 200 zł więcej . Kpina . A pieniądze za inwentaryzacje gdzie są . Zapytałam panią RKS o to aby przekazała zapytanie panu prezesowi i co k..... Zero odzewu ! Z premia za luty która się nam należała nagle pani M. K odebrała , sory .

ajent
@ela

jeden też odszedł z biedronki i zarządza żabką która prężnie się rozwija.Czas na lepsze zmiany tylko niech zrobi porządek z niektórymi bo tylko miejsce zajmują a nic nie wnoszą na plus.

Xyz
@Tak

Bardzo dobrze piszesz ja od swojego pracownika mam 400 brutto wiecej niestety za takie obowiązki jakie my mamy to zdecydowanie za malo w styczniu znow wzrasta najnizasza krajowa i znajac zycie zkm bedzie mial tylko 100 zl brutto mniej niz kierownik - kpina

Dość
@Xyz

Niestety praca na stanowisku kierownika to żenada z takimi zarobkami. Od stycznia będą sami za taką kwotę pracować i brać odpowiedzialnosc za wszysto. Dość tego wykorzystywania .

Xyz
@nora

Skąd wiecie że mamy nowego prezesa? Nikt nic o tym nie pisal.

@Xyz

piszą na bankierze

Haha
Nazwa działu: Marketing

Tak Pan nowy prezes nie potrafił odpowiedzieć na pytanie pracownika co się stało z pieniędzmi haha . Mydlenie oczu widzę . Zmieniłam zdanie co to Txm . Praca mi się podobała do czasu kiedy mamy się nie upominać o podwyżki ! Ale góra z pewnością sobie podwyższy pensje .

Gosia
@Haha

Nie liczcie na podwyżki w obecnej sytuacji finansowej firmy, jeśli chcecie pracować w txm to z przysłowiową miskę ryżu

premia

Czy premia za lipiec powinna byc wypłacona w sierpniu czy we wrzesniu?

@premia

No chyba logiczne ze w sierpniu xD

@.

mielismy kiedys z miesiecznym opoznieniem wiec pytam jak jest teraz :) a jednak nie takie logiczne

Kiero
@premia

My premię za czerwiec dostalysmy w sierpniu.

Kikumyku
@premia

Premie są z miesięcznym opóźnieniem czyli we wrześniu będzie lipcowa.

Gg
@.

Będzie we wrześniu

@:)

Twój przełożony powinien Wam wyjasnic system premiowania. Jest z miesięcznym opóźnieniem Czyli np za lipiec dostaniesz z wypłatą za sierpień itd Był kiedyś mail na ten temat który dostały WSZYSTKIE sklepy

Aga

Wrzesien

Oper

Wszystko idzie w dobrym kierunku . Brawo operacyjny

Tak6Nie5
gość
@Oper

Ale co idzie pochylnia ku ďołowi

Operac
@gość

Smutne to, teraz już same musza się pocieszać na wzajem.

ajentka

ale powiedzcie mi czy tam ktoś jest mądry wysyłają listy w piątek po 17.00 dotyczące zwrotów ważna sprawa wiadomo trzeba zrobić ale ja ma sklep do 18.00 sobota do 13.00 niedziela nieczynna a w poniedziałek mam się tłumaczyć dlaczego nie przygotowane.Przepraszam kto to ma zrobić ?czy te Panie które zarządzają TXM zdają sobie z tego sprawę czy robią z nas głupców. Czy z takim zarządzaniem to ma sens bo ja już wątpię. Ktoś to musi zaplanować ale na to trzeba czasu tym bardziej że nas mniej na zmianie i dobrze wszyscy wiedzą .Czego oni oczekują cudów?????I jak z takim zarządzaniem można wyprowadzić firmę na prostą!

Tak18Nie
No i co teraz
@ajentka

Po tym jak firma wygląda widać kto nią rządzi. Zero pomyślunku . My pracownicy to robole robić i nie gadać i w tym jest problem. Miara widzenia od punktu siedzenia. Gdyby choć raz posłuchali co mamy do powiedzenia to wiele ciekawych rzeczy dowiedzieli ale kto by nas słuchał skoro Paniusie z biura wiedzą lepiej oraz RKS.Lepiej nie będzie nie dość, źe źle traktują pracowników to jeszcze (usunięte przez administratora) płaco i wymagają niemożliwego.

Tak9Nie1
Mirra
@ajentka

Nie przejmuj sie nic ci nie zrobią i wyluzuj.. Za chwile zapewne stanie msgazyn . Jak DHL nie dostanie kasy to nie bedzie kurierów . W cigu najbliższych tygodni podzieja sie takie rzeczy ze az dziw.... Listy o 17 to przy tym pryszcz

@No i co teraz

Sklepy są ciagle sprawdzane przez jakieś osoby...a to jakaś kontrola pani rks, niezapowiedziane wizyty innych osób, dz.o to chyba ma płacone za siedzenie na kamerach i wywęszenie jakiś błędów . A ja się pytam szanowni prezesi kto sprawdza te osoby?! I czy w ogóle ?! Zarządzanie firmą i dobra sprzedaż zaczyna się od góry. To może niech ktoś w końcu coś wymyśli mądrego a nie węszy i spiskuje przeciwko sklepom, chociaż to dzięki nam wszyscy zarabiają . Dz. O. + świta rks , niech w końcu ktoś zobaczy co one tam robią! Przecież ten dział to jakaś porażka. Zero konstruktywnych pomysłów a wymagania jak za czasów PRL. Może warto pomyśleć żeby przenieść panie do innej pracy gdzie mogły by się bardziej wykazać swoimi błyskotliwymi pomysłami. Śmiechu warte .

inwestor
@ajentka

trafne spostrzeżenie bo w TXM brakuje dobrej struktury organizacyjnej.Nieprzemyślane i pochopne decyzje ciągną za sobą pasmo porażki. Wiele zależy od dobrego zarządzania jakością podejścia do obecnej sytuacji w jakiej znajduję się firma TXM.Za błędy rządzących cierpią podwładnymi z którymi zazwyczaj nikt się nie liczy.Gdyby z tego obszaru była poprawa TXM ma szansę na udaną restrukturyzację gdy jednak zdarzają się takie sytuacje jak w/w w konsekwencji personel sklepu nie będzie dokładał starań i walka w tej bitwie będzie przegraną.

Powiedziała co wiedziała
@Pracownik

Haha, A Ty myślisz że RKS czy dz.o. same sobie wymyślają to co mamy wdrożyć? One tylko przekazują co góra wymyśli żebyś Ty miała na kogo wylać jad. Ale Ty tego nie zrozumiesz...

postronny
@Pracownik

nie wiem kto to dzO ani rks ale jedno widać kierownicy tu mocno narzekają na chyba jednak swoje zarządzanie sklepem nic wam nie pasuje? a co potraficie poza tym narzekaniem zróbcie to co według was najlepiej wam wychodzi a reszta przyjdzie bez względu na osoby które wymieniacie niech każdy robi to za co mu płacą i wtedy każda firma się podniesie

Fena
Nazwa działu: Zarząd

Cała dyskusja wynika z różnicy zdań dwóch stron. Etatowcy którzy dostają wypłaty i ajenci którzy nie dostali wypłat na czas i czują się zagrożeni. Ci pierwsi chcą jak najdłużej się utrzymać w txm, drudzy biją się z myślami kiedy wyskoczyć z interesu żeby nie wtopic w niezaplacone faktury. Taki cyrk będzie się odbywał coraz częściej. Nikt tu źle nie życzy txm

ajo
Nazwa działu: Zarząd

Porozumienie z bankami i odblokowanie kont to oznacza, że banki widzą sens w planie restrukturyzacyjnym i wierzcie mi, że bank by nie odblokował kont jak zarząd TXM-u nie pokazałby planu na kolejny okres bo bank by się nie bawił w utrzymanie limitów na miesiąc bo nie byłoby sensu. TXM napewno przejdzie restrukturyzację pozytywnie i będzie rósł w siłę. Byłym pracownikom dziękujemy i wypad z forum.

Zachwycona

Ale was oburzyła moja opinia hahahaha pozderki:-)

.......

Rozśmieszyla

Fe
Nazwa działu: HR

Siedzi rodzina w pustym mieszkaniu. Wszystko zajęte przez komornika. Dzieci płaczą głodne nie mają co jeść. Wraca ojciec i matka pyta Wracasz z pracy zrobiłeś na chleb? Nie odpowiada dostałem kolejną pożyczkę od Prowidents Super jesteśmy uratowani. Życie jest piękne. Jak nie rozumiesz Zachwycona o co tu chodzi to właśnie o to. Pozdrawiam

Tak2Nie4
@Fe

Fe (usunięte przez administratora) porównanie hahahaha dobrze , że Ty wiesz o co tu chodzi ????

Zachwycona

I co zbiło pewnie tym wszystkim co myśleli , że TXM upadnie...okazało się , że jednak dalej będziemy pracować. Troche bardziej pozytywnego myślenia :-) ja do konca wierzyłam że textil nie upadnie!

Aktual
@Zachwycona

Tego kredytu w tych dwóch bankach starczy tylko na pokrycie tylko części kosztów sierpnia. Więcej nie dadzą tak jest w komunikacie spółki. A co będzie we wrześniu?

Tak3Nie3
Lola
@Zachwycona

Więcej skarpet niech dosyłają tych letnich to napewno wyjdziemy z dołku.

Santa
@Zachwycona

To zapytaj na najbliższej telekonferencji ile firma zarobiła na plus w lipcu i ile zarobi w sierpniu. Jak już się dowiesz to to sprawdź ile dokładnie jest tego. kredytu. Wówczas zrozumiesz na ile miesięcy go starczy. Będziesz zachwycona.

Aje

Z tego co słyszałem to w piętek wracamy do gry konta odblokowane, także krzykacze nie po Waszej myśli

!!!????

Ciekawe na jak długo

Ajev2
Nazwa działu: IT
@Aje

Z tego co słyszałam we wrześniu odbędzie sie głosowanie wierzycieli na układem restrukturyzacyjnym . I z tego co słyszalam układ zostanie odrzucony głównie głosami banków , wiec optymistów nieco uspokajam . Upadłość i brak gotówki na wypłaty to prawdopodobny scenariusz. Co z tego ze odblokują puste konta. Niestety Zarzad nie zamienia wody w wino

Tak4Nie1
@Aje

Znowu oczy Tobie zamydlili. Konta są nadal zablokowane.

Tak1Nie2
Ruda
@Renia

Konta zablokowane. To nie awaria albo pomyłka czy nieporozumienie banków . Skoro pdjeli juz taka decyzje to nie po to zeby co chwile robić cyrk i blokować i odblokowywać te konta. Zablokowane na amen

Tak2Nie3
@Renia

Mi zamydlili czy Ty nie umiesz czytać i znaleźć o tym informacji ???

@AJE

Info z pierwszej ręki. NADAL SĄ ZABLOKOWANE. MYSLISZ ZE BANKI BEDA SIE BAWIC W CIUCIUBABKE:BLOKOWAC I ODBLOKOWYWAC. REALIA

Tak1Nie2
????
@Renia

przecież jasno jest podane do wiadomości, ze jest nowa umowa z bankami i dzialamy dalej więc nie wiem z jakiej reki masz te info ale jest slabe :)

@????

I wszystko co podają do wiadomości to uważasz ze prawda? Bzdura. Kłamią aby ludzie się nie zwalniali.

Pracownik xxxx
Nazwa działu: Marketing

Jak ja się cieszę że umowa mi się kończy ???? tuż tuż i na luzie odejdę .

Irk
Nazwa działu: Handlowy

Wytłumaczcie mi prosze jak prezes / prezesowa raczej bo prezes sie ewakuował moze cokolwiek obiecać i wypłacić . Konta sa puste i zablokowane ! Na tych kontach nie ma kasy TXm -u tylko mówiąc prostym językiem kredyt debetowy . Ten właśnie debet bank , banki zablokowaly . I bardzo dobrze bo po co zadłużać jeszcze bardziej firmę . Jest Redan , jest Concordia jest zarzad który moze poszukać inwestora ,. Dleczego tego nie robią? Co chcą nam powiedzec na telekonferencji ! Sprzedawajcie kuwety i róbcie vm ? To farsa . Zarzad do dymisji , !

info
@Irk

no bo żaden nie chce sfinansować bo nie widzi sensu ani redan ani Concordia

ajent

pamiętajcie uciekają tylko szczury trzeba wieżyć i trwać do końca A jak będzie wszystko ok to upomnieć się o swoje i więcej wolnej ręki dla ajentów,sprzedawców,kto zna lepiej sklepy niż my ,a i jeszcze jedno RKS trzymać się z dala bo kiedyś ktoś nie wytrzma tych waszych e-maili i może być różnie doniesiemy tam gdzie trzeba te wasze wymuszenia musicie sprzedać kuwtę,promocję tylko jestem ajentką 9 lat i jeszcze żadna nic z kuwet nie kupiła A tyle ich było -cwaniary

Tak7Nie7
żenada
@ajent

Jak chcesz trwać do końca i masz pracowników pod sobą, których zatrudniasz a firma nie płaci ci za fakturę i nie masz za co zapłacić ZUS-u i podatków oraz pensji dla pracowników to Ci współczuje głupoty. Zadłużenie rośnie a przy ewentualnej upadłości to kasa dla ajentów na szarym końcu jak w ogóle będzie i sprawa w sadzie a to wszystko trwa niestety. Trzeba myśleć realnie to już lepiej nie będzie a tylko gorzej skoro tyle czasu próbują wyjść z problemów to pora pomyśleć o sobie i robić sobie więcej problemów. Wypowiedzieć umowę pożegnać się z pracownikami to jest jedyne wyjście. Były dobre czasy dla ajentów, ale niestety to się zmieniło i naprawdę lepiej nie będzie a wasze zadłużenie będzie rosło a firma i tak słuchać was nie będzie. Dlatego ratujcie się kto może

@żenada

Nie wierzysz w firmę to wypowiedz umowę i tyle a nie jękanie i stękanie każdy ma swój rozum, ja wierzę że będzie dobrze

Tak7Nie1
wypowiedziałam
@AJE

no i wypowiedziałam już dawno z czego się cieszę a ty taka mądra nie bądź, (usunięte przez administratora) i tym jakoś się nie zamartwiła firma

aje
@wypowiedziałam

No widzisz i znowu nic nie wiesz bo wypłacili

Kaska
@aje

1 września zostanie ogłoszona (usunięte przez administratora)i wtedy juz na 100% nie dostanisz wypłaty . Wiec masz kilka dni na podjęcie decyzji co zrobisz dalej . Nikt sie nawet nie przejmie tym ze jesteś ajentka i długo tu pracujesz. Potraktuja ciebie jak tysiece poszkodowanych i oszukanych osób . Będziesz sie dobijała o audiencje u Syndyka zeby przekazać majątek sklepu bo nie bedzie z kim gadać. Nie bedzie juz twojego ukochanego zarządu . To ich ostatnie chwile w TXX Czeka ich długa emerytura zawodowa za taki upadek txm .

Acha
@aje

To tylko się cieszyć a ty czekaj z miesiaca na miesiąc zapłacą czy nie. Powodzenia

Acha
@Kaska

A skąd wiadomo, źe z dniem 1 września ogłasza upadłość?

@Acha

Jak to skąd z du...... przecież każdy może napisać co się chce, a ja Ci mówię że 1 września akcje będą po 5 zł wierzysz mi ?

Gkjyv
@AJE

Zarząd musi złożyć wniosek o upadłość jak najszybciej . Takie jest prawo .Wiec zrobi to juz ter az lub we wrześniu. Sprawa przesadzona . Poczytaj w internecie . I nie jest to kwestia ze sie uda czy nie . Inna kwestia jest brak pieniędzy . To jest fakt . Wiec na wypłaty nie bedzie juz od tego momentu . No ewentualnie beda płacić po trochu z boczących utargów ale w pierwszej kolejności dostanie centrala i etatowi . Ajenci na końcu.

Kierownik
@AJE

Hahaha . To tyle na temat firmy . Kto wierzy że te miliony spłaca ? My pracownicy zwykli dostaniemy wypłaty RKS , i inni świeci a wy Ajetki co ! Ile będziecie czekać na pieniądze , na razie jest cisza bo pozabierali pieniądze z marketów i wam przekazali a za miesiąc za dwa co będzie ? Ja jeśli by mi się jeden dzień wypłata opóźniła jeszcze taka jaka jest sytuacja nie ma mnie i pracownicy z marketu również by odeszli . Pracujemy na to cały miesiąc żeby mieć wypłatę tak samo jak zwykły pracownik jak i wy Ajetki i wasi pracownicy . I należy nam się wszystkich jakiś szacunek i wyjaśnienia co dalej czy mamy faktycznie szukać nowej pracy.

gress
@Kierownik

a jak markety ajencyjne zaczną zbierać utarg na swoje wypłaty to automatycznie nie trafi to na konta bankowe , które i tak są zablokowane to z czego Ty etatowcu we wrześniu dostaniesz wypłatę ? Myślisz że sklepy będą woziły utargi w reklamówkach do Andrychowa a Panie z kadr bedą w okienku rozdawały koperty . Ludzie trochę wyobraźni , Jeżeli bank zablokował konta to nie ma kasy dla wszystkich !!!! Nawet jak założą nowe konta to zajmie je za chwilę Skarbówka na poczet VAT i ZUS i Syndyk . Nie ma mowy o jakimś nielegalnym obrocie gotówką . A kto zapłaci Vat z kas fiskalnych ??? Myslicie że bedziecie sobie drukować paragony a utarg zabierać do domu !!!!! ha ha ha Proszę nie wierzyć w kłamliwe zapewnienia firmy że będzie dobrze. Bedzie z dnia na dzień coraz gorzej

@Kierownik

dlatego trzeba szukać innego partnera biznesowego jest wiele ofert i trzeba już działać bo z nimi już nie masz pewności wiele razy nas zawiedli.Później będziesz tylko dokładać ze swoich.

gfhfhmt
Nazwa działu: Biuro

Ajenci Najważniejsze teraz zrobić wszystko aby prywatnie nie stracić dużo i nie dokładać z prywatnych do ajencji; Dzielcie się pomysłami i wiedzą Jesteśmy razem !

Tak4Nie
@gfhfhmt

Jestem za. Napiszcie jakie pytania chcecie zadac zarządowi aby takich samych było jak najwięcej żeby się do tego odnieśli Najlepiej by było aby płacili nam już bieżące należności to nie będziemy stratni jakby poszło coś nie tak

Aktualności
Nazwa działu: Finanse

Na dzien dzisijszy nie ma jakiejkolwiek informacji na temat ze banki odblokują konta . W związku z powyższym zgodnie z tym co publicznie opublikował Zarząd TXM SA jest wielce prawdopodobny scenariusz umorzenia postępowania restrukturyzacyjnego i ogłoszenie upadłości . Ogłoszenie upadłości jak podaje komunikat Redanu wyjdzie z inicjatywy Zarządu TXM sa. Nie wydaje sie możliwe aby Zarzad spółki pozwolił sobie na przekazywanie na telekonferencjsvh z pracownikami innych informacji lub informacji ktore nie zostały przekazanie jeszcze do publicznej wiadomości inwestorom rynku papierów wartościowych . W celu uzyskiwania wiarygodnych informacji na temat spółki prosze sięgać po oficjalne komunikaty Redan . Wszelkie inne newsy sa jedynie spekulacją i domysłami . Podsumowując Txm SA ma zablokowane konta co jest wynikiem zakonczenia kredytowania spółki przez banki i inwestorów. Wielkość bieżących kosztów mocno przewyższa miesięczne zyski z obrotów. To pociąga za sobą problemy w obrocie gotówka i regulowaniu należności w tym głównie wypłat. Powyższe niese konsekwencje ze firma nie ma innego źródła kredytowania i musi w trybie natychmiastowym zakończyć działalność gospodarcza. To sa fakty ogólnie znane. Trzeba czekać

...

Dodaje tylko cytat z wczorajszego artykułu ???????? "Przedstawiciele TXM ostrzegają, że brak zwolnienia przez banki blokad środków pieniężnych spółki skutkować będzie złożeniem wniosku o ogłoszenie upadłości"

898zwz12
@...

zwolnią zwolnią lub zwolnini hehehehahahahehe dowiedz się zanim napiszesz

Pełna nadziei

Ludzie ! Dajcie spokój może jeszcze wszystko dobrze się skonczy...jakby mieli ogłosic upadłość to juz by to zrobili...troche wiary w TXM :-)

Tak7Nie6
brak nadziei
@Pełna nadziei

co się dobrze skończy jak banki odblokują konta to tylko będzie wegetacja lepiej nie będzie. Wiara w TXM to była, ale już nie ma i trzeba się z sytuacja pogodzić, nie wykaraskają się z tego. Na czynsze nie maja na prąd nie maja dla ajentów kasy nie mają to pytam się na co mają?

Tak4Nie1
ola
@brak nadziei

na wypłaty dla siebie. Rks dostały wypłaty, informacja od niej samej.

@brak nadziei

Widzę że nie którzy nie potrafią czytać, restrukturyzacja przebiega lepiej niż sobie firma założyła tak więc idzie w dobrą stronę, nie skazujcie nikogo przedwcześnie najwięcej oczywiście do powiedzenia mają Ci co już dawno nie pracują

Pracuje
@Aje

Jakby restrukturyzacja szła dobrze to banki konta by nie blokowały. Chyba logiczne.

@Pracuje

Przeczytaj ze zrozumieniem dlaczego a potem pisz głupoty

@Pełna nadziei

Za dużo razy juz bylo : może będzie dobrze : dajcie nam szanse : wiara w Txm To juz mija się z celem rozumiem raz mieć problem z wypłatami a to już jest kolejny

a no
@Ajent

zgadzam się z Tobą . Ile można cierpliwość się kiedyś kończy. Patrzcie na siebie a nie na firmę, bo tak jak na ten czas patrzy tylko na siebie.

nooooo

a co zapłaciła wam ajentom faktury za lipiec?

@Aje

bo widzisz.... niektórzy muszą się wyżyć na forum... w pracy nie za mocno im idzie..face to face odwagi braknie .... forum pozostaje... współczuje z takimi buntownikami obcować

magazynier
Nazwa działu: Biuro

Firma już odsyła Tiry z nieopłaconymi dostawami z powrotem do dostawców . To koniec . No bo czym będziecie handlować ? Z czego będą wypłaty ? może Pani z Gdańska zrobi wyprzedaż biżuterii a Pani ze śląska zrobi kuwety

Tak7Nie1
@magazynier

większej bzdury nie słyszałam równo masz pod sufitem?

Aje

Zostałem rozliczony za lipiec w całości. Wszystko będzie dobrze i kto chce walczyć razem z firmą łapka w górę. Dziękuje i dobranoc

...

Jakie województwa jeszcze nie dostały wypłat? Kuj-pomorskie brak kasy

TakNie3
l......,
Nazwa działu: Produkcja
@...

ma któraś w rodzinie prawnika żeby podpowiedział z tym pozwem zbiorowym?

Podkarpackie

Obojętna
@...

Zachodniopomorskie dostało wypłatę już 08.08 o 15 :)

@Obojętna

i inni również ktos tu panike sieje

Tak1Nie

Region wrocławski, ktoś nadal bez wypłat? Podobno banki już odblokowane i kasa ma być do piątku

?
@Pracownik

u nas tylko zlecenia nie dostaly wyplat

Widzę to źle

W poniedziałek jest telekonferencja odnośnie sytuacji panującej w firmie... Zobaczymy co mądrego będą w stanie nam powiedzieć... Mają w tej sprawie odezwać się do nas RKS pod jaki numer będzie telekonferencja... Do piątku jest czas z wysyłanymi pytaniami... Jakiś słabo widzę sytuację jaka panuje... Jedną ręką są na dnie, ale mimo wszystko walczą i za to można im bić brawo, ale z drugie strony.. Pracownicy nie Wiedz na czym stoją i kto wie czy z dnia na dzień sami nie zostaniemy bez pracy, a naprawdę uwielbiam swoją pracę, chociaż strasznie mnie irytują ciągle te meile i cały czas ich wymogi... Ale praca z ludźmi im pomaganie, doradzanie w wyborze ubioru... Mega mi się podoba... Mam nadzieję, że Txm wygrzebie się z tego bagna... Trzymam za Was mocno kciuki...

Ciekawy

Pracownicy Txm Mysłowice otrzymaliście wypłaty?

Nazwa działu: Handlowy

Widzę że znowu skomlą najbardziej Ci co już zakończyli współpracę, oczywiście są najmądrzejsi i wszystko wiedzą najlepiej

Tak1Nie5
anna
@Aje

potwierdzam nie ma towaru i terminowych wypłat nie ma ludzi do pracy brakuje kompetentnych i prawdziwych informacji i ludzie są spanikowani firma sama przestaje już zapewniać że będzie lepiej dlatego nie dziwią mnie te wpisy - świadczą o rozgoryczeniu i strachu

A no
@Aje

Zaraz ty będziesz skomlec co tak bronisz i dobrze że zakonczyli współpracę to byla dobra decyzja.

...

Zleceniowcy jak sytuacja z wyplatami? Podostawali?

ciekawa

wiadomo kiedy będą?

Nie ma wyplat

Teresa

Nie ma wypłat

@...

Nie bedzie mial kto otworzyc i pracowac bo na zleceniu nie ma takich obowiazkow jak na umowie o prace.poprostu sie nie nie przyjdzie i tyle

coteraz
@...

również nie dostałam wpłaty, co zamierzacie zrobić z tym faktem? porzucić pracę czy coś więcej?

Inga
@coteraz

Albo wypowiedzieć z winy TXM co długo trwa i wprowadzi nas w kolejne koszty i zobowiązania albo zlikwidować działalność gospodarczą i rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym . Nie ma firmy to nie ma umowy . Po zamknięciu działalności gospodarczej nie ma jak wystawić faktury za usługę oraz podmiot nie istnieje wiec umowy się automatycznie rozwiązują . Ja zamykam swoją JDG , wysyłam do TXM info że nie jestem w stanie formalnym dalej świadczyć usług oraz zatrudniać personelu , proponuję aby zatrudnili mnie na umowę o pracę a jak odmówią zostawiam protokólarnie klucze RKS i zostawiam sklep bez inv . To najprostsza droga ewakuacji

"""""""""""""""
@Hania

pozew zbiorowy z powództwa cywilnego Zarządu TXM o zwrot kosztów i straty moralne z ich prywatnych majątków ;

@"""""""""""""""

Jestem jak najbardziej za tym, jeszcze odsetki za każdy dzień zwłoki!

Umowa
@Inga

Jeżeli rozwiązać umowę to moźe za wypowiedzeniem natychmiastowym w związku z tym, że TXM nie wywiązał sie z umowy i nie zapłacił pieniędzy w terminie. Należy dokładzie przeczytać umowę czy jest zapiska na ten temat a najlepiej czym prędzej iść do radcy prawnego albo adwokata po poradę. Jak są nie wypłacalni to czym prędzej reagować, bo długi twoje rosną z dnia na dzień. A opłaty nie maleja.

ajentka

jakość towaru co raz gorsza, jakość ludzi marna bo przecież obcięte etaty do minimum i czego tu się spodziewadż garstka osób nie przerobi tego wszystkiego, brak dobrej kominikacji w TXM dla nich wszystko jest priorytetem-rób wszystko na raz potem są błędy i w efekcie brak sukcesu. To się nie uda .Trzeba szukać innego partnera do współpracy.

Tak8Nie
Nazwa działu: Handlowy

I wyplat nie ma..z biura nie odbieraja przypadek??

aj

tu brakuje płynności finansowej która jest wyprowadzana bokami najważniejsze że Prezesi mają odłożone na czarną godzinę na swoich kontach prywatnych. Szary człowiek się nie liczy my jesteśmy który na nich z.....alał.

Coteraz

Od 1.07 pracuje w Txm na umowę zlecenie na której jest napisane, że wypłatę dostanę do 15.08 jest jakaś szansa, że w ogóle ją dostanę, jeśli nie to w jaki sposób powinnam upomnieć się o swojej?

TakNie3

Zostaw opinię o Adesso - Andrychów

Chcę opublikować: