Opinie o Pamapol S.A. w Rusiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pamapol S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pamapol S.A. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pamapol S.A. w Rusiec

dzek

Główny gwarant,firma;Kingway Motor Poland Sp.z o.o. z Popowa nie realizuje bezpłatnych napraw minikoparek w okresie gwarancyjnym do czego zgodnie z umowa jest zobowiązana.Posiadam wszelkie dowody, dlatego finał sprawy w Sadzie , do czego również innych zachęcam , a ta firma nadal jako nowe oferuje z serwisem gwarancyjnym.

Zbyszek
@dzek

od kiedy to Pamapol sprzedaje koparki?

falc

kupiłem konserwę turystyczną po otworzeniu stwierdziłem że nie da się tego zjeść w opisie 40% mięsa z kurczaka pozyskiwanego mechanicznie czyli są to grzbiety kurczaka mielone łącznie z kością i skórą a ile może być mięsa na grzbiecie, nigdy więcej nie wezmę do ręki towaru z tej firmy

szatan z 7 klasy

pamiętaj nie zmieniasz pracy tylko kiepskiego pracodawce którymi oni są szatanki naczepy kotlety rolmopsy bigosy flaki ogórki samo badziewie na tym paskudztwie produkcji żywności zbijają kapitał,w końcu może w tym kraju ktoś się za to weżnie bo otoczka pięknie opakowanego g@wna ,co niektórych kusi pamapol s.a to producent żadnej produkcji dobrej żywności, zdrowie jest najważniejsze te bor ciuchy szataniaki tego nie konsumują,nie daj się wyrolować a te produkty powinny być utylizowane w krasowa obok jest utylizacja tak ich wyroby powinny być wy.....

Roman

Zdecydowanie odradzam.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pamapol S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierownik Zmiany.
Mm

Podobno ze bardzo wyzywajom nie dogadujom się pracowniki

Mm

Jle płacom za soboty

A bez matury nie biorą ?

Tomasz

Ludzie niektórzy opisują tutaj produkty ale to nie jest portal na tego typu rzeczy. To jest miejsce gdzie powinno się opisywać prace w tej firmie czyli jak się pracuje, jaka atmosfera itp. Natomiast jeżeli praca w tej firmie jest taka jak jej opisywane produkty to chyba należałoby się przed zjedzeniem czegokolwiek dobrze pomodlić.

Klaudia

Jak z dowozem do firmy?

Martuszka

Czy z Bełchatowa jest dowóz do Pamapol - Rusiec? Z góry dziękuję za pomoc

Ww

Jakie warunki dla PH sieci? Auto, kasa itd. Z góry dzięki za odpowiedź.

toja

kurw... sami karierowicze, a czy jest tu ktoś z produkcji? za topór i do roboty lenie a nie (usunięte przez administratora) tylko wozić i pieniądze brać

sloik
@toja

nie ma ludzi do pracy:( produkcja sie zwieksza potrzebny ktos co ma pojecie o jakosci

Były pracownik majster klepka
@toja

A czego ty się dziwisz jak całe kierownictwo i zarząd kończyli studia po znajomościach i prawie w ogóle nie uczęszczając na zajęcia ? Prace pisane przez osoby 3 itd. Uczelnie nie szanują ludzi zdolnych tylko jak widać powinowactwo. Tam tez zdałoby się CBA lub coś podobnego żeby pogonić tych uczelnianych leni

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Pamapol S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

akcje

istnieje jak zmienia wlasciciela akcje ida poamlu do gory

Akcjonariusz

Wszyscy powinni wiedzieć co robi spółka: https://m.bankier.pl/forum/spolka/PAMAPOL

MarFro

Niestety produkt z najniższej półki, choć reklama piękna. W sumie to po kilku zakupach mijam z daleka!

tami

Trzymajcie się lepiej z daleka od tej firmy

Leszek
@tami

Każdy z użytkowników forum powinien sam podjąć decyzję, czy chce aplikować. Jednak jeśli już odradzasz zatrudnienie powinieneś podać argumenty popierające Twoje zdanie. Co sprawiło, że w ten sposób wypowiadasz się o pracodawcy - wysokość wynagrodzenia, czy atmosfera?

Ravia

Kuurwa co to za syyfff... Flaki po poznańsku pierwszy raz kupiłem z tej firmy i ostatni za razem... Większego syfu nie trafiłem... Po spróbowaniu wyjebalem to coś do sracza...(usunięte przez administratora)

Alicja

Czy w firmie pracuje się również w weekendy?

Hanna

Żeby zarabiać jako przedstawiciel trzeba mieć smykałkę do sprzedaży !

Nowy PH

Witam staram się o pozycję Przedstawiciela . Powiedzcie mi jaki są zarobki oczywiście w przybliżeniu i czy targety realne czy wywalone z kosmosu?

Asd
@Nowy PH

Wszystko zależy od terenu. Jedni nie mają problemu ze zrobieniem planu i zarabiają 3.500. Drudzy zrobią plan raz na 4 miesiące i mają co miesiąc 2.000. Teraz w firmie odbywają się zmiany, zmieniono system premiowy i nie wiadomo jakie wypłaty przyjdą za kwiecień. Tak więc firma aktualnie stoi pod znakiem zapytania, nikt nic nie wie Ale każdy widzi że coś się zmienia. Jak na razie na gorsze Ale każdy ma nadzieję że to kwestia czasu, jeżeli nie 70% handlowców odejdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pamapol S.A. - Rusiec

• Jak się pracuje w Pamapol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pamapol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pamapol S.A.?

Pamapol S.A.
2.4/5 Na podstawie 143 ocen.

Pamapol S.A.